Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość oleoleolelele
w szpitalu onkologicznym / mam jeszcze takie pytanie , po co ja tam mam byc na czczo ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
Ale ja nie jestem dorosła więc ty bd musiała isc gdzies indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
ej :( piszcie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oleoleolelele.!! Nio ja tez nie jestem dorosla. Pytam sie bo w mojej okolicy nie ma nigdzie takiego dermatologa . wiec jesli moglabym wiedziec to w jakiej miejscowosci on sie znajduje???papa odp z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbinka
Chciałabym usunąc pieprzyk z twarzy za pomocą elektrokoagulacji, czyli wypalanie pradem. Jak wyglada skóra w miejscu pieprzyka zaraz po wypaleniu?czy bardzo rzuca się w oczy?i jak wyglada w kolejnych dniach az do calkowitego ewygojenia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoteoza
zaraz po wypaleniu wyglada ladnie , ale potem robi sie strupek i wtedy niestety to widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheva
oleoleolelele -> lepiej byc na czczo, bo jesli będziesz miała narkoze to po niej możesz wymiotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
hmmmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darylka
JA dziś miałam usuwane znamie najbardziej bolało znieczulenie zemdlałam po tym ze strachu usuwałam to u onkologa:P byłam w szpitalu robił to w swojim gabinecie pierwszy raz byłam na przegląd tego a drugi już usuwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
ło matko :| w gabinecie ? a gdzie te znamie miałaś ? i w ogóle gdzie usuwane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
a ja myslałam,ze to sie robi w bardziej hmmmm no nie wiem na zwyczajnym bloku operacyjnym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE O ADRES DOBREGO SPECJALISTY OD USUWANIA ZNAMION bardzo mi zalezy najlepiej z okregu śląskiego. chodzi mi o estetyczne usowanie pieprzykow z twarzy. prosze o odpowiedz osoby ktore juz sie poddaly takiemu zabiegowi. z gory serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiunia
Przeczytalas ten topik? Kilka osob polecalo tu lekarzy z roznych rejonow Polski. Moze i ze slaskiego ktos sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoteoza do kasiuni
Matlak Adam, lek. med. Spec. chirurg onkolog. Gabinet 43-300 Bielsko - Biała, 11 Listopada 80 lok.1 033 816 40 16 -w godzinach przyjec kom 0 605 730 557 pon 8-12 wt 17-19:30 sr 8-12 czw 13-16 pt 17-19:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo Apoteoza o informacje a mialas tam robiony zabieg?? i jak efekty?? i ile to kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Witam.Za kilka godzin bede miec usuwane znamiona.Troche sie boje ale mam nadzieje ze bedzie ok:)))Jesli ktos chce moge podzielic sie wrazeniami po.:)))Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MATYLDY tak bardzo bede Ci wdzieczna za wszelkie informacje:) a gdzie bedziesz miala zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Witam ponownie:)Jestem juz po:).Usunełam dzis na jednym posiedzeniu 3 znamiona.Znamiona usuwalam w Krakowie.Zabieg trwał niecała godzine.Własciwie nic nie bolało,moze z wyjatkiem znieczulenia.Ale to tez nic strasznego.Za tydzien mam zmiane opatrunkow,za dwa calkowite wyjecie szwow,no i w zaleznosci od tego jak to mi sie bedzie goic bede chciała usuwac nastepne.Taka uwaga:lekarz powiedział ze nie ma mozliwsci usuniecia znamion chirurgicznie zeby nie było blizny.Blizna pozostanie zawsze,kwestia tylko czy wieksza czy mniejsza.Ale to zalezy indywidualnie od organizmu.Nie wiem jak to u mnie bedzie ostatecznie wygladało ale i tak wole miec blizny niz to wstretne zrodlo kompleksow.Dla mnie nie do zaakceptowania.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. mam nadzieje ze wszystko sie zagoi szybciutko. i prosze gdybys mogla podac dokladny adres gdzie mialas ten zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Zabieg miałam w Centrum Dermatologi Estetycznej"Kleopatra"Centrum to miesci sie w Plazie przy al.pokoju.Wszelkie zabiegi chirurgiczne poprzedza konsultacja u dermatologa co kosztuje 65zł.Przed zabiegiem dobrze jest sie zaszczepic tez przeciwko zołtaczce,cena jednej dawki waha sie od 30 do 60 zł.zalezy od apteki.Usuwanie jednego znamienia tez nie jest tanie bo kosztuje 400zł.No ale jesli usuwa sie hurtem tak jak ja np 3 to za te kolejne płaci sie 200zł.Wiec zabieg wyniosł mnie 800zł.Sciagniecie opatrunkow 30 zł.Byc moze cene mozna negocjowac,wszystko zalezy chyba od miejsca usuwania,wielkosci,ilosci itd.Zabieg wykonywał mi lekarz ktoreg poleciła mi juz dawno temu zupełnie inna pani dermatlog,wiec chyba dobrze trafiłam.Nazywa sie Piotr Kanas i z tego co sie orientuje ma rowniez swoj prywatny gabinet wiec byc moze bezposrednio u niego ceny zabiegow bylby nizsze,ale teg nie wiem.Musiałabys Kasiuniu tam zadzwonic i sie dowiedziec.Mysle ze telefon bez prblemu mozna znalesc w necie.natmiast na "Kleopatre"namiary mam gdybys chciała.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Matylda:) dziekuje. ale astronomiczne ceny tam maja postaram sie skontaktowac osobiscie z tym lekarzem. a powiedz mi jak sie czujesz i czy jak narazie jestes zadowolona z efektu. bo wiesz najwazniejsze dla mnie sa jak najmniejsze blizenki. kurcze fantastycznie ze juz masz to z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Kasiunia,z tego co sie orientowałam to w Krakowie niestety ceny sa generalnie dosc wysokie.Moze w innych miastach jest taniej.O ile sie nie myle pan Kanas ma swoj gabinet na ul Lirycznej.Latwiej Ci moze bedzie znalesc kontakt. Ja generalnie sie czuje ok po zabiegu,wczoraj było gorzej,bo troche bolało i krwawiło.No i mam ciut ograniczne ruchy,ale przezyje:) Z głowy wszystkiego nie mam,bo jeszcze chce sie trche tego mankamentu pozbyc:)narazie jestem sama dla siebie krolikiem doswiadczalnym:)Nie ejstem w stanie Ci powiedziec jaki jest efekt zabiegu bo mam wszystko zaklejone:)A efekt dopiero zobacze za jakis czas.Wszystko zalezy jak bedzie mi sie to goic.Bo z bliznami jest tak,ze duzo zalezy od indywidualnych sklonnosci.Szczerze powiedziawszy nie wiem jak to u mnie bedzie wygladac,bo znamiona miałam dosc duze,a nie da sie wyciac mniej niz trzeba.Nie wiem jak duze znamiona masz Ty i gdzie one sa.Ale tak jak wspominałam wczesniej lekarz nie obiecuje ze nic nie bedzie widac.Kwestia tylko jak to zrobi i jaka masz skłonnosc do gojenia.Dopiero za dwa tygodnie moge powiedziec co zobacze u siebie po sciagnieciu szwow.Juz nie moge sie doczekac:)Jesli cos jescze chcesz wiedziec to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Matylda:) ja tez mam sporo tego mankamentu zwlaszcza na twarzy:( więc najbardziej mi na efekcie zalezy. wiec bede cierpliwie czekac te 2 tyg. az Ci sie wszysciutko ładnie zagoi:) a potem pochwalisz mi sie rezultatami. kurcze do cierpliwych swiat nalezy:) przydalaby mi sie ta cnota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Czesc Kasiunia. A duze masz te znamiona na twarzy?Wypukłe czy plaskie?Bo od tego tez zalezy czy sie podejmuja wycinania czy nie.Po dwoch tygodniach moge Ci conajwyzej powiedziec jak duze prawdopodobnie bede miec blizny bo zanim one nabiora ostatecznego kształtu to minie znacznie wiecej czasu.Ale mysle ze njalepiej by było jakbys po porstu poszła na konsultacje i lekarz precyzyjnie by Ci powiedział co i jak.W koncu u kazdego jest to troche inaczej.Ja latami to wszystko odwlekalam az w koncu podjełam ostateczna decyzje i sadze ze jak juz bedzie po wszystkim czyli kolejnych zabiegach ,wygojeniu itd to moje samopoczucie psychiczne zdecydowanie wzrosnie:)A to chyba najwazniejsze:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiesz właśnie najważniejszy dla mnie jest tem komfort psychiczny i dlatego juz bym chciała mieć to z głowy. ale jeszcze troszke sie waham poniewaz chcialabym znalezc najlepszego specjaliste:). a pieprzyki na twarzy mam różne i wypukle i plaskie jednak wydaja mi sie zupelnie nie grozne zreszta juz mi rozni dermatolodzy to mowili ale nie usuwalam u niech poniewaz wole to zrobic u osoby specjalizujacej sie w tego typu zabiegach. chyba tez nie sa najwieksze max to 5mm pozostale sa mniejsze ale zdaje sobie sprawe ze nalezy pobrac z marginesem wiec to troszke wiecej. na sam poczatek bym chciala pozbyc sie 4 najbardziej mnie denerwujacych a potem w zaleznosci od efektu moze i nastepne. tylko wlasnie najgorsze jest to ze sa one na twarzy w widocznych miejscach ale ostatecznie juz wole miec bilzenki niz to paskudztwo:) i wlasciwie juz teraz to tylko na jesien czekam poniewaz slyszalam ze jest to najlepsza pora na usuwanie znamion. Pozdrawiam Cie serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Czesc.No z twarzy lepiej usuwac w porze roku gdy nie ma słonca:)Ja usuwam z raczej zakrytych czesci ciała,wiec mi wszystko jedno:)Zreszta nie chciałam juz czekac:)Powiem Ci ze margines usuwania jest dosc spory.Nie wiem jak to robia na twarzy.Moze lepiej byłoby Ci usuwac u chirurga plastyka a nie dermatologa chirurga?Najlepsi sa w Polanicy:)Ale pewnie tez "najlepiej"kosztuja:)))Szkoda ze tego dziadostwa nie mozna za bardzo usuwac laserem.Byłoby szybko i własciwie bez sladu:)No ale coz,trzeba robic to co sie da:)Psycha najwazniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff:) wlasne sie umowilam na wizyte w przyszlym tygodniu:D w koncu! doczekac sie nie moge... hehe psycha najwazniejsza. ale narazie to bede miala robione badania specjalistyczne mogace okreslic jaka technika bede miala usowane. chcialabym laserem bo slyszalam ze sie najladniej goi ale zobaczymy. jak juz bede po wizycie to sie odezwe:) w koncu mamy jesienna pogode w sam raz na zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
No to powodzenia zycze:)A gdzie masz konsultacje?I ile kosztuje;)Laser byłby najlepszy na twarz chyba:)Noi tanszy jak mi sie wydaje:)Ja mam zmiane opatrunkow w piatek wiec moze cos podpatrze jak to u mnie wyglada:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olilalile
o widze Matyldo ,że usunełaś już znamiono ja tez niedawno miałam - chirurgicznie bałam sie ale jak sie okazało ; NIE BYŁO CZEGO ! :D ja już mam zdjęte szwy , blizna ? centymetrowy cieniutki paseczek w dól no ale ona dopiero co sie zrobiła więc nie ma mowy o zniknięciu narazie :D he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too
dzisiaj usunęłam kolejne zmiany - laserem . Badania histpoatologiczne sa ok i bardzo sie cieszę . Łącznie usunęłam juz 11 sztuk ( 3+4+4) w przeciagu ok 2,5 miesiąca. Laser w moim przypadku jest genialny. Plamek prawie wogóle nie mam ( jedna jest jeszcze cały czas czerwona -ale było duze znamie ), a po niektórych to juz sama dokładnie nie wiem w którym miejscu miałam. Zabieg trwa dosłownie kilka minut i wszystkim polecam. Mój lekarz odmówił mi narazie usunięcia jednej - bo mówi ,żebym się z nia nie spieszyła . Pozostałe ,które chciałam są usunięte. Dziasiaj usunęłam 4 i juz zbieram kase na następne- myśle ,że ok końca wrzesnia pojadę usunąć kolejne. Aha łacznie za wszystkie wyszło mi 850 zł (11 sztuk) , zero bólu , przy pierwszej wizycie troszkę stresu , SZUKAJCIE DOBRYCH LEKARZY USUWAJąCYCH ZMIANY LASEREM. Na mnie akurat działa zarąbiście. A ja psychicznie czuje sie ekstra , choć jeszcze całe mnóstwo do usunięcia tego dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×