Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie123

steper

Polecane posty

Gość Violetka7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetka7
Witam ....Ja na steperze ćwiczę od 3 tyg, po 45 min dziennie i kończę na 6 weidera, rezultaty są niewielkie ale są.Mały spadek wagi ale sylwetka i kondycja się poprawiły.Na pewno za miesiąc będzie jeszcze lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polisia
Witam, jestem kolejną "ofiarą" magicznych właściwości ćwiczeń na steperze. Narazie obnoszę się z zamiarem zakupu na allegro właśnie ponieważ można tam już nabyć steper skrętny za ciekawe pieniądze. Mam jednak pytanie: ten sprzęt będzie mi służył w celach rehabilitacyjnych - mam problemy z kręgosłupem, muszę wzmocnić mięśnie brzucha i nogi. Proszę powiedzcie mi czy to urządzenie zda egzamin? Oczywiście mam zerową kondycję i to kolejny argument za. Czy ktoś kupował taki sprzęt na allegro? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka24
Dziewczyny, tylko powiem tyle, że nie wolno się poddawać!!! Trenuję nadal, choć efekty bardzo mało widoczne po 2 miesiącach - może odrobinkę coś się poprawia. No ale rowerek, air walker i steper + brzuszki = >60 min prawie każdego dnia , mimo diety nie za bardzo wystarcza. Ale wierzę że przy moim wzroście 165 cm dojdę do swoich upragnionych 53kg (teraz 59) . Marzę o swoich szczpulusich udach i zgrabnej , jędrnej pupie!! Mam nadzieję ze każda z was walczy ze swoim tłuszczem jeszcze mocniej niz ja!!A może któraś z was może polecić dietę po której nie jest się głodnym jeszcze?? Piszcie jak tam u Was. pozdrawiam i wytrwałości życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancja25
kobiety! Polećcie dobry sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuh
Hej wszystkim, ćwiczę na steperze niemal codziennie od 2,5tyg i efekty są:) bardziej sprężyste nogi, pośladki zaczynają twardnieć i widoczne skośne mięśnie brzucha, ładne ramiona. Oprócz dreptania na steperze robię też normalne brzuszki, rózne ćwiczenia na pośladki i nogi, a na koniec rozciągam się:) wszystko to trwa max 1,15h. Ktoś się pytał o db stepper, ja mam skrętny hms z linkami ltg (jakaś taka jest jego pełna nazwa) Posiadam go od 1,5 roku i uważam, że jest bardzo dobry, wprawdzie nie ma regulacji obciążenia, ale są wszelkie liczniki no i linki:), a w zestawie dołączony jest jakiś smar jakby coś zaczęło piszczeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka24
Martuh , a ile ważyłaś przed i po ćwiczeniach??(2,5 tyg temu i teraz?) bo u mnie waga nie spada niestety , ale to chyba przez to ze duzo jjem:( nie jjem zadnych słodyczy, ale mimo wszystko zajadam owoce itp. proszę poradźćcie dietę po której nie będę glodna.:( pozdrawiam Was wszystkie ćwiczące i piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuh
Jowitka24 nie wiem ile i czy coś schudłam przez te 2,5 tyg. Jutro się zważę to napiszę. Moja waga przed cwiczeniami wahała się w granicach 60-61,5kg, ale nie mam nadwagi, bo jestem wysoka, chociaż chcę trochę zgubić, bo lżejsza lepiej się czuję:) Ćwiczę głównie po to, by ujędrnić ciało, bo jest fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuh
Jowitka24 zważyłam się i jest 59kg czyli tak trochę cieniutko z tym chudnięciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka24
hehe:) Martuh, nie poddajemy sie:) ja waze tyle co Ty w tej chwili, choc ty jestes wyzsza wiec przy tej wadze pewnie jestes niezla laseczka;) ale mam nadzieje ze tez wkrotce bede mogla pochwalic sie super linia.. Steperek jest bardzo fajny, dlatego musimy byc wytrwale;) pisz stale o efektach, bo szczerze mowiac zaczynam sie juz niecierpliwic ze te wysilki niewiele mi dadza i trezba bedzie ztosowac jakas diete. a ja uwielbiam jesc!!ale Martuh, glowa do gory, wierze ze ci sie uda i za 2 miesiace bedziesz miala juz super jedrna i zgrabna sylwetke!! Jeszcze sie nie poddaje!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuh
Spokojnie Jowitka, dzięki systematyczności na pewno osiągniemy zamierzony cel i na wakacje będziemy mogły pochwalić się fajnymi ciałkami:D a na wagę nie będę wchodzic przez najbliższy miesiąc! Lepiej się pomierzyć centymetrem i porównywać wymiary co jakiś czas:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuh
Hej Stepperkowiczki :) Chyba wszystkie ostro ćwiczycie, bo żadna nic nie pisze:) W tym tygodniu dałam trochę ciała i jakoś mało ćwiczyłam, za długo w pracy przesiaduje i nie mam siły nic robić jak wracam do domu. Na dodatek po kilkutygodniowej przerwie w jedzeniu słodyczy przypomniałam sobie smak czekolady, ajjj!!!! ale już nie będę jej jadła, to było tylko na uzupełnienie niedoborów magnezu :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda Wieczorna
Cześć Chciałabym spytać czy taki steper kupiony w Tesco za jakieś 100 zł będzie ok ????? Chcę zacząć ćwiczyć i nie mam w tej chwili więcej kasy by na niego wydać. Doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuh
Gwiazda Wieczorna przetestuj go w sklepie. porób trochę szybkich, płytkich stepów, trochę głębokich i zobaczysz czy Ci pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka24
Martuh, Ty i tak masz super figurę (tak niewielka waga przy takim wzroście) więc kawałek czekoladki na pewno nie zaszkodzi;) Ja póki co trzymam się swoich postanowień i szczerze powiem ze zaczynają wreszcie działać te ćwiczenie, bo waga też zaczyna powoli lecieć - drgnęlo!!!:)jupi!!Fajnie że teraz ciepło, bo przynajmniej mogę też wprowadzić do treningu bieganie!!! Martuh - nie poddawaj się tylko , bo strasznie łatwo zapomnieć jak się ćwiczyło:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuh
Jowitka w życiu się nie poddam :D Też chcę zacząć biegać, bo pogoda fantastyczna, a buty tak patrzą na mnie i wołają : "załóż nas, załóż";D Tobie gratuluję spadku wagi i wytrwałości :* A stosujesz jakąś dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda Wieczorna
Cześć dziewczyny ;) dziękuje za odpowiedź. Przemyslałam sobie i jednak przejde się do sklepu sportowego i zainwestuje więcej w ten sprzęt. Jestem na diecie i myslę, że warto sie trochę potrudzić by wyglądać super w bikini ;) mieć super nogi to m oje marzenie. Dletego myslę, że dobry stepper to mus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuh
Zmierzyłam się dziś i jestem całkiem zadowolona, bo : talia 2cm mniej; biodra 1 cm mniej, udo tylko pół... na szczęście w klatce piersiowej sie nie zmniejszyło hehe:) Jowitka24 fajnie masz, że siłownię za darmo, też bym chciała hehe! Wspólnie biegać też by było fajnie, ale mieszkam na bemowie-lotnisko, więc troszkę daleko:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czy jest może ktoś chętny na bieganie w okolicach bródna? Jakoś nie mam motywacji sama biegać więc może ktoś by się chciał przyłączyć? pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w końcu stepper ;) i dzis pierwszy dzień ćwiczyłam. Zrobiłam 2000 stepów w ciagu 35 minut. Myślę, że na poczatek ok. Powiedzcie czy co dzień lepiej ćwiczyć czy co drugi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuh
Hej! W końcu mam z kim biegać;D swojego kochanego zmusiłam;D Jestem w szoku, o ile poprawiła mi się kondycja odkąd ćwiczę na stepperku, mój facet przy mnie wymiękał!!!!!! Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka24
Cześć Dziewczyny!!! Jak tam efekty Waszej pracy?? U mnie spodnie zaczynają spadać powoli , ale za to zdrowo i dzięki pracy na przyrządach z siłowni ( kochany steperek:)) i biegach!! zaczynam mieć coraz większą wiarę w swoje schudnięcie!! i tak przyjemnie zawsze się czuję po wysiłku!! Oby mnie tylko tak pracą nie zasypali jak w Wielkim Tygodniu, to będę miała czas na te przyjemne sporciki:) Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) cześć jak na razie trzymam się całkiem nieźle, Cwiczę co dzień po 3000 stepów. Czy możecie mi powiedzieć po jakim czasie będą widoczne efekty? chyba po miesiącu już cos odczuje co? poza tym stosuje dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka24
Gwiazda Wieczorna!!! Na pewno po miesiacu jak stosujesz diete bedzie cos widac.Ja juz troszke spadalm ale mam nadzieje na wiecej.. Badz cierpliwa i wytrwala!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowitka ;) dziękuje za odpowiedź. Bardzo sie staram być wytrwała. Na świeta sobie tylko odpusciłam. Ale teraz się trzymam. Stosuje diete około 1200 kal. Nie jem słodyczy, tłustego ani kolacji. Chciałabym już widziec te efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaka
cześć, mam pytanie do was. Zakupiłam steper i nie wiem jakie ćwiczenia wykonywać, czy zwykły chód czy macie jakieś inne sposoby? Ostatnie pytanko, czy ćwiczenia na steperze pomogą mi w tym aby moje łydki były smukłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzeuda
Przez steper rozbudujesz sobie lydki,a nie wysmuklisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia9.
podpowiedzcie mi proszę jakiej firmy stepper zamówić, bo kompletnie się na tym nie znam;/ i gdzie zamówić - jakiś konkretny sklep internetowy , allegro? byłabym wdzięczna za wszelkie rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×