Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość po jakim czasie
slad po wycieciu przestanie byc czerwony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta14b
Witajcie mam na policzku znamie wielkosci 0,5cm dostałam namiary na chirurga Parchete czzy moze ktos go zna ?jak duza ebdzie ta blizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marca
dr potocki mial kiedys renome teraz powinien isc na emeryture bo strasznie mu sie rece trzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1234
jestem zapisana na zabieg do dr tadeusza witwickiego przyjmuje on w lecznicy kabaty czy ktoś wie coś na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 21
hm czytam te wasze posty i jest i trohe słabo ,, Ja 2 tygodnie temu usunela m alepieprzyka za pomoca lasera z konsultacja ta przyjemnosc 200zl.Tydzien temu zdecydowalam sie usunac znamie wielkosci okolo 4mm. ktore mialam na lini twarzy i policzka jeszcze mam nie zdjete szwy , dopiero w poniedzialek:( oddalam do badania hisyopatologicznnego . i NIEWIEM co robic tak sie teraz strasznie boje ze ni emoge spac, Bylam u 3 lekarzy przed zabiegiem i kazdy mowil ze nie ma przeszkod zeby usuwac bo czy ktos dostanie raka czy nie to kwestia i tak indywidualna i napewno usuniecie tego nie spowoduje. a z drugiej strony slyszalam tez o jakims tam przypadku ze ktos przez to zmarl. Boje sie teraz strasznie tym bardziej ze nikt nie rozumie w moim otoczeniu dlaczego to zrobilam ! jest mi ciezko . a jesli faktycznie obroci sie to w jakis sposob przeciw mnie,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
Ja mam za dwa tygodnie zabieg u dr Potockiego w damianie a tu mi ktoś pisze ,że jemu ręce się strasznie trzęsą :( Czy ktoś ma podobne zdanie o nim , a może lepsze????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się! każdy chirurg plastyk ma swoje wady zalety!!! ja jstem zapisana na 24.04 i juz nie moge sie doczekac:(:( !!! mam 2 pieprze do usunięcia... choc znalazłabym więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retswere
ile kosztuje usuniecie znamiona o wymiarach 2mm na 3mm i mniejsze ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttt
Marcu napewno byles u niego na konsultacji i sam powinienes ocenić czy mu sie rece trzesa czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanniiaa123
tez jestem zapisana do dr potockiego poleciła mi go dr gołebiewska (dermatolog przyjmuje w Damianie) powiedziala,ze moje znamie musi usunąc chirurg plastyk bo jest mocno zakorzenione i podobno on to bardzo dobrze robi. jak bedzie sie okarze. powodzenia dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile kosztuje ta przyjemność u doktora Potockiego i kiedy są najbliższe terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanniiaa123
w Damianie na zabieg trzeba troszeczke poczekać, ale dr Potocki ma prywatny gabinet i tam czeka się o wiele krocej. Mnie usunięcie 3 dużych znamion (5mm-8mm) bedzie kosztowalo 500zl (w cenie jest badanie histopatologiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanniiaa123
jedno znamie mam na twarzy (największe 8mm głęboko zakorzenione) dr zapewnil mnie ze blizna bedzie mala(1,5cm cieniutka kreseczka) mam nadzieje ze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aishaa00
mam pytanie do osob ktore usuwaly znamie z twarzy laserem. jesli ktos tu taki jest to prosze o pomoc:) lub jesli ktos zna odp na te pyatnia, bardzo mi zalezy.. Jak wyglada to miesce po wypaleniu czy jest to bardzo widoczne? trzeba nosic jakis plaster? codziennie chodze do pracy i zalezy mi zeby to nie wygladlo zle a najlepiej zeby nie bylo widoczne dlatego intersuje mnie jak to sie goi.. moglabym miec wolne tydzien gora dwa, wiec czy po 2 tyg mozna juz zakryc to miejsce makijazem?? jak to wyglada po ok 2 tyg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam się do kliniki dermatologicznej ABMED w Poznaniu! Zabieg za tydz w czwartek. Ktoś miał tam usuane pieprze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Aisha00, tydzien trzeba chyba chodzic z plasterkiem, po tygodniu strupek odpada i zostaje różowa plamka, ktora powinna byc niewidoczna pod makijazem. Ale to czy widac czy nie tez zalezy jak duze jest znamie, jaka msz skórę i od umiejetnosci lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87
wiecie co.. tak siedze juz od paru godzin.. przeczytalam topik od pozatku.. wszysciutkie wpisy.. oczy mi juz zalzawily... (tak mamk od dluzszego siedzenia przy kompie... moze okulista? naevermind) ale ja mam problem przerazliwy... nie urazajac nokogo.. ale prycham na te wszystkie milimetrowe pieprze.... ja mam cale ramię ... w sumie to plamki zaczynaja sie juz na obojczyku a ciagna sie az do zgiecia lokciowego... ale to nie wszystko... sa tez na prawej piersi.... i na plecach... to sie nazywa brak pigmentu.... a z drugiej strony nadmiar... poza tym na pleckach z kolei z lewej strony (bo te wszystkie opisane wyzej lamki byly z prawej z tylu badz z przodu) mam takie okraglutkie zmanie.. moze wielkosci 50gr.. ale najmiej sie nim przejmuje... dermatolodzy (panstwowi) mowia ze nie mam co sie nim przejmowac... i wlasciwie sie nie przejmuje.... bardziej mnie wkurzaja te plamki... to wyglada jak bardzo intensywne piegi... a w zgieciu lokciowym to w ogole takie laty... nie wiem juz sama czy cos sie z tym da zrobic... kiedys probowalam jakims kremem wybielajacym... wmawialam sobie ze daje efektty a tak naprawde nie bylo zadnego... chcialabym se tego pozbyc.. ale jak ide do zwyklego lekarza dermatologa to mowi ze nie ma po co... mam kompleksy.... od wrzesnia jestem z kims na kim mi zalezy.... ale tak naprawde nie widzial jeszcze tego... (seks przy wylaczonym...w ogole w zupelnych ciemnosciach i takie tam.. ) jestem bardzo skrepowana... nie nosze bluzek z dekoltem... i mamksymalnie dlugo bluzeczki z dlugim rekawem... mecze sie z trym juz dosyc dlugo... i dziwnie sie czuje kiedy przez przypadek ktos to zobaczy... unikam publicznych przebieraln (zajecia wf na uczelni.. na szczescie w tym roku juz nie mam).. ogolnie mam fobie... i wypatruje takich niedoskonalosci u innych... pocieszajac sie ze nie jestem sama.. aha SZUKAM KOGOS W LUBLINIE KTO MOGLBY MI PMOC COS Z TM ZROBIC tak naprawde odkladam kase od dluzszego czasu sama nie wiedzac na co... i uzbieralo mji sie juz tego prawie 2tysiaczki... kiedy patrze w lustro jestem zalamana... zazdroszcze tym wsystkim laseczkom ktore moga eksponowac dekolckik... ogolnie mam niezla sylwetke... ale im bardziej "rozpakowana" jestem tym czuje sie mniej atrakcyjna... nie daje sie wyciagnac nad morze.. na basen... cos strasznego... dlatego prosze o pomoc... LUBLIN... moze byc BIAŁA PODLASKA/ SIEDLCE/ ŁUKÓW, OGOLNIE WOJ.LUBELSKIE nachetniej... bo zawsze jednak moze daloby sie cos na NFZ.. pozdrawiam i mam nadzieje z w koncu.... bede mogla przestac sie ukrywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87
jeju i przepraszam za wszystkie literowki ale sie niesamowicie spieszylam... zapomnialam dodac ze te moje wszystkie plamki sa plaskie... poza tym znamieniem na pleckach ktore jest lekko wypukle..a te łaty i plamki to w róznych odcieniach brazu... jedne jasniejsze inne ciemniejsze... ale w nieprzeliczonych ilosciach... NIE CIERPIE CZASU KIEDY NA ZEWNATRZ JEST CIEPLO.... I MUSZE MIMO WSZYSTKO POZAZYWAC PRZYNAJMNIEJ PRAWA REKE... CIERPAC NAD NIEMOZLIWOSCIA EKSPONOWANIA DEKOLTU... :( czy ktos cos wie o mozliwosci przeprowadzenia zabiegu w lubelskiej Poliklinice? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izuni
a jak lekarze diagnozuja twoj problem? czy to sa znamiona czy przebarwienia? moze laser by cos pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
DO aanniiaa123 Mnie dr Potockiego poleciła dr Gołębiowska w Damianie. Ja ma dopiero pierwsze konsultacje u niego. A ile musisz czekac po konsultacji na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj IZUNIA87 to samo moglabym powiedzieć Tobie :prycham na Twoje plamki ktore masz na rece i dekolcie i widac je tylko latem!!! ja mam 3 pieprzyki na twarzy 6mm i widać je cały rok!!!! nie tylko latem!!! są ciemne więc żaden fluid ani puder tez ich nie zakryje!!! bardzo żle się z nimi czuje!!! większość ludzi tu pisze o plamkach na twarzy!!! wiec nie mysl ze Twoj problem jest jakiś ważniejszy a nasze mniej ważne!!! j uważam ze dla każdej z nas jej problem wydaje się byc najważniejszy!!! na dekoldzie mam też 2 płskie plamki po 7 mm mają!!! bez obrazy oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87
no wlasnie nie diagnozuja... slysze co najwyzej ze jest to depigmentacja... i mozna by bylo probowac z przeszczepem..ale to jest naprawde zbyt duza powierzachnia ciala.... i ja tu pisze o problemie ktory mnie bedzie dotyczyl cale zycie jesli nic z tym nie zrobie... jestem chyba gotoa zerwac z facetem niz mu sie taka pokazac.... a przeciez to juz paranoja... ale ja naprawde nienawidze tego jak to wyglada... czy naprawde nikt nie wie o kims w LUBLINIE kto zajmuje sie takimi rzeczami??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87
chyba kiedys po prostu zrobie fotke tym paskudom i to gdzies komus wysle.. poza tym nie tylko na dekolcie... i reku.. na plecach tez... i to nie sa plamki.. a plamy i łaty tak naparawde.. ja po prostu probuje bagatelizowac problem... :( ale b\ez skutku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Misia, to samo sobie pomyslalam ;) ja tez bym wolala miec przebarwienia niz pieprze na twarzy :o to przynajmniej mozna zakryc ciuchami, a twarz sie ma caly czas odsłoniętą. Wiadomo ze kazdy swoj problem uwaza za ważny, ale to nie znaczy, że trzeba prychac od razu na cudze problemy... zreszta to nie licytacja :P Izunia, a pytalas ktoregos z lekarzy o laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izunia
hej Izunia nie ty jedna unikasz publicznych przebieralni itp. ja całe lato chodze w spodniach, nie wyobrażam sobie odkrycia nóg!!! są całe zsypane pieprzykami, bardzo ciemnymi i rzucającymi sie w oczy :/ wszyscy się pytają dlaczego ktoś o takiej figurze ( jestem szczupła, podobno nogi do szyi a biust niczego sobie) tak sie chowa pod ubraniami a mi się marzy, żeby kiedyś móc nałożyć spódnice albo krótkie spodenki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mój zabieg za tydzień i juz poprostu ie nie moge doczekac!!!!! chciałabym zeby to było JUZ!!!! ciekawe ile mnie ta przyjemność wyniesie:) ale jestem w stanie nawet zaciągnąć pożyczkę żeby tylko się tego pozbyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87
ja wiem to nie licytacja.... ale jesli ktos pisze ze wolalby sie zamienic.. heh... wiecie jaka to ma powierzchnie... wczoraj probowalam zaslonic to rekoma... mysle ze piecioma dłońmi nie da rady tego ukryc... :( to z przodu... ( piers, czesc ramienia itd... ) a wszystkie te plamko-piego-nie wiadomo co... one sa obok siebie... :( ja wiem .. bluzka z dlugim rekawem.. cala zime tak mozna smigac.. ale nie latem... kiedy marza sie bluzeczki na ramiaczkach... itp... ok.. przymierzam sobie takie rozna cudenka z wcieciami i tu i tam.. ale niestety.. na razie pomarzyc tylko,... i tak naorawde nie iwm jak dlugo to na razie potrwa.. nie chcialabym do konca zycia... ale jeszcze nigy tak ja teraz nie bylam spanikowana... na tym facecie naprade mi zalezy.... a on mysli ze ja taka idealna jestem... zaden facet tego do tej pory na oczy nnie ogladal i nie bedzie... wiecie .. ja pare lat temu nie poszlam Z REGO POWODU na studniowke...nie chodze na Sylwka nigdzie... rok w rok... unikam imprez... w ogole totalne zamkniecie w sobie... jesli robi sie ciepelko n na zewnatrz.. wiem przeginam pewnie troszke.... ale to jest takie.... denerwujace.... bo naprawde chcialoby sie i ten dekolt... i w ogole jakas odwazniejsza bluzke.... ale jak.... ktos tu ma podobny problem z nogami.... heh... ja w krociotkich kieckach biegam.. bo w sumie chociaz nog nie mam w łatki... na szczescie... ale góra... buuu :( znalazlam w Lublinie namiary na kogos tam.. ale na necie nie mam nic oprocz nazwiska tej pani... i miejsca gdzie przyjmowala za dwa lata temu.. ale moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa123
czeka sie ok 2 tyg. ja czekam dluzej ale sama tego chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa123
oczywiscie 2 tyg w prywatnym gabinecie bo w Damianie dlużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×