Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dieselka

Krokosz - naturalny, skuteczny ? depilator

Polecane posty

Gość finlandia
czesc dziewczyna właczam sie w eksperymentowanie...stosuje krokosz od poczatku stycznia, zyje nadzieja ..tylko ona mi pozostala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofffija
Informuję, że krokosz jest NIESKUTECZNY. Po stosowaniu od czerwca 2007 do listopada 2007 nie zauważyłam ŻADNEJ poprawy. Zuzyłam średnio 3 buteleczki miesięcznie co daje (rzy cenie z przesyłką): 6X3X25= 450 złotych. Kasa poszła w błoto! Nie kupujcie tego, bo nie działa. Odradzam stosowanie. Ostatnio nawet przeczytałam, że ten krokosz zawiera kwasy OMEGA-6, które są składnikiem min. szamponu L'Oreal Professionel dla włosów cienkich i ze skłonnością do wypadania. Mam wątpliwości czy olejek, który kupowałam nie był zwykłym olejem słonecznikowym. No cóż to pytanie pozostawiam bez odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqwesz
czy w trakcie stosowania tego olejku można chodzić na solaium? tez sie zastanawiałam czy go kupić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molunia
olej ten dostepny jest na allegro,mysle,ze duzo taniej niz ceny ktore tu podajecie,ale z tego,co czytalam w komentarzach nie jest w ogole skuteczny,wiec chyba raczej to kicha,ciagniecie pieniedzy od naiwnych ludzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty123456
Witam wszystkich możecie mi polecić jakieś pewne źródło z którego mogę dostać ten olej, bo po tym co sie tutaj naczytałam chce zacząć stosować ale mam opory przed zakupieniem go na allegro;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia
wklepuje nadal...intensywnie i z uporem maniaka-> jescze nie ma efektow, ale to dopiero miesiac, a na efekty tzreba niestety czekac kilka miesiecy. Pozyje, zobacze, w kazdym razie mozecie liczyc na obiektywna ocene skutecznosci. Jak cos zniknie (a jest tego duzo;) dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maka...
Cześć wszystkim z tego co mówicie to chyba nie ma nadzieji, że to coś pomoże. Jeśli znacie jakieś inne rozwiązanie na pozbycie się doszczętne tego cholerstwa to napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiątko
Hejka Prześledziłam forum od początku do końca i podsumuję to tak: jeśli dla kogoś wydatek rzędu 30 zł nie jest zbyt wielki warto spróbować, czemu nie?! Ja posmarowałam się olejem latem 2007 kilka razy po uprzedniej depilacji woskiem. Miałam mocne, ciemne włoski które doprowadzały (i doprowadzają) mnie do szału. Teraz te włoski są troszeczkę słabsze. Muszę przyznać że efekt jest pozytywny, może nie jakiś spektakularny i nie trzeba spodziewać się cudów, ale moja opinia jest pozytywna. Zacznę stosować olej znów, tylko systematycznie (niedługo wiosna więc pewnie się zmobilizuję). Poprzedni kupiłam w sklepie ze zdrową żywnością za ok 20zł. Napiszę jaki będzie efekt. Pozdrawiam:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś inny
Nie wiem jak można się tak katować. Gdybyście wiedziały, jak destrukcyjnie działa na was ból i stres wywoływany wyrywaniem włosów to wolałybyście mieć brody niż to, czego doświadacza wasz organizm kiedy sie skalpujecie na życzenie. To jest nienormalne. Lepiej szukajcie tego krokosza zamiast się niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze to dziala.....depiluje nogi raz na tydzien,smaruje olejem i juz.od grudnia.... teraz zrobilam mala przerwe..i po 4 tygodniach mam 3 wloski na krzyz.....a zawsze mialam nogi jak chlopak owlosione....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zainteresowałam się olejem krokoszowym wczoraj wieczorem po przeczytaniu artykułu na temat olejów w najnowszym numerze Wróżki. Zobaczyłam w tym nadzieję dla siebie gdyż już od dawna mam kompleksy z tego powodu. Mam włosy nie tylko w tak wiadomych miejscach jak nogi, bikini, ręce ale też na plecach i na brzuchu, dłoniach, stopach, nawet delikatne włoski mam na przedniej stronie szyi. Wydaje mi się że jednak coś w tym jest więc w najbliższym czasie mam zamiar ten olej wypróbować. Dla zainteresowanych oto co we Wróżce można przeczytać o oleju: 1. \"Oleju dostarczają nam między innymi: siemię lniane, oliwki (...), nawet nasiona bliskowschodniego ostu...\" 2. \"Olej ostowy, czyli krokoszowy - bogaty w witaminę A i E. Regeneruje skórę. Tak jak lniany, rozrzedza wydzielinę łojową, znakomicie sprawdza się w pielęgnacji cery trądzikowej. Hinduski używały go do depilacji. Rzeczywiście opóźnia odrastanie włosów i osłabia mieszki włosowe.\" 3. \"Depilacja olejem ostowym. Skórę należy ogolić lub wydepilować woiskiem. Potem codziennie wcierać w nią porcję olejku ostowego (krokoszowego). Ilość jest zależna od depilowanej powierzchni. Na jedną nogę potrzeba z reguły tyle, ile mieści się w zagłębieniu dłoni. Włosy będą odrastały znacznie wolniej, a po miesiącu kuracji powinny się przerzedzić. Dodatkowym efektem jest bardzo gładka, elastyczna i dobrze nawilżona skóra.\" Przypuszczam jednak że efekty zależą od rodzaju owłosienia. Tak jak i przy normalnej depilacji czy usuwaniu owłosienia przy pomocy maszynki do golenia czy kremu u jednych włosy odrastają szybciej u innych wolniej. W każdym bądź razie mam w planach wypróbowanie tego specyfiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narien
no szaleństwo poprostu...kupie sobie co mi szkodzi...może sie pozbęde wąsa a jak nie wąsa to może chociaz krostek:D pożyjemy zobaczymy...życze wszystkim kudłatym zeby im włosy wypadły...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari369
czy ktos mógłby mi może podac na mojego maila adres do p. Milosza Woźniaka ze Szczecina, chciałabym kupic ten olejek. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
na jak długo starcza wam taka buteleczka?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, szukajac sklepu z tym olejem znalazłem niniejszy temat. Wątpliwości prezentowane tu przez niektóre forowiczki podziela w swoim artykule Dr Henryk Rozanski [por. http://www.luskiewnik.pl/] a tu szczegółowe informacje o autorze [ http://luskiewnik.strefa.pl/index/index/p5.htm ] Zarówno z artykułu pana doktora jak i informacji jakie znalazłem wczesniej wynika iż olej ten ma dosc duzo kwasów linolowych (70%), linolenowych (10%) ja uzywam go do pielęgnajcji moich zabytkowych aparatów fotograficznych z miechami skórzanymi, wiec pewnie i Wam drogie Panie ten olej nie zaszkodzi ... jednak poza zwiększeniem elastyczności waszych pieknych pup nic więcej, stosując go, nie uzyskacie. Pozdrawiam --------------------------- http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3202466&start=240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FetyszowaDama
jakies pol roku temu przeczytalam o tym na kafe i oczywiscie zaraz krokosz wyprobowalam wiec tak: smarowalam sie po depilacji na rekach-zero efektu, wloski odrastaly po 2 tyg jak zawsze, troszke oslabione ale to efekt regularnej depilacji a nie krokosza smarowalam sie w okolicach bikini i....SUKCES!!! najpier pojawil sie tylko maly lysy "placek" ale obecnie po pol roku stosowania praktycznie nie mam wloskow w okolicach bikini, zostawilam sobie tylko paseczek!!!!!! nie wiecie nawet jak sie ciesze autentycznie. Probowalam tez na nogach i to samo co na rekach-zero efektu wiec naprawde nie wiem od czego o zalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja stosuje od wczoraj.Również poinformuje o efektach,chociaż nie oczekuje zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafemo
FetyszowaDamo, a czy okolice bikini tez depilowałaś przed smarowaniem, czy tylko goliłaś? Może to, że na rękach i nogach nie działało a w okolicach bikini tak, uzaleznione jest od rodzaju skóry w tych miejscach? W końcu przy majtach skóra jest delikatniejsza i bardziej wrazliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasloneczkoo
hejka ja uzywalam ten olejek i jest rewelacyjny!!!!!!!!polecam goraco!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dev
basiusloneczkoo podziel sie informacjami jak dlugo czekalas na efekty i jak dokladnie go uzywalas.. tzn jakiego rodzaju depilacje stosowalas etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na niektpore osoby dziala a niektore nie, trzeba dluzej tosowac, w encyklopedii mozna poczytac o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwarton
www.edelikatesy.com/product.php?id=5504&catId=90 olej można zakupić w sklepie internetowym eDelikatesy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harmony
Cześć Czy któraś z Was stosuje Palmę Sabal? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osjsdbghiushfkurs
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Rz
Hym.. w tym momencie ma nałożony olejek na nogi:] nie jestem w stanie powiedziec czy zadziala. Mozna go kupić w sklepach zielarskich 0,25 za ok 17 do 26 zl tak przynajmniej jest w rzeszowie. UWAGA! Uwazajcie na brwi rzęsy.. bo pozniej bedzie zonk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusssa
Witam!!! Czy ktoś może mi powiedzieć jak należy stosować ten olej z krokosza??? Czy to muszą być miejsca wydepilowane czy wystarczy, że będą wygolone zwykłą maszynką??? Proszę o odpowiedź Może być na: gg 2190326 Plisssssssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×