Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

SZUKAM VACULINE W OLSZTYNIE MOZE KTOS MA INFORMACJE.KORZYSTALAM PARE LAT TEMU JEST REWELACJA DLATEGO CHETNIE WROCE DO TEJ CUD MASZYNKI..JAJNIKI?TAK TO FAKT NIE OD JEDNEJ OSOBY SLYSZALAM,JESLI KTOS MA WRAZLIWE TO POPROSTU PRZEWIEWA TAK MI MOWIONO...OSOBISCIE POLECAM,EFEKT MUROWANY,NAJLEPSZE PO SILOWNI LUB AEROBIKU,DZIALA PODWOJNIE ALE I BEZ TEZ NIEZLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj idę siódmy raz, a efektów brak. Prawdopodobnie wykorzystam karnet do końca i zrezygnuje. Ćwiczę z prędkością 6km/h i spalam ponad 150 kcal w ciagu tych 30 minut. Stosuję także L-Karnitynę i ograniczylam do zera słodycze. Jestem zrezygnowana. 28letni pracownik biurowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś idę 3ci raz. Wykupiłam 10 wejść. Będę informować na bieżąco jak tam efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko81
Witam. Czy wie ktos gdzie mozna znalezc Vacu w Katowicach lub okolicach (Śląsk)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość że te zabiegi sa drogie to właściciele niektórych vacu robią sobie jaja!! Mówię o vacu na ul. Rzeźniczej, panie sie ogłaszają jaką to maja fachowa obsługę, a telefon zarówno stacjonarny jak i komórka milczy, włącza sie poczta! Czy w ten sposób chcecie panie ludzi zachęcić? Brak odwagi do przyznania się że interes nie wypalił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzik75
witam, po urodzeniu dziecka zostało mi tu i ówdzie...korzystając z okazji że mąż wyjeżdżał na pół roku postanowiłam się"upiększyć" czyli zgubić kilka kg no i wymodelować sylwetkę...pewnie byłam zbyt zachłanna...po dwóch karnetach po 20 wejść czyli po 40 seansach 30 minutowych(spacerując w kapsule z prędkością i ciśnieniem wg zaleceń instruktora) na vacu well owszem cellulit jakby zniknął ,kilogramy niestety nie...ale przy okazji "dorobiłam" się zapalenia kieszonek ścięgna w lewej stopie.Stopa tak "pięknie" mi spuchła (a nie wspomnę o bólu) że nie mogłam chodzić,jeździć samochodem ,a u ortopedy nie mogłam wyjąć stopy z buta!I tak 2 tygodnie spędziłam z unieruchomioną kończyną kuśtykając do mojego wtedy pół rocznego synka...życzę zatem wytrwałości i sukcesów i oby żadna z Was nie doświadczyła tego bólu jaki mnie spotkał(a naprawdę potrafię być wytrzymała na ból)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac jesli ktos z was nie widzi efektu to faktycznie obsluga do kitu...prawidlowo wyglada to tak ze 3 razy w ciagu 30minut zmienia sie istawienia i sa 4etapy cwiczen,podstawowy,standardowy,sredniozaawansowany i zaawansowany,prostoto spawdzic.musi wciagac do srodka taka mala walka,jesli nie wciaga i nie zmienia sie to najpierw po 5min a potem po kolejnych 20min.ja mialam switnego treenera i super efekty.karniktyna??jesli ktos bierze to najlepiej w butelce i to 1godzine przed.efekt musi byc,ja smarowalam tez nogi uda zelem przeciw celulit poprostu bajka i napewno nie przesadzam.gdybym miala kase kupilabym to sama,a u nas w olsztynie nikt tego nie ma i to przykre...trener,bardzo bardzo wazne by wiedzial co robi a jak nie wie to nstrukcja obslugi jest w necie,przeczytajcie i same regulujcie,a propo predkosci...nikt tego nie ustawia-tylko wy.wazne tylko by serce za szyblo nie bilo i szczerze nie pamietam jaka to byla wartosc ale chyba 160max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenijka
Dziewczyny jaka jest różnica miedzy vacu well,a vacu line?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko981
Dziewczyny prosze powiedzcie gdzie i w jakich cenach mozna znalezc vacu w katowicach lub okolicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznica w vacu well i vacu line jest w wygladzie urzadzenia i w jego wykonaniu czyli przede wszystkim w producencie calkowicie kto inny te dwa urzadzenia produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Percia!!! tetno nie moze przekraczac 140 poczytaj sobie troche ksiazki z fizjologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z Krakowa
Mam pytanie dotyczace dwóch miejsc w Krakowie na Rzeźniczej i na Wolskiej, ze względu na lokalizację wytypowałm sobie te dwa miejsca. Jeśli ktoś mógłby mi przyliżyć jak to wygląda: czy puszczaja mnie na żywioł i niech dzieje się co chce, czy też można liczyć na pomoc i odpowiednie wprowadzenie, jestem też ciekawa z czego poza vacu można tam skorzystać - ale przedewszystkim zależy mi na profesjonalnym podejściu. Pytanie do osób, które juz dłużej ćwiczą jak zaplanowac sobie ćwiczenia? Mysalałam o czymś takim 5dni ćwiczeń, 2 przerwy powtórka5 ćwiczeń 2 przerwy , a póżniej 3 razy w tygodniu (pn,śr, pt) jeśli ktoś proponuje inny układ bardzo proszę o sugestje. Mam 160 wzrostu i ważę 80 kg (koszmar) mam nadzieję że przy tej wadze efekty będą w miarę widoczne napiszciejakto u Was wygląda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara59
Witam wszystkie panie trenujące na Vacu. Z tego co mi wiadomo (źródła to producent, ternerka, oraz zebrane wypowiedzi forumowiczek) pierwsze terningi należy wykonać 5x pod rząd następnie dwa dni przerwy. Następny tydzień tak samo. Kolejne dwa tygodnie to 4 tereningi w tygodniu, a kolejne - dla podtrzymania kondycji: 2 lub 3x w tygodniu. Ja osobiście jestem po pięciu treningach i już zauwazyłam efekty: 2kg mniej na wadze i po 2cm mniej w obwodach. Niestety, po treningach zauważyłam lekki ból przydatków i stawów skokowych. Oczywiście tempo ćwiczeń w Vacu to raczej sprawa indywidualna i powinno się dobierac do swoich możliwości. Jednak zasadą jest, że należy ćwiczyć pierwsze i ostatnie 5min w niższym podcisnieniu. A z czasem na pewno poprawia się kondycja, napięcie skóry i następuje wyraźna redukcja cellulitu. Ja osobiście nie wierzę w natychmiastowe i spektakularne efekty, ale wiem, że systematyczne i wytrwałe ćwiczenia, poparte odpowiednią dietą zaowocują wymarzoną sylwetką na wiosnę :) Czego i Wam, z całego serca zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odp dla ja z krakowa... JA chodze na ul. Wolska..studio jest całkiem fajne..mają 1 Vacu, 3 rolleny, 2 łozka do limfodrenazu i chyba od tej soboty saune na podczerwien..szczerze Ci powiem ze ja tam chodze od 2 tygodni..jesli chodzi o obsługe to naprawde bardzo fachowa i przemiła..chociaz Pani włascicelka jest troche gadatliwa..ale to akurat na plus bo naprawde swietnie doradzi..ja osobiscie korzystam z rollenu i limfodrenazu..swietna sprawa..rollen eliminuje cellulit tak ze po 5 razach jest to gołym okiem widoczne..jak najbardziej polecam warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka142
Czy kapsuła wellness daje takie same efekty jak vacu well??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z Krakowa
Do Shaya Serdeczne dzięki za wiadomośc. Wybieram się tam w piątek pierwszy raz i jestem pełna nadzieji na poprawienie tego mojego zapuszczonego cielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecz
mam pytanie odnosnie jednego z przeciwskazań a mianowcie niedoczynosci tarczycy. jesli leczy się niedoczynnosc, regularnie robione badania wskazuja prawidlowe wyniki to czy mozna skorzystac z vacu? a jak tak to muszą być jakies ogranczenia np w cisnieniu? a jak nie to co możecie innego zaproponować? poza tym czemu niedoczynnosc jest przeciwskazaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magzowo
Dziewczyny słuchjcie, różnica między steperem, rowerkiem a bieżnią jest taka że bieżnia jest najzdrowsza dla stawów. to co przytrafiło się Pani z nogą to zakładam że nie na bieżni. Po bieżni się spaceruje, jest to ruch nie wymuszony - to tak jakby chodzić po ulicy. Całkowicie zdrowe dla Zdrowych osób. w steperach wysiadaja stawy i to jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_Smok
Witam wszystkie Babeczki trenujące na Vacu! :) Jak widać zdania co do skuteczności zabiegów są podzielone. Z opinii wynika że istotną rolę odgrywa fachowa obsługa i pomoc salonu. Z stąd też moja prośba, możecie mi polecić dobry salon Vacu w okolicach Piaseczna, Ursynowa, Mokotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Magzowo
najbezpieczniejszy dla stawów jest rowerek, spytaj kogoś kto się na tym zna zanim zaczniesz bzdury wypisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olguita
Mam takie pytanko: czy w którymś z salonów w Krakowie jest może vacu z maszyną eliptyczną? Będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek Kaszuby za Vacu Wellness
Chaciałem tylko powiedziec,ze nie ma znaczenia na czym cwiczysz czy na Vacu: Well,Wellness,Fit,Line,bo aż tyle tego jest efekty będą o ile faktycznie podejdziemy do tematu rzetelnie zaskakujące. A propos Panów ze Słupska z tego co tu na Pomorzu wiadomo to oni pierwsi ruszyli a pozostali za nimi a że pieniążków nie mieli(chyba). Fakt jest taki że u nas są ich urzadzenia i co jest ważne w przciwieństwie do pseudo Vacu Well i Line jest bezawaryjne odkąd chodzimy z dziewczyną. Ponadto oni mają własne studia i sprzedają rollmasaże wszystkie ich urzadzenia mają etykiete www.rollmasaz.pl a pan"Policjant"to chyba ktoś z konkurencji. Słuchajcie ważne są efekty a nie od kogo kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugośka
WITAM. Właśnie wróciłam z vacu power. Byłam pierwszy raz. Zmachałam się maksymalnie. Pani ustawiła mi podciśnienie w pierwszych 5 min na 15 a pozniej na 20 a pod kieniec znowu dala na 15. Szlam sobie z predkościa chyba średnio 4,5km/h z katem nachylenia 8. Spalilam 210 kalorii niby. Pani powiedziala ze powinnam codziennie chodzic. Ale czy tak naprawde musi byc? Nie wystarczy co drugi dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugośka
Tzn przez 5 dni a pozniej 2 dni przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaWarsz
uważajcie na vacupower te 8 programów nacisnelam jeden z nich i malo nie połamalam nóg!! bieżnia ma kilka programów do biegania pani prosila zeby samej nie wciskać przycisków.. ten sprzet nie jest dobrze opracowany do tych ćwiczeń /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maugośka
Mówicie o programach a ja sama sobie regulowalam predkosc biezni. Nic pani nie mowila o programach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basita
czesc. ja ma pytanie odnośnie itersywności i częstotliwości treningu. wiem , ze szybkość i cisnienie trzeba regulować w trakcie 30min treningu, ale nie do konca jestem pewna jak i jak zmienia się czestotliwosc cwiczec w czasie. mam 20 wejsc i chiala bym je wykorzystac maksymalnie efektywnie by uzyskac najlepszy efekt. czy ktoras z was moze zna instrukcje prawidlowego treningu na vacum well? bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o ustawianie programow to zalezy jaki jest model urzadzenia np jedna firma ma kilka modeli i kazde jest inne wiec zalezy jakie urzadzenie posiada studio w ktorym trenujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli codzi o czestotliwosc to wskazane jest pierwsze wejscia np od 7 do 10 korzystac codziennie z jakas dwudniowa przerwa poniewasz na codzien nie masz stycznosci z praca miesni wpodcisnieniu i zeby organizm zaczal reagowac musisz go do tego przyzwyczaic systematycznymi terningami. natomiast jesli nie masz czasu to mozesz tez chodzic co drugi dzien wowczas efekty tez beda ale rozciagniete w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×