Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dieselka

Krokosz - naturalny, skuteczny ? depilator

Polecane posty

Gość ola__fm
a jeszcze jedno mnie zastanawia - co z używaniem innych kosmetyków (np. antyperspirantów) w trakcie kuracji krokoszem? ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2110
no cześć dzisiaj już widzę pod skórą,że włoski zaczynają się przebijać. niestety też czuję,że znowu wrastają:( zobaczymy jakie odrosną czy będzie jakaś różnica ostatnio pisałam 26.04 więc długo efekt depilacji u mnie nie pozostaje niestety. fajnie by było gdyby się tak pozbyć tych kudłów albo chociaż żeby spowolnić odrost, tak do miesiąca...niektórzy tak mają... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2110
a do czego niby ten link??? a czy ktoś właśnie próbował tych specyfików slow grow skin doctors? ty narcyz użyłeś pianki do depilacji czy też tego kremu slow grow po depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyz mousse magic
myszka - jeżlei chodzi o mousse magic slow grow - kupiłem ten zestaw z pianką i kremem ale pianki uzywałem tylko raz - lepiej kupic sam krem slow grow [na allegro po 70-75 zł.] a do usuwania włosów używać depilatora. Sam krem działa - co prawda uzywałem zaraz po 3 tygodniach stosowania slow grow i depilatroa olej z krokosza przez następne dwa tygodnie ale nie sądzę by to on spowodował że mam jaśniejsze i rzadziej rosnące włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 1234
Zapewniam was że olej nie działa! Zużyłam właśnie drugą butelkę i nic. Kompletnie nic nie zadziałał.Smarowałam się nim 2 razy dziennie, tylko łydki które depilowałam tak jak napisano w instrukcji raz w tygodniu. A taką miałam nadzieję :( Piszę, żeby was ostrzec. Nie traćcie kasy, a przede wszystkim czasu! Bo nie dość że samo wmasowywanie go zajmuje chyba z 15 minut to jeszcze trzeba poczekać z 2 godz. żeby się położyć do łóżka i nie urąbać wszystkiego tłustymi plamami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2110
no cześć niestety też nie mam dobrych wiadomości:( kończy mi się butelka i nic, żadnej poprawy... podpierducha z tego oleju i tyle!!! spróbuję chyba kremu slow grow nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, no wiec olej juz mam, depilacja zrobiona i raz uzyty. Na mojej butelce napsano, że mam użyć tylko po depilacji, i moge 2 dni przed dla wzmocnienia efektu. Sama nie wiem już jak to stosować, zobaczymy co bedzie dalej, zastosuję się do tej instrukcji:) Będę informować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne przeciez
to moze jeszcze ktos wyprobuje ta mousse magic slow grow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne przeciez
no a mnie rozwalila moniska 55 z tamtej strony tym ze smaruje 2 gi tydzien a wlosy jak rosly tak rosna :D przeciez podobno na efejty kilka miesiecy sie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenthara
Wiecie co ja w to osobiscie nie wierze ze to dziala zeby wytepic wlosy chyba trzeba sie mocniej natrudzic . Proponuje zbierac kase na laser dla najbardziej zdesperowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMERFI12
NA ALLEGRO MOżNA KUPIć OLEJ ZA 20 Zł + 7 WYSYłKA.U MNIE PO PIERWSZYM RAZIE SPOWODOWAł STRASZNE SWęDZENIE, JAK U WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic nie swędziało anie nie piekło, stosuje ten olej na twarz, depiluję ja co tydzień pasta cukrowa, co tydzień odrastają mi jakieś pojedyncze włoski które są miękkie i podatne na odkształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsik
J stosuje już jakieś 3 tygodnie i muszę przyznać że jest naprawdę dobrze - coraz lepiej. Włosy odrastają dużo wolniej. Te które odrastają są dużo słabsze, cieńsze i jaśniejsze. Myslę, że to naprawdę działa. Testuję dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp
testuj kochanie i zdawaj relacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyferusiek
Hej! czytam tak sobie czytam i moje nadzieje rosną i słabną. w sumie to chyba można spróbować, jeśli nie będzie odwrotnego efektu. Na allegro można kupić za 10 zł ten wspaniały olejek. Spróbuję i napiszę jak podziałało na mnie. Już mnie wqrzają te włoski, które są nie tylko na nogach, w miejscach bikini i pod pachami;/ ehh, spróbujemy, zobaczymy. Na razie gratuluje tym, którym sie udało:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinfga
witam;) ja wlasnie zakupilam olej z krokosza i zaplacilam 10zl za 100ml na allegro, zdziwilam sie kiedy zobaczylam ze niektore z was zaplacily ponad 100zl. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akama
Niedawno kupilam krokosza na allegro buteleczka 100ml za 10zl wiec jak dojdzie to zaczne stosowac.Czytalam w encyklopedii(a to raczej wiarygodne zrodlo)ze dziala jak naturliś depilator ale moze nie na wszystkich tak samo-stad te mieszane opinie.Kazdy organizm jest inny.Na pewno najskuteczniejszy jest laser,juz po 1 zabiegu(jakby w zasadzie strzeleniu promieniem swiatla)wloski wypadaja i odrastaja slabsze a po 6 zabiegu juz nie wyrastaja wcale-i nie prawda jest ze wrastaja w skore(bylam na malej praktyce w klinice laserowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciunia
prosze, piszcie dziewczynki jeszcze o tym oleju, bo jest to dla mnie wielka nadzieja, mnie męczą włoski na twarzy i nie wiem już jak sobie z nimi radzić, generalnie co bym nie robiła wygląda to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy lady
hmm kupiłam olej krokoszowy razem zkumpelami, tyle,że buteleczki mają po 110ml, zobacze jakie będa efekty po całej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka
:) Właśnie kupiłam sobie taki specyfik na allegro 25 zeta za 250 ml- do tej pory meczyłam sie depilatorem a włosy - okej były juz niewielkie, ale wrastały i zawsze miałam szorsktą skóre. Teraz moge zdecydowanie powiedzieć, ze stan skóry sie polepszył i to o 100% a włosów po tygodniowym stosowaniu 2 razy na dzień jest znacznie mniej. Nie wiem czy to podziała wszędzie tam gdzie tym posmaruje i czy sie utrzyma na zawsze, ale za 25 zeta jestem w stanie ślizgać sie we własnych dzinsach i bez włosów na nogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem gdzie kupic
ALLEGRO!! 25 - 30ZŁ PLUS WYSYŁKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam olej z krokosza w zeszłym roku w miarę systematycznie na początku, potem coraz rzadziej .Teraz tylko po depilacji. U mnie efekty były bardzo widoczne. Na łydkach rośnie mi już tylko połowa włosów, co wygląda nieco dziwnie. Pod pachami działa inaczej-rosną wolniej,są cieńsze i jaśniejsze, ale nie ma \"pustych miejsc\". Myślę,że działanie zależy od cech indywidualnych. Co do wrastania to po depilacji codziennie używam peelingu.Wrastają przez to trochę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonka12
Hej Ewek3 a gdzie kupowałaś olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonka12
też na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooskaa
sama nie wiem czy go kupic.. tyle opini zarowno negatywnych jak i pozytywnych..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest ten krem
srow glow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej kupowałam u mojej kosmetyczki, a ona kupowała w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka400
Ja kupiłam olej na Allegro. Dzisiaj użyłam go po raz pierwszy. Mam nadzieję, że zadziała, w końcu to moja ostatnia nadzieja... Będę używać go tak długo, ile tylko będzie potrzeba, byle tylko zauważyć jakies efakty. Jeśli coś zauważę, będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×