Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość willy
mam takie pytanie, ponoc mozna usuwac pieprzyki za darmo bo placi za to NFZ. i teeraz moje pytanie : czy moge usunac wszystkie pieprzyki za darmo w jakims szpitalu za ktore zaplaci mi NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaka
czy ktoś usuwał znamiona na śląsku? prosze napisac gdzie i jaka metoda usuwania to byla no i jaki koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
willy, teoretycznie nie ma takiej mozliwosci. NFZ placi za usuwanie znamion w ramach tzw profilaktyki onkologicznej, ale lekarze nie usuwaja kazdego znamieia tyko takie, ktore maja np. nieregularny ksztalt, sa draznione przez ubranie itd... Jednak jesli ma sie znajomosci to wszystko da sie zalatwic :). Znam osobe ktora usunela w ramach NFZ juz kilkanascie znamion. paaka ja usuwalam znamiona w Bielsku w Klinice Chirurgii Plastycznej(laserem) oraz w Beskidzkim Centrum Onkologii (wycinane, a naczynia zamykane pradem). Oba na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
hej Magda, jak blizny po usuwaniu? Już chyba prawie 3 miesiace u Ciebie minely... Nadal je widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
ahh to lipa :| bo ja cialem usunac 35 znamiom :| ile z tego moge usunac za darmo ? tzn za ile usuniec mniej wiecej moze zaplacic mi NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
Czesc, no minely prawie 3 mesiace, blizny sa bledsze, ale jeszcze widoczne. W sumie nie wiem czy nie lepszym rozwiazaniem bylo zalozenie szwow :( Willy, o tym ile mozesz usunac za darmo decyduje lekarz (NFZ nie okresla ilosci znamion jaka mozna usunac za darmo). Tak jak pisalam wczesniej jesli masz znajomosci lub trafisz na odpowiedniego lekarza to usunie Ci nawet te 35 znamion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
co prawda znajomosci to niemam w NFZ ani nikt z mojej rodziny ^^ no ale teraz dzieki tobie bede mial nadzieje ze trafie na odpowiedniego lekarza :) tak wiec dzieki magda za poprawienie nastroju :)) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda898
Piszac o znajomosciach nie mialam na mysli znajomosci w NFZ tylko wsrod lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa123
do marca zrezygnowalam z zabiegu u dr Potockiego więc Ci nie pomoge trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa123
teraz to i tak jest za pozno na usuwanie znamion poczekam do jesieni przezylam z tym tyle lat wiec poczekam jeszcze troszke i chyba zapisze sie gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa123
słyszałam dużo dobrego o klinice sankowskiego czy ktos wie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
do aniaaa123 Dlaczego zrezygnowałaś, co nie tak z nim? Bo ja mam niedługo u niego usuwanie znamion z twarzy i troszkę mnie nastraszyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie aniu, czemu zrezygnowalas?? ja mam u niego poki co wizytę po weekendzie majowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
ja odpowiem za Anie bo wy jacyś niedomyślni jesteście ;) zrezygnowała pewnie dlatego, bo zbliża się lato, co za tym idzie świeci słońce a w takim okresie znamion się nie usuwa, bo nie można blizn wystawiać na działanie promieni słonecznych. Najlepiej usuwać podczas jesieni albo w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam ostatnio
Chyba, ze rzeczywiscie chodzi o kompetencje lekarza... ale i tak teraz nie usuwajcie, czy u niego czy u kogoś innego. Blizny nie wolno opalać przez 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa123
dr Potocki podobno ładnie robi, ale ja sie boje on ma swoje lata i faktycznie troszke rece mu sie trzesa. a jak mu zadrży ręka i na twarzy bede miała blizne 5cm, a nie 1.5cm (jak obiecuje). wole isc do kogos mlodszego dlatego zastanawiam sie nad kliniką sankowskiego tam specjalistą od usuwania znamion jest dr klaudiusz czerniawski- czy ktos usuwal u niego znamiona???? Faktem jest ze słońce szkodzi blizną dlatego bede czekala jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa123
zresztą co ja pisze kazdemu moze zadrzec reka poprostu strasznie sie boje jak bedziecie po konsultacji dajcie znac jak wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa123
wejdzcie sobie na www.beautywpolsce.com tam jest wszystko o operacjach, o znamionach i jest czarna lista lekarzy super strona tylko trzeba sie rejestrowac, ale to trwa chwilkę GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa123
tam jest zdjecie dziewczyny ktora miala duzego pieprzyka na twarzy, a po usunięciu nie ma śladu. tylko ona usuwała u dr MARTINA BRZUCHAŃSKIEGO, ale u niego podobno terminy sa na przyszly rok (podkreslam podobno na przyszly rok, nie dzwonilam ,tak pisaly tam dziewczyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
kto takie bzdury opowiada że dr Potockiemu ręce się trzęsą ?!? Ja byłem u niego na konsultacji i ręce mu się nie trzęsły! Przecież w tak renomowanej klinice jak Centrum Damiana nie trzymali by lekarza który szpecił by ludzi!!! Im tez bardzo zależy na dobrej opini pacjetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marc
do aniaaa123 Ja myśle że Ty poprostu bardzo się boisz i wymyślasz tysiące powodów by odciągąć to w czasie. Sama najpierw piszesz że podobno ładnie robi by za chwilkę napisać że ręce mu się podobno trzesą i może źle Ci zrobić. Tylko tak to można odciądać w nieskończoność, bo następny bedzie znów za młody tamten za drogi i tak dalej. Co do tego że lepiej zrobić po lecie to się zgadzam ale z drugiej strony ja już nie mam zamiaru tego odciągąc i chce wreszcie się tego pozbyć. A co do opalania to przecież znamion też nie wolno opalać więc tak czy tak należy unikać słońca!!! A co do dr Potockiego to byłem u niego na konsultacji i ręce mu się nie trzęsły i widać od razu że facet jest konkretny i że to fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marc, dzięki, pocieszyłeś mnie, ja mam u niego wizytę we czwartek - zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy ktoś wie ile trzeba czekać na zabieg po konsultacjach? Od czego to zalezy? Z góry dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brown Mouse szukam osoby o tym nicu bo miała problemy z tzw. myszka,a ja miałem ten sam problem i to jeszcze większy.Chętnie mu podam pare informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myśle, ta Twoja myszka nie była odstającym znamieniem, tylko takim, tak jakby, przebarwieniem skóry na brązowo? Bo ja właśnie coś takiego mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńska
słuchajcie, nie wiem, czy to już bylo poruszane, ale czy istnieją pieprzyki, znamiona i tym podobne których ruszać nie wolno? bardzo zależy mi na pozbyciu się jednego, i mam nadzieje ze werdykt bedzie pomyślny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby cię nie straszyć to odrazu ci powiem z góry,że to nie będzie napewno już gorzej wyglądać u ciebie niż u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×