Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie123

steper

Polecane posty

Gość zależy mi
Proszę o odpowiedź na pytanie - czy ćwiczenia na steperze i twesterze są ćwiczeniami aerobowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
tak, to sa cwiczenia aerobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy mi
dziękuję bardzo, bo zastanawiało mnie czy za pomocą tych dwóch przyrządów uda mi sie zrzucić kilka cm w pasie i w biodrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
A już miałam nadzieję, że pomoze coś. Ale jak uda mają się rozbudować -to znaczy "przytyć kilka cm" to lipa Zalezy mi na pozbyciu się cellulitu i straceniu kilku cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
nic ci nie przytyje, mam taki sam problem schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
No ale skoro mięśnie mi się rozbudują, czyli nogi będą "grubsze",masywniejsze,umięśnione,mięśnie są "grube"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Czyli żeby spalać tłuszcz trzeba ćwićzyć "od niechcenia?" tzw. lekkoi przyjemnie? A jak rozwinąć mieśnie to na maxa? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
na odwrot, chodzi o to by cwiczy jak na najlzejszym obciazeniu, to wtedy spalasz tlusz i najlepiej troche szybciej, by sie spocic a jak na ciezszym obciazeniu to wtedy ksztaltujesz miesnie, i jest logiczne, ze jezeli cwiczysz ciezej to automatycznie wolnie to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciulllaaa
Hej zamierzam sobie właśnie kupić steper ale zastanawiam się jeszcze nad tym czy nie lepszy jest orbiterek czy jak mu tam ;> Co o tym sądzicie ?? a Jak ćwiczyć na twisterze ?? Mam w domku ale jakos mi chyba nie wychodzi ;/ Proszę o odpis z góry thx :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka
hej ! mam steper skretny i od jakiegos czasu stoi w kacie i sie kurzy ale swego czasu troszke na nim cwiczylam i musze powiedziec ze po 2 tyg bylo widac duza roznice. nozki jakby zrobily sie troszke smuklejsze i bardziej jedrne. bylam w szoku. teraz zabieram sie znowu do cwiczen, a po swietach bardziej intensywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi_25
Siemka dziewczyny. Jesli, któraś jest zainteresowana zakupem stepera to mam takowy do sprzedania z licznikiem kroków. Steper KETTLER-a. Jesli jest ktoś chętny to zapraszam na gg 10058746. Pozdrawiam. Mi pomógł schudnąć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steperrka88
Dziewczyny... stepper to najlepszy z mozliwych rozwiazan jesli chcecie schudnac. Na poczatek sie rozgrzewacie i pożadnie rozciagacie. Cwiczac stajecie na koncu "pedałów" i biegniecie jak najszybciej sie da.. ok45 min - 60 min. PO tygodniu cellulit zacznie znikac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w te klocki
Hej mam mały problem nie wiem jak rozpoznać na steperku czy obciążenie jest minimalne czy maksymalnie?? Czy chodzi o to czym wyżej są pedały to znaczy że obciążenie jest większe ?? Proszę o pomoc i pozdrawiam wszystkich steperowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
minimalne obciazenie tzn wtedy kiedy ci sie NAJLEZJ biegnie maksymalne wtedy kiedy najciezej, najtrudniej jesli chcesz schudnac musisz miec usawione miec na najlzejszy opor w przeciwnym razie wyrobisz sobie miesnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
minimalne obciazenie tzn wtedy kiedy ci sie NAJLEZJ biegnie maksymalne wtedy kiedy najciezej, najtrudniej jesli chcesz schudnac musisz miec usawione miec na najlzejszy opor w przeciwnym razie wyrobisz sobie miesnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
minimalne obciazenie tzn wtedy kiedy ci sie NAJLEZJ biegnie maksymalne wtedy kiedy najciezej, najtrudniej jesli chcesz schudnac musisz miec usawione miec na najlzejszy opor w przeciwnym razie wyrobisz sobie miesnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
minimalne obciazenie tzn wtedy kiedy ci sie NAJLEZJ biegnie maksymalne wtedy kiedy najciezej, najtrudniej jesli chcesz schudnac musisz miec usawione miec na najlzejszy opor w przeciwnym razie wyrobisz sobie miesnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
minimalne obciazenie tzn wtedy kiedy ci sie NAJLEZJ biegnie maksymalne wtedy kiedy najciezej, najtrudniej jesli chcesz schudnac musisz miec usawione miec na najlzejszy opor w przeciwnym razie wyrobisz sobie miesnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusaaa
hej dziewczyny, co do tematy stepera to nie do konca jest tak jak tu czytam.Prawdą jest, że aby spalić tkankę tłuszczową zaczyna się od najmniejszego obciążenia ale to nie znaczy że większe obciążenie wyrabia mięśnie.Poza tym nie odrazu ten mięsień jest widoczny.Poza steperem polecam rower bądż bieżnię a skoro jest cieplej to można pobiegać na swieżym powietrzu.Efekty co do aerobów są widoczne ale aby utrwalić efekty polecam siłownię i dietę. Dieta nie jest drastyczna i nie mozna si,ę głodzić ale jeść mniejsze ilości- za to częściej. Ćwiczę 7 lat i jeżdżę na zawody kulturystów więc trochę pojęcia na ten temat mam.Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w te klocki
w tym problem że ja tego zbytnio nie czuje mam jedynie pokrętło które ustawia wysokość pedałów tzn. muszę robić głębsze uderzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Przeczytałam te wasze zachwyty nad stepperem i też zamierzam go sobie nabyć:) Czy możecie mi jakiś konkretny model polecić ? I powiedzcie czy każdy od początku bardzo skrzypi ? Albo po jakim czasie zaczyna skrzypieć? :) Co myślicie o tym ? http://www.allegro.pl/item332228862_wysokiej_jakosci_stepper_skretny_z_linkami_gwar_12.html Bardzo proszę o odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promena
dziewczyny a powiedzcie mi czy brzuch też spada? Bo mi najbardziej na brzuchu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelliina
:] a ja mam pytanko do tych ktorzy juz maja to "cudenko" chciałabym sie dowiedziec czy cwiczenia na steperze rozbudowuja miesnie łydek.... chyba mam obsesje na tym punkcie i nie chciałabym zeby były"napakowane" poradzcie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1080107310911087108810861084
czesc dziewczyny mam do was pytanie, jai steper lepszy? takini mni, skladajacy sie tylko z pedlakow, czy lepszy z tymi raczkami itp? skretny czy taki normalny?prosze o pomoc, bom kompletnie zielona, a zasanaiwma sie nad kupnem za jakis czas, jak uzbieram kase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi_25
Do 1080107310911087108810861084. Hejka jeśli jesteś zainteresowana zakupem stepera to zapraszam na gg 10058746.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Jeśli chciałabym mieć większy tyłek, to czy stepper bedzię dobry? Jeśli tak, to na jakim obciążeniu ćwiczyć, ile czasu itp.? Z góry dziękuję za pomoc;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewald

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewald
mam pytanie czy można uważać trening na steperkjako formę rekonwalescencji po urazie kolana? Czy raczej powinnam sobie odpuścić?Może to w jakiś sposób mi zaszkodzić czy odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×