Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dieselka

Krokosz - naturalny, skuteczny ? depilator

Polecane posty

Gość Yukusia
To ja. Zmieniłam login. Trzymajcie kciuki za efakty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelam
Ja kupowałam ten olej w wysyłkowym sklepie ekologicznym- 35 zł za butelkę(z kosztami wysyłki). Dzisiaj zaczęłam kurację , tylko na twarzy, bo z resztą ciała nie mam problemów. Po przeczytaniu tego co tu napisaliście mam mieszane uczucia, no zobaczymy. A co z tym kremem slow grow? Czy nie podrażnia skóry, czy można go stosować na całym ciele? Jakie daje efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łanka
cześć wszystkim !:) mam pytanko ,czt ta kuracja tym kokoszem oś daje i czy nie rozjaśnia tego "smarowanego miejsca"?????bo chce wAsik usunąć a i tak moja skóra w tym miejscu już jset jaśniejsza! to widać nawet człowiek równo sie na tarzy nie może opalić przez to cholerstwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkaaaaa
hejcia mam pytanie czy uzywajat tego olejku trzeba usowac wloski z cebulkami czy mozna zwykle golic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelam
Ja już się tyle o tym krokoszu naczytałam. Podobno można golić, ale lepszy efekt jest jak sie depiluje lub wyrywa pęsetą.O rozjaśnianiu skóry nic nie słyszałam, natomiast piszą też , że doskonale działa na trądzik i w ogóle na cerę. Ano zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę wytrwała. Jestem w stanie stosować ten olej nawet przez poł roku. Czytałam, że niektóre osoby dopiero po tym czasie zauważyły efekty, ale za to znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łanka
a jak tam z opalaniem na twarzy po takiej depilacji??? nie macie problemu?bo ja mam taki kolor jak by brudny i ten wąsik widać!!! idzie sie zabić normalnie!!!:((( czy macie na to jakąś rade????? i czy ja mam tylko taki problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelam
Musze cię zmartwić. Przy kłopotach z owłosieniem na twarzy w ogóle nie powinno sie tej twarzy opalać. Pod wpływem promieni słonecznych włosy stają sie mocniejsze i bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś Hevi - hevi z Allegro sprzedaje olej z krokosza 750 mm za 18 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to nie jest jakaś pobróba??? (pewnie tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani_bani
Trafiłam na oferte z olejem na allegro, ale po przeczytaniu tego watku napisalam ok 20 maili do osob, ktore kupily go wczesniej. Wybralam je losowo z listy komentarzy. odpowiedzialo mi 11 osob, ze olej krokoszowy nie zadzialal i jedna, ze byc moze sa jakies znikome rezultaty. Jestem sklonna przypuszczac, ze faktycznie rezultaty widac u osob, ktore regularnie depiluja wlosy z cebulkami - ale wtedy olej jest niepotrzebny, bo cebulki oslabia sama depilacja. No coz... widac, ze niestety bez systematycznosci lub lasera sie nie obedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelam
Bezpieczniej jest kupić w sklepie ekologicznym niż na Allegro. Ma sie gwarancje, co sie kupuje.Stosuje regularnie, ale dopiero od tygodnia, więc ciężko mówić o efektach, choć mam wrażenie, ze włosów jest nieco mniej i są bardziej miękkie. Wpadnę za jakiś czas i zdam relację. no cóż, jest to ponoć kuracja dla wytrwałych, a ja do takich należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje olej z krokosza juz bardzo dlugo, efekt nie jest spektakularny, ale ja widze zdecydowana roznice. po pierwsze nogi musze depilowac co 6-7 tygodni a nie jak przedtem bylo co 2-3.... wloski sa jasniejsze i mniej geste. wytrwalosci moje panie. kiedys sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam już ponad miesiąc i rzeczywiście wydaje mi się włoski są słabsze u jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kia-mia
Gigi: a gdzie kupiłaś ten swój olejek? Efekt może właśnie zależeć też od tego czy się kupiło np z pewnego żródła co nie? Bo na allegro to różny szmelc można znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelam
No i minął miesiąc odkąd używam oleju krokoszowego. Dodatni efekt, który jest widoczny, to taki, że nie robią mi sie żadne krosty, olej łagodzi podrażnienia. Wydaje mi się , ale może to tylko autosugestia, ze włosy sa cieńsze, jaśniejsze, a cebulki słabsze. Na razie jednak nie jest ich mniej.Będę stosować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninucha
Zakupilam 2 tygodnie temu olej z krokosza na allegro od hevi-hevi 750ml za 18 zl. Oryginalny zapakowany jak trzeba. Uzylam go dopiero kilka razy i to nie codziennie lecz po depilacji w postaci golarki. Kudly mam z natury siarczyste i nie fdajace chwili wytchnienia bo maszynka u mnie szla w obroty co drugi, a latem nawet codziennie. Powiem na wszystko trzeba sposobu i jesli chcecie przystosowaniu oleju osiagnac maxymalny rezultat to proponuje po wysmarowaniu sie olejem nie czekac bezczynnie az wsiaknie tylko lapkami porzadnie powklepywac go i mocno powcierac, bo chodzi o to zeby olej dostal sie jak najglebiej i tym samym pozabijal mieszki wlosowe. Dlatego trzeba to robic ponbiewaz u niektorych mieszki sa bardzo plytko, a u innych niestety dosc gleboko i tylko mocne wklepywanie moze spowoowac wystarczajaco gleboka penetracje ;-) olejku.... Troche cierpliwosci i systematycznosi a nastepne lato przywitacie juz bez futerek, czego sobie i wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruswo
czy moze mi ktos podac adres pod ktorym mozna zamowic ten olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omani
Witam sama juz dwa lata temu zainteresowalam sie olejem Krokosza po artykule o ktorym byla tu mowa. kupilam nawet olej w Niemczech w sklepie ze zdrowa zywnoscia i stosowalam ale zbyt krotko, wiec nie moge nic powiedziec. Ale wierze ze dziala, warunkiem jest jednak to by byl na zimno tloczony i by byl to olej na prawde z tej roslinki(bo funkcjonnuje wiele blednych nazw) znalalam tez na allegro aukcje wiec podaje link http://www.allegro.pl/item250749732_olej_z_krokosza_depilator_250ml_22_zl_wys_gratis.html Pozdrawiam u zycze wytrwalosci, bo jak sadze warto zadac sobie trud ktory moglby nas uwolnic od udreki w ktora wpedzila nas presja spoleczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! jestem z wykształcenia kosmetologiem i na serio nigdy nie wierzylam w taki rzeczy jak depilacja olejkiem itp.znalazlam go na allegro przypadkiem, chcąc kupic depilator. poczatkowo sie smialam ale jestem niestety dociekliwa i stwierdzilam ze za 10 zł + koszt wysylki moge zaszalec i przeprowadzic eksperyment. posmarowalam łydki moze 4 razy albo i nie i to po goleniu a nie wosku i mowie Wam - mam mniej wlosow!!!! normalnie widze łyse placki. poza tym wczesniej jak ogolilam rano nogi to wieczorem mialam mega jeża a po 5 dniach wlosy jak u małpy a teraz nie gole nog tydzien i mam znikome wloski... nie wiem jak to mozliwe i jak to dalej bedzie ale jak narazie widze rezultaty. byc moze to efekt krotkotrwaly ale zawsze warto sprobowac. poza tym olej zawiera kw gamma linolowy i linolenowy = super nawilzenie wiec jesli nawet okaże sie ze nie dziala to fajnie nawilży skóre:) moje kolezanki jakzobaczyly moje nogi to tez zamowily:) zobaczymy co z tego wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonka
angelina1 - a u kogo kupowałaś olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonka - hehe zaraz mnie ktos posądzi o kryptoreklamę;) ja kupilam na allegro u uzytkownika natura 24 (w zielonej butelce 100ml) ale kolezanki kupily u kogos innego po tej samej cenie (czyli 10zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - czytajac Wasze opinie dziwie sie ze macie az taki problem z tym tluszczeniem, ze czekacie kilka godzin az olej wsiąknie itd... mi jakos to nie przeszkadza. smaruje nogi wieczorem, zakladam bawelniana pizamke i klade sie spac. co wsiaknie w material to wsiaknie ale i tak efekt jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero sie o tym dowiedzialam,i chce poznac wasze opinie i ile to w koncu kosztuje...w aptekach mozna to dostac? i czy na hirsutyzm tez pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema no
dziewczyny nie djacie z siebie robic niemadre ... to ze ktos powiedzial to odrazu lecicie i wydjaecie kase .. poprostu bardzcie systenatyczne w waszych depilacjach depilatorem czy woskiem i juz .. naprwde chyba nie zdajecie sobie sprawy ze w reklamie mozna takie bzdury mysylec a na opakowaniu jeszcze wieksze no a wy wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×