Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie123

steper

Polecane posty

Gość upupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalis
steper jest fajny tez sobie go kupilam cwiczylam dzisiaj ponad 40 min i sie nawet tak bardz nie zmeczylam ale pot rowno lecial. w sumie stoperek daje efekty ale trzeba tez mniej jesc to podstawa. jak chodzilam na silownie to zawsze wchodzilam na steperek i po miesacu wraz sauna schudlam z 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalis - zgadza się, odpowiednia dieta, do tego prawidłowy trening na orbitreku i efekty przychodzą prędko, pamiętaj że najlepiej ćwiczyć co najmniej 50 min koniecznie w stałym tempie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorkapoczatkujaca
jaki stepper dobry zeby nie piszczal ?pls poleccie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka146
coś widzę że nikt od dłuższego czasu się nie odzywa albo wszystkie sobie odpuściłyście albo tak szybko spada waga że nie nadążacie za pisaniem na forum ;D ja mam 176 cm wzrostu i 53 kg więm że to bardzo mało ale nie wiem dlaczego przy takiej wadze nie powinnam mieć grama tłuszczu a jednak mam ten okropny wałeczek na brzuchu, w wewnętrznej stronie ud tłuszcz i straszny tyłek nienawidze tego!!. od miesiąca jestem na diecie proteinowej i jestem bardzo zadowolona od razu mam bardziej płaski brzuch schudłam 4 kg i mogę jeść do woli jedzenie z listy. od tygodnia ćwiczę na steperze właśnie doszłam do wniosku że mogę ćwiczyć nawet godzinę bez umierania na nim ;p (kondycja mi sie poprawiła wreszcie) na dworze jest tak zimno i nic mi się nie chce ale za każdym razem gdy spojże w lustro widzę chudszą mnie to mnie motywuje. Mam nadzieję że się wreszcie ktoś odezwie i odnowimy ten temat razem co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja
zamówiłam sobie stepper i z niecierpliwoscią czekam na przesyłkę:) przeczytałam chyba wszystkie możliwe fora na ten temat :) Julka ja też trzymam diete:) od 2 stycznia przeszlam na Dukana! schudlam tylko 2 kg :( ale trzymam sie twardo :( w tym tygodniu jak tylko przyjdzie Stepperek biorę sie za ćwiczenia i mam nadzieję ze wspomogą moją dietę:) mam 165 cm wzrostu i aktualnie waże 63 kg :( moje udziaska mają prawie 60 cm dlatego zainwestowałam w stepper! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie rekodzielo
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... sklep marokanski marokostyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaa54
2 dzień po 10 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssss
ja kupiłam steper kilka dni temu. pierwszy dzień-30min, potem 20min a wczoraj tylko 15min, ehhh mam nadzieję, że jutro popreptam chociaż 30min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja
dziewczyny jakie macie steppery? ja dostałam swój wczoraj i pokładałam w nim ogromne nadzieje a tu zonk!!!!! nie umiem na nim ćwiczyc tzn. chciałam ćwiczyc na najmniejszym oporze żeby spalić tłuszczyk a więć maksymalnie wykręciłam pokrętło które reguluje opór, ale wtedy stopnie są tak nisko ze sobie stukam w miejscu praktycznie, więc później pokrętło wykręcilam do połowy, stopnie są wyżej, ćwiczy sie lepiej ale problem w tym ze czuje same łydki i nic więcej a gdzie pupa a gdzie mięśnie skośne brzucha? to moj stepper: http://allegro.pl/item906494790_step...5zl_hit_1.html prosze pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zos
Anaztazyja Nie odrywaj pięt nawet na chwile - wtedy będziesz czuła uda i prace pośladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja
własnie tak robie :) troche czuje uda ale o pośladkach nie ma mowy :( nie potrafie wykorzystać skrętności tego steppera! może ktos ma taki sam?? proszę o wskazówki do ćwiczeń bardziej doświadczonych stepperek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssss
no własnie! też się rozczarowalam, tym oporem, że w zasadzie trzeba dokręcić do końca, aby był największy wykrok! A jak mini opór to pedały się prawie nie ruszają!!! Ja mam taki sam, ale bez linek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja
sasssssssss, widzę ze mamy podobny problem, na najniższym oporze praktycznie stuka sie w miejscu więc ja nie rozumiem jak dziewuchy mogą tak ćwiczyć:) ja pokrętło regulacji mam wkręcone do połowy i tak sobie ćwicze i jest ok :) wczoraj prawie 40 min, stopy stawiam max do przodu i dociskam piętami, spóbuj!!!!!!! a może wiesz jak korzystac z licznika bo ja go włączam i pokazują sie same zera, nie wiem jak ustawic go zeby zaczął cokolwiek mierzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssss
ja mam wkręcone pokrędło jakby na 3/4, czyli prawie do końca, ale nie dokońca, tak aby był ruch! ja dziś zaczęłam A6W i 15min na stepperze i dziś nawet czułam się zmęczona, czyli jakis efekt ;) No ja mam taki czerwony guziczek i jak wchodze na stepper to po kilku sekundach samo się włącza, jak dusze go kilka sekund (ale na nim nie stoje!) to licznik sie zeruje! I liczy od 0. A po zejści z steppera to po 4min się licznik wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja
ja też kiedyś ćwiczyłam a6w, niestety mojego licznika nie umiem uruchomic żadnym sposobem, nic a nic nie mierzy :( help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne są steppery Kettlera. Nie nawalają, mają bardzo sprawny komputer treningowy z pomiar czasu, zużytej energii i ilości ćwiczeń. Ja mam taki z dodatkowymi uchwytami do ćwiczenia ramion. Bardzo fajny sprzęt, kupiłam sobie na hellhound.pl i wskakuję codziennie na minimum pół h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssss
anastazja to powinnas isc z reklamacją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssssss
ej, a moze po prostu baterii nie ma, lub bateria padła!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja
mam nową baterię! licznik milczy jak zaklęty:) same zera!! już napisałam do sprzedawcy w tej sprawie i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia279
Właśnie zkaupiłam sobie steper obrotowy choć nie ejstem pewna czy to dobry wybór. Czytałam o tym na forum i zachęciły mnie opinie o nim do kupna takiego stepera zamiast zwykłego. Różnią się tym jakie partie ciała są zaangażowane w ćwiczenia, ale myślę, że ten też będzie dobry. Dokładnie taki: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-11331-Stepper-obrotowy-Twist-84688.html Któraś z Was miała już z nim do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja
kasia, bardzo fajny stepperek, gdybym miała więcej pieniążków to tez bym taki kupiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steper - fajnie jest mieć steper i chodzić np. na fitness i aerobik. Ostatnio nawet kupiłam sobie dresik na tanisport.pl do ćwiczeń i przyznam, że jestem dodatkowo zmotywowana. Naprawdę warto sobie sprawić odrobinę przyjemności :-) heh - polecam wszystkim kafeteriuszkom zadbać o siebie, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steper jest bardzo fajnym urządzeniem, co prawda wolę inne urządzenia typu rower-szczególnie na świeżym powietrzu:), ale w sumie przydałby mi się taki w domu. Na hellhound.pl widziałam bardzo fajny i w spoko cenie . Muszę to jeszcze przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) cwicze na stepperku okolo 3-4 miesiace + wykonuje cwiczenia na posladki, chcialabym zasiegnac po rade bo juz nie wiem co robic. Mianowicie chcialam na stepperze spalic troche tluszczu z nog bo mam strasznie grube nogi jak na moj wzrost 162-3 cm ;/ i zastanawiam sie czy nie zrobilam zle bo cwiczac 40-60 minut dziennie zaczynam widziec miesnie na moich nogach, moglby mi ktos cos doradzic? probowalam przestac cwiczyc na stepperze ale wtedy automatycznie nogi coraz grubsze sie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta rada
Andziuś mniej ćwiczeń siłowych a więcej aerobowych, to one spalają tłuszczyk stepper i przysiady jedynie wzmacniają i ujędrniają mięśnie no i dieta też jest ważna, nie spali się tłuszczyku jeśli je się zbyt dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×