Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dieselka

Krokosz - naturalny, skuteczny ? depilator

Polecane posty

Gość patyk
Jestem po trzech depilacjach i stosowniu oleju. Gdybym wiedziała, że jest taki naturalny specyfik nie wydawałabym parę lat temu pieniędzy na dwie butelki Kalo (ok 250zl sztuka). Olej jest niesamowity!!! Polecam go jako inhibitor owłosienia (Kalo niestety na to miano nie zasługuje). Włosy odrastają wolniej i jest ich coraz mniej. Nie wydawajcie pieniędzy na depilację laserową! ..a olej kosztuje około 18 zł, oczywiście musi być tłoczony na zimno. Pozdrawiam wszystkie sarenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J /
Ja tam stosowałam go jakieś 3 tygodnie codziennie na noc i co? I wielkie G... nie polecam :/ Szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katulina
Witam wszystki owlosione!!!!!!! O oleju krokjoszowym dowiedziałam się z jakiegos pisma o naturoterapii. polecali go jako wspaniały depilator. dotąd sama go nie wypróbowałam, ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi SPRÓBUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Osobiście stosuje olejek krokosza na zarost i działa :) W miejscach gdzie nakładam olejek zarost jest mniejszy i włoski wolniej rosną :) Jest nawet poradnik jak to wszystko działa : http://depilacja-krokosz.blogspot.com/ Polecam i pozdrawiam Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana!!!
Co do wlaściwości olejku to nie wiem jakie one są, nie próbowałam wiec i wypowiadać sie nie będe w tej kwesti, aleeeeeeeeee zamówilam w.w poradnik z tej strony http://depilacja-krokosz.blogspot.com/ i............i własnie nic! Wiem ze 24 zeta to nie pieniadze, ale nienawidze nabijania ludzi w butelkę, nie cierpię poprostu :( Kase przelałam na konto tydzień temu i nic ani poradnika, ani me, ani be! Zenada! Nie zamawiajcie, szczerze wszystkim odradzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana!!!
Co do wlaściwości olejku to nie wiem jakie one są, nie próbowałam wiec i wypowiadać sie nie będe w tej kwesti, aleeeeeeeeee zamówilam w.w poradnik z tej strony http://depilacja-krokosz.blogspot.com/ i............i własnie nic! Wiem ze 24 zeta to nie pieniadze, ale nienawidze nabijania ludzi w butelkę, nie cierpię poprostu :( Kase przelałam na konto tydzień temu i nic ani poradnika, ani me, ani be! Zenada! Nie zamawiajcie, szczerze wszystkim odradzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana!!!
Tak miało być 😡 wlasnie tak sie czuje! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana!!!
Ok przyznaje e-book doszedł, allllee po tygodniu czasu, po interwencji na forum i po osobistej interwencji e-mailowej, wiec proszę mi tutaj nie pisać o pochopnych wnioskach, dobrze? Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę o takiej metodzie depliacji. Żadna z moich koleżanek nie korzystała z tego. Z resztą ja się już przyzwyczaiłam do depilacji depilatorem. Zwłaszcza, że teraz można już naprawdę zaawansowane znaleźć. Ja ostatnio kupiłam sobie fajny na electro.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwosc
Ja stosuje olej krokosza ale przyznam sie ze nieregularnie, ale naprawde, chociaz długo czekalam na efekty to teraz mam dużo mniej włosów na nogach. Nie wiem może jakbym przez rok nie depilowała to może by mi ich dużo urosło w końcu ale tak wolno to se mogą rosnąć, raz dwa sie z nimi oblece. Tak że on sie do osób niecierpliwych nie nadaje. A Polki są niestety bardzo niecierpliwe, wymagające i kryytyczne (wobec siebie też) a tu trezba systematyczności ( o to najtrudniej) i wytrwałości ( oto jeszcze trudniej). Ale co mi zalezy, jak posmaruje sie olejkiem to juz nie musze stosować zadnego balsamu. A zresztą chemia wszedzie jest w tych kosmetykach, a w oleju przynjmniej wiem ze nie ma. pozdrawiam wszystkie niecierpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek ewidentnie dziala. W tym temacie jest sporo postow negatywynych, ale mnie to nie dziwi: gabinetom kosmetycznym jest mocno nie w smak, aby klientki zamiast wydawac 200-300 zl na specyfiki, kupily sobie olejek za 15 zl i mialy to samo. Nie wspomne o oczywistym fakcie, ze olejek jest w 100% naturalny, a u kosmetyczki uzywaja jakiegos chemicznego swinstwa o watpliwym zdrowotnie skladzie. Mam dosc bycia traktowana jak malowana lala, gdzie jedyna istotna rzecza jest moj portfel - wybieram nature i metody naszych babc, ktore nawet nie slyszaly o czyms takim jak celulitis, choc oczywiscie wielkie korporacje nam wmawiaja, ze zyly prymitywnie i nie potrafily o siebie zadbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krokosz_barwierski ale dlaczego tutaj jest napisane, że "W medycynie tradycyjnej ekstrakt wykorzystywany jest do pobudzenia wzrostu włosów. W doświadczeniu na myszach potwierdzono zdolność ekstraktu etanolowego do stymulowania wzrostu włosów. ' a nie ma nic o depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia DD
Podpowiadam gdzie mozna dostac olej krokoszow z Oleofarmu: oleofarm24, W sieci sklepow PiP tez mozna go kupic, plus apteki i sklepy zielarskie. Olej z oleofamu jest zachwalany przez dietetyków oraz lekarzy, gdyż korzystnie działa na nasze serce. W składzie oleju z krokosza Oleofarm najwięcej można znaleźć kwasu linolowego oraz niezbędnego wielonienasyconego kwasu oleinowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z krokosza barwierskiego jest zachwalany przez dietetyków oraz lekarzy, gdyż korzystnie działa na nasze serce. Za jego pomocą można smacznie i zdrowo gotować, a także przyrządzać rozmaite sałatki. W jego składzie znajdują się cenne składniki, takie jak NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, a w szczególności skóry. Olej z krokosza można dostać m.in. ma oleofarm24 albo w znanych sieciówkach czy sklepach ze zdrową żywnością. Stosuję go czesto na skórę, bo zawiera kwas linolowy, który jest powszechnym składnikiem produktów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos nie hallo.. tu pisza o depilacji, a ja przed chwila na forum zdrowie przeczytałam ze wzmacnia cebulki włosowe i pobudza wzrost włosów.. jedno drugie wyklucza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up. Czy sa jeszcze jakies osoby ktorym ten olej pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa. Stosuję go od miesiąca zaraz po depilacji (usuwam włoski z cebulkami) i jest duuuuuużo lepiej. Stosowany tak po prostu bez głębokiej depilacji lub nieregularnie pewnie nie da rezultatów. Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej z krokosza od dłuższego czasu używam w kuchni ale w życiu bym nie pomyślałam o depilacji, ciekawy pomysł, tylko czy taki olej spożywczy (kupuję z olefarmu z serii oleje świata) nada się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 25
Naturalne metody są najlepsze Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyNie mam problemu z podrażnieniami. Najpierw chodziłam do sklepu gotową pastę, ale można ją zrobić samemu. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 44
Naturalne metody są najlepsze Od jakiegoś czasu stawiam na pastę cukrową. Pasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Z samego początku chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, od roku sama ja robię, wystarczy woda, cukier i sok z cytryny. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 23
Znajoma zdecydowała się na depilację laserem, i to był właśnie Vectus. Teraz wszystkim poleca. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Bez bólu i podrażnień. To jest bardzo nowoczesny sprzęt. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 29
Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserem, jak dobrze pamiętam, to wybrała laser Palomar Vectus . Jest ogromnie zaskoczona. Sama byłam zaszokowana ostatecznym rezultatem. Po pierwszym zabiegu było widać efekt. To był świetny wybór. W ogóle nie czuła bólu. Super skutek. Jeśli zastanawiacie się nad depilacją laserową, to każdemu polecam. www.mortyr.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-sposobem-gladkie-cialo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×