Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaK

vacu well..?

Polecane posty

Gość Kitka116
Do tej pory nie korzystałam z takich urzadzeń choć w Warszwie jest ich sporo ale widze ,ze cellulit mnie dopada i trzyma sie mnie dzielnie. Od lat chodzę do solki na Mokotowie na opalanko i widziałam, ze własnie przywieźli vacu well. Kobitki juz sie pytaja kiedy zacznie działać i czy bedzie jakaś promocja. Moze i ja się skuszę i kurczę pokonam ten cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueewe
Najpierw fakty - chodziłam na vacu i rollen w Krakowie jakieś 3 lata temu przed ciążą. Nie schudłam bo też niespecjalnie mi zależało ale poprawił się bardzo wygląd skóry i nie mam rozstępów po dzidziusiu - myslę, że między innymi dlatego. Od kwietnia znowu wzięłam się za siebie ale już konkretnie. Karnet open full na vacu i rollen i po miesiącu 5 kg w tył (w sumie już 9). Karnet open dlatego, że chodzę codzinnie na vacu i co drugi dzień zamiennie rollen i sauna z podczerwienią. Oczywiście umiarkowana dieta, żadna konkretna ale sporo białka i warzyw. Efekty po 1,5 mies.są uważam świetne - miałam ogromny cellulit. Nie przesadzam - stadium 3 w mega rozkwicie. Teraz po raz pierwszy w życiu kupiłam mini. Oczywiście coś tam jeszcze zostało ale to pikuś do tego co było. Brzuch ZNIKNĄŁ CAŁKOWICIE co jest niewiarygodne bo po młodym została oponka. Co do porad praktycznych. Idzcie tam gdzie jest vacu z proznia i podczerwienia jednocześnie - efekty duzo szybciej, program ustawcie na ten HARD - dajacy wycisk przez te 30min.ale w trybie zmiennym koniecznie. I krotkie spodenki. Poswieccie ten miesiac na naprawde intensywne zabiegi a bedziecie zachwycone. Koniecznie rollen do tego uzupelniajaco.Nie bojcie sie podkrecac w nim moc jak sie Wam skora przyzwyczai - im wieksza tym lepiej ale w granicach rozsadku. I dajcie spokoj z masazem pierdol jak stopy czy rece - masujcie to co potrzeba najbardziej. Ubior - getry i podkoszulek jest ok. Sauna z podczerwienia jest swietna bo nie jest tak goraca jak zwykla a pot leje zalewa oczy - idziecie w samym reczniku. To wazne zeby pobudzic przemiane materii i pozbyc sie toksyn wraz z potem. Do tego wszystkiego pijcie wode Ustronianke Z JODEM! Jesli oczywiscienie macie problemow z tarczyca itd. Jesli ktoras chce konkretnie moj plan zywieniowy i dokladne porady to piszcie (ukladalam sama ale jestem po Zdrowiu Publicznym i mialam sporo do czynienia z tego typu kwestiami jako kosmetolog). blueewe@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueewe
Aaa, i jeszcze jedno wazne. Uwazam, ze te zabiegi: vacu, rollen, sauna IR o ktorych pisalam napewno przyspiesza przemiane materii bo mam duza sklonnosc do tycia a zeby schudnac to katastrofa. Po 3 tygodniach codziennych cwiczen "zastopowalam " sobie karnet i pojechalam nad morze na 3 tyg. A tam wiadomo - fladerka smazona codziennie, goferek, wiadomo z dieta kiepsko. Pomimo tego gdy wrocilam to bylam lzejsza o kolejne 2 kg. Wiec raczej nie ma tak, ze jak skonczycie chodzic to efekt jojo was zabije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
No rewelacja. Ja tez myślę ,że nie ma cudów. Nie oszukujmy sie,ze bez zmiany żywienia wszystko załatwimy maszynami . Byłam u dietetyka i tez mam juz swój program diety w tym detox i wspomaganie wątroby , zmiana przemiany tłuszczowej. Myślę,ze w Vacu poradze sobie. Przyznam sie ,ze nie dbałam o siebie bo ciągle w biegu no i d....urosła. Byłam dzisiaj w solce w mojej Wa-wce w Al. Wilanowskiej w pawilonach. Od poniedziałku uruchamiają vacu z promocją karnet jakieś 190 zł na 10 wejsc i 1 gratis i woda gratis. Maja otwarte do 22. Dla mnie to dobrze bo długo pracuje i mogę poćwiczyć późno. No to zapisze sie i opowiem jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmalgosia
Ja chodze na vacu od poneidzialku do czwartku, efekty sa rewelacyjne, wszyscy zauwazyli, ze bardzo schudlam sczegolnie w biodrach, ale musze przyznac, ze sie wzielam w garsc i trzymam diete. Cwicze od 2 tygodni i schudlam 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
O Matko i córko.....byłam na vacu ja zasiedziała bez kondycji. Jako stałej klientce dali skorzystać tak na próbe. Pot lał sie strumieniami po 10 min to jakbym na Rysy weszła. Ale fajnie jestem zadowolona. To duzy wysiłek w krótkim czasie. Chyba zaczne na lajtowym programie hihihih. Od poniedziałku sprzedaja karnety. To takie kameralne miejsce...organizuja sie jest przytulnie. Solarium tez jest ok. 5 łózek i bedzie stylizacja paznokci. Mówili zeby rozgadac,że maja vacu to podaje tel. 22 852 31 46 Al. Wilanowska 363.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WannaBeFit
Słuchajcie, tak czytam o programach które trzeba nastawić na vacu żeby efekty byy odchudzające a nie rozbudowujące mięśnie i mnie szlag trafia. Zakupiłam karnet na 3miesiące a Paniusia nic a nic takiego mi nie powiedziałA! wrecz zabroniła zmieniać coś na bieżni! podciśnienie ustawiła na maxa a jak maszyna pokazała ze spaliłam 190 kcal to parskneła smiechem że o wiele za mało! powiedzcie proszę jak nastawić taki program? ostatnią rzeczą jakiej chce to rozbudowywać sobie mięśnie zwłaszcza nóg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio 31
hej,jestem po dwoch wejsciach,oczywiscie nie ma co sie doszukiwac jakichs zmian w wygladzie,ale na psychice i owszem.Taki wysilek fizyczny na maxa,pot leje sie strumieniami,genialne,widac,ze jakas reakcja organizmu na to przebieranie nozkami jest;))ograniczylam jedzonko,staram sie stosowac diete ok 1200kcal dzinnie i zobaczymy,jestem dobrej mysli.jedno jest pewne po porannym 30 minutowym treningu na Vacu az sie zyc chce i gory przenosic.zmierzylam sie wszedzie gdzie sie dalo i bede na bierzaco informowac o efektach(ps.wykupilam w fajnej promocji 24 wejscia za 109zl!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylawetka
Z okazji 20-lecia naszej Firmy /Warszawa-Mokotów/jedynie dzisiaj obnizamy cenę .Więcej sylwetka.com.pl. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena1202
Witam. Czy ktoś z was uczęszczał na Vacu Extreme 3w1? jakieś porównanie z Vacu Well?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olad
kasio31 gdzie wykupilas taki karent ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olad
ja bylam dopiero 2 razy ale czuje sie od razu ze skora jest ''inna'' gladsza kiedy skoncze 1 karnet czyli 10 wejsc co staniesie 24sierpnia napisze jakei efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio 31
Karnet kupilam w Salonie Pieknego Ciala na 29 listopada w Krakowie,tylko promocja byla do 10.08. na 24 wejscia za 109 do konca wrzesnia wazny.Mozna probowac zadzwonic tam albo na necie sprawdzic moze beda miec jakies promocje,maja tam ta platforme standingmate,tez fajna.Ja na razie od 01 sierpnia mam 3 cm w pasie mniej,ok 2 kg na wadze,2 cm w biodrach.trzymam dietke bez slodyczkow i mam nadzieje na wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktka116
A ja chodzę na Al. Wilanowska i jestem zadowolona. Ujedrniła mi sie skóra i na pewno kondycja poprawiła. Pierwszy raz był straszny ale teraz widze ze juz lepiej mi sie cwiczy. czuje sie lżejsza, mniej opuchniete nogi bo mi sie woda zatrzymywała. ciuchy jakies wygodniejsze sie zrobiły hihihihi. jestem dobrej mysli, dietke tez trzymam ale bez przesady. czuje sie lepiej tak ogólnie i mysle ,ze cos sie tak w środku ruszyło w cielsku i schudnie....Pozdrawiam wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
No i chodze dalej....no i jestem bardzo zadowolona. Widac ,że ciałko zrobiło sie sprężyste i luźne ubranie. Nie czuje juz takiego oporu na brzuchu i w pasie. Lekko mi jakoś. Bede chodzic dalej. Nie głodze sie ale zmieniłam jedzonko i wszystko razem naprawde działa....hura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio31
hej dziewczynki;) od 01 sierpnia bylam juz 7 razy,jutro 8.przy trzymaniu dietki (jak juz wspominalam poprostu bez "slodyczkow",zadnych dopychaczy,w miare nie tlusto, zeszlo ze mnie 4kg(yupii!!!!)tak jak kolezanka wyzej cialko faktycznie bardziej jedrne.teraz jestem na urlopie a mimo wszystko wstaje raniutko i biegne na Vacu.Po poludniu mąż wyciaga mnie na rower i smigamy sobie po okolicach.wszystko to razem wziete daje super efekty,zauwazylam,ze jak wchodze na 4 pietro to nie mam zadyszki!!!ja sie nie poddaje,ciagne dalej przygode z Vacu.AHOJ PRZYGODO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio31
mialo byc "ahoj"przygodo!nie wiem czemu tak wyszlo calkiem nieladnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio31
ooo,znowu!!!niewazne.Kto ma wiedziec ten wie,to nie wulgaryzm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
O widzę reklamę. Te ciuszki z pokazu mody to moze jak juz schudne po Vacu.....a chudne sobie i dietke trzymam i dalej chodzę na Vacu Well i nóżki mam piekne i brzuszek też:). To ja tez zareklamuje tą "moją" solkę gdzie chodzę na Vacu Well. karnet 10+1 =190 zł a 16-17 września szykują dni jednorazowych wejśc za 19 zł. to Al. Wilanowska 363/62 tel. 22 852-31-46 Warszawa. To w sumie fajnie bo mozna zobaczyć czy Vacu pasuje czy nie i dopiero kupic karnet. ja to juz bede po moim karnecie...hihihi. Buziaki dla wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio31
czesc dziewczynki;),u mnie troszke zalamka.Bykam na urlopie przez 12 dni odpuscilam Vacu ostatni tydzien z kawalkiem,i wiecie jak to na urlopie,kuszą oj kuszą niektore rzeczy,slodyczy nie tknelam,ale zimne piwko ze soczkiem ajakże;( i trach!!!doliczyc do tego kilka razy kielbaske z grilla,i 2 kebaby to poskutkowalo 2 kg do przodu:/ ale co tam,wlasnie wrocilam do pracy,a tu nie mam czasu na myslenie o dopychaczach,od srody znowu na trening i poleci(mam nadzieje;)).To dla Tych,ktore tez mialy chwile "zwatpienia"hehe.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
Kasio31.....nie załamuj sie. A tak poważnie to zwiekszenie wagi nie zawsze oznacza tłuszczyk, czasem to napchane jelita na 2-3 kg lub zatrzymanie wody. Trwałe efekty mozna osiagnąc dieta rotacyjna zbilansowana i dieta rozdzielcza. Szkoda ze nie jestes z Wawki bo tam gdzie chodze na Vacu jest babeczka co zna sie na tym bo sama schudła 20 kg i juz nie przytyła a je co chce tyle ze trzyma zasady diety i oczyszcza organizm. ja teraz tez zainteresowałam sie tym i juz sa efekty. Ona była pod opieka dietetyka i wie co mówi. Vacu przyspiesza wydalanie toksyn i poprawia układ limfatyczny ale trzeba zmienic procesy chemiczne w organiźmie i wtedy jest trwały efekt. Tak naprawde to nasz organizm to bagno pełne konserwantów złogów i leków....to czesto powoduje tycie a nie samo jedzenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio31
Dziekuje Ci Kitko116 za wsparcie,poczytam na necie o tych dietach.Zlogi zlogami ale pofolgowalam sobie przez ten urlop przyznaje sie bez bicia i biore to na przyslowiowa klate;)Bede dalej informowac o efektach Vacu i trzymam kciuki za reszte dziewczyn tych juz korzystajacych jak i przyszlych!Kitko116 Krakow pozdrawia Warszawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
Wawka pozdrawia przepiękny Kraków.....:) A przepraszam ,ze pytam o takie feee rzeczy ale jak tam u Ciebie z przemiana materii tzn czy czesto czy rzadko bywasz w małym ustronnym miejscu? bo to ma duze znaczenie:) ja bywałam rzadko i tyłam w oczach a teraz to moje czesto odwiedzane miejsce...brzuszek pusty i chudnę choć jem czesto. Poczytaj o oczyszczaniu organizmu, jelit, diecie rozdzielczej (nie łaczymy weglowodanów z białkami) i rotacja produktów. duzo warzyw , surowe obowiazkowo codziennie, oleje i oliwa, ograniczenie nabiału, maki białej, zamiast cukru - ksylitol (cukier z brzozy), picie soku z brzozy i żurawiny....pycha a działa na brzuszek jak balsam. i ćwiczymy na vacu i chudniemy na laski..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio31
Kittko116,z przemiana materii zauwazylam duuuuza poprawe,odkad chodze na Vacu to praktycznie jakies 2 godziny do 3 po kazdym posilku;) ,a przedtem raz dziennie tylko rano,nie jadam macznych potraw,bialego pieczywa,tylko na sniadanko kromke orkiszowego chleba z ziarnami,duzo platkow owsianych z jogurtem naturalnym,i owocow,mam chopla na surowa marchewke z deepem czosnkowym na bazie (ajakze)jogurtu naturalnego poprostu pycha.widze roznice,a z ta zalamka to dzis juz poprostu odeszla w zapomnienie,tak jak mowilas zlogi etc,wypilam herbatke z liscia senesu i wyczyscilam jelitka;).waga wrocila do "normy".Kittko116 Droga,moze przejdziemy na priva,jesli nie masz nic przeciwko podam swoj nr gg.Pozdrwaiam i duuuza buzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka wawa 21
czesc mam na imie ania i wybieram sie za pare dni pytanie czy spadnie mi tez brzuch jesy=tem szczupla ale ma mam oponke czy cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
Aniu, jestes z Wawy? a gdzie idziesz na vacu? Spadnie brzuch i oponka ale naprawde bez diety nie da rady pozbyc sie skutecznie tłuszczu. Vacu to środek dodatkowy przyspieszajacy spalanie i wydzielanie toksyn. Cwiczac nie mozna byc na diecie restrykcyjnej bo musisz dostarczac bialka dla miesni ale trzeba ograniczyc weglowodany złozone -maka, cukier i oczyszczac organizm, wspomagac prace watroby. Dieta powinna byc zbilansowana ale nie mniejsza niz 1000 kcal . Vacu to trening bardziej intensywny w krótkim czasie niz fitness ale cudów nie ma. Dziewczyny - trzeba zmienic gospodarke chemiczna w organiźmie i dbac o przemiane materii , błonnik- szczoteczka dla jelit. Wiem co mówie i chudne w oczach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
do Kasio31- podaję moje gg20025282. Miło mi bedzie z Toba pogawedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pincia
Hej.. Właśnie chce zacząć korzystać z bieżni ciśnieniowej w Poznaniu, kto mi może coś powiedzieć na ten temat? Chciałabym wiedzieć czy to mi coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka116
Czesc Pincia.....poczytaj co piszemy....pomoże jak właczysz w to diete.tak naprawde jak nadal je sie kluchy czy paczki to nie ma co sie oszukiwac. Sa rózne powody tycia nie zawsze jedzenie czasem organizm źle pracuje i dieta tez mozna to poprawic a vacu pomoze oczyscic sie i ruszyc układ limfatyczny i przemiane materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×