Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie123

steper

Polecane posty

Gość myszakr
ja ćwiczę od tygodnia średnio po godzinie dziennie do tego brzuszki i wymach w boki i w przód i tył. efekty hmm.... w sunie nie wiem ale jak schodzę po godzinie czuje się tak pozytywnie zmęczona ze aż lepiej się czuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że najlepszy będzie stepper skrętny (czy obrotowy to ot samo, bo o obrotowym jeszcze nie słyszałam) Przy stepperze skrętnym pracuje więcej mięśni niż przy zwykłym. A steppery nie są wcale takie drogie. To znaczy nie muszą być. Choćby taki http://www.hellhound.pl/stepper-skretny-1650-p-2407.html kosztuje 260 złotych, a to chyba nie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madav
Cześć dziewczyny :), pozwólcie że się dołączę do waszej rozmowy, ćwiczę na steperze, otóż chcę sobie wyszczuplić nogi i nie jestem pewna czy steper mi je wyszczupli, czy rozbuduje a tego bym nie chciała, Cwiczę już 4 dzień , godzinę dziennie na dość mocnym obciążeniu, dziennie robię 4000 stepów.i nie jestem pewna czy steper mi je wyszczupli, czy rozbuduje a tego bym nie chciała, czy ćwicząc na steperze schudłyście ????? Dodam że wieczorkiem tzn. tak od 18 jeżdżę godzinę na rowerze, na razie efektów nie widać ale myślę że z czasem się to zmieni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkae
Ja mam steper od kilku lat, co prawda od dawna nie używany. Kupiłam jakiś bez markowy i po chwili ćwiczenia w ogóle nie czuję oporu ponieważ tłoki się rozgrzewają, ten cały smar, który jest w środku wypływa i na dodatek strasznie skrzypi. Możecie napisać czy wasze stepery przy dłuższym ćwiczeniu też tracą opór? i czy skrzypią? Będę ćwiczyć gdy moja pociecha będzie spać więc skrzypiący odpada. Zamierzam kupić kettlera ale jak ma tak działać jak poprzedni to sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój stepper też niestety piszczy. Tragedia :/ Dlatego zakładam słuchawki i ćwiczę. Bardziej to jest tą uciążliwe dla innych domowników. Dodatkowo muszę podkładać pod niego materiał, bo strasznie brudzi smarem. Ale o efektach mogę śmiało powiedzieć, że są jeśli chodzi o nogi i biodra. Ćwiczę od maja, codziennie robię 2500- 3000 kroków. Nie poddawajcie się, ćwiczcie trzymam kciuki. Nie zrażajcie się brakiem efektów na początku. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! mam pytanie i licze na szybka odpwoiedz. mianowicie chcilaam sie dowiedziec czy jest mozliwe zrzucenie 5kg jezele przestalam jesc slodycze kartofle chleb bulki ( teraz tylko razowe ;P) jem 5 malych pislkow dziennie wtym osttani o 18 i cwicze godzine dziennie pol godziny na steperze i pozniej brzuszki przysiady ciwczenia na boczki itp :) czy uda mi sie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3*M
hej dziewczyny powiedzcie mi czy steper działa także na boczki bo na tych partiach ciała najbardziej mi zależy by schudnąć:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj8
działa, działa ale nie od razu:) cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, bardzo wazne pytanie- czy jak cwiczycie to macie jakies skargi od sasiadow z dolu? czy (jesli to pietrowy dom) slychac w pokoju nizej ze cwiczycie? :o bo kupilam ost stpper, cwicze sobie i przychodzi do mnei sasiad ze mu puka i stuka- godz byla 22.30, mowie ok (to bylo w pierwszy dzien i spod pod pedalami mi sie obijal o czesc stojaca), dzisiaj o 21.30 zaczynam cwiczyc, nie dobijam pedalami do konca, podlozylam material zeby odrobine tlumil a tu nie mija nawet 10 min i znowu sasiad, ze wszystko slychac fakt, ze stepper troche skrzypi ale jakos sasiedzi z boku sie nie skarza, nie sadze, zeby az tak bylo to slychac pietro nizej :o dodam, ze meiszkam w akademiku, gdzie cos takiego jak cisza nocna obowiazuje od 23 i nie jestem typem imprezowicza ktory codziennie robi imprezy w pokoju, nie chodze na szpilkach i nie slucham glosno muzyki, a pod stepperem nie stoi goly beton tylko podloga elsatyczna an atym wykladzina dywanowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj8
moze i stuka, ale tesciowie nic nie mówią:) na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuula la la
Hej dziewczyny, przeczytalam wszystkie wasze posty, ja rowniez nosze sie z zamiarem kupna stepera, nie wiem jednak jeszcze który wybiore. Moim celem jest zgubienie "troszke" z ud i bioder, wyszczupleniem ogólnie nóg i utrat celulitu tez nie pogardze! Bardzo "pozytywne do dzialania" sa posty mówice o tym kto ile zgubil, fajna motywacja. Oczywiscie dieta i wytrwalosc konieczna - nie ma cudów. Jutro kupuje steper z nadzieja na lepsze cialko! Pozdrawiam wszystkie steperowiczki. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALICJA13
Ullalalala.mam ten sam problem co Ty.Uda, pośladki :-/ tez chciałabym wiedziec ile ćwiczyc aby jeszcze bardziej ud nie rozbudować. Na razie ćwicze 3 tydzien po pół godziny dziennie nie forsując się zbytnio. Pozdrawiam wszystkich dreptusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulazg
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulazg
Witam :-) rozglądam się za steperem skrętnym. Interesuje mie zrzucenie z 5 kg z calego ciałka. Najbardziej dokuczaja mi boczki i brzuszek, o nóżki też wypadałoby zadbać. Piszecie głównie o nóżkach a co z resztą ciała. No i ważne pytanie na które nikt tu jeszcze nie odpowiedział, co zrobić żeby nie przesadzić i nie rozbudować sobie nóg. Chce zgubic tłuszczyk i wysmuklic sylwetkę a nie dorobić się olbrzymich mięśni. Może jakas doświadczona w tej masterii doradzi, jak ćwiczyć i jaki stepper jest najodpowiedniejszy dla mnie? Serdecznie dziękuje za pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfv zz
na stepperze nei mozna rozbudowac sobie miesni bo to sa cwiczenia areobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankos
Moj stepper po ok 15 minutach zaczyna smierdziec, tzn. nie stepper a rozgrzany smar. nie wiecie czy to jest szkodliwe, gdy sie wdycha? bo w tym samym pokoju spi moja coreczka 3-miesieczna im boje sie, ze to jej zaszkodzi dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleu
Witam. Moim zamiarem jest wyszczuplenie ogólnie nóg (bioder, ud, łydek). Zakupiłam niedawno stepper skrętny. TYlko niestety okazało się, że jest on bez regulacji obciążenia. Czytałam, że w celu spalenia tłuszczu powinno się ćwiczyć bez obciążenia...no u mnie nie da rady. I co teraz? powinnam kupić nowy, czy może jest jakiś sposób ćwiczenia na takowym, tak aby nie rozbudować mięśni? Może wystarczy nie dociskać do końca? poradźcie coś;) no i ile ćwiczyć jak coś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adonella rice
fajny temat, dopiero dzisiaj mnie olśniło, że mogę sobie kupić stepper (zepsuł mi się mój stary rower stac.) ;) Tak w ogóle, to fajnie mieć w domku i rowerek, i steper, i orbitrek dla urozmaicenia treningów, podejrzewam, ze nigdy by mi się nie znudziło ćwiczenie gdybym miała szansę różnie sobie układać aeroby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomboom89
Ja swój steper kupiłam na disport.pl . Akurat jest promocja. Fajny sprzęt. Korzystam z niego podczas oglądania tv :) Po miesiącu widzę, że wzmocniły mi się nogi oraz spadł brzuszek :) Polecam ten sklep bo mają naprawdę solidny sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytaaaaaa
Zgadzam się z przedmówczynią. Też na disport.pl nabywam sprzęt. Mam takie samo zdanie jeśli chodzi o jakość Solidny i wytrzymały. Ceny są atrakcyjne i na dodatek często można załapać się na promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Ćwiczę od 2tyg 6 razy dziennie po 60min. Jak na razie efekty sa minimaln. Po cwiczeniach nie mam sily nawet stac, wiec trening mam intensywny. Mam nadzieje, ze pomoze mi zwalczyc celulit. Same cwiczenie nie pomoga. Najwazniejsza jest dieta i duzo wody. Sama przyznaje, ze z dieta jest ciezko i nie zawsze sie jej trzymam. Stepper nie zrzuci za Ciebie kilogramow, on tylko pozwoli Ci ujedrnic cialo. Serdecznie polecam, bo milo jest pocwiczyc z suchawkami na uszach i stepowac w rytm muzyki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy po 60 min ćwiczeń jest mi strasznie niedobrze, co mam zrobić? Chce cwiczyc, ale nie wiem czy dam rade dłużej wytrzymac z tym dziwnym uczuciem. Cwicze codziennie, robiąc po 2600-2800 krokow, Ogólnie robie więcej, ale nie zawsze moj stepper wylapuje kroki, bo jeśli przyspieszam tepo, nie robie glebokich krokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy steper działa ? Pomaga na mięśnie brzucha ? Zeby wyrzeźbić brzuch pomaga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitfit
Witam :) zastanawiam się nad wyborem steperka pomiędzy skrętnym a prostym i z gumkami lub bez...nie wiem za bardzo czym one się różnią. Czytam dużo pozytywnych opinii na temat skrętnego ale również pojawia się wzmianka o tym że jest on raczej na rozbudowanie mięśni ponieważ jest bardziej na wysiłek...natomiast prosty że to tak jak chodzenie a efekty bez rewelacji...a wy jaki polecacie bardziej?? :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyTrener
steper to nie urządzenie siłowe, masz się na nim po prostu zmęczyć, to wszystko. Jaki nie wybierzesz efekt będzie taki sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze stepper to jeden z najlepszych przyrządów do ćwiczeń. Do tej pory używałam u koleżanki jak razem ćwiczyłyśmy, ale w czwartek zamówiłam dla siebie na electro.pl. Jestem ciekawa czy dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malejska7656
Lepiej ćwiczyć na siłowni niż w domu. Stepery też tam mają :D Ja chodzę do http://saturn-fitness.pl/ i nie narzekam. W domu nie da się tak efektywnie ćwiczyć i motywacja nie ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem stepper jest sprzętem, które świetnie się sprawdzi u osób, które nie mają za dużo miejsca w domu. Ja mam jeden z tych: https://www.hop-sport.pl/steppery/ służy mi przez długi czas, więc jestem naprawdę zadowolona z zakupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×