Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość ja bylam ostatnio
Aha, czyli usuwalas wiecej niz jedno znamie? Ja wycinalam, stwierdzilam, ze wole miec kreseczke na twarzy niz okragla blizne jak po ospie... takie podobno czasem zostaja po laserze. A o tej Twojej metodzie tez slyszalam, ale chcialam usunac u chirurga plastycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda989
Tak, usuwalam dwa :). Aha mam jeszcze jedo pytanie, usuwalas prywatnie czy na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
usuwalam prywatnie, zaplacilam 300zł. mam kreske na ok. 1,3cm i szerokosc 1mm. Na razie jest rozowa i sa jeszcze resztki strupka, dlatego zaczne smarowac dopiero za kilka dni. A Twoja blizny juz troche zbladły? Ile jestes od zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Mialam 5 szwow, ale po nich sladow w sumie w ogole nie widac, byly mikroskopijne ;) jest tylko rozowa kreska lekko zarozowiona dookola. Na razie bardzo to widac i chodze z plasterkiem, zeby chronic blizne od slonca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka.
heyy mam na twarzy znamie barwnikowe plaskie niby nie grozne;p jednak moj dermatolog odradza mi ususniecie;p postanawiam sie wybrac jednak do innego D i wykonac zabieg powiedzcie mi czy duze zostaly wam blizny po ususnieciu tego znamienia? czy ciagle je macie, a jak nie ile trwalo gojenie pozdrawiam:* a jak wiecie to moze doradzcie mi gdzie w ponzniu monza sie wybrac do takiego lekarza gdzie jest bespiecznie i gdzie lekarz sie tego podejjmie i jak znacie koszt :* prosze o odp*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
to zalezy jak duze masz znamie, jaka skore i kto Ci to bedzie robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w piętek mam wyciągane szwy to zobaczę jaka blizna będzie ,bo rana brzydko wygląda :-(. Następne chce już z nosa laserowo.Kto wie gdzie w Krakowie można usunąć laserowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda989
W poniedzialek minal miesiac od zabiegu. Blizny sa juz bledsze, ale wciaz bardzo widoczne. W sumie teraz troche zaluje bo moglam usunac je w Klinice Chirurgii Plastycznej rowniez na NFZ, ale gdzies zapodzialam skierowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nives
witam wszystkich! zdecydowałam się na chirurgiczne usunięcie znamienia na plecach. Udałam się do prywatnej kliniki w warszawie i koszt zabiegu wraz z badaniem histopatologicznym to 600zł. Czy słyszał może ktoś o tańszej prywatnej klinice? z naprawdę dobrym chirurgiem? zabieg mam za 2 tyg. Nie wiem czy mnie czasem nie naciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
600zł to bardzo drogo, chyba, ze znamie jest jakies wielkie... Za zwykle pieprzyki kolo 5mm placi sie zazwyczaj jakies 200-300zl (za wyciecie u chirurga plastycznego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po zabiegu
Hejka wszystkim! ja wczoraj mialam usuwane znamie nad górną warga, niecierpiałam go od dzieciństwa. zabieg zrobiłam w klinice w Katowicach na Sokolskiej "kriomed", przemiły lekarz, z miejsca usunął pieprzyk. Powiedział że robi to metodą laserową, nic nie widziałam bo miałam zamknięte oczy, czułam tylko ukłucie ze znieczuleniem a potem jak już usuwał, trochę śmierdziało taką jakby spalenizną. Czy tak jest jak sie usuwa laserem? Bo sie boje ze mi je wypalał czy coś:/ Dzisiaj ranka jest nieduża, lekko brązowa (niewiem czy to normalne), niewiem czy to już strupek który sie tworzy czy może resztki mojego pieprzyka :(( pomózcie, miał też tak ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nives
kurczę właśnie mi też tak się wydaje że to drogo-jak wcchodzę na inne kliniki to ceny zaczynaja się od 150zł. W te 600zł wchodzi badanie histopatologiczne i zmiany opatrunków. Czy te zabiegi które są po 200-300zł też mają taki pakiet czy trzeba dopłacać? czy ktoś wie?pomocy nie chcę wywalać 6 stów jak mogę zrobić to o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nives
zaznaczam ze znamię nie jest mega wielkie. wydaje mi się ze ok 8mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
do nives A jaka to klinikaw Warszawie chce 600 zł ? Czy to zwykły dermatolog czy chirurg plastyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
u mnie za znamie ok 7mm chirurg plastyczny wzial 300 zl, w tym wizyta kontrolna i sciagniecie szwow, wyslanie pieprzyka na badanie to dodatkowo 30zł. Czyli razem 330, no ale to i tak o wiele mniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaa
Do po zabiegu! Hej nic sie nie przejmuj.Wszystko jest wporzadeczku.Ja tez mialam robione tak jak Ty.Plama brązowa będzie ażzrobi sie strupek.Wszystko łacznie z odpoadnieciem strupka trwa do miesiaca.Nic sie nie przejmuj wszystko masz ok.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nives
do Marc ta klinika to "lasermed" i zwykły chirurg. wczoraj dzwoniłam do centrum damiana a tam podobnie od 250 do 600zł +płatne za hist. 100zł . kurczę muszę wyciąć to jak najszubciej a nie chcę czekać miesiącami. najbliższy termin wizyty u "Damiana" to 16 kwietnia. gdzie Wy ludzie robicie te zabiegi tak tanio?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaa
do nives POlecam Ci lecznice kabaty w warszawie.Przyjmuje ta sama p.doktor co w damianie.Za 4 zapłacilam 600 zł juz z chistopatologią.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Czy moglby mi ktos napisac po jakim czasie od wyciecia pieprzyka z twarzy najlepiej zaczac stopsowac masc na blizny??? Jestem 2 tygodnie po zabiegu, ile jeszcze mam czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie w Krakowie można usunąć
czy lktoś usuwał pieprzyki w Krakowie ???? Proszę o namiary i ceny !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nives do aneczka
Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po usunieciu
JAKA MAść NA BLIZNY POLECACIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
Witam wszystkich. Mam pytenie czy ktoś usuwał znamiona u dr Gołębiowskiej w Warszawie ale nie w Centrum Damiana tylko w Lecznicy Kabaty ? Jesli tak to napiszcie prosze jak tam jest , czy jesteście zadowoleni, czy dobra opieka? Pytam bo byłem u Gołębiowskiej w Centrum damiana a tam najblizszy termin na 23 maja, a Pani doktor powiedziała że też przyjmuje na Kabatach i zabieg juz nawet za tydzień moze być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie można usunąć w Scanmedzie ,ale ceny maja raczej wysokie,W Kleopatrze jeszcze gorsze chyba ,że umówić się z panem doktorem ,który tam pracuje u niego w gabinecie to troszkę taniej będzie. Ja teraz szukam gdzie usuwają laserowo w Krakowie ,bo na nosie chce usunąć laserem ,żeby nie mieć dużej blizny.To na szyi goi się powoli ,ale blizna mała będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaa
do marc witam ja usuwalam na kabatach u dolebiowskiej.jest ok polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aneczkaaaaaaa
a z ktorej czesci ciala usuwalas znamie? smarowałes potem czyms blizne? duza zostala? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
do aneczkaaaa U kogo usuwałaś na kabatach ? Kto to jest dolebiowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
do aneczkaaaa U kogo usuwałaś na kabatach ? Kto to jest dolebiowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
do aneczkaaaa U kogo usuwałaś na kabatach ? Kto to jest dolebiowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
marc czy ty naprawde taki niedomyslny jestes? Aneczkaaa pewnie pisze o tej samej pani dr, tylko zrobila literówke przez przypadek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×