Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość V_2000a
Ja pierdziu pomozcie! kompletnie sie na tym nie znam.. mam znamie na brzuchy wielkosc 4x1,5 cm. nie wiem jak to usunac, jakim sposobem, czy to boli ? jakie sa efekty? no ja nie moge tego gówna mieć :/ przepraszam za slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
to wielkie to znamie... jest plaskie? jak wytniesz to bedziesz miec blizne na bank, i to spora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V_2000a
Plaskie plaskie takie po prostu zabarwienie skory na brazowo...najnormalniejsze z normalnych ale jednak widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V_2000a
plaskie plaskie...najnormalniejsze z normalnych...takie zabarwienie skory na brazowo ale jednak widoczne... a szczerze mowiac 100 razy bardziej wolalabym miec blizne niz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V_2000a
plaskie plaskie...najnormalniejsze z normalnych...takie zabarwienie skory na brazowo ale jednak widoczne... a szczerze mowiac 100 razy bardziej wolalabym miec blizne niz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V_2000a
plaskie plaskie... najnormalniejsze z normalnych :):( :( takie po prostu zabarwienie skory na brazowo... aszczerze mowiac to 100x bardziej chcialabym miec blizne niz toooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V_2000a
oj :D mimo tego ^^^ postarajcie mi sie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V_2000a
oj :D mimo tego ^^^ postarajcie mi sie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
proponuje najpierw isc z tym do dermatologa, nie wiem czy to znamie barwnikowe, czy moze przebarwienie... lekarz to oceni i powie Ci jaka metodo najlepiej by to bylo usunac. jesli przez wycinanie to polecam u chirurga plastycznego. ale przygotuj sie na spory wydatek, skoro znamie jest takie duze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
Czy ktoś miał zabieg usuwania znamienia u chirurga plastycznego dr Jerzego Potockiego w Damianie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
sluchajcie przeczytałam tu mase wypowiedzi waszych.mam 2o lat jakies 3 lat temu mialam usuwane znamie barwnikowe na podbrodku.Byla to własciwie myszka porosnieta wloskami, i musze przyznac ze zle sie z tym czulam ale potem podjelam dezcyzje o jej u sunieciu i mialam wyciecie chirurgicznie .Tez tak myslalam ze nie bedzie duzego sladu po zabiegu ze jedynie mala 2 cm,kreseczka no ale niestety nie Teraz mam blizne o wymiarach 1x4 cm.Blizna jest biala ale widoczna .Musze przyznac ze zle mi sie z tym zyje no bo to jest w dosc widocznym miejscu .W zimie chodze w golfie ,w lecie w apaszce bo nie nawidze tych spojrzen ludzi .Nie jest ni łatwo ale jak wy piszecie ze chcecie usunac pieprzyki ktore maja pare mm.Nie mowie ze wszyscy ale bez przesady.Po co do cholery chcecie miec blizny-ktorych usunac sie nie da!!!!!z pieprzykiem malym naprawde. zamie nilabym sie z wami!!!!!!Dajcie spokoj temu chodzcie regularnie do dermatologa i bedzie dobrzebo zycie jest beznadziejne ale niektorzy z was wyolbrzymiaja problemy.Pytam sie pan ktore maja pieprzyki na 5 mmms co by zrobily gdyby mialy znamie na twrzy o wymiarch 3x1.5 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze007
bliznę można spróbować usunąc laserem.tak mi poradziła chirurg, która przeprowadzała mi zabieg. myslę, ze kwestia to wybrac dobrego chirurga plastyka a nie byle jakiego zwykłego bo np. refunduje to nfz.w końcu twarz ma się jedną i chyba warto poświęcić te 3 czy 4 stówy, zeby ktoś zrobił to jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
do beatrycze 007 No dobrze powiedz mi czy ty mialas usuwane znemie laserem czy blizne? Bo jesli znamie to rozumiem ale 3 lat temu kiedy mialam zabieg to nic nie slyszalam o lasresch a teraz juz wiem wszystko.Podobno skuteczny jest fraxel !!!!!Piszesz ze twarz sie ma tylko 1 to prawda szczera prawda >Powiem ci ze nie przejnowalabym sie gdybym mialo to znmaie nie wiem w jakiejs innej czesci ciala.Ostatnio widzialam dziewczy ne ktora miala znamie na nodze i nic nie rzucalao sie w oczy ale gorzej gdy jest to na twrzy!!!!!!prosze o odp.i dziekuje z gory!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrycze, dzieki za tamta wypowiedz. Mam jeszcze pytanie a propos Golebiowskiej, czemu piszesz ze z usuwaniem znamion z twarzy gorzej sobie radzi? To zasłyszana opinia czy moze ktos z Twoich znajomych był u niej z wizyta i moglas naocznie sie przekonac? Potrzebuje dosc pilnie dobrego specjalisty, mozesz napisac o tym swoim cos wiecej? :) czy on liczy od wizyty czy od znamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Elpida, ktos Cie niezle urzadzil, ten chirurg to mial chyba dwie lewe ręce :o ja wycinalam i mam kreseczke na milimetr szerokosci, dlugosc niecale 1,5cm. Ja tam uwazam, ze lepiej wycinac jak ktos sie ze znamieniem zle czuje, ale nie u byle kogo ale u chirurga plastycznego. A jak duze bylo Twoje znamie? Zrób cos z ta blizna skoro Ci tak przeszkadza, mozesz ja wyciac u plastyka albo moze spróbuj poprawic jej wyglad laserem? A jakis mocno kryjący puder jej nie zakrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
ja uwazam ze lepie wycinac jak ktos sie zle czuje ze znamieniem, ale nie u byle kogo... ja mam blizne 1mm szerokosci i niecale 1,5cm dlugosci. Żeby miec 1x4cm to naprawde chirurg musi porzadnie spieprzyc robote :o a jak duze bylo znamie? wyglad blizny mozesz poprawic laserem, albo mozesz ja wyciac u chirurga plastycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
napisalam 2 razy prawie to samo bo myslalam, ze poprzedni post sie skasowal i pisalam od nowa ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
do !!!!Moje znamie miało wymiary 3x1,5 cm.Miałam je na podbródku podobno jest miejscem, gdzie niezbyt dobrze goja się rany!!!!no bo ruchoma część twarzy.a byłam u chirurga plastyka,ciotka mnie namowila zebym cos z tym w koncu zrobila-nie obwiniam jej bo tez tego chcialam.Widocznie ja mam wieksza sklonnosc do powstawania blizn niz ty.Ciesze sie jednak ze chociaz tobie sie udalo i troche ci zazdroszcze ale pozytywnie .Na slasku mialam wycinane znamie.A o ponownym usuwaniu chirurgicznie to nawet nie chce myslec bo dosc juz przezylam i slyszalam ze nawet powstaja jeszcze gorsze blizny ale o laserze nie myslalam jakby mialo pomoc to czemu nie?Jestem z Krakowa znasz moze jakis dobrych specjalistow tu w poblizu? albo ogolnie w polsce ? jesli tak to napisz mi a jak duze bylo twoje znamie?pozdrawiam i prosze o odpowiedz za ktora z gory dziekuje !!!!!jest mi smutno nie bede ukrywac mloda jestem a pewnosci siebie nie ma za grosz ,niesmiala to tez jestem z tego powodu jesli mozecie mi jakos pomoc ktokolwiek cos wie o jakis specjalistach to prosze o odp.A ty( ja byłam ostatnio)gdzie mials robione ten zabieg i gdzie mials umiejcowiene znamie? odp.prosze pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
to byla wiadomosc skierowana do"" ja byłam ostatnio"";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula 0420
witam wszystkich, ja również myślę o usunięciu znamion które ma na twarzy ale boję się blizn, miałam usuwane znamię na plecach dość duże, wszystko ładnie się goiło ale blizna wydaje mi się okropna, musiałam mieć dla bespieczeństwa wycięty spory margines zdrowej skóry i mam krechę około 7 cm i dziurki po szwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Elpida, no to nic dziwnego, ze Twoja blizna ma 4 cm dlugosci skoro samo znamie mialo 3cm!!! Moje bylo malutkie w porownaniu do Twojego... Czasu juz niestety nie cofniesz, ale wyglad blizny na pewno da sie jakos poprawic. laserem, dermabrazja, jakimis innymi zabiegami.. a blizny nie maskujesz na co dzien fluidem? smarowalas blizne jak jeszcze byla swieza jakas mascia na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Agula jakis slad zawsze zostanie ale jak wszystko dobrze pojdzie to z czasem stanie sie on prawie niewidoczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolipop1
Ja mam planowany zabieg w przyszłym tygodniu.Mam pieprzyk taki odstający na twarzy. Jego wymiary to 5 mm na 5mm. Najpierw byłam u dermatologa, a następnie zostałam skierowana do chirurga plastyka. Strasznie boję się, że zostanie blizna. Znamię mam na twarzy w bardzo widocznym miejscu. Ale już dłużej nie mogę z tym chodzić, żeby chociaż płaskie było. Może znacie dr Rybaka? On będzie mi to usuwał. Dermatolog trochę zastanawiała się co ze mną zrobić, aż dała mi na niego namiar i skierowanie. Podobno on jest specem od usuwania \"takich rzeczy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze007
ja miałma usuwane znamie chirurgicznie a lekarka,która przeprowadzała mi zabieg powiedziała, że gdyby blizna mi jakoś strasznie przeszkadzała można ją potem usunąć laserem. Byłam najpierw na wstepnej wizycie u dermatologa,który stwierdził, że znamie nie jest podejrzane i mozna je bez przeszkód usunąć. Zapytałam ową lekarkę czy kogoś może mi polecić i co sądzi o dr Gołębiowskiej( bo wcześniej w tym temacie o niej czytałam). No i dermatolog stwierdziła, że owszem dobry specjalista ale ona widziała kilka blizn na twarzy po zabiegach i nie poleca. Poradziła wybrać się do dobrego chirurga plastyka z tego co wiem ta doktor to dermatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Beatrycze, a jak duze bylo znamie, ile jestes po zabiegu i jak wyglada teraz blizna? :) smarujesz ją czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze007
zabieg miałam 12 marca 2008.był to duży i mocno wystający pieprzyk na brodzie. jakieś 5 na 3 mm.bilzna to kreseczka minimalnie większa od samego znamienia.narazie dość czerwona ale pod makijażem wogóle prawie tego nie widać. maścią na blizny mam zacząć smarować miesiąc od momentu zdjęcia szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
jak 3x5mm to nie taki znowu duzy ;) mój był wiekszy... blizna bedzie czerwona czy rozowa jeszcze pewnie z miesiac. ja do smarowania polecam dermatix, sama smaruje i jestem bardzo zadowolona :) veraderm ma chyba podobny skład, tzn. tez jest silikonowy. nie wiem tylko co teraz robic jak swieci slonce, jak chronic blizne, bo nie wolno jej opalac przez co najmniej 3 miesiace :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po wynikach....wszystko ok nie miałam nic groznego... strach ma wielkie oczy ... za to blizna zaczeła twardniec na szyi ... dziko zaczęła sie goic ale lekarz polecił mi żel -Contractubex i musze przyznac ze blizna zmiekła i robi sie bladziutka :D, skolei na plecach to w pozniejszym czasie zaczne smarowac ,ciecie było głębsze... wole poczekac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goslawab
elpida ja tez mialam wielkie znamie - 2cm na 2,5 cm- i to na twarzy od oka az na brwi!!do tego bardzo wypukle ze chwilami az mi przeszkadzalo w patrzeniu.nad wycieciem zastanawialam sie chyba z 10 lat!!balam sie bardzo ze wzgledu na oko - ze moze wzrok mi sie uszkodzi albo ze powieka bedzie opadala .ale kiedy po ciazy znamie mi zaczelo rosnac ( zmiany hormonalne)postanowilam wyciac.wiedzialam ze w polanicy zdroju jest wybitny chirurg - plastyk i umowilam sie na zabieg. mialam robiony przeszczep skory .mam teraz ladna latke nad okiem - goi sie pieknie (choc od zabiegu minal zaledwie miesiac) owszem mam blizne ,przeszczep jest jasniejszy ale mi to wogole nie przeszkadza!!wole miec blizne niz to znamie !!!!!zaluje tylko ze tak dlugo czekalam z wycieciem! teraz nikt juz sie na mnie nie patrzy ciekawskim wzrokiem i ja w trakcie rozmowy zaczynam ludziom patrzec w oczy !!!super uczucie!!pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggosia
witam, tez chce usunac pare pieprzykow tylko nie znam dobrego lekarza:( czy ktos mogl by mi polecic jakiegos z Warszawy??? Wielkie dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×