Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nemasu

Seroxat - początki..

Polecane posty

Gość pysia_79
tak ale zabrała po to żebym nie czytała, bo ja sie boje leków jak ja ulotke przeczytam i skutki uboczne to już nie wezme leku, ja mam dosłownie apteke w domu bo wykupuje leki i ich nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
1 wrzesnia ide na wesele i 29 mysle że już bedzie dobrze mi po tym leku bo jak ja mam tam siedziec i myslec jak mi to żle jest tanczyć bedzie mi napewno ciężko bo w tej chwili jak zrobie gwałtowne ruchy i troche szybciej to serce mi łomocze i trzese sie i w kościele też nie potrafie wysiedziec teraz pije kawe wziełam ta tablete i 2 perseny za oknem słonko a ja mysle i mysle o leku tydzien temu to na podwurku już byłam kwiatki podlewała a o 12 w południe na słonku leżałam i było nie żle może faktyczne potrzebna mi tylko psychoterapia a nie farmakologia jak to powiedziała psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
hehe powinni leki bez ulotek sprzedawac to by sie ludzie nienakrecali i leki by lepiej dzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA78
Odświeżamy; dzięki za dobre słowo. Xanax łykam 3 miesiące. Seroxat przeszło miesiąc. Wiem, że 0,5 xanaxu to bardzo niska dawka, ale organizm naprawdę upomina mi się nawet o to... Pysia 79; właśnie wróciłam z solarium (11 min.) i póki co nic się nie dzieje. Pisalam Ci kiedyś, że rozmawialam na ten temat z lekarzem i powiedzial mi, że nie ma żadnych przeciwskazań, bo nie jest to lek fotouczulający. Jedynym przeciwskazaniem jest to, że maożesz w solarium dostać ataku lęku, gdyż jest to pomieszczenie zamknięte, gorące i nieduże. Dla pewności odczekaj te pierwsze 2 tygodnie łykania seroxatu, bo teraz w okresie adaptacyjnym jesteś narażona na dość częste ataki paniki... Ja nie korzystalam z solarium 3 miesiące, bo bałam się okropnie, a kiedyś byłam jego stałą bywalczynią, bo też nie lubię być biała... I właśnie dziś po przeszło miesiącu łykania seroxatu postanowilam, że poprawię sobie humor... i jest ok.. obylo się nawet bez xanaxu, już drugi dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Ehh...dzis mam chyba jakis zly dzien..chodze po calym domu i sie nakrecam,nie wiem czym...:( Mysle ze bez afobamu sie nie obejdzie:(A taka ladna pogoda dzis:)...A po nim to caly dzien bym przespala taka jestem spiaca..Mam pytanie,jak dajecie sobie rade z Ta sennoscia cholerna przy tak duzych dawkach?Pozdrawiam przy okazji goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
Abc........ dawniej (czyt.przed nawrotem choroby)afobam dodawal mi skrzydel-czulam sie jak mlody bog,moglam gory przenosic,ropzpierala mnie energia etc a teraz tez wlasnie jestem wciaz ospala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Odswiezamy...To czemu Ja gor przenosic nie moge:(Caly czas tylko spiaca Jestem:(Dobrze ze go w pracy nie jem,Bo by mnie chyba wywalili:)Spala Bym i spala:)A bierzesz,lub bralas moze Cloranxen??Bo to tez biore...I tez dziala nasennie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
nie ,nie biore tego leku ja dzis tez czuje caly czas napiecie i cholerne zawroty glowy wczoraj czulam sie lepiej biore jeszcze metoprolol na kolatania serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Odswiezamy...na serduszko nic nie biore..Ale czasami mam takie cos...Jakby mi serce przeskakiwalo,to trwa sekunde,tak jakby rzesoczylo na inny rytm..ekg nic nie wykazalo jak zywkle zreszta,psychiatra ze to tez objaw lękow,ale Mi sie wydaje ze to raczej nie ma nic wspolnego z lękiem...Ciekawe czy ktos tu tez tak ma?...chyba ze sie znow nakrecam:)Kurde jak fajnie by bylo zeby afoba nie dzialal nasennie:(A jeszcze Seroxat...To juz wogole Tydzien bym przespala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
ja z tym sercem mam tak jakby mi sie przelewało i wtedy sie nakrecam jaka dawke bierzesz tego afobamu?i jak dlugo?byc moze pisalas ale udzielam sie na kilku forach w tym temacie nerwicowym i juz sie motam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA78
ABC... Ja też tak mam z sercem, identycznie jak piszesz. I też ekg nic nie wykazało i też lekarze twierdzą, że to związane z nerwicą... Jakiś czas bralam na to bisocard, ale drastycznie obniżał mi ciśnienie więc przestałam. Te przeskoki sercowe odczuwam zwłaszcza w nocy, kiedy leżę... Najpierw serdzuszko bije normalnie i nagle niewiadomo skąd zadudni mocno 2razy i później znów wraca do normy... I za jakiś czas znowu dudni. Czy ty też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
ja też tak mam z serduszkiem tajk jakby mocno zabiło i czuje go pod gardłem to trwa sekunce albo ułamek sekundy wtedy mysle o tym i czesciej to mam biore bisopromerk na kołatanie miałam ekg echo wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
ulżyło mi żebyłaś był na solce i nic sie z nie dzieje już mi lepiej zauwzrzyłam że mniej sie denerwuje krzyczałam na córke jak coś nazbroiła teraz nie podnosze głosu i nie chce mi sie jesc i spac nie jestem senna w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
IWONA 78 Tez tak mam...i czuje tez pod gardlem je:(..moze to Jakas arytmia czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
dziewczyny po ile macie lat? w nicku jest Wasz rocznik?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
tak mój rocznik jest w niku czyli 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Ja mam 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka_86
czytam Wasze wypowiedzi... i zastanawiam sie czy rowniez nie mam nerwicy.. pol roku temu strasznie bolal mnie codziennie żoładek.. jakos przeszlo ale lekarz twierdzil ze to najprawdopodobniej z nerwow.. bylo ok przez miesiac.. ale pojawily sie bole w sercu:/ napady goraca, jestem oslabiona i senna. Zrobiono mi ekg serca i wszystko bylo ok, takze sama nie wiem co mi jest. CZekam na Wasze porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
mgielka 86...Jezeli zeczywiscie zrobilas wszystkie badania,i jestes calkowicie zdrowa..A to co masz czesto sie powtarza to zeczywiscie nie powinnas wykluczyc nerwicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
mgielka..moze nie zaszkodzilo by pojsc do psychologa,psychiatry..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Jest tu jescze ktos procz mnie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia_79
jest jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
pysia i jak sie czujesz? ja jestem rocznik 77 dziewczyny Wy sie czujecie "słabo"przez caly dzien czy macie typowy atak a pozniej spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA78
odswiezamy; Ja łykam seroxat przeszło miesiąc i szczerze mówiąc nie mam już takich drastycznych ataków jak kiedyś. Jedynie jeszcze przed wyjściem z domu ogarnia mnie taki dziwny niepokój czasami gdy jestem na zewnąrz dopada mnie taka nierealność ale to chwilowe. Xanax bardzo mi w tym wszystkim pomagał , a dziś jest 3 dzień kiedy go nie łykam. Spróbuję sama zwalczyć agorafobię. No i jeszacze mam te przeskoki serca... A Ty masz ataki? jak długo łykasz seroxat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Iwona......Ja tez jestem na seroxacie od miesiaca Odswiezamy... Ja mam na poczatku niepokoj ,potem typowy atak.....trwa ok 40 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
Iwonka ja pisalam ze nieodwazylam sie wziac tego seroxatu jestem na afobamie ostatnio ciagle jestem niespokojna juz nie wiem jak sobie pomoc,psychiatra,psycholog,ziolka,literatura,akupresura a ja sie zle czuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA78
Odswiezamy; Jezeli nie jesteś przekonana co do seroxatu, to lepiej nie łykaj go na siłę. JA zdecydowałam się na seroxat, bo nie mialam innego wyjścia. Bylam w fatalnym stanie, nie wstawałam przez miesiąc z łóżka, bo tak się strasznie bałam. Mialam okropne zawroty głowy i ataki co pół godziny takie, że aż mnie paraliżowało... Myślalam, że mam udar mózgu. Przy pierwszym ataku, którego dostalam w pracy myślałam, że umrę na zawał. Trwał 2 godziny, Mąż zbierał mnie z podłogi... Po miesiącu trafiłam do psychiatry, na sam jej widok dostalam ataku paniki. Nie musiałam nic więcej jej mówić. od razu zdiagnozowala zaburzenia lękowe. i tak się zaczęła moja przygoda z seroxatem. Pierwszy tydzień był fatalny. Już w drugim tygodniu zaczęłam odczuwać pewną poprawę.Kiedy poszłam do kontroli psychiatra byla b, zdziwiona, że tak szybko mi pomógł, bo obawiala się że w moim wypadku trzeba będzie zwiększyć dawkę... Jestem na chodzie, seroxat postawił mnie na nogi. też mam dni lepsze i gorsze. do tej pory jestem bardzo senna. nie mogę w nocy spać, rano trzęsą mi się ręce. Ale ataków już nie mam (odpukać), jedynie niepokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA78
Abc; te ataki miną, możesz mi wierzyć. seroxat na każdego dziala indywiduanie. Widocznie Twój organizm potrzebuje więcej czasu niż mój. Znam osoby, którym seroxat pomógł dopiero po 2 miesiącach... To sprawa naprawdę indywidualna. jednym pomaga po dwóch tygodniach, innym po 2 miesiącach, innych odrzuca po pierwszej tabletce. Ale jeżeli łykasz go już miesiąc , to bądż cierpliwa niedługo odczujesz poprawę, ataki naprawdę się zmniejszą a później znikną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC..123
Iwonka 78...Ja tez mam taka nadzieje....poprawiam sobie humorek czasem Afobamem i cloranxenem...tez mam nadzieje ze mi pomoze..wiem napewno ze nie zrezygnuje z seroxatu...duzo daje mi ze Was tu mam ogromnie mi pomagacie i bardzo Wam za to dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamy
ja mam doswiadczenia z lekami z tej grupy -coaxil -efectin er ani jeden ani drugi mi nie pomogl moze stad ta rezygnacja z seroxatu plus te nieciekawe "poczatki" mam pytanie czy ktoras z Was bierze przy tych lekach tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×