Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Witajcie ;) Jak widzę, większość to kobiety, a ja będę wyjątkiem :D Mam 18 lat. Chodze na Vacu Well w Tarnowie, byłem już 4 razy. Z każdym zabiegiem pokonuje coraz więcej kilometrów. Uważam, że jest to super sprawa. Przy każdym zabiegu wypijam 0,5 l wody i po zabiegu wychodze cały mokry ;P Pamiętam jak byłem pierwszy raz jak mi sie strasznie w głowie kręciło o mało sie nie przewróciłem na stojące obok atlasy ;P Co do programów, ja sam sobie ustawiam, zwykle chodze na wysokości 2,5 i prędkość coraz wyższa, w sobote ustawiłem sobie na 7,0 km/h. I uważam, że najlepiej jest jak sie chodzi na to rano, bo później w ogóle nie odczuwałem zmęczenia tak jak chodziłem na popołudniu bądź wieczorem. Efekt podciśnienia jest fajny ;P Tak fajnie Cie zasysa do środka. Pamiętam za pierwszym razem jak już skońzyłem zabieg, jak pani mi zmniejszała ciśnienie to czułem że zaraz odfrune, że nic nie waże hehe ;P Ciśnienie mam ustawione na 25 ale w trakcie zabiegu waha sie pomiędzy 22-30. U nas 10 zabiegów kosztuje 200 zł przy czym 1 jest gratis. Ja mam w planach zrobić 23 zabiegi. Pozdrawiam Was, będę tu od czasu do czasu zaglądał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia009
Witam Ja jestem z Gdańska. Ja o spacerze w podciśnieniu dowiedziałam sie od lekarza. Mam nadwage i lekarz powiedział mi że jak nie mam czasu ćwiczyć w domu 2 godziny dziennie i mam kase to warto iść na to. Powiedział mi również że 30 minut na tym urządzeniu to właśnie 2 godziny normalnego wysiłku, typu spacerowanie lub ćwiczenia w domu. Postanowiłam że skusze sie. Piszecie o cenach vacu power, stwierdzam że w Gdańsku chyba jest najdrożej :/ 30 zł kosztuje 30 minutowe wejście. Jeśli chodzi o karnety to 290 zł 10 wejść i 390 zł 20 wejść i gratis rolen. Wykupiłam 20 wejść, jutro zaczynam. Zamierzam iść 5 dni pod rząd, nastepne 2 tygodnie po 4 razy i pozniej 2 razy w tyg. profilaktycznie. Mam nadzieje że mi pomoze bo po urodzeniu dziecka zamiast chudnąć to sporo utyłam. Nie wierze we wszystkie opinie bo to głównie reklama dlatego sama sprawdze i sie przekonam. Jednak wydaje mi sie że osoby które piszą że nie schudły to poprostu nie miały z czego chudnąć. Ja mam 175 cm i waze 87 kg :( marze by powrócić do wagi przed ciążą, czyli 20 kg zgubić. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia009
aha, zapytałam kobietke w vacu czy to naprawde odchudza? odpowiedziała mi że zależy od organizmu i tkanki tłuszczowej u kobiet. Jedne wygladają grubo, ale to nie oznacza że mają duzo tkanki tłuszczowej, inne są chudsze od tych ale tłuszczu mają duzo wiecej.Poprostu kazdy musi sam zobaczyć czy na Niego to działa. Zapytałam sie czy nie lepiej biegac po bierzni? -odpowiedziała: nie, dlatego że kiedy sie biega spala sie najpierw to co sie zjadło a nie odłożoną tkanke tłuszczową. Kobietka chyba zna sie na rzeczy mam nadzieje że mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia, myśle, że spokojnie zrzucisz zbędne kilogramy, ale czy 20 kg? tego nie jestem pewny, ale tak do 75 powinnaś zejść:) Oczywiście masz racje mówiąc, że każdy ma inny organizm, no i przez to na każdego inaczej będzie działać to Vacu-Well. Ja po 5 zabiegach ( dziś znowu kolejny ) chyba nie zauważyłem jakichś zmian, ale zobaczymy po 20 zabiegach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugoska
No niestety ja tez po ciazy. Z taka sama waga jak Monisia. Czyli 87 kg tyle ze ja 10 cm nizsza :O Wiec o matko boska :) Bylam 2 razy, niestety przyszedl zly okres i kazal przestac :( Czekam do pon teraz i zaczynam na nowo. Adasko to ma dobrze :P Nic sie z niego nie leje i nie ma obawy ze dostanie krwotkoku w trakcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola .A.
Witajcie . Ja już wykożystałam 30 wejść . Czy schudłam ? 2.5 kg ! Ale myśle , ze bardziej to spowodowała dieta . Brzuszek zginął . talia szczyplejsza , a biodra i nogi bardziej jędrne jak przed kolku laty ( to jedynie zawdzięczam vacowi } Dwie moje kolezanki też się zapisały i efekt bardzo podobny . Tylko ciężka dieta i wacu dają rezultaty . Po diecie cialo wiotczeje , a z Vacu nabiera jędrności . Więc jeśli samo Vacu to nie liczcie na spadek wagi , a jedynie przyrost tkanki mięśniowej . Niech ktoś zaprzeczy . Pozdrawiam serdecznie i życzę ciężkiego chodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka35
monisia009, na Oruni Górnej jest Vacu i tam karnet na 10 wejsc kosztuje 200 zl, pół godziny bez karnetu 25 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka23
w gdańsku na Morenie kosztuje 10 razy 180zl chodze tam bo to studio jest tylko dla kobiet! maja Vacu Well program wybiera Pani i on w ciągu 30min. ustawia automatycznie predkosć oraz vacum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ktoś się wstydzi pokazać przy mężczyznach to będzie dobre. Ale automatyczne .... masakra ;/ wole sobie sam dostosowywać wedle własnych potrzeb i możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racławicka Kraków TRAGEDIA
byłam i widziałam, z czystym sumieniem stwierdzam zero profesjonalizmu, obsługa do bani, najstarszy i rozpadający się sprzęt! Dwie chyba 100 letnie maszyny w których bieżnia się nie podnosi, wyją i skrzypią że az strach do nich wchodzić a do tego ten okropny smród i duchota! Właściciel chyba chciał się ośmieszyś, bo to miejsce nie spełnia żadnych standardów, żenada! Nie wystarczy kupić dwie przestarzałe maszyny, trzeba zapewnić klientowi komfort a inteligencja pani obsługującej mmmm, polecam, niezły kabaret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina30
z tym ustawianiem to chyba kiepska sprawa większość pań nie wie do końca jak to funkcjonuje. Ważna jest odpowiednia obsługa w studio, chodze na Vacu Well w Warszawie na Pradze i jestem bardzo zadowolona,nie jest tanio ale mam fantasstyczne efekty i to jest ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranda
A gdzie na pradze chodzisz? i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kado
Cześć! Może któraś z Was wie o dobrym salonie w Piasecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakirzyusia
witam. ja byłam narazie 2 razy, efektółw specjalnie nie widzę - wręcz mam wrażenie,że puchnę! :/ Mam jeszce 20 wejść, z tego 12 będzie codziennie, a reszta co 2 bądź 3 dzień. Myślicie,że z dietą 100 kcal mam szansę schudnać 10 kg? Aha, zależy mi najbardziej na wyszczupleniu nóg. proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że dieta 100 kcal to dieta zabójcza i żaden człowiek jej nie przetrwa. Chodziło Ci pewnie o 1000 kcal ;) Uważam, że nawet spokojnie możesz być na diecie 1500 kcal, byle była ona bardzo urozmaicona :) spokojnie myślę, że nóżki będą wyszczuplone :) No, ja byłem już 13 razy, dziś idę kolejny raz, i w pasie hmmm, na oko nic, ale według centymetra zgubiłem jakieś 1,5 cm. Czy warto? za tyle kasy? ;/ chyba nie.... zobaczymy jak skończe kurację po 24 wizytach, wtedy się zmierzę i zważę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakirzycusia
Tak, chodziło mi o 1000kcal :) Szkoda,że masz takie małe fekty, a stosujesz jakąś dietę? Widzę,że opinie o vacu są bardzo podzielone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaw
VACU LINE łóDż ORGANIZACJI WIN 41 TEL 516 105 165 ZABIEG 25ZL KARNET 20 ZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia009
Witam, ja już jestem po 13 zabiegu, chodze regularnie i powiem że spodziewałam sie lepszych wyników po tym co sie naczytałam. Generalnie to sie nie mierzyłam, ale poza tym że spodnie na pupie zrobiły sie mniej obcisłe, skóra gładsza, bardziej napięta to nic nie schudłąm nawet kg. Zależało mi na partiach brzucha, no ale nie zauważyłam zmian w wyszczupleniu, tylko bardziej napiętą skóre. Na tym też mi zależało, wiec moim zdaniem było warto. Jeszcze kilka wejsc zostalo, napisze wiec po skończeniu karnetu efekty w cm. Panie mi mówiły że bez diety na wadze sie nie zgubi kg. Vacu pomaga w odchudzaniu. Powoduje że skóra jest bardziej napieta, szybciej sie spala tkanka tłuszczowa o 3 razy niż normalnie w siłowni. Że tkanka mięśniowa buduje sie z odłożonej tłuszczowej. No i pewnie jak nadrobi sie jedzeniem to sie nie schudnie:) Aha dodam, że kondycja sie polepszyła, lepsze samopoczucie, lepiej mi sie śpi,nogi mniej mnie bolą, nie cierpną i nie mam skurczy jak wczesniej mi sie zdażało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soko1981
przepraszam że powtórze pytanie ale w Zielonej Górze można iść oprócz vacu fitnes na moniuszki ??? bo tu jest 10 wejść za 200 zł a ktoś wspominał na forum o dużo tańszym miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarah
Witam ponownie. Ja mam za sobą 15 treningów na Vacu i jestem zadowolona z efektów: 4kg mniej na wadze, 3 cm w talii i po 4cm mniej w biodrach i udach. Dodatkowe zalety to napięta skóra, lepsza kondycja i duzo lepsze samopoczucie. Najbardziej jednak cieszy mnie, że znajomi zauważyli moją zmianę na plus :) Dodam tylko, że nie katuję się strasznymi dietami. Po prostu staram się nie obżerać i wykluczyłam wszelkie słodycze - na świeta jednak pozwoliłam sobie na lekką rozpustę;) Pozwalam sobie też od czasu do czasu na lampkę czerwonego wina. Dlatego drogie Panie i Panowie, jesli chcemy ładnie wygladać na wiosnę, która wreszcie zaczyna nam zaglądać do okien, to odżywiajmy się zdrowo i ćwiczmy wytrwale a efekty na pewno będą widoczne. Czego sobie i Wam gorąco życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soko1981
tyle tych stron forum i nie mogę się doszukać odp na pytanie która forma jest najefektywniejsza step, rowerek czy chodzenie w kapsule :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa Karolina
Witam Wszystkich :) Jestem z Gorzowa Wlkp. od kilku tygodni w gazecie lubuskiej pojawiały się artykuły redaktorki która cwiczyła w kapsule i prawdopodobnie na stepie. Wypowiadała się bardzo pozytywnie o studio, obsłudze i co najważniejsze o swoich osiągnięciach. Babka schudła niemiłosiernie :) Nie mam pewności które to studio może któraś z was wie i poda mi namiar, będę wdzięczna. Pisze że poleciała ponad 50 cm łącznie w obwodach. Ja też chce ! Może nie jestem otyła ale bardzo "luźna" Czy cwiczenia w Vacu pomogą mi ujędrnic skóre ? Pozdrawiam czekam na odpowiedź. Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomola
Witam. Jeżeli chodzi o Zieloną Górę to faktycznie jest miejsce gdzie jest taniej ale naprawdę nie polecam. Sama kożystałam ale po 1. karnecie poszłam do Vacu Fitness Studio na moniuszki. Uwieżcie że nie poruwnywalnie - wszystko - jakość urządzeń, obsługi i naważniejsze o niebo lpsze efekty. Warto dać więcej i być zadowolonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z A P R A S Z A M Y !!!! KRAKOW ul. WADOWICKA 12 NOWE STUDIO Wacu-well oraz najnowsze urządzenie na świecie (niespodzianka ) po odwiedzeniu nas na to urządzenie dostajesz 2 bonusy po 30 min na to urządzenie oraz 2 bonusy na wacu-well sprawdż mamy duży parking O T W A R C I E 18 kwietnia o godz.10.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy normalny
Czytam, czytam i k.... oczom nie wierzę jakie zaje.... jest jednak w naszym kochanym kraju piekiełko. Wstyd na cały PRL. Tumany same nie potrafią ale innym zazdroszczą. Poznań, Gdańsk, Szczecin, Wawa no i Kraków - centusie do roli a nie biznesy zakładać. Cała Polska i nie tylko się z was śmieje. Życzę owocnych starań we wzajemnym napieprzaniu się......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi normalny
Popieram, tak trzymać. Wstyd jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA ktoś \"Zyczliwy\" zrobił nam kawał ! Na ulicy Wadowickiej w Krakowie bedzie urzadzenie Vacu-well Profensjonal ale datę otwarcia podamy do wiadomości na kafeterii oraz za pomocą folderów reklamowych. Przepraszamy wszyskich zainteresowanych Właścicielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo z otwocka
Witam jestem po pierwszym karnecie. Może na wadze niewiele mi ubyło ale zaczynam mieścić się w moje ulubione rzeczy. Skóra stała się jędrna i gładsza, straciłam po kilka cm, zwłaszcza na brzuszku. Dodatkową zaletą tu gdzie chodzę na vacu, jest to że mieści się w pomieszczeniu imitującym grotę solną; wiec mam 2 w 1 co przy moich alergiach jest super. Ćwiczę w Radości.Teraz mam w sobie przypływ nowej energii. Od jutra nowy karnet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×