Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Sonka24
Victoria mam ogromna prosbe do ciebie czy moglabys mi opisac swoje znamiona? ja juz tyle lekarzy odwiedzilam ze szok i nikt mi pradem ani krioterapia czy laserem usunac nie chce :/ Ja mam pelno pieprzykow takich malych od slonca wiesz gdybym ich miala pare to OK ale ja mam ich cale mnostwo i tak jak ty latem ukrywam je pod ubraniem :-( Tak wiec gdybys mogla je opisac i gdzie je usuwalas ja jestem z Bytomia moze ktos wie gdzie w poblizu moge sie wybrac do dobrego specjalisty??? Ktory powie mi cos innego poza usuwaniem skaleplem:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piepzyk
kiedys mialam na szyi odstajacego pieprzyka, obwiazalam go nitka i po tygodniu odpadl, zostala mala blizna ad usuwania przeprzykow to wchodzac na stronki chirurgii plastycznej widze ze taki zabieg kosztuje 350zl to strasznie duzo, wy piszecie ze za 150 mozna usunac, wiec skad te roznice moga byc w cenach, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
wlasnie problem w tym ze nie wiem juz do jakiego lekarza isc, zreszta moje pieprzyki nie sa wypulke ani odstajace, sa plaskie male od slonca:/ wiec nie wiem czy taka metoda mozna je usunac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez usuwam
znamiona. we wtorek!!!! boje siestrasznie dziewczyny. pocieszcie mnie jakos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _viktoria_
no, jak mozna wypukle to plaskie chyba tym bardziej.. nie ma sie czego bac.. juz dentysta jest 100 razy bardziej straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehh
Naprawde nie ma czego. Prawie nic nie boli, a bedziesz miala skore bez znamienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehh
Chcialam jeszcze co dodac do wypowiedzi victorii. Jesli chodzi o chirurgiczne usuwanie znamion, to mozna to zrobic takze metoda bezszwowa - oczywiscie jesli pieprzyk jest maly. Oczywiscie wtedy blizna jest minimalna. Warto o cos takiego spytac lekarza, bo moim zdaniem metoda wycinania jest najbezpieczniejsza, ale to juz kwestia dyskusyjna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zespół znaminon. Pilnuję ich bardzo bo wiadomo ze nikt tego za mnie nie zrobi. Usunęłam już sporo z szyji ( włukniaki) i spore z pleców oraz szyjii na których już rosły następne. Myśle że tal lepirj niż czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggggggggaaaaaaaaaaaaaaaa
Viktoria, a kiedy pieprzyki są podejrzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _viktoria_
min. kiedy maja nierowne krawiedzie, sa wielokolorowe, swedza, krwawia, rosna, ogolnie zmieniaja wyglad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez usuwam
kobietki, jestem po zabiegu usuwania znamion. nic a nic nie bolalo. jestem bardzo zadowolona. a caly zabieg trwal mniej niz pol godzinki. zaluje ze nie zdecydowalam sie wczesniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jaka to jest metoda bezszwowa? wycina sie ale nie zszywa czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16.39
Tak, wycina sie i nie zszywa, zostawia sie strupek i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fusion
Ja mam bardzo niewielki płaski pieprzyk na stopie,po wycieciu przez ile dni nie bede mogla chodzic :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez usuwam
ja wycielam z twarzy dwa - lekarz nie widzial przeciwskazan z powodu zblizajacego sie lata. mam poprostu troche bardziej uwazac. teraz nie moge sieoalac a z akilka tygodni stoswac powinnam na te miejsca kremy z bardzo filtrem! jak narazie wszytsko sie swietnie goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
Witam! Ja tez chcialabym usunac sobie pieprzyki z twarzy ale sie bardzo boje. W dodatku mam je w widocznem miejscu i boje sie ze zostana mi blizny, a pozatym u nas nie ma zadnego specjalisty od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypieprz
jakiej srednicy mozna usunąc pieprzyk metodą bezszfową?? ja mialem usuwany przez chirurga i miejsce po nim zszywane. Jest mała blizna ale nie załuje :)), wole to niz jakies dziwne pieprze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mialam chopaka 24
Ja mialam pieprzyka wielkosci pieprzu (na twarzy, w b. widocznym mscu)- lekarz zastosowal ta metode. Tez nie zaluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
Widze ze kazdy stosowal inna metode tylko ktora jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
usuwanie znamion w Katowicach? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fayre
od dziecka mam pieprzyk nad okiem. ostatnio pojawil sie na nim strupek... okulista mowil mi na ostatniej wizycie (6 m-cy temu) ze jezeli cos bedzie sie z tym dzialo to mi to wytnie i da do badania.. okuliste odwiedze w przyszlym tygodniu. jezeli sie okaze ze bede musiala go wyciac to na jaki zabieg sie zdecydowac? i czy robic to teraz przed wakacjami? na wakacje wyjezdzam na majorke wiec nie ma mozliwosci unikniecia slonca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauka
Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące pieprzyków płaskich.Czy da się je jakoś usunąć,bądz wybielić.Mam ich masę na całym ciele , są dość ciemne, co mam zrobić . Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soad
Nie wybiela sie pieprzykow. Mozna je usunac - poprzez wycinanie, wypalanie...rozne sa metody. Polecam wizyte u dermatologa - jesli nie stanowia one zagrozenia tzn nie zmieniaja wygladu itp, bedziesz musiala zaplacic za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkammmmmmmmmm
pauka-----------ja tez mam duzo plaskich, sa okropne i ciagle przybywaja nowe , co robic? ktos ma jakas rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Apoteoza
tez jestem z bielska, podaj namiary na tego lekarza tzn jak sie nazywa, gdzie przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Apoteoza
tez jestem z bielska, podaj namiary na tego lekarza tzn jak sie nazywa, gdzie przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little_brown
Victorio, a czy dałabys jakies namiary na siebie ;-] gg, albo adres tego specjalisty, ja też mieszkam niedaleko Łodzi i chiałabym się pozbyć pieprzyka. Czekam z niecierpliowścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little_brown
mam prośbe do kogokolwiek kto mial usuwany pieprzyk z twarzy za pomoca elektrokoagulacji o jakieś naimery na siebie :) gg, albo meila, będę bardzo wdzieczna.Chciałabym poddac się takiemu zabiegowi i mam kilka pytań. Z góry serdecznie dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _viktoria_
babka przyjmuje w sieradzu na broniewskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liscie
A co powiecie na temat "kalafiorka" tak potocznie jes tnazywany . Od nastu lat taki sam ,polaczony z cialem kawalkiem skory . Odstajacy ,jakby taka kulka -kalafiorek . Bez zadnych wlosow ,bardzo miekka . Wszyscy radza obwiazac niteczka albo obciac skalpelem . Moze ktos mial takiego pedzla i moze si epodzielic uwagami . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×