Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja17777

ból skroni, prosze pomozcie, co to moze byc?

Polecane posty

Gość gość
od kilku dni czuję dziwny ucisk w skroni i zastanawiam się czy może to być związane z zębami; może ósemka mi się psuje? chyba czas odwiedzić dentystę, jeśli to nie to, zrobię prawdopodobnie prześwietlenie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniek
Kochani witam Was ,ja mam nieraz taki bul z lewej skroni.Jak byłem na ostrym dyżurze w szpitalu na Banacha to była dobra młoda Pani neurolog i zrobiła mi bad. kom . głowy ale było ok. Ale trafiła w dziesiatke wiadomo lekarz i poleciła mi lek o nazwie,,Amizepan,,200mg.Jak wziełem to mi przeszło.Ale powiem prawde trzeba obserwowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to migrena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teź tak mam że aż oko boli jak by od tyłu tego oka, to płyn w komórkach powietrznych.zatoki i zmiany zapalne które zostawiają ślad.cała lewa str.u mnie jest zaatakowana.mri to wykazało plus inne cuda jeszcze wyszły. martwi mnie czucie mrowienia w czole,jak by mi źyły wyrywało,dodam źe mam naczyniaka...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam takie bóle aż wylądowałam w szpitalu i wyszło, że to od oczu i muszę nosić okularyx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekwa
bol glowy moze sugerowac na goza raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli macie bóle skroni, a przy tym ucha i zębów po jednej stronie to mogą być objawy nerwiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo od 3 lat i postanowilam z tym walczyć, niestety nie znalazłam rozwiązania. Podejrzewali zapalenie nerwu trojdzielnego ale ból w tym przypadku to ciupanie, nie pulsowanie, kolejna przyczyna mogła być wadą wzroku lub wychodząca 8 lecz to też nie to. Myślałam , że zatoki, ale po antybiotykach nadal mi to nawracalo co jakiś czas, zrobiłam rezonans głowy, ale okazało się, ze wszystko jest dobrze, ciśnienie też mam w normach. Glowa boli, Ale nie mam żadnych dowodów, ze mówię prawdę. Zostały mi tylko dwie rzeczy do wyjasnienia, może to być zwyrodnienie żuchwy, albo może to być efekt nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam, czytam i czytam i jak na razie praktycznie co drugi post zaczyna się ja to też mam . Ludzie ogarnijcie się uważam że wiele osób ma już dokładną diagnozę ale tego nie komentuje. Dodam że też to mam niestety i nie wiadomo do końca co to jest. Nie będę tutaj pisać jakie leki stosuję bo każde dopasowywane są indywidualnie przez lekarza. Najprawdopodobniej jest to migrena z tzw aurą tylko że aura często wywołuje drgawki ktoś tak miał?? Podstawowe badania to tomograf, eeg i rezonans.CDN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki sam problem. Ból w lewej skroni, niekiedy przenosi się na ucho. Nie wiem, co to może być ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwytak23
u mnie tak objawia się ból głowy po ciężkim dniu. jak dla mnie najlepszym lekarstwem na takie bóle jest Pyralgina. Zawsze mam ją przy sobie i jak tylko zaczyna mnie łupać w skroni to od razu reaguję Pyralginą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mend
co mi pomogło? zauważyłem, że biorąc leki sterydowe ból mijał. Nie zostały mi przepisane dokładnie na to schorzenie, ale na inne. W czasie, gdy brałem leki sterydowe, wtedy ból znikał lub stawała się praktycznie nieodczuwalny. jednak nie chce cały czas brać leków sterydowych. Dlatego odstawiłem i ból znów mi dokucza. Byłem już chyba u 10 lekarzy, od laryngologa, po dentystę, reumatologa a na neurologach kończąc. Oczywiście nie u jednego o jednej specjalności. I co? każdy rozkłada ręce i nie wie co to jest, bo wszystkie wyniki mam dobre. Krew też 10 razy badałem, wszystko bez zarzutu, rezonans głowy, dopler, wszystko ok. U mnie to najbardziej dokucza przy siedzeniu przy komputerze, jazdy samochodem w czasie słonecznej pogody. Gdy nie jestem przy komputerze to ból nie jest tak odczuwalny. A że spędzam przed komputerem 10-12 godzin dziennie, także uważam to za przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAgula
Ja jestem zdjagnozowana . Mam zapalenie tetnicy skroniowej . Bol obejmowal prawa czesc glowy szczegolnie twarz. Bolalo: ucho i wszystko dookola, , zeby, szczeka, zuchwa, szyja przy uchu no I oczywiscie skron. Guy dotykalam Bol sie nasilal. Doszedl potem szczekoscisk. Po wykluczeniu problemow z uchem, gardlem, migdalami, zebami trafilam do szpitala I tam stwiedzono co wyzej. Juz P.O. pierwszej dawce sterydow bol sie zmniejszyl. Dostalam tez probiotyki I aspiryne zeby nie dopuscic do tworzenia sie tetniakow. Mam nadzieje ze pomoglam. Duzo zdowia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mend
w szpitalu na jakim oddziale to zdiagnozowano? jakie badania zostały wykonane? dostałem skierowanie na reumatologie, ale jeszcze się wstrzymuje, nie wiem na co czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pulsujący ból głowy może być pierwszym objawem migreny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senior
ogolnie czytajac te posty widac potezna bezradnosc jak i olbrzymia niewiedze ktora byc jest woda na mlyn dla aptek - pseudo lekarzy i innych naciagaczy - pani ktora rzec mozna az z bolu by po scianie chodzila - czy kazdy inny z was wszystkich - czy zastanowiliscie sie kiedykolwiek co dostaliscie na droge zycia i poniewierki ziemskiej ?? tego wam zaden kosciol czy religia nie powie - bo byc nie jest samobojcza !!! bo kazdy kto sie tych wlasnie spraw czy dogmatow trzyma to poprostu - cierpi - a zatem BOG dal kazdemu ROZUM I APTEKE !!!!!! tak wlasnie byc jest i nikt tego nie stosuje !!! a zatem musi cierpiec gdyz ten System zyje z glupoty ludzkiej i pieniadza co wprowadzil a zatem czlowiek byc jest glownym kolem zebatym w tym krecacym sie zegarze a zatem gdyby - te czesci kola umuzgowic to System by sie rozpadl !!!! A zatem do rzeczy zostawmy tym razem te zbawcza filozofie - moze ktos pujdzie dalej tym tokiem rozumowania i dojdzie do czegos ??? a ja powiem wam troszke jedynie bo za wiele se nieda .............a zatem podstawa byc jest nasze ph !!!! i tu zadne dyskusje wogole nie istnieja !!! to byc jest swiete kredo ktore byc jest lamane na codzien bezmyslnie i glowna przyczyna nieszczesc spadajacych na czlowieka - kupcie papierki lakmusowe - indykatory ph - od 5,6 do 8,0 - i zobaczycie jak zakwaszenie wasze byc jest no i macie odpowiedz - dlaczego to czy tamto ??? ano tak jest bo nosicie tyle gowna w sobie ze nie sposob by nie bylo konsekwecji - one byc musza !! a zatem jak w domu zaczac od sprzatania inaczej smierdziec bedzie dalej !!! Idz do sklepu spozywczego i kup SODE OCZYSZCZONA za glupie 2.0 zlote - wez szklanke dobrze cieplej wody jak na herbate - i tak jak cukru daj jedna lyzeczke sody - zamieszaji wypij !!! i tak dwa razy dziennie !! plus naturalnie 0,4 litra wody niegazowanej na 10 kg masy ciala - dziennie pic nalezy by doprawadzic jak najszybciej do rownowagi ph tzn musisz miec 7,0 do 7,8 bos Taki sie urodzil !!!!!!! a jak to ....przepraszam ....spirdolisz --to masz co masz bo twoj organizm nie jest w stanie w kwasie i pelnym pasozytow funkcjonowac gdy robisz wszystko by stwarzac warunki rakotworcze i dajesz wszystko z siebie by dawac kase konowalom i aptekom . Organizm nasz jest tworem samoregulujacym sie ale daj mu warunki pierwotne i bedzie ok !!!!! OCZYSC ORGANIZM !!! MA Z CIEBIE WYJSC WSZYSTKO CO MOZLIWE DO MOMENTU GDY NIC JUZ NIE PUJDZIE A BEDZIESZ ZDROWY CZY ZDROWA - jest jeszcze bardzo wazny srodek - super wazny - MMS - chloryn sodu - tylko na internecie kupisz za pare groszy - wypedzisz wszystkie gowno z siebie - i posluz sie rozsadkiem zacznij myslec - i nie chodz do konowalow bo procz straty pieniedzy nic nie zyskasz !!! NATUROPATA JEST CI W STANIE POMOC JAK JUZ TAK BARDZO POPROSTU MUSISZ SIE KIMS PODEPRZEC - ROZUMIE I SZANUJE - BO ONI TEZ ZYC W TYM SYSTEMIE ZYC MUSZA A ZATEM JEST TO MNIEJSZE ZLO BO NIE TRUJE !!!! pozdrawiam was sedecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral777
Rozpieranie w skroni mam od 10 dni. Takie jakby napełniania mrowienie rozpychanie. Najbardziej mi to dokuczyło jak schylona szorowałam wannę. Odwiedziłam 5 lekarzy (neurolog , chirurg naczyniowy, laryngolog, internista i szczękowy na lindleya w W-wie) i jeden z nich (od szczęki) przepisał lek rozluźniający mięśnie (Mydocalm). Jest po nim o niebo lepiej. a to dopiero 3 dzień i mała dawka bo 2 x 50 mg. W skroni mamy mięsień a to się stało po dniu żucia gumy a zęby w nocy tez mocno zaciskam i miałam wyrwany ząb i oszczędzałam 1 stronę od jedzenia w ogóle. Pomijając ze neurolog pojejżewa nerw 3 dzielny (i przepisął padaczkowe leki brrr), internista zapalenie tętnicy lub migrenowe bóle (wykluczone na razie badaniem doplerowskim tętnice a na migrenę mi to nie wygląda poza tym to już 10 dni!!! mrowienia) a laryngolog wykluczyła rtg ztoki, morfologia i crp wzorowe to jeszcze idę sobie sama na rezonans magnetyczny głowy, wzrok też sparwdzę bo i tak widze że trochę mi się pogorszył ale chyba nie do tego stopnia aby mi skroń rozsadzało, bo generalnie mi się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa w prawej skroni bolała mnie prawie 2 lata. Pierwsza diagnoza zatoki. Leczenie 4 antybiotykami, punkcją i nic. Rezonans głowy - Ok. Laser na staw skroniowo- żuchwowy. Poprawy brak. Mam implanty w kręgosłupie szyjnym, zatem ostatecznie stwierdzono, że winowajcą jest kręgosłup szyjny. I tak w tym trwałym do dnia kiedy wyczytałam w necie informację dotyczącą chorób uszu. Na forum znalazłam informację, że przy infekcjach uszu pomaga srebro koloidalny. Ponieważ używam tego wynalazku do nosa, postanowiłam nalać go sobie do prawego ucha i ból minął.! 3 dnia miałam przytępiony słuch więc wybrałam się do laryngologa. Diagnoza to srebro rozpuściło jakąś wydzielinę w uchu, a ta osądziła się na błonie bębenkowej. Laryngolog wyczyścił mi ich jakiś ssakiem i po bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×