Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zomber marianna

co masz dziś na sobie?

Polecane posty

Gość maleniusia
Zaczne od dolu: skarpetki czarne, mego bylego ;P, na nich glany HD, na tylku majteczki Atlantik czarniusie a na to granatowe dzwony Grawika. Przejdzmy ciut wyzej, a wiec : hmmm golf jasny braz no name, jeszcze wyzej lekki makijaz oczu i cztery kolczyki w uszach oraz delikatnie podkreslone oczy ;) Och bym zapomniala srebrna obraczka na srodkowym palcu prawej reki, gumka na wlosach i perfumy Deep Red :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majtki - biało-różowe- reserved stanik biało-granatowy- H&M skarpetki- białe w zielone kwiatuszki- no name czarna, obcisla bluzka w serek z marszczeniem przy dekolcie- cubus chyba szare spodnie takie materialowe- orsay czarna bluza na zamek z marszczeniem wzdluz zamka- no name dodatki te co zwykle + rozowe kapcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- skarpetki, nie wiem skąd - bielizna key - krótkie spodenki (nie chce mi się ściągać i sprawdzać metki :P ) - bluzeczka (metkę wyrwałam, bo mnie kłuła) - różowy sweterek (jak wyżej) - dwie srebrne obrączki - srebrna branzoletka - kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinda
a ja mam podomke;-) -bluzke sportowa blado-rozowa z bialymi rekawami i napisem PRONG bo to taki sponsor ten prong -dresik od mamusi czyli pewnie z jakiegos taniego sklepiku ale wygodne, bezowe -bez majtek, bez stanika, bez bizuterii i gumka recepturka na wlosach i solarium hehe nastepnym razem napisze jak jestem ubrana jak bede sie lansowac gdzies na miescie hehehe;-) po domu mi sie nie chce a psu wszystko jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyy
nio to teraz ja. Majtoszki nie znam firmy, staniczka brak:) koszulka Big stara brązowa wyszywana złotymi koralikami BIG star na to cieniutki sweterek z vera mody taki z dziurkami klor jasna czekoladka spodnieVeromoda bojówkowate kolor jasny brąz,skarpetki frote i buciki brązowe zamszowe sportowe. Do tego kurteczka w stylu wojskowym czekoladowa wiazana paskiem. Torebka brazowa ze zamszu. Złote kolczyki ,pierścionek,złota obraczka a jak siedze w domu to mam bordowe sztruksy i polar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam teraz czarna satynowa koszulke nocną i majteczki czarne bo niedługo spac sie kłade koło mojego ukochanego...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inneou
stanik :biały: -ewabien majtki :ciemne, z różową kokardką: -trendstation bluzka :malinowa z kremowo-brokatowym(lekko) nadrukiem: -zara spodnie :błękitne, lekko przecierane: -zara skarpetki stopki :białe: -adidas pasek :biały, złoto-postarzana sprzączka: -zara buty :brązowe: -fila gumka-frotka :biała: mojej siostry -z niewiemskąd no i ze sobą: torba :pstrokato-różowo,fioletowo,turkusowo,blabla w kwiatki-czy tam jakieś znaczki: -cropp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś
pytał, jakiej firmy macie ubrania ? :) Pytano, CO macie na sobie :) Buty czarne wiązane, zielony sweterek, dżinsy - pozdrawiam :) Bielizna to raczej oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorena________
spodnie z vero moda gacie stringi jakies z tych tanszych kolanowki w kolorze cielistym top z golym plecami z H&M bolerko z vero moda bez stanika.-))) fajna fryzurka,blond wloski,opalone cialko,randka dzis o 8.trzeba sie bylo "zrobic" :-))) lancuszej srebrny bransoletka gruba z delfinami( z tunezji) piersionek srebrny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzisie w domach (zazwyczaj) przy komputerach i takie wystrojone i firmowe... heh a ja mam na sobie: stanik - blekitny, oviesse lingerie koszulka - w paski roznego odcienia niebieskiego, metki brak bluza - niebieska - reporter spodnie - paskudny odcien fioletu, z cicikami i znoszone, brak metki majtki - czerwone arcado skarpetki - blekitne z zoltym kurczaczkiem i napisem \'cute chick\' (moj chlopak powiedzial ze to ja), przywiezione z anglii kapcie - jasnorozowe z przyczepionymi maskotkami misiaczkami na przodzie, kupione w next (rowniez anglia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedno: wlosy: gruba, blekitna gumka uszy: kolczyki male kwiatuszki z blekitnymi kamyczkami makijazu - brak po prostu, nigdzie sie nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam sie wpisac
ale jak zobaczylam powyzszy wpis to mi sie odechcialo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutak
koszulka czarna zwykła jackpot czarne sztruksy bigstar czrny stanik triumph majtki jakies pstrokate reserved czarne skarpetki ? sweterek z kapturkiem czarny zara buty czarne reebok zwisającą błękitną różę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzka koszulowa niebiesko zólta Reporter Jeansy niebieskie Levi\'s Stanik bialy Triumph Figi rozowe Key Japonki niebieskie Inblu Niebieska frotka do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już się chwalimy co która ma firmowego...:) Spódnica czerwona w jakieś maziaje z gniecionego materiału Ette Lou Bluzeczka czerwona Monnari Kurtka styl militarny brązowa Troll Czerwone klapki Tamaris (czy jakiś inny diabeł) Czerwona torebka Solar Jestem z siebie cholernie zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulalia
koszulka z krótkim rękawem w paski biało zielone H&M spodnie brązowe reserwed(z podwinieta nogawka bo jezdziłam na rowerze;) bluza etno by house skarpetki niebieskie w kwiatki krótkie stanik rózowy majteczki zielone smycz politechniki a na niej telefon(odkad mi ukradli pprzedni nosze smycz choć malo mi sie to podoba;) buty brazowe ecco buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oFELIA Z zĄBKOWIC
:p majtki-szorty białe "key" zielona bawełniana koszulka z lumpa bluza od kumpla w barwach Holandii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka z miasteczka
jesli mozna powiedziec ze mam coś na sobie to jest to balsam dove summer glow - czekam aż sie wchłonie a do tego kapcie granatowe z kwiatkiem z careffoura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
==> różowo- kremowy w kwiatki z Coloseum stanik+stringi ==> 3/4 jenasy Wrangler ==> brązowa koszylka z krótkim rękawkiem Orsey ==> podkolanówki brązowe cienkie w jakieś wzory ==> właśnie maluje paznokcie w zielone kwiatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała bluzka na grube ramiaczka na to czarna bluzka na cienkie ramiaczka wytarte dzinsy pasek czarny bezszwowe striiiiingi heheh i staniczek w kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podniosę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A więc
rzymianki, kupione rok temu Czarną, krótką spódniczkę do pół uda (H&M) Białe stringi (victoria secret z allegro) Rożową koszulę (Zara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiloty
- majtki w żołte paski (Stadion XX-lecia) - czarny stanik (Bee-Dees) - japonki z przezroczystym paskiem (KDT) - czerwona sukienka (Kapp Ahl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiloty
zapomniałam: - turkusowa opaska (Cropp Town)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhf
Po domu :P : koszulka na ramiączkach w skośne paski Troll czarne króciutkie spodenki Fishbone białe majtki SNC a jak wychodziłam: majtki te same :P beżowe lniane spodnie (prezent, firma mi nieznana) zielona koszulka bez rękawów w poziome paski Zara japonki brązowo- zielone Diverse białe stanik z bazarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djajda
buty - Promod - turkusowo-bezowe a la olschoolowe obuwie sportowe spodnie - lumpex, marka nieznana, dzinsy, ktorych faktura mi sie podoba z kieszeniami na tylku pasek - Element - dostalam kiedys od brata, jeszcze w czasach skejtowania i mam sentyment :) top - Terranowa - brazowy a la biezlizniany, caly z koronki na wysokosci biustu, tandetny, ale sliczny i tani ;P bluza - Troll - czarna z bialym a la '50 zadnej bizuterii, brazowa gumka do wlosow i niewidoczne spinki typu wsuwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djajda
tak sobie poczytalam powyzsze wpisy, niektore fajne :) a propos D&G dla mnie to wiesniactwo, tylko w wysokiej cenie jesli oryginalki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleniusia
krótkie spodenki dresowe nike, koszulke prosto, adidaski nike, majteczki w paseczki xD i tigera w dłoni xD 0,5L xDDD bU$ki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×