Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Łowczyni.B
Ja usunęłam chirurgicznie znamię z brody tydzień temu. Nie miałam żadnych szwów, ale po wycięciu pani doktor chyba je przypalała takim urządzeniem z igła na końcu. Zabieg jest refundowany przez NFZ, ale niestety jednorazowo można wyciąć tylko jedno znamię, dlatego umówiłam się już na kolejną wizytę, na której usunę sobie znamię z pleców. Niestety musiałam chodzić przez kilka dni z plastrem na twarzy, ale w tym momencie strupy już mi odpadły i jak nałożę korektor, to prawie nie widać, że miałam wycinany pieprzyk:) Mam tylko pytanie... Chciałabym pozbyć się jeszcze dwóch pieprzyków z policzka, które wolałabym usunąć prywatnie laserem, bo są one położone niedaleko siebie, a wolałabym tylko raz mieć plaster na twarzy, niż dwa, dlatego jak znacie jakieś kliniki w Warszawie, gdzie robią to w miarę tanio, to proszę o podanie ich oraz ceny za zabiegi na forum. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokser
hej ja mam cos takiego ze mialem usunąć za 2 tygodnie a znamie mam takie wypukle,zrobilo mi sie to suche i pół tego znamienia mi odpadlo....i cholera jasna nie wiem,teraz sram po gaciach bo nie wiem co sie stało sie. Czy ktos sie zna na tym i cos mi powie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : Łowczyni.B czy zabieg był bolesny?czy żałujesz ze usunęłaś?(jak wygląda blizna?) Z góry thx za odp=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowczyni.B
Zabieg był bezbolesny:) Zastrzyk ze znieczuleniem trochę bolał, ale da się przeżyć, to tylko chwila. Nawet nie wiedziałam kiedy miałam wycięte znamię, bo nic nie czułam i nie widziałam (raziła mnie lampa, więc zamknęłam oczy:) ). Potem przez ok. godzinę czułam lekkie szczypanie. Zdecydowanie nie żałuję, miałam miłą panią doktor. Jestem już umówiona do niej na kolejną wizytę (18.03). Jestem 9 dni po zabiegu, a już nie noszę plastra. Jest po znamieniu lekkie wgłębienie, ale nawet jak zostanie, to wolę je, niż pieprzyk. Zresztą widać to wgłębienie tylko z bliska. Nie miałam usuwanego znamienia laserem, ale usuwanie chirurgiczne mogę polecić. Ja jestem zadowolona, bo pieprzyki to moja zmora. Mam takich wystających jeszcze kilka i będę chodzić na zabiegi, dopóki nie pozbędę się wszystkich. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci dziękuje...uspokoiłaś moje obawy=)Mam nadzieje,że ja równiez nie będe żałowała decyzji i będe szczesliwa z efektu=) Rozumiem że szwów nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowczyni.B
do syska258: Nie, nie miałam szwów... I dobrze:) Nie muszę się tłuc, żeby mi je zdjęli. Mam nadzieję, że Ty też będziesz zadowolona. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chciałabym zobaczyć chociaż jedną blizne po takim zabiegu...aby mniej więcej wiedzieć co mnie czeka...czy ma ktoś może jakieś zdjęcie na którym widać efekt po usunięciu?byłabym bardzo wdzieczna o kontakt=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaa
bylam wczoraj u dermatologa i pani z marszu usunela mi dwa :) jeden wypalila,drugi wymrozila.Ciekawa jestem czy ten wymrozony odpadnie czy co??mial ktos tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziga
hej Yolka1982 dlugo sie goiło po tej krioterapii. Jak teraz wygląda jest ok? prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_89
Ja rowniez dzisiaj usunełam dwa znamiona na plecach (ok.5mm) i jak sie okazalo nie jest to takie straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_89
aha, usuwalam w Beskidzkim Centrum Onkologii w Bielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluseczka22
Czy naprawdę nikt z Lodzi nie usuwa znamion ?? Chciałabym się dowiedzieć gdzie najlepiej to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka kiepska
czy naprawde nikt z Gebowic sląsko-pomorskich nie wycinal znamienia...no ja nie wiem taie duze miasto jeszcze wieksze od Lodzi i nikt nie pisze no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arpi
Witam czy ktos moglby polecic dobrego dermatologa z Krakowa u korego moglbym usunac pieprze.Nie wie jaka metoda bo to chyba od niego decyzja zalezy wiec prawde mowiac szukam kogos sprawdzonego.Moze byc prywatnie. Mam 2 na plecach ciut odstaja nei sa duze bo na szerokosc moze 2-3mm i odstaja rowniez na tyle samo.:) Jakby na to nie patrzec mam tez pieprza na penisie i ciekaw jestem co na to dermatolog czy podejmie sie usuwania?:)chyba powinnem szukac raczej Pani dermatolog Czekam na pomoc POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy!! Kto mi napisze i da wiare w to, ze usuwanie bardzo duzych blizn jest mozliwe. Mam dopiero 16 lat a doswiadczylam w swoim zyciu juz tak wiele.Ile to kosztuje.. Dodajcie mi odwagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatko.........
idz do lekarza i sie dowiedz, blizny po oparzeniu np. bardzo ciezko usunac jesli poparzona jest duza powierzchnia, mniejsze blizny usuwa sie poprzez wyciecie i ponowne zeszycie. Stan blizny mozna poprawic tez laserowo lub poprzez dermabrazje. Wszystkie te zabiegi sa drogie, za niewielka blizne ok 500-1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka789
czy ktos moze napisac mi jak wyglada usuwanie metoda koagulacji, i czy mozna pozniej wykonac badanie histopatologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam usuwane znamiona laserowo na brzuchu i zostały mi duze bliznowce;/ w ogole lekarka jakas walnieta bo znamie miałam mniejsze niż ta wyrwa która została mi po zabiegu;/ ogolnie żałuje tego;/ nie wiem jak sie tego pozbyc- miałam juz jedna blizne spłycana i smarowałam ja veradermem no i znów sie robi wypukła i w ogole tragicznie to wyglada;/ Nie wiem co mam robic;/ Czy jeszcze raz spłaszczac? Czy co jakis czas zdzierac to u kosmetyczki kwasami? Prosze o rade. insides

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa222
Zuzanka metoda koagulacji to wycinanie chirurgiczne metoda bezszwowa czyli po zabiegu nie zakladaja ci szwow tylko \"przypalaja\" blizne.Ja mialam w listopadzie naprawde polecam.Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie miałaś usuwane?duże masz blizny?Ja za 2h własnie bede miała zabieg tą metodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam juz u dermatologa i mam skierowanie na konsultacje u chirurga.Dzisiaj umówiłam się na 3 marca.Teraz czekam.Jeden pieprz będzie usunięty na nfz ,a reszta niestety za moją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po zabiegu...w chwili obecnej jestem oklejona plastrami,więc zabardzo nie wiem jaki jest efekt.Tylko własnie boli mnie miejsce, gdzie miałam usuwanego pieprzyka...czy to normalne?czy ktoś miał cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereseb
hej czy ktoś może polecić gabinet na ŚLĄSKU?? chce usunąć kilka większych znamion o średnicy ok 6mm i wolałabym wybrać się do kogoś polecanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereseb
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda989
A gdzie to ma byc dokladniej, bo slask jest duzy :) i czy prywatnie czy na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereseb
hej, może być prywatnie, na NFZ chyba też co do lokalizacji to najlepiej Katowice, ale to już kwestia drugoplanowa, najbardziej zależy mi na tym, żeby to był sprawdzony gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalpelek
Hej dziewczyny zastanawiam sie nad usunieciem pieprzyka na plecach, dosc duzego bo ponad 1cm ale mam pytanie...słyszałyscie moze o jakis powiklaniach po takich zabiegach np. tego typu ze pieprzyk pojawił sie na nowo ale w wiekszych rozmiarach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda989
Ja usuwalam w Bielsku w Beskidzkim Centrum Onkologii i mysle, ze jest ok :). No, ale to jest kawalek od Katowic :(. Ja usuwalam 2 znamiona ok 0.6 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usuwałam w K-ce, refundowane przez NFZ w Centrum Chirurgi Plastycznej na ul.Reymonta 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×