Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie123

steper

Polecane posty

agatuś :) Ty powaga z tym cellulitem??? :) bo ja właśnie tego chcę się pozbyć! znik naprawdę??? też mam steper od 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) u mnie tez cellulit zanika :) a mialam juz srednio zaawansowany !!!! :) cwicze prawie dwa tyg, w niedziele bedzie dwa.. :) jestem zadowolona.. ktos wie po jakim czasie spale caly tluszczyk z nog? :D dzis cwiczylam godzinke, na najmniejszym obciazeniu zrobilam 4700stepow i przy tym zostane, od tej pory 4-5 razy w tyg :) po godzince plus cwiczenia rozciagajace przed i po :) no i biore l-karnityne, ale mam tylko pol opakowania - tyle mi zostalo, i chyba zrezygnuje, zobacze jakie beda efekty bez :) piszcie jakiewy macie efekty :) pozdrawiam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) u mnie tez cellulit zanika :) a mialam juz srednio zaawansowany !!!! :) cwicze prawie dwa tyg, w niedziele bedzie dwa.. :) jestem zadowolona.. ktos wie po jakim czasie spale caly tluszczyk z nog? :D dzis cwiczylam godzinke, na najmniejszym obciazeniu zrobilam 4700stepow i przy tym zostane, od tej pory 4-5 razy w tyg :) po godzince plus cwiczenia rozciagajace przed i po :) no i biore l-karnityne, ale mam tylko pol opakowania - tyle mi zostalo, i chyba zrezygnuje, zobacze jakie beda efekty bez :) piszcie jakiewy macie efekty :) ps. jaki macie steper? ja mam skretny :D pozdrawiam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all
dopiero kupiłam skrętny mam nadzieję,że będzie będę miała z niego pożytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monti
dziewczyny a urozmaicacie sobie cwiczenia na stepie obwiazujjac sie takim pasem gumowym? kupilam steoper i dostalam to jako zalacznik w prezencie...kurcze niezle sie poci po tej gumie...mysle ze to tez cos dodatkowo daje..ktos moze to ma? jakis rezultaty widoczne?pozdrawiam wszystkie zatwardziale kobitki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monti
no wlasnie ...jeszcce jedno pytanko...jak dzila l-karnityna w polaczeniu ze steperem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ANULKA*
hej, mam prośbę, poradźcie mi jaki kupic steper (dobry i nie za drogi :) ). czy jak kuie jakiś zwykły bez zadnych linek to dobry będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam skretny :) stepper z l-kanityna dziala tak, ze w 3 tygodnie cwiczac regularnie stracilam po 1cm w udach :) teraz juz cwicze bez, zobaczymy jak bedzie po kolejnych 3tyg pozdrawiam 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga811
Prawie25, podeślij linka ze stepperem jaki kupiłaś. Bo ja sie jakoś nie mogę zdecydować, za duży wybór ;) A nie chcę też wyrzucić kasy w błoto, bo na niektóre dziewczyny narzekają, że szybko sie psują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczę od niedawna (3 tygodnie), co 2 dni, bo czytałam, że mięśnie muszą odpoczywać, żeby naprawde były jakieś efekty. Przed steprem się rozciągam, już po brzuszki i naprawde daje efekty. Już nie mówiąc że po chwili odpoczynku cały dzień czuję się bardzo dobrze, jestem pełna energii. Polecam steper skrętny i cierpliwość. Nie można przecież od razu jak ktoś zaczyna ćwiczyć godzine, czy 2 bo następnego dnia nie wstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulula
czy ktoś mógłby doradzić mi gdzie mogę kupić skrętny stepper. Nie jest to wcale takie proste. Objeździłam wczoraj pół Warszawy i wszędzie są ale takie zwykłe. Ja chciałabym kupić skrętny i to chyba najlepiej z drążkiem do trzymania. Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudole
Mam pytanie. Chcę kupić steper, zastanawiam się czy zwykły czy skretny. Zależy mi przy okazji na ćwiczeniu brzucha, a słyszałam, że ten skretny w tym pomaga. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam steper skrętny na allegro za 109 zł. Jest bardzo fajny, ma liczik czasu, kalorii, stepów i jeszcze czegoś, ale nie wiem co to jest :) Po tygodniu ćwiczeń i diecie (ograniczenie słodyczy) zgubiłam 1 kg czyli bardzo racjonalnie i 8,5 cm w pasie, biodrach i udach!! Jest świetny!! Poleca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureczka84
dziewczyny czy wy cwiczycie po godz bez przerw czy w czasie cwiczen robicie przerwy?dzisiaj zaczelam cwiczyc i nie jest tak latwo:-).W ciagu 30 min musialam zrobic pare przerw.Jak myslicie czy tak mozna?jak bede cwiczyc w ten sposob to tez beda jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qojbdiuhiohjhgflowe
ja cwiczylam kazdego dnia ok 2h tak zeby spalic 1000kcl dlaczego piszecie ze trzeba robić przerwe jednodniowa dla regeneracji miesni??w czym to pomaga i skad macie takie wiadomosci?? ja bylam wrecz pewna ze trzeba cwiczyc codziennie pozdrawiam justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inne pytanko
Juz dawno przymierzam sie do stepera, ale mam wątpliwość innego rodzaju. Mam problemy z kolanami dlatego odpada u mnie np. ćwiczenie na rowerku. Ale np. bieżnia nie jest juz taka zla, tylko trzeba mieć czas chodzic na siłownie, a z tym ciężko ;). Czy steper bardzo nadwyręza kolana? Które partie nóg są najbardziej obciązone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, z tego co ja wiem to właśnie rowerek obciąża kolana najmniej a bieżnia najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
Jeśli masz problemy z kolanami to odradzam stepper, no chyba że będziesz cwiczyc na minimalnym obciążeniu. Nie wiem jak się ma sprawa ze stepperami skrętnymi (te zwykłe też sie miedzy sobą różnią więc trudno je porównywac). Mam stepper z kolumną Body Sculpture. Bardzo dużo na nim cwiczyłam. Dochodziłam do dwóch razy dziennie po 30 minut. Nie widziałam efektów wyszczuplenia ud czy podniesienia pośladków. Miałam wrażenie że pracują jedynie łydki. Cwiczyłam ponad pół roku ale zaczeły mnie bolec kolana, skrzypiec i chrupac więc przestałam cwiczyc. Przy chorych kolanach chyba lepszy jest rowerek i orbitrek, oczywiście na minimalnym obciążeniu by nie budowac masy i nie obciążac kolan. Ostatnio kupiłam Leg Magica i eksperymentuję jak moje kolana zniosą ten typ cwiczen i czy uda sie ujędrnią. Przez kolana mam problem z ujędnianiem ud i pupy bo nie mogę cwiczyc żadncyh przysiadów ani wykroków, po prostu po kilku powtórzeniach za bardzo bolą mnie kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za radę
Dzisiaj rano kupiłam steper, a teraz dopiero weszłam na forum... Dziękuję bardzo za rade. Tego sie obawiałam. Ja mam własnie takie objawy jak opisałas - chrzęszczenie, strzelanie i ból przy nadwyrężeniu. Ale co dziwne, kiedy w zeszłym roku chodzilam na bieżnie do siłowni to kolana wcale mi nie dokuczały (a na rowerku za to tak, cóż, to chyba indywidualna sprawa). Hmm, no to mam teraz dylemat, bardzo sie nastawiłam na ten steper. Może spróbuje chociaz po pół godziny ćwiczyc, ale czy to wtedy przyniesie jakiekolwiek rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
Jeśli będziesz cwiczyc z umiarem czyli nie za długo i nie codziennie to moze Twoje kolana nie odniosą żadnego uszczerbku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
Wasze doświadczenia skłoniły mnie do zakupu steppera w ramach prezentu świątecznego:) chciałabym wybrać jakiś model 2 granicach 200-300zł, najlepiej z allegro albo sklepu internetowego... czy ktoś mógłby mi doradzić konkretny model? bo tyle tego jest, trudno mi się samej zdecydować, tym bardziej, że nie wiem, na co zwrócić uwagę przy wyborze... zależy mi na stepperze skrętnym (bez kolumny) z licznikiem i linkami do ćwiczenia ramion. proszę o radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureczka84
ja mam taki sam tylko u mnie ostatnio cos jest nie tak z licznikiem:/ a tak poza tym to swietny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety wcale nie jestem zadowolona ze stepera... Ćwiczyłam na nim cztery razy w tygodniu po 50 min i bardzo rozbudowały mi się mięśnie ud. Jadłam mniej ale pewnie to wina diety i genetycznych uwarunkowań. I zaznacze że wcale nie zamieniła mi sie tkanka tłuszczowa w mięśniową bo monitorowałam wymiary ;) Ale nie zniechęcam i życze lepszych rezuultatów wam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka0071
Dziewczyny!!!! Ćwiczyłam na stepperze 2 miesiące,co dwa dni po 30 min.na najlżejszym obciążeniu i pupa owszem ładna,ale uda mi się rozbudowały-a mi zależało na wyszczuoleniu ich. Dla mnie KATASTROFA,już nie ćwiczę bo zniechęciłam się totalnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttt
ttttttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........pppppp
hej ma steper skrętny i chciałąbym zeby sie wyrobiła talia,podniosła duipcia iw ogóle,..czyli chce schudnąc..jak powinan na nim ćwiczyć i po ile?tzn jakie obciązenie i w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
najpeiej bez obciazenia!!! bo wyrobisz sobie miesie!!!! musi byc jak nalzej za to jak najszybciej, wtedy schudniesz!!! najlepiej codzienniej od ok 15 min na poczatek do ok 30 _ 46 min dziennie zreszta bedziesz czuc sama, ja pierwszy raz wytrzymalam 12 min :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×