Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość ja byłam ostatnio
Bo przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjafsasfasf
czesc, szczerze mowiac chce sie tylko upewnic w zyciu nie bylam sama u lekarza:D az poszlam i dostalam skierowanie na badanie hispatologiczne. Teraz mam sobie wybrac np jakis szpital onkologiczny i tam pojsc? Obojetnie jaki gdzie wykonuja takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
fjafsasfasf jak rozumiem dostalas skierowanie na usuniecie znamion :). Jesli tak, to dobrze rozumiesz :). Mozesz isc do obojetnie jakiej poradni chirurgicznej, nie musi to byc szpital onologiczny, wrunkiem jest tylko umowa z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marc, ja jestem prawie zdecydowana ;) ale moja mama histeryzuje i mowi zebym sie wstrzymala, zebym poszlam jeszcze do innego lekarza/y. Narazie i tak nie zrobie zabiegu, przez to wesele wlasnie, ale jesli do tego czasu uda umowic sie gdzies na wizyte to pojde, dla swietego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizjaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizjaa
witam ponownie, tydzien temu mialam usuwane duze znamie, pisalam wczesniej o nim. Lekarz zalecil laser. Zostalo ono wyciete laserem i poddane badaniu histopatoligicznemu. wynik za 3 tyg. przez tydzien po zabiegu mylam je 10 razy woda z mydlem rano i wieczorem. Obecnie smaruje pudrem antybakteryjnym i "tribioticiem". narazie troche mie to boli ale mam nadzieje ze przejdzie wkrotce. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87
chyba dzwoni dzis do mnie caly dzien ktos od tego dr Kaszuby... bo rejestrowalam sie przez net... ceny sa tam makabryczne..ale jesli facet mialby mi pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie blizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie blizna
dajcie juz spokoj z tym potockim , zawsze zostaje blizna po cieciu chirurgicznym, a o niech kitów nie wciska. Jakie masowanie ??????????????????? czy ktos slyszal zeby od masowania zmniejszyla lub zrobila sie niewidoczna blizna????????????????????????????????????????? BZDURY PIEPRZY ten dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie blizna
Smiac mi sie chce z was ta cala golebiowska jest znajoma potockiego to kogo ma polecic????????????/ on zawsze ladnie mowil, a jak sa kąplikacje to kaze masowac i odsyla z kwitkiem DAMIAN i renoma też mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
każdy plastyk każe masować bliznę, a raczej uciskać okrężanymi ruchami, regularnie, przez parę miesięcy. Blizna się wyrównuje i lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bedzie blizna - znasz lepszego chirurga z warszawy, ktory moglby wykonac zabieg w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bedzie blizna - znasz lepszego chirurga z warszawy, ktory moglby wykonac zabieg w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bedzie blizna - znasz lepszego chirurga z warszawy, ktory moglby wykonac zabieg w tej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
mru mru Nie daj się manipulować temu albo tej "będzie blizna" bo jak pisze "ja byłam ostatnio" każdy plastyk każe masować. A ten gościu pewnie Potockiego na oczy nie widział w życiu a wymądrza się. Poszukaj sobie w necie jakiś złych opini o Potockim, bo ja takich nie znalazłem za to dobre tak. Radze Ci znaleźć jakiegoś plastyka (nie koniecznie Potockiego) i iść na zabieg jak najszybciej bo widze że jestes bardzo podatna na sugestie innych i nigdy sobie tego nie usuniesz jak bedziesz ciągle zmieniała lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta*29
Wiecie co jestescie chorzy i sobie mózgi powycinajcie kto by sie przejmował znamieniem wielkosci głowki szpilki a co mają powiedziec ci co mają znamiona tzn. naczyniaki na calej twarzy wielkosci 10 cm na 8 cm to jest dopiero znamie a nie jakas tam wielkość głowki od szpilki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marc, spokojnie ;) zapytałam o innego lekarza bo mądrzyć się i krytykować każdy potrafi, ale jak trzeba doradzić to już nie bardzo - jak widać w przypadku \'będzie blizna\' (btw. świetny nick) Nie jestem podatna na manipulację, tylko wole w tym konkretnym przypadku 5 raz sie zastanowić, bo jednak mam te znamiona na twarzy.. gdyby były na plecach, brzuchu czy gdziekolwiek indziej machnęłabym ręka i nie przejmowała sie nawet widoczna blizną. A jak sprawa wyglada u Ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87 do Marta29
sluchaj ja mam tego duzo i to mam naprawde spora powierzchnie...jak juz wspominalam... piecioma dlonmi sie tego nie zakryje... (ogolnie dekolt.. ramię.. i oklolice...) ale jesli dla kogos problem stanowi cos tak malutkiego i chce to usunac to niech usuwa.. jego kasa.. jego blizny.. (oby znikaly jak najszybciej..) a swoja droga.. z tym Kaszubą to niezle sie wpakowalam chyba... bo teraz wpisy na uczelni a ja bym chciala wiadomo jak najwczesniejszy termin.. heh... jak sie okaze ze polowa czerwca... to tez odpada bo egzaminy... zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Bardzo proszę o padanie adresu do dobrego lekarza specjalisty w Warszawie ewentualnie w Siedlcach. Mam kilka pieprzyków i w końcu chcialabym ich się pozbyć. Bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpida
Słuchajcie jak widze to wiecej osób tu sie kloci a nizeli sobie pomaga.Ja nie mam zadnych znamion ale mialam.wlasciwie myszke na podbrodku.Wycieto mi ja 4 lata temu.Robil to chirurg plastyk.I pommo tego ze ja o blizne bardzo dbalam to sie rozeszla.Teraz jest duza ma rozmiar 1x4 cm.Ale ja mialam duze znamie wlasciwe byla to myszka.I coz musze zyc choc nie jest mi latwo.Ja was rozumiem ze chcecie sie pozbyc znamion ale jesli sa malutkie to nie ma sensu bo blizna zawsze bedzie ale jesli ja wolicie to wasza sprawa.Jesli pieprzyk jest maly to wiadomo ze blizna tez bedzie mala.Jednak przestrzgam tych ktorzy maja duze znamiona a zwlaszcza na twrzy.Pisze bo chc Wam oszczedzic bolu jaki ie z tym wiaze/Teraz chybabym nie podjela takiej decyzji wolalabym znamie.A nie ta blizne/Ale moze pozmoze cos laser.Jesli chcecie moge wam przeslac moja blizne wtedy sami ocenicie.Znamie mialao rozmiar3x2 cm.Moj mail u gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mol
Witam Czy ktoś usuwał u dr Gołebiowskiej znamiona w Centrum Damiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina56
tutaj są interesujące informacje na ten temat http://p20p.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
Witajcie:) Jestem tutaj na forum "nowa" i zgadzam sie z wypowiedzią elpidy. Każdy powinien sie zastanowić 100 razy zanim usunie zmiany czy pieprzyki przede wszystkim z twarzy. Miałam na twarzy znamie ok0,5cm. To był włókniak w kolorze jasnego beżu ( zawsze twierdziłam że to mój wabik:)). Zmiana nie złosliwa i od dziecka. Niestety zrobił sie jakis stan zapalny który leczyłam ponad 3 mies i związku z tym dermatolog wysłała mnie na usuniecie tego. Kazdy lekarz mówił nie bedzie nic widac itp. Jestem teraz po zabiegu 2 mies i uwierzcie mi łatwo nie było. Cięcie było chirurgiczne bo znamie było głebokie. Blizne mam na 2 cm. Na poczatku była tragiczna a ja byłam załamana. Na szczęście goi sie ładnie ale jeszcze duzo upłynie czasu zanim bedzie zupełnie dobrze wygladać. Tak jak wiele osób pisze masujcie i smarujcie masciami ale po całkowitym wygojeniu a jesli ktoś ma pieprzyka maleńkiego to po co to wszystko??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to długa
po takim małym znamieniu. A szeroka? Oby się ładnie wszystko zagoiło i zbladło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapulka1
Znamie małe było na zewnątrz a w środku niestety głębokie i rozrośniete a do tego miało własne naczynie krwionośne stąd taka blizna. Wycinek był dość duży ale na szczęście chistopatologicznie oki. Rana jest wąska ale jeszcze czerwona chociaż nareszcie zaczyna to ładnie wyglądać. Smaruje maścią i czekam. Powiedziano mi że do 3 mies obrzęki znikną a do pół roku powinno już być dobrze.pozr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOL
Witam Czy ktoś usuwał u dr Gołebiowskiej znamiona w Centrum Damiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze007
w tym temacie jest dużo o dr gołębiowskiej, wystarczy trochę poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krukuku
dzisiaj ide do dermatologa na konsultacje czy moge usunac znamie czy nie :| trzymajcie kciuki za mnie bo strasznie sie boje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krukuku
ehh... :( zalamalem sie ;( dermatolog wypisal mi skierowanie tylko na jedno znamie :( bo powiedzial ze jak mam jasna karnacje i moga sie pojawiac nowe znamiona i nie pozwoli mi sie pociac :( i jak chce usunac wiecej to mam przyjsc z rodzicami bo nie jestem pelnoletni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×