Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Ja myślę że trzeba ludzi oceniać po efekcie pracy. U mnie akurat pani doktor zrobiła dobrą robote i zyczę naprawdę wszystkim tym, którzy mają kompleksy na punkcie pieprzyków zeby byli tak zadowoleni jak ja po zabiegu - w poniedziałek miałam zdjęte szwy- spodziewałam się czegoś gorszego a tu ledwie coś widać. Byc może mam skórę podatną na szybkie gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich "pieprzykowców", trzymajcie się i bądźcie rozważni w swoich decyzjach i odważni w ich podejmowaniu.............życie jest chwilą..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psudo
witam was :) jade dzisiaj usunac znamie i mam pytanie... jak dlugo trwa usuwanie jednego znamiona? i czy odczuwa sie jakis bol podczas zabiegu lub po zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psudo
odpiszcie szybko prosze :( zaniedlugo jade i chce znac odpowiedz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chirurgicznie ok. 30 minut mnie nic nie bolało najpierw znieczulenie, które dosyć szybko działa cieniutką igiełką takze nawet wkłucie praktycznie nic nie poczułam. Powodzenia nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psudo
no wkoncu odpowiedz :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chirurgicznie ok. 30 minut mnie nic nie bolało najpierw znieczulenie, które dosyć szybko działa cieniutką igiełką takze nawet wkłucie praktycznie nic nie poczułam. Powodzenia nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chirurgicznie ok. 30 minut mnie nic nie bolało najpierw znieczulenie, które dosyć szybko działa cieniutką igiełką takze nawet wkłucie praktycznie nic nie poczułam. Powodzenia nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayofsunshine
"ja byłam ostatnio" sorki,że dlugo nie odpisywałam ale nie miałam dostepu do neta. Moje znamie niestety jest centralnie na twarzy;( Znajduje sie pod okiem, kolo noska.A czy jest wypukłe? hmm..to coś takiego http://www.czerniak-stop.pl/grafika/znamie.jpg , nawet kształt podobny:) Jak przejezdzam paluszkiem to czuje lekka wypuklosc:) A tak wogole to bylam u dermatologa u mnie w miescie i polecił mi dr Dąbkoowskiego z Łodzi, podobno zajmuje sie znamionami.Czy ktoś, coś o nim słyszał?A może Wy mi polecicie jakiegoś dobrego chirurga plastyka z okolic Łodzi?Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulqo
dobra...nie usuwam...bede walczyc z kompleksem...i w zwiazku z tym musze sie zapytac: znacie moze jakies sposoby na odpowiadanie na pytania typu : a co tu masz?? albo -co to jest?? musze jakos odpowiedziec, moze byc troche z zartem albo cos... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA159
laleczka29 Czy możesz podać namiary na te 2 kliniki w Lublinie. Ja też chciałabym usunąć znamię na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medicos ul. Braci Wieniawskich 12 B i Ośrodek Chirurgii Plastycznej dr M. Kuczyńskiego ul. Jaczewskiego 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA159
Dr Kwiecińska przyjmuje chyba u Kuczyńskiego, tak ? I naprawdę nic nie zapłaciłaś, wszystko było na NFZ? Naprawdę wystarczy skierowanie ? To byłoby super. Mi dermatolog powiedziała abym poszła do Laser -Med przy ul. Młyńskiej. Tam laserowo usuwają takie "gratisy od losu" :) Nie wiem w końcu co wybrać laser czy chirurga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia87
jejku naprawde sie da w Lublinie i za free..? to by byloi naprawde genialnie.... a z ta walka z kompleksami...to mozemy nawy topik zalozyc.... z checia poslucham jak sobie z tym poradzic.... dostalam dzis zaproszenie na wesele + slub i juz sie uparlamze na wesele nie pojde... bo wiadomo te wszystkie ciuchy co to odkrywaja dekolt i ramiona..ogolnie lzy w oczach bo ja tego cholerstwa co mnie szpeci nie chcee... i ze w ogole to niesprawiedliwe... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam ostatnio
Iza, nie przesadzaj, przecież możesz jakieś bolerko na ramiona zarzucić czy coś ;) Rayofsunshine, ja miałam na policzku, więc też centralnie na twarzy, ale raczej okrągłe i jeszcze bardziej płaskie niż to co wkleiłaś. Blizna jest, ale coraz mniej widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już wcześniej, że zapłaciłam tylko za wizytę u dermatologa 70 zł., skierowanie jest ważne na czas całego leczenia tzn. wizyta konsultacyjna, zabieg, badanie histopatologiczne wyciętej zmiany, zmiana opatrunku i zdjęcie szwów i chyba wizyta kontrolna według potrzeby pacjenta (za 1 miesiąc lub za trzy) - będę musiała zadzwonić i zapytać czy muszę brać nowe skierowanie na tą wizytę kontrolną czy jeszcze tamto wystarczy. W poniedziałek lub we wtorek wyniki hist. mam nadzieję , że będzie ok. Prawdopodobnie można jeden pieprzyk usunąć na NFZ tylko nie wiem czy na rok .......chyba tak.......Jeżeli wyślę 2x to przepraszam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLA159 - czy chcesz usuwać laserowo czy chirurgicznie to powinien Ci doradzić dermatolog. Moje znamię akurat nadawało się do usunięcia chirurgicznego, prawdopodobnie by rosło z upływem lat.Dermatolog mi powiedział, że on na miejscu mojego męża to nie dał by " ciąć" takiej śliczniutkiej buzi ale decyzję o wyborze sama podjęłam. Miałam już dosyć, jak ktoś kto ze mną rozmawiał i patrzył akurat na to........Dodam, że mam jeszcze jedno znamię na brzegu kości policzkowej, ale to jest bardzo ładne nie przeszkadza mi , każdy mi mówi, że dodaje mi uroku. Nie usunę go, chyba,że będzie się coś z nim działo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaa
Witam, kilka miesięcy temu na głowie, między włosami powstała mi mała narośl, któa z szasem nieco urosła. LEkarz dermatolog stwierdził , że jest to "łuszczak" czy też "tłuszczak" ( powstaje pod mieszkami włosowymi,czy jakoś tak) oraz wypisał mi skierowanie do chirurga na usunięcie. W tej chwili zastanawiam się co wybrać, czy laser czy wycinanie skalpelem. PRzy wycinaniu skalpelem na pewno wytną mi część włosów, nie wiem jak to jest z laserem. Czy miał ktoś juz podobne doświadczenia? Proszę o poradę/ewentualnie adres W katowicach,gdzie wykonuja takie zabiegi laserowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 87
ale z bolerka mnie na pewno moj kochany bedzie chcial rozberac :( chcialam sie skontaktowac z poliklinika... i kurde powiedziala mi kobietka w rejestracji ze specalisci sa jeszcze a n urlopach..wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slax
Witam ja mam znamię na szyi 3cm na 3cm i troszkę na brodzie chciałbym to usunąć ile mniej więcej bym za to zapłacił itd? I czy ktoś zna z Legnicy kogoś, djszokfm@wp.pl proszę o jakąś pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
Witam drogie panie! W ten poniedziałek jadę usunąc pieprzyk z szyji ,podpachy i byc może z pachwiny:( Boję się ale widzę,że nie będę pierwszą i ostatnią kobietką która to zrobiła!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
Laleczko29 będę usuwała te pieprzyki w SANITASIE w Lublinie,oczywiście zabieg będzie bezpłatny,czyli na NFZ. Lekarzem prowadzącym jest R>Żebrowski,bardzo sympatyczny pan ,powiedział,że te pieprzyki usunie mi chirurgicznie,mam też na twarzy 3 wypukłe pieprzole i ma mi dac namiary do kliniki,ąby usunąc je laserowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
A jeszcze jedno,boję się dziewczynki bo mój pieprzyk na szyji jest często podrażniany,zaczął mi zmieniac kształt i robi się dookoła niego obwódka czerwona-boję się,że to coś poważnego,ale z drugiej strony co ma byc to będzie.Jak już usunę to napewno dam Wam znac,trzymajcie za mnie kciuki. A tak na marginesie,to też każdy mnie straszył,żebym nie ruszała tych pieprzyków,bo mogę na własne życzenie zafundowac sobie raka,ale lekarz mnie pocieszył i powiedział,że jeżeli podrażniam takie pieprzyki to jest 1000 razy gorsze od wycięcia:) Nie ma więc nad czym się zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllaaaa
hej dziewczyny,znacie może kogoś z Olsztyna,kto zajmuje się usuwaniem znamion??? bardzo dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
dużo osób pisze tutaj, że miało usuwane laserem wraz z badaniem histopatologicznym np. W Kriomedzie w Katowicach. Czy któraś z was może mi napisać czy pobierając wycinek do badania później po tym zostaje blizna. Za odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
Do PIEPRZYCZKA, mam pytanie bo w październiku tez będę miała usuwane laserowo pieprzyki z twarzy w Lublinie. Czy znasz już namiary do tego lekarza co usunie ci laserowo (jego nazwisko). Może to ten sam? Będziemy mogły podzielić się opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4si3nka
ja usuwałam znamiona... najpierw odwiedziłam dermatologa,on kazał skonsultować się z onkologiem a tamten z chirurgiem... chirurg usunął znamię...skalpelem...dostałam znieczulenie miejscowe zabieg trwał 15 minut- w ogóle nie bolało,blizny prawie nie widać (dla osób którym zostaje blizna widoczna jest maść na blizny, która naprawde pomaga i po niej nic nie widać) a znamie wysłano na badanie histopatologiczne... nie kazde znamię można usunąć dlatego bardzo ważne jest aby skonsultować się najpierw z dermatologiem... można usunąc prywatnie koszt jednego znamienia to 200zł lub na kase choryh ale tam są kolejki...lepiej jest usunąć normalnie aby znamie trafiło na badanie histopatologiczne bo po metodzie laserowej nie ma takiej mozliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4si3nka
blizna po zabiegu jest malenka, aby stała sie mniej albo wcale nie widoczna w aptece jest maśc bez recepty CEPAN naprawde pomaga -polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzyczka
micka89 narazie nie znam jeszcze namiarów do tego lekarza,który będzie usuwał mi laserowo pieprzyki z twarzy.Dzisiaj o godz 18.30 mam zabieg chirurgiczny na inne pieprzyki,i dzisiaj pewnie coś się dowiem w sprawie usuwania laserowego. Dam Wam znac jak już będę po zabiegu dzisiejszym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka89
To powodzenia, mam nadzieję, że wszytko pójdzie dobrze. Bardzo bym prosiła żebyś podała namiary moze to akurat ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×