Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dieselka

Krokosz - naturalny, skuteczny ? depilator

Polecane posty

Gość natalk
Napiszcie jeszcze jakies spostrzezenia,przeciez byly osoby,ktorym krokosz przynosil rezultaty:/gdzie sie podzialy te szczesciary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaza
Zapewne sprowadzają teraz olej, na którym robią niezłą kasę. Gdyby to było takie cudo, to myślicie, że firmy kosmetyczne nie rzuciłyby się na to i nie porobiły balsamów z krokoszem za duuuuże pieniążki? Toż to by była żyła złota!!!!!! Każdy wierzy w to. w co chce uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha-nka
Łamię regułę niepowracania do tematów, ktore uważam za zamknięte. A robię to dlatego,że sporo się od tego czasu, kiedy pisałam ostatni raz zmieniło. Od tego czasu nie depilowałam nóg, włosy mi rosły nieskrepowanie no i rezultat mną wstrząsnął. Otóż miłe panie, włosy na nodze smarowanej olejem zaczęły rosnąć mi jak oszalałe, co super wygląda, bo włosy na nodze niesmarowanej rosna jak zwykle. Coś cudnego!!!!! Wygladam jak rasowa klacz. Nie wiem co zrobić,żeby wszystko wróciło do normy. Biorąc udział w tym pożal się Boże eksperymencie spodziewałam się tego,że włosy nie będą tak szybko odrastać, albo ewentualnie tego,że nie będzie żadnego efektu. W najczarniejszych snach nie przypuszczałam,że stanie się to, co się stało. Nie ukrywam ,że w.......ona jestem w sposób niemożebny. No cóż, trudno mieć pretensje do moich cebulek włosowych,że odżywione olejem zaiście szalenie przebogatym w różne substancje odżywcze, zareagowały gwałtownym porostem włosów. Pretensje mogę miec tylko do siebie, taka stara, a taka głupia, dałam się nabrać na kolejną kafeteryjną zmyłę. Polecam wszystkim krokosz na porost włosów. Bawcie sie dobrze, mnie jakoś mało do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha-nka
Uprzejmie donosze,że moje owłosienie powrocilo do normy. Cholercia, polubiłam ten temat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmr
ha hanka - szkoda ze nie dziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam nadzieje ze to dziala, a tu lipa. szkoda. chyba trzeba szukac innego specyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze napiszcie gdzie mozna nabyc ten olej a sama sprobuje! najlepiej on-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve8
napiszcie dziewczyny co z tym krokoszem, bo sama mam ochotę spróbować....a może komuś się udało............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pb_pr
Witam!!! Myślę jednak że sprawa z krokoszem nie jest tak do końca zamknięta droga haha-nko!!!!' Kochane moje mogę w was zasiać iskierkę nadziei. Mi krokosz zaczął pomagać już po tygodniu. Włoski dużo wolniej odrastają oraz są rzadsze. To jest kwestia organizmu. Każdy powinien na sobie wypróbować ten olej. Mi pomaga z czego jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve8
w takim razie trzeba wypróbowac... tylko napisz gdzie i za ile kupiłaś ten olej i jaką metodą się smarujesz.......będę bardzo wdzięczna..pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pb_pr
Kupiłam olej na allegro za 27 zł. Smaruję się codziennie po kąpieli oraz po depilacji. Używam go od tygodnia a już włoski dużo wolniej wyrastają. Olej jest super. naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie tez to dziala
wiec polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa
nie sadzicie ze zanikanie owlosienia moze byc skutkiem depilacji?? gdy golimy wlosy maszynka zawsze odrastaja takie same ale gdy depilujemy- wyrywamy je wraz z cebulkami to staja sie one slabsze i po okresie 8 miesiecy czy roku stosowania moga zanikac? tez chcialam wierzyc w ten olej ale moze dla niektorych pomaga wlansie depilator, wosk lub masa cukrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anathae
Własnie kupiłam olej na Allegro i mam nadzieję,że będzie działał. Mam zamiar stosować go tylko na bikini - jeśli taką ciężką próbę przejdzie, to każdą;P Nie wiem tylko jak przezyję regularną depilację okolic bikini:/ A co do depilacji włosów, to używałam swego czasu regularnie depilatora mechanicznego i włoski faktycznie z czasem były słabsze i awały się bezboleśnie wyrwać, ale nie rosły wolniej i na pewno z czasem nie znikły:) Zobaczymy jak tam magiczny olej;P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy osoby, które używały tego oleju, mogą podać producentów tego specyfiku? Może skuteczność zależy od tego, w jaki sposób jest wytwarzany i przez kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haha-nka czy jak jej
dziewczyno nie dziwie sie ze ci kłaki po tym urosly skoro po prostu zle to robilas jak juz sie za cos bierzesz i w dodatku chcesz zrobic naukowy eksperyment to chociaz dowiedz sie jak to trzeba zrobic!!!! nogi rece czy co tam chcecie trzeba WYDEPILOWAC a nie ogolic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna juz nie stosuje
z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna juz nie stosuje
z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo goooory
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2110
co tak ucichło, czy ktoś w końcu mi powie czy to działa??? plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda ,szperalam troche w necie i wyczytalam ze mozna depilowac albo GOLIC,i czytal tez na innym forum ze jednak to lipa,ale sama tez mam ochote to wyprobowac,zreszta wyprobuje wszystko co pozwoli sie pozbyc owlosienia,nie stac mnie tylko na te lasery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merneit
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada511
Czy mógłby mi ktos napisać wszystko o oleju aloesowym? Nigdzie nie mogę znaleźć jego składu działania i zastosowania w kosmetyce. Będe wdzięczna. Z góry wielkie dzieki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2110
zdecydowałam się spróbować! najpierw depiluję woskiem a potem smaruję olejem. czas pokaże.kuuuur nienawidzę tych kudłów i marzę o tym żeby ich się pozbyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprocz diane
a gdzie go kupilas? czy tylko na allegro jest dostepny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amacord
po przeczytaniu wpisow Amorcio mam wrazenie, ze a) albo to nie kto inny ino sam Miłosz Woźniak b) ktos komu bardzo zalezy aby owemu panu interesy dobrze szly wpisy co najmniej podejrzene... a co do allegro to bylam tam dzis i krokosz jest dostepny. pozdrawiam ps. nie wiem jak olej, ale pasty cukrowej sprobuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2110
ja kupiłam na allegro. smaruję już 3dzień. najpierw wydepilowałam woskiem(też jakaś super nowość netline-całkiem fajny)a potem posmarowałm i smaruję codziennie. spróbować można...jakby rzeczywiście miało to zadziałać, to chyba bym skakała ze szczęścia!!!!! póki co będę smarowć, poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_Mini22
ja tez chce sprobowac ale musze najpierw dostac go gdzies a na allegro nie zamowie myslcie ze moze byc w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelxa
Qrczę,ja tak się właśnie zastanawiam nad zastosowaniem tego specyfiQ.Nie mam pojęcia,gdzie go w Lublinie można dostać.A może ktos zna takie miejsce?wiem,zaraz któraś z Was napisze(o ile ktoś tu zajrzy),że można dostać w necie(np.na allegro),ale ja jakoś nie mam przekonania do produktów nabywanych za pośrednictwem neta ;/a co do sposobów depilacji:potwierdzam,że najlepiej pozbywać się uciążliwych włosków,kiedy księżyc ubywa(to samo tyczy się zresztą odchudzania :D) i prawda stara jak świat:im częściej GOLIMY,tym stają się one MOCNIEJSZE,a więc najlepiej robic to RZADZIEJ(w okresie zimowym jest to właśnie możliwe,a w lecie?no cóż... ;/).Zdecydowanie lepiej usuwać owłosienie przez DEPILOWANIE,niestety ;/jest to bolesne,ale pozwla na wolniejszy odrost włosków :) pozdrawiam i mam nadzieję,że olejek działa;chyba że na zasadzie placebo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×