Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie123

steper

Polecane posty

Gość ANETT353
witam wszystkich, może mi ktoś odpowiedzieć czy ma moze steper typu HS 10S, ja go kupiłam na allegro za 119 zł,wygląda fajnie i porządnie ale po 3 dniach ćwiczenia po ok. 15 min.dziennie zaczął mi troche skrzypieć,troche mnie to martwi i przeszkadza, może mi ktoś doradzić czy można go np nasmarować? a jeśli tak to jak,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak skrzypi
jak skrzypi to słuchawki na uszy, muzyka na full i steppujemy..powinno pomóc;) mój stepper tez bardzo skrzypi ale niech mu będzie..ważne, że cm lecą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki.
sruby dokrecic! a jak nie pomoze, to w jakims sklepie sportowym/rowerowym popytac o smar do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastinka.
Hej! Mam bardzo wazne pytanie.;D Ogólnie nie jestem jakas gruba, ale nogi są poprostu straszne.. grube a łydki szczególnie i własnie niewiem czy STEPER moze sprawić ze łydki stana sie smukłe? Ile trzeba ćwiczyć? pomóżcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_nicolle
Witam wszystkich! Ehh, ja też zaczynam ostro ćwiczyć na steperku, w zasadzie mam go od dawna, ale jakoś z chęciami bywa różnie, oooeeee... A ostatnio trochę mi się prztyło, no i wczoraj postanowiłam, że czas to zmienić i mam nadzieję,że wytrwam :-))) Może wspólnie z Wami łatwiej będzie mi się zmobilizować:-) Wczoraj ćwiczyłam jakieś 40 minutek i dziś też mam taki plan, o ile mi kolana na to pozwolą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_nicolle
O ile tu w ogóle ktoś zagląda... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutu
ja ci mohe towarzyszyc ale dopiero po 12 lipca bgo akurat teraz zaczyna mi sie sesja. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_nicolle
Hello:-)))) Wczoraj ćwiczyłam 60 minut:-))) a dziś właśnie zaczynam:-) Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądają:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_nicolle
Aaaaaaa i mój steper też skrzypi, hehe, ale co tam:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasluchalam sie o tym stepperze i namowilam tate zeby mi kupil, ale nie wyda napewno wiecej niz 100zl. widzialam jakies steppery w tesco kiedys, a nawet nie mialam pojecia co to jest i sie dopiero o tym niedawno dowiedzialam. Czy taki stepper z tesco oplaca sie kupic? taki wiecie do 100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna78
Witam! Zachęcona tym co poczytałam, stałam się posiadaczką stepera. Mam go od 2 tygodni i ćwiczę średnio co drugi dzień. Zaczęłam od 1000 stepów i dokładam sobie systematycznie. Dzisiaj wyświetlacz pokazał 2400 (zajęło mi to jakieś 40 minut). Mam nadzieję, że efekty się pojawią niedługo :) piszcie o swoich osiągnięciach! Jesteście tu jeszcze, czy ktoś jeszcze "stepuje"? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kupilam sobie ten steppet w tesco za 110 zl :P Ma licznik kalorii, krokow i liczy czas. Tylko najgorsze, ze nie moge zmienic obciazenia i tak patrze ze wy w godzinke robicie po 4000 krokow! a ja robie na godzine ok 2500 kcal. Juz cwicze od dwoch dni :P dodam ze to zwykly stepper taki nie skretny. jak cos schudne to napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cwiczę od trzech dni. Też mam zwykły, bo cholera strzeliliśmy z moim babola i źle sprawdziliśmy. Kolana za piewszym i drugim razem bolały, ale wczoraj już luzik. 20 min chodziłam sobie, pot kapał z twarzy i po zejściu mogłam jeszcze sobie ćwiczyć, ale poco przeginać już na początku. Mam nadzieję że boczki mi się zmniejszą, bo na tym mi zależy, nogi i pośladki nie przeszkadzają tak jak te cholerne boki. Wszystkim powodzenia w ćwiczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma.ko
Hej, jestem tu nowa, więc będę dużo pytac;) Wiem już, że steper pomoze na cellulit na udach i ładnie je wyrzeźbi, ale powiedzcie mi, jak to będzie z boczkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma.ko
Hej, jestem tu nowa, więc będę dużo pytac;) Wiem już, że steper pomoze na cellulit na udach i ładnie je wyrzeźbi, ale powiedzcie mi, jak to będzie z boczkami?? udami sie je w koncu zrzucic przy regularnym steperowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma.ko
przepraszam za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.o
wczoraj odebrałam stepper Body Slender z allegro... uff... po 30 minutach pot lał się ze mnie ciurkiem... zobaczymy jakie będą efekty ale mam nadzieję, ze zrzucę coś z siebie bo niestety przytyło mi się ostatnio... ale stepper fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym sie rozni taki
prosty od skretnego? chce pozbyc sie celulitu bo mam z tym ogromny problem, chce ujędrnic uda i posladki. talie mam ok bo mam figure gruszki. znalazlam cos takiego (zalezy mi na czyms w miare dobrym a niedrogim tak ok. 100zl no max do 120 zl bo wiadomo jeszczze koszt przesylki bo u mnie nie dostane musze zamowic w jakims sklepie internetowym http://www.ceneo.pl/1251411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati80
cześć dziewczyny. ja dopiero się zastanawiam nad zakupem steperka. i mam pytanie: oczywiście zależy mi na tym żeby wyszczuplić i nogi (szczególnie uda), i pupę ale tak naprawdę do rozpaczy doprowadza mnie brzuch. czy ćwicząc na steperze pozbędę sie sadełka?? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele2000
Cześc wszystkim, przed chwilką zamówiłam stepper, za dwa, trzy dni go mi przywiozą, Boże by się nie popsuł i nie skrzypiał, nie mam dużo kasy więc jak będzie do kitu to się zapłacze, choć kosztował tylko 99zł Próbowałam biegać ale u mnie na wsi wszyscy się głupio patrzą jakby złodziej leciał, Ludzie ja chce tylko schudnąć, zależy mi na szczuplejszych udach i tyłku,napisze jak odbiorę tego złoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ele2000
a powiedz gdzie zamowilas? na allegro? mozesz podac link do tego steppera? tez chce kupic na allegro taki wlasnie za 99 zl ale nie wiem u kogo bo wybor duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steper jest swietny! ja cwiczylam na nim tylko tydzien, bo pozniej mni sie juz nie chcialo i w polaczeniu z dieta zchudlam w ten tydzien 2 kg. spadly mi boczki i ogolnie zgubilam centymetry. a tylko tydzien! cwiczylam godzine dziennie i zamierzam znow do niego wrocic alke powiem szczerze ze mi strasznie zbrzydl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikkunaprincessa: a ty jaki masz steper, bo moze w twoim sie nie da zmniejszyc obciazenia? ja mam jakis z tesco za 100 zl taki najprostrzy z licznikiem na szczescie ale obciazenia nie moge zmienic :( ale jak dla mnie obciazenie jest idealne :) mowie wam dziewczyny cwiczcie bo naprawde steper jest najlepszy jak dla mnie. W sumie wolalabym miec rower stacjonarnt. Ale najlepsze w nim jest to, ze szybko sie na nim chudnie, strasznie sie poci... to dobrze :D No i mkozesz przy tym patrzec sie w telewizor :) nie musisz wychodzic z domu :D Tylko wskakujesz na steper i sobie chodzisz. swietny. I dupa sie zmniejsza :D A brzuch tez chudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiie
jak chodziłam na siłownię - trener zawsze kazał mi wskakiwać na steper zamiast rowerka, więc nie masz co żałować, że masz steper, a nie rowerek:> ja zamówiłam steper niedawno na allegro, myślę, że jutro lub pojutrze powinnam go mieć (nie mogę się doczekać;p) - zależy mi głównie na ujędrnieniu dolnych partii ciała, gdyż mam je w kiepskim stanie:P czy któraś z Was również miała tem problem a steper pozytywnie na te części ciała wpłynął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maricla
Chciałabym się Was zapytać o radę w sprawie zakupie stepera. Co sądzicie o modelu skrętnym Hs10s? http://allegro.pl/item434183031_hs%5D_mini_steper_stepper_skretny_linki_fh_s%5D_fc.html Szczerze mówiąc najbardziej zależy mi na wyszczupleniu ud i zgubienia kilu cm w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia915
a ja od dzisiaj zaczynam sobie dreptac xD wczeniej chodzilam na steperze ale pozniej jak dostalam okres to przestalam i w ten sposob kiedy stracilam 2kg zwrocilo mi sie 4 :/ i to byl moj wielki blad.! :/ ale od dzis zaczynamy :D trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyslendernie
czesc wszystkim w sierpniu kupiłam na allegro stepper body slender niestety nie polecam po 1 miesiącu zaczął trzeszczeć a po 2 miesiącach użytkowania pękła guma łącząca spod plastiku na którym stawia się stopę ze środkiem steppera tak więc jest do wyrzucenia ewentualnie do reklamacji ale nie będę się w to bawić (zapłacę za przesyłkę a i tak przyślą przecież następny z chin tak więc po co )trudno straciłam kasiorkę , nauczyłam się na błędach że niektórych tanich rzeczy nie warto kupować, mój stepper został wyprodukowany w chinach zaplaciłam z dostawą 174 zl , widziałam droższe ale na innej stronce tylko ze może były oryginalne i wyprodukowane w innym kraju, mam tez ławkę do brzuszków z chin jest stabilna i nie do zniszczenia, wiem jedno nie kupuje się produktów z chin które w trakcie użytkowania podlegają ruchowi typu np. stepper, nie ma co się oszukiwać są tanie ale wykonane z materiałów które szybko się psują, mam nadzieję że moja uwaga będzie przestrogą dla was dziewczyny bo naprawdę nie warto.Chciałabym napisać że może któraś trafi na stepper z chin i będzie jej długo służył ale jakoś w to nie wierzę widząc na jakiej on zasadzie działa:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×