Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleczka86

dietka na której szybko sie chudnie!!!

Polecane posty

Gość Just.................
czy naprawdę każdy topik musi wywołać głupie dyskusje. Jeśli ktoś nie chce stosować diety nikt go do tego nie zmusza. Po co te bzdurne teksty że ta dietka jest do bani a to a to sramto. Bezsensu! Ludzie jest w Was tyle agresji że szok. Dajcie sobie na wstrzymanie i dajcie porozmawiać osobom stosującym tą dietkę. Ja też ja stosuję i szczerze mówiąc mam wiadomo gdzie komentarze innych. Mam ochotę ją stosować i finito!Mój problem i moje zdrowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totratatata
wypchaj sie Just swoimi moralami,nikt cie tu nie zapraszal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just.................
tak jak Ciebie :p więc zjazddddddddddd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata czarownica
Just stary sciemniaczu,meski szowinisto[just to facet,na dodatek brzydki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksioooooo
i jak tam efekty dietki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksioooooo
tak też myślałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logiczne ze na platkach
ktore sa bardzo kaloryczne nie schudnie sie,dawniej podawano owsianke w celu przyrostu wagi wyniszczonego pacjenta,wiec ktoz to taki mądry i wstawil platki owsiane w ramke produktow odchudzajacych?? paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna nowoscpospolita
owsianka daje sporo energii,poniewaz jest kaloryczna,wiec kto tu sciemnia o odchudzaniu na platkach owsianych? bzdura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie-ja teraz jestem na diecie 13sto dniowej. chcialam pozniej sprobowac wlasnie z tymi platkami, ale sama juz nie wiem... moglby mi ktos cos napisac w koncu, bylabym wdzieczna, naprawde.... planowalam ze od niedzieli, kiedy skoncze kopenhaska bede jadla platki na sniadanie i kolacje. z tego co opowiadala moja babcia, to dawniej tego typu \"produkty\" dawalo sie bydlu na przyrost masy ciala. nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mycha
masz racje,dawniej podawalo sie na przytycie,ta dieta to jakas bzdura nawiedzonej odchudzaczki,na platkach mozna jedynie.....utyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie każe jeść płatków kilogramami! Jedna łyżka to 39 kcal, a ja jem 3-4 z chudym mlekiem na śniadanie, albo wrzucam sobie 2 do serka czy jogurtu. I wychodzi mi 200-250 kcal na posiłek, a jestem na diecie 1000 kcal i jem 4 posiłki dziennie. Chodzi o to, że płatki wspomagają przemianę materii poprawiając perystaltykę jelit, a nie że \'wyżerają\' z nas wcześniej zjedzone kalorie! Pozdrawiam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu-z drugiej strony, tych platkow nie je sie na tyle zeby sie strasznie roztyc, jezeli bedzie sie jadlo tylko pol obiadu to moze to nawet skutkowac i cos slyszalam ze dobrze przeczyszcza. ale chyba jednak z tego zrezygnuje i wskocze na cos innego... moze ktos ma jakies propozycje?? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mycha
wcale mnie nie przeczyszczaly,a jadlam i owsiane o zytnie,dieta do bani,ani grama nie schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja agata
Proponuję zamiast tych płatków na śniadanie serek homogenizowany. A oprócz tego chciałabym powiedzieć że lepiej na kolacje jeść nabiał - a nie węglowodany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjakolacja
tylko bialkowa,weglowodany rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od dzisiaj, już wcześniej troche ta dietka pomogła więc trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietka zaproponowana na stronie 1 z rewelacyjnymi ponoc platkami owsianymi moze jest i dobra, ale .... i tu moze ktos powiedziec ze sie wymadrzam , ale chce wam zaoszczedzic kolejnego rozczarowania. Platki owszem tucza ale w duzych ilosciach - proponowane w dietce 2x2Lyzki nie utucza nikogo napewno. Z kolei udowodniono ze platki maja zbawienny wplyw na uklad pokarmowy ,pobudzaja i oczyszczaja jelita przyspieszaja przemiane materii. Ale... na zdrowy rozum nie ma takiego cudu zeby w tydzien stracic 10 kg. Umiecie przeciez liczyc zeby stracic 10 kg trzeba \"zaoszczedzic\" 10x7000 kal ( stracic 1 kg wagi= zaoszczedzic 7000 kal) To daje 70000 kal na 10 kilo . Tygodniowe zapotrzebowanie kaloryczne wynosi srednio ok.2300kal x 7 dni=16100 kal, wiec zeby stracic 10 kg w tydzien trzebaby bylo NIC nie jesc i dodatkowo \"spalic\" 53000 kal - przeciez to czysta paranoja. Dietka N A P E W N O powoduje spadek wagi ale nie duzy. Z kolei nie wiem czy warto sie tak glodzic jezeli powszechnie wiadomo ze calkiem dobre a przedewszystkim T R W A L E efekty przynosi slynne Z P ( Zryj Polowe) Czyli zamiast platkowej papki polowe dotychczas zjadanego sniadanka, polowa obiadku i polowa kolacjii. O tej metodzie pisala dziewczyna ktora w tem sposob schudla w ciagu 7 miesiecy 42 kg to nie pomylka 42 kg . Jej wypowiedzi znajdziecie na topiku \"motywacyjny klub grubaska\" jej pseudonim to \"byla p\" . Zastanowcie sie czy napewno warto porywac sie z motyka na ksiezyc i poniesc kleske czy lepiej malymi kroczkami dojsc do upragnionego celu i byc dumna ze swoich osiagniec. ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę to moze przesada z tymi 10 kilogramami. Jeśli o mnie chodzi to mam zamiar połączyć jedzenie płatków z lekkim zdrowym obiadkiem, ćwiczonkami, spacerkami w miarę możliwości. Nie chcę tu zachwalać płatków owsianych, bo rzeczywiscie są kaloryczne, ale chodzi o to, że poprawiają metabolizm. A jedzone na śniadania i kolacje są po prostu zdrowym produktem. Ja sie będę dalej trzymała tej dietki!!!! Powodzenia wszystkim!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chętnie przyłaczę od jutra tylko hmm jak to wpływa na organizm ta dieta nie ejst zbyt wyczerpująca???/ strasznie wypadaja mi włosy i boje sie że odchudzanie to jeszcze przyszpieszy i wzmocni ;[ zreszta chyba co do nauki to tez nie mozna za bardzo sie na niej skoncentrowac podczas takiej diety ciekawe ie bym schudła w 4dni na takiej diecie 2kg by mi starczyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Czarnuleczka 20 Jesli chodzi o dietkę to moim zdaniem nie jest ona zbyt wyczerpująca. Można miedzy podstawowymi posiłkami jeść np owoce, jogurty itp. Sądzę również że nic sie nie stanie jeśli płatki zalejemy mlekiem, albo dodamy czegoś , co poprawi ich smak, i będzie zdrowe. Np. do obiadku zamiast tłustego sosu-> surówka warzywna(witaminy) No i ćwiczenia-ale takie w miarę możliwości. Ale jeśli masz problemy z wypadaniem włosów to może rzeczywiscie poczekaj z odchudzaniem. Często oznacza to brak witamin, więc może zacznij brać np.jakieś witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha cha cha
A JA ZACZYNAM OD JUTRA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krąglutka
Witam!!Wazę 53 kg a wzrostu mam 165 prosze bardzo bym chciała do czerwca schudnąćdo 47 kg ponieważmam komer i chciałabym barrdzo dobrze wyglądać.Moim największym zmartwieniem jest wielka pupa oraz dośc dłuste ramiona.Jesli mozeiei to prosze o podanie mi jakiejs diety -ale bardzo bym prosiłą o napisanie czego nei wolno mi jesc oraz o cwiczenia które powinnam uprawiac zeby to spalić BŁĄGAM WAS JA JUŻNIE MOGE WYTRZYMAĆ!!życze wam wielu sukcesów i mam nadzieję e wspulnie wszytskei schudniemy tyel ile chcemy!!!Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiii222
Ile już schudłyscie na tej diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×