Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość Sheeftee
@Emila89 3 tygodnie dzień w dzień? Bo jeśli tak to za mało straciłaś ;) Jakaś dieta, aktywność fizyczna poza ćwiczeniami (rower, spacer, basen)? Pamiętaj, że na Vacu ćwiczy się 30 minut i ma znaczenie to co robimy przez pozostałe 23 godziny i 30 minut dziennie ;) Nie traktuj Vacu jako zabiegu dorywczego i "leku na całe zło", ale jako trening długoterminowy, a wierzę, że będziesz zadowolona z efektów które jeszcze Cię czekają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
nie przesadzaj ze malo...5 cm mniej w biodrach to nie malo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila89
ja wiem, ze wychodzę tu na dzieciaka, ale naprawdę zastanawia mnie to czy to vacu przynosi mi należyte efekty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila krak23
na kazimierzu mają VacuFit, to urządzenie z bieżnią domowego użytku! kiepsko się w tym chodzi nie posiada ortopedycznej taśmy bolą nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka_oo
Sluachjnie, znalazlam w przeciwskazaniach do vacu well niedoczynnosc tarczycy. Czy wiecie moze dlaczego? Czy po prostu mozna isc i nie brac maksymalnego podcisnienia. Dziekuje za pomocna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria W Kraków
Po pierwsze to forum vacu well więc dlaczego ktoś reklamuje tu jakiegoś fita kt. po pierwsze jest urządzeniem do użytku domowego a po drugie jak można nazwać studiem jedną maszynę za 20 tyś i podróbkę rolena, żal mi was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia724
Hej! Mam pytanie... Wszystkie tu piszecie ze kupujecie karnety a ja chce wiedziec ile razy w ogole trzeba pójść na Vacu well żeby schudnąć... Czy to jest jakiś określony czas na to żeby było widać efekty? Bo chodzić aż się uzyska wymarzony efekt to bezsensu i wydawac taka kase... juz lepeij zapisac sie na siłownie i tak korzystać ze wszystkiego i mieć takie same efekty... Więc jestem ciekawa jak długo trzeba na Vacu well chodzić żeby osiagnac jakies lepsze efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila89
20 razy musisz iść przynajmniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też----
Zapisałam się na zabiegi w podcisnieniu i pod czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też----
Body Space. Spinning czyli jazda na rowerze w podciśnieniu. 150% lepsze rezultaty w spalaniu tkanki tłuszczowej. I Power Slim Kapsuła piękności, w której wykorzystuje się procesy polegające na uaktywnieniu zbawiennej mocy podczerwieni w szeregu zabiegów z zakresu odchudzania, likwidacji cellulitu, odmładzaniu skóry oraz szeroko pojętego relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też----
Postanowiłam też spróbowć. Power Slim Studio. Kapsuła piękności, w której wykorzystuje się procesy polegające na uaktywnieniu zbawiennej mocy podczerwieni w szeregu zabiegów z zakresu odchudzania, likwidacji cellulitu, odmładzaniu skóry oraz szeroko pojętego relaksu. Body Space. Spinning czyli jazda na rowerze w podciśnieniu. 150% lepsze rezultaty w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też----
jazda na rowerze w podciśnieniu. oraz kapsuła piękności, w której wykorzystuje się procesy polegające na uaktywnieniu podczerwieni w zabiegach odchudzania, likwidacji cellulitu, odmładzaniu skóry oraz relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też----
jazda na rowerze w podciśnieniu. oraz kapsuła piękności, w której wykorzystuje się procesy polegające na uaktywnieniu podczerwieni w zabiegach odchudzania, likwidacji cellulitu, odmładzaniu skóry oraz relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
mam pytanie do kamila krak23 ??? Co to znaczy że bieżnia jest nie ortopedyczna ? a raczej taśma ? Nie wiem czy powinnam wchodzić na bosaka czy w adidasach ??? (-: A może powinny być do niej przyklejone wkładki ortopedyczne ! (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galthron
Witam W Kraowie jest Salon Figury Estetka przy ulicy Augustańskiej 34. www.estetka.com.pl. Karnet 11 wejsc kosztuje 250 zł. Do dyspozycji jest vacu fit , roll-shaper, mini siłownia, sauna. Dieta i kuracja ziołowa dobierana na specjalne życzenie. wiecej informacji na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka1970
z tego co wiem, to na Augustianskiej w Estetce karnet na vacu kosztuje normalnie 200 zł za de facto 12 wejść bo 11 z karnetu i dodatkowo 1 jest gratis do pierwszego karnetu , a w czerwcu 170 zł !!!!!!!, wiem , bo z koleżanką tam chodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalua
zgadza sie, ja tez jestem od kilku dni stala klientka studia ESTETKA i karnet tam kosztuje 200 zł i obejmuje 11 wejsc plus pierwszy zabieg w salonie gratis, ale w czerwcu maja tam promocje 15% na karnety i zaplacilam 170zl:)wiec taniocha jak na ten rodzaj zabiegów:) poki co po 6 zabiegach 5cm w pasie, po 3 cm w udach i 4 w biodrach:) rewelka salonik...polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.O.L.A
a ja chyba przestane chodzoc na vacu,po 2 karnetach juz nic nie widze efektow a po 1 wydawalo mi sie ze ubylo troszke cm.poza tym widze ze moje nogi sie bardziej rozbudowaly a chcialam je wyszczuplic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana w Vacu
Witajcie!! Jeśli chodzi o Vacu Fit Bądź też jak inni to nazywają Vacu Well To jest to rewelacja!! 30 min 3 x w tygodniu na tej cud bierzni i moje ciało zaczęło w końcu wyglądać po ludzku :)) Ja korzystam z tego urządzenia w Salonie Odnowy Biologicznej Beauty Centre we Wrocławiu!! Polecam wszystkim serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana w Vacu
A! jeśli chodzi o szczegóły to szukajcie na stronie www.beauty-centre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaam
Witam, ja byłam na kabatach w vacu well. Wykupiłam karnet 10 zabiegów i żałuję. Żadnej poprawy, lepiej dołożyć i zainwestować w lepsze zabiegi antycellulitowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wermis
cześć , przeczytałam mnóstwo reklam ( jestem z poznania) z wrocławia, krakowa, itp a nie wiem czy to działa i jak wam poszło ile schudłyscie i czy oprocz vacu robicie coś jeszcze, jestem gruba ale celulitu nie mam :) zależy mi aby schudnąć dzięki za odp :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadulan
nie znam tej platformy i nic o niej nie słyszałam, natomiast polecam wszystkim na ul. Urzędniczej w Krakowie posiadają platformę TURBO SONIC. To najnowszej generacji urządzenie wibracyjno ultradźwiękowe. 20 min przed vacu daje niesamowite efekty. 10 min ćwiczenia na platformie to 300 kalorii mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Tak wiem !!! Chodziłam na turbo sonic , ale ta maszyna to jest następna generacja ! , jeszcze nowsza !!! jej częstotliwość jest jeszcze niższa co daje ponoć jeszcze lepsze wyniki. Kuzynka mi mówiła iż chodziła na Turbo Sonica i ponoć przy tej maszynie to pryszcz !!! Ponoć jeszcze lepiej częsie i lepiej wibruję bezpośrednie partie ciała. Podała mi tylko stronę : www.standingmate.pl Jak się ogląda tą stronę to daje do zastanowienia , mówi się tam o kosmicznej wibracji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studziolka
Hej!! A może któraś z Was wie, gdzie w Łodzi moge znaleźć platformę wibracyjo-soniczną (TurboSonic), będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzolitka
Hej ! Dziewczyny ! Jechałam wczoraj 152 Królowej Jadwigi przy samych Błoniach i widziałam wielki Salon Odnowy Biologicznej z Vacu Wellem i czymś tam jeszcze.Chyba będę miała bliżej jak na Krowodrzę . (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Byłam dzisiaj na Królowej Jadwigi w Krakowie !!! I powiem Wam Kobitki że jest to chyba najbardziej ekskluzywne studio w Krakowie ! mają tam i vacu welle , Platwormy wibracyjne , beautytek-a itp.Warto sobie tam zobaczyć bo atmosfera , sprzęt i obsługa są wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×