Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość aha111
miałam usuwane znamię laserem, ale najwpierw zostało ścięte do badania histo... , wyszło, że to naevus margianlis. Czy to coś groźnego, czy w miejscu usunięcia laserem może rozwinąć się czerniak? Napiszcie jeśli mieliście usuwane znamiona laserem i wyszedł wam taki wynik badania, co na to wasz lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lili20 ... hej, pewnie ze ulga i chodze jak odmieniona ;) strasznie sie ciesze ze jestem po i wreszcie sie na to zdecydowalam. Ja dzisiaj pierwszy raz mialam przemyc sobie ranke spirytusem. Nie wiesz jaki jest tego cel? Ja z tego calego przejecia juz zapomnialam sie zapytac lekarza po co mam to robic. A wyglada to tak ze jest jest ryska z trzema szwami (granatowa nitka - co za bezsens robic takiego koloru nici), jest wzdluz ranki strupek i nie wiedzialam czy mam tak przemywac zeby ten strupek zmyc, ale wolalam nie swidrowac za bardzo. Wiec przemylam wszystko i zakleilam. Czekam na poniedzialek - na zdjecie szwow. Juz sie nie moge doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia xxx
mam pytanko czy mógłby mi ktoś dać namiary na dobrego specjalistę we Wrocławiu w celu usunięcia znamion z twarzy?? Plis bardzo będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
a co z ususwaniem tatuazy, czy jest wogle mozliwe??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani znamion, ani innych swinstw, nie usuwajcie w MODEL - MED. Nie robcie tez innych operacji ani w tej zasmarkanej \"klinice\", ani u JETHONA, ani u BROMY, ani u STRUZYNY. Oto fotografie mego spartaczonego brzucha (MODEL - MED, prof. JETHON). Adresy: http://www.geocities.com/kozlowska6/1.jpg TO SAMO, TYLKO ............................/ 2.jpg TO SAMO, TYLKO............................./3.jpg Moja historia opisana jest pod wieloma haslami, m.in. MODEL - MED w WARSZAWIE\", ale naganiaczki MODEL - MED postaraly sie, ze wyrzucane sa stamtad wszystkie moje teksty. PROSZE WIEC WSZYSTKICH NORMALNYCH LUDZI, by podali te adresy dalej, wlasnie w wymienionych wyzej watkach Chodzi o panow profesorow, ktorych podobno nie mozna ruszyc, a ktorzy doloza wszelkich staran, by zamknac mi buzie.Caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nikt nic nie pisze? Dziewczyny \"PO\" piszcie jak wam to wszystko wyglada, jak sie goi ... hej nie spac !!!! (nie dotyczy pory mojego postu) ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|Jutro zdejmuja mi szwy ... juz sie nie moge doczekac. Chcialabym zeby juz bylo widac co jest pod strupkiem, jak to sie goi. Jestem taka niecierpliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nardia
To namiary na gabinet w ktorym mialam zabieg: GABINET CHIRURGII PLASTYCZNEJ. Wrocław, ul. Wronia 21 a, tel. (071) 328-91-41. Konsultacje w czwartki godz. 16:00-17:00. Pani chirurg to LEK. MED. DANUTA OKULEWICZ-GOJLIK (specjalista chirurgii plastycznej). Mozesz najpierw zadzwnoic na domowy i bezposrednio z nia rozmawiac bo w klinice sa jeszcze inni chirurdzy. Dom: tel. (071) 352-25-41, kom. 0604-814-780. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wandzi i zainteresowanych
To namiary na gabinet w ktorym mialam zabieg: GABINET CHIRURGII PLASTYCZNEJ. Wrocław, ul. Wronia 21 a, tel. (071) 328-91-41. Konsultacje w czwartki godz. 16:00-17:00. Pani chirurg to LEK. MED. DANUTA OKULEWICZ-GOJLIK (specjalista chirurgii plastycznej). Mozesz najpierw zadzwnoic na domowy i bezposrednio z nia rozmawiac bo w klinice sa jeszcze inni chirurdzy. Dom: tel. (071) 352-25-41, kom. 0604-814-780. Pozdrawiam. P.s. nie recze ze to najlepszy specjalista we Wrocku. Nigdy nie korzystalam wczesniej z podobnych uslug. Dostalam namiary od znajomej, ktora miala robiony zabieg uszu. Widzialam blizny u niej po...ale chwalila ze obsluga mila itd. Wiec zadzwonilam na domowy wypytalam o wszytsko dostalam informacje na tem temat i zdecydowalam. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia xxx
Nardia a czy mogłabys mi napisac ile taki zabieg kosztuje i powiedz jak Ci sie goi, bo wiesz na twarzy to musi byc super zrobione PS ogromne dzieki za namiary:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 123
ja ostatnio usuwalem w prywatnej klinice dermatologicznej znamie barwnikowe (myszke). jestem zadowolony..nie ma wiekszych sladow, tylko ze niestety myszka byla dosc spora i w dodatku na glowie wiec bez sladu sie nie dalo .. zabieg byl wykonany perfekcyjnie i nie musze zakrywac glowy przed ludzmi :) chociaz jesli komus znamie nie przeszkadza to lepiej nie usuwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo kokta
hYE ja miałem wczoraj usuwane znamie chirurgicznie ok 5mm ,sam zabieg nic nie boli , pozniej czuje sie jakos tak zachowawczo ale bezbolesnie ,:D czekam na zdjecie szwow a bylo ich sporo Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to sporo? Ja tez usuwalam znamie ok 5 mm i mialam 2 szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo kokta
wiesz ja nie wiem ile dokładnie ale dosc czesto on pociagał ta zyłke mysle ze okolo 6 szwow :P a dobrze Ci sie to zagoiło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam zdjete szwy w poniedzialek. Wszystko jest super. Mam jeszcze strupki, ale powoli widze ze sie wykruszaja. Goi sie bardzo ladnie, nie mialam zadnych problemow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nardia do wandzii
zabieg mnie kosztowal 250 zlotych, a znamie bylo male. Nie wiem co w przypadku wiekszych. ALe z tego co zrozumialam raczej usuniecie kazdego kosztuje 250, jesli chcesz dwa od razu to za pierwsze liczy 250 a za drugie 200. Mysle ze rabat zaden, wiec nie ma co na raz. Tym bardziej ze warto zaobserwowac jak sie pierwsze zagoi, czy jestes zadowolona. W porownaniu do opowiesci innych to nie jest malo, ale osobiscie kiedy nie mialam pojecia ile takie cos moze kosztowac liczylam sie z wiekszymi kosztami i bylam na to przygotowana bo to zawsze jakby nie patrzec zabieg upiekszajacy a takie nie naleza do tanich. Poza tym dorastalam w srodowisku reklamowo-uslugowym i jakby gdzies tam mam swiadomosc ze usluga dobra nie moze byc tania. Nie zawsze ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nardia c.d.
jesli chodzi o gojenie....Na poczatku jak tylko odkleilam plaster w oczy rzucliy sie szwy (mialam ich trzy) a spod nich kompletnie nic nie bylo widac, wiec sie ucieszylam. Teraz juz (a po zabiegu jest prawie miesiac mam mala rozowa ranke pozioma w ksztalcie kreski). Ja ja widze, bo ciagle jej sie przygladam, ale znajomi mi mowia ze prawie tego nie widac. Nawet jakby taka miala zostac to ciesze sie ze nie ma juz tego znamienia, ktore mnie ograniczalo w kontaktach interpersonalych, w pozowaniu do zdjec (nie cierpialam go!!!!!!!!!!) Ze slow pano doktor wynika, ze po czasie (a moze to byc nawet do kilku mieisiecy) zrobi sie jasniejsza ze malo sie bedzie wyrozniac na skorze. To tak jak kazda blizna po zadrapaniu czy przecieciu. Z czasem robi sie jasniejsza od skory (taka biala), i z bliska ja widzisz np kiedy skora ci sie opali, bo blizny sie nie opalaja wiec zawsze zostana jasniejsze od skory. Ale sa masci, ktore maja zmniejszyc blizne. Mi polecono DERMATIX. Jescze jej nie nabylam, bo blizne mozna zaczac tym smarowac dopiero po miesiacu od zabiegu. Czyli u mnie za kilka dni. Jak zaczne uzywac bede zdawaz na biezaco relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo kokta
to gitessss :D bo niedługo mam urodziny i kroi sie jakas bibka , a niechciałbym zeby to jakos makabrycznie wygladało:D naraznie zachowuje sie asekuracyjnie zeby tego jakos nie naruszyc:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiaczek85
do Asiuni76 i TOO czesc wszystkim! właśnie przeczytałam całość i chciałam zwrócić się głównie do Asiuni76 i TOO, które usuwały pieprzyki laserem w Katowicach. Napiszcie proszę, po jakim czasie strupek odpada po takim znamieniu wiekszym?(być może mialyscie cos podobnego do mojego lekko wypukły- 6mm średnica, na czole). Ja też byłabym chętna na taki zabieg, ale muszę wiedzieć, kiedy bede wygladać normalnie. I co to znaczy "czerwona plamka"?czy to taki bardziej różowy czy czerwone to strasznie? ;-) i kiedy to calkowicie znika? a jesli nie znika to do jakiego stanu jest doproadzone ostatecznie i kiedy? Pozdrawiam serdecznie ! i dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek101
hej ja usuwalam w katowicach w kromedzie w ostatni wtorek. na razie mam strupek ale ladnie sie goi, wiec mamnadzieje ze nie bede miala wiekszych probleów z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosia
ja polecam krakow na szlaku dr Trybus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiatakaaaaaa
witam mam pytanko i rpsze o odp na twarezy mam naczyniaka w sume prawie pol policzk od nosa... oko warga.. wiec dosc duzy.,. Teraz mam 22 lata chce cos z tym znowu zrobic co nei znaczy ze nie robilam W 8 klasie jezdzilam do Warszay chyba rok raz w miesiacu na lasery.. pozniej rok do Łodzi tez na lasery..... i nic z tego.. a lekarze obiecywlai ze bedzie dovbrze i zejdzie... Minelo troche lat.. może coś sie mzinilo i szanmse wzrosly? Może ktoś po9może i coś poleci pozdrawiam i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula256
Cześć, dawno mnie tu nie było. Kisiaczek85, wszystkie strupki odpadły mi do 10 dni. Plamki na początku były czerwone teraz są jaśniejsze, gdyż smaruje je maścią Contratubex. Tylko jedno znamię właśnie to największe jakoś mi się nie podoba, widzę, że chyba za płytko zostało usunięte, bo zaczyna brązowieć, ale nie jest to, to samo, co przed usunięciem. Ogólnie jestem zadowolona. Po przeczytaniu ostatnich postów a w szczególności od Evveli zaczynam się obawiać czy ma sens ponowne jego przypalenie. W każdym bądź razie nie pozostaje mi nic innego jak umówić się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula256
asiula256 to to samo co asiunia76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo kokta
hey wczoraj mi sciagali szwy , pomijam fakt ze większośc sama odpadła jak przemywałem spirytusem rane :D wyglada niezle , choć w tych miejscach gdzie szwy mi same odpadly odziwo lepiej :) z czasem jakoś sie to wszystko uporzadkuje ;P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz 1,5 tygodnia od zdjecia szwow. Jest ciemno rozowa kreska, grubosci ok 1 mm troche sporo, ale podobno z czasem jak slad blednie to zupelnie nie bedzie nic widac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sada15
Witam wszystkich bardzo serdecznie))) Mniej więcej od 3 tygodni sledzę Wasze wypowiedzi, jedne optymistyczne), drugie mniej(. Mam 26 lat i nareszcie czynie w kierunku moich znamoin jakieś poważniejsze ruchy. Mam na twarzy 3 wypukłe, owłosione, jasnobrązowe znamonia (2 na policzku i jedno pomiędzy kącikiem oka a nosem). Zwracam się z wielką sympatią do TOO, ASIUNIA76 i SONKA24. Dziewczyny ja mam 26 lat i odkąd pamiętam kiedy patrzę w lusrto widzę te znamiona. Na dzisiaj tj. 14.12.06 jestem umówinona do Kriomedu. Boję się czy to, w co uwierzyłam po waszych opisach czyli o możliwości usunięcia tych 3 potforków laserem bedzie mozliwe. Boję się oczywiście o ewentualne gojenie...napiszę jutro, ciekawe co mi powie lekarz??? Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie dotknięte przez naturę zanmionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sada15
Mam taką bardzo osobistą prośbę)) Dziewczyny czy istnieje możliwość żebyście przesłały mi Wasze fotki ze znamionami i po ich usunięciu. Pewnie podbudowałoby mnie to, że mam szansę. Mój mail jest w poprzedniej wypowiedzi.Pragnę nadmienić, że szczególnie zależy mi na efektach osiągnietych w KRIOMEDZIE!!! Bądźcie tak dobre))) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
Hej sada trzymam za Ciebie kciuki i daj znac jak bylo! Skad jestes w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×