Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość do wszystkich
prosze was napiszcie mi czy po znamieniu barwnikowym zostaje blizna czy tez moze dziurka pod skora w ksztalcie pieprzyka . prosze odpiszcie bo nie wiem czy usunac sobie to znamie po wakacjach.a mam tego pieprzyka na czole nad okiem!plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztm
Mi zostala taka mala blizna w ksztalcie podluznym, tez sobie usuwalam z twarzy i tez latem. Blizna jest o niebo mniej widoczna niz pieprzyk, mozna ja zobaczyc dopiero jak ktos wie ze tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZTM
ztm dziekuje ci bardzo za odpowiedz ulzylo mi poniewaz ja czytalam gdzies ze po tym pieprzyku bedzie taki dolek .a jakbys mogla mi jeszcze napisac czy ty mialas to usuwane laserowo czy wycinanw? bede bardzo wdzieczna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPSZA BEZ POTEGOWANIA
czy ktos moze odpowiedziec na moje pytanie? bardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztm
Nie bede Cie oszukiwac, jest wglebienie. Nie jest to dziurka, ale jak pomacam palcem mocniej to da sie wyczuc male wglebienie. Mam na twarzy tez blizny, dziurki po ospie, ale w porownaniu z nimi ta blizna jest duuuuzo plytsza. Mialam wycinany pieprzyk. najlepsza - mi lekarka obejrzala tak jak Tobie - z tym ze dala mi lampe prosto na pieprzyk. Powiedziala ze znamiona nadaja sie do usuniecia, ze sa to zwykle znamiona barwnikowe itp. Czytalam ze lekarze uzywaja takiej jakby lupy do ogladania pieprzykow, moja tego nie robila. Mysle ze jest to spowodowane faktem, ze moj pieprzyk wygladal normalnie, nie dzialo sie z nim nic dziwnego. Moze gdyby bylo inaczej, lekarka uzylaby tego urzadzenia. Bylam u lekarz dermatolog - specjalistki od znamion. Co do badan, to tez zadnych nie mialam przed zabiegiem. Jesli bedziesz miala wycinane znamie, to mozesz zaszczepic sie przeciwko zoltaczce, ale to jest sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ztm
dziekuje ci bardzo bo ja mam te znamie na czole i jest male mnie bardzo denerwuje mam grzywke ktora go zakrywa ale i tak czuje sie tak jakos glupio z tym pieprzykiem. i dlatego chce sie jego pozbyc usune go sobie dopiero we wrzesniu.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonca mam blizny po tradzku na plecach.. bardzo brzydkie.. Czy ktos ma podobny problem?? Bylam u kilku lekarzy, ale stwierdzili ze nie mozna nic z tym zrobic..i nikt do mojich plecow reka sie nie dotknie.. :( dajcie znac czy wiecie cos na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NAJLEPSZA BEZ POTEGOWANIA
martw sie, ja tez wycinalam u lekarza dermatologa, wenerologa. ni emam prawie sladu po pieprzyku. ogladal i wyznaczyl termin wyciecia. j ago cignalelam za jezyk, i wiem ze tylko nieliczne i dziwnie wygladajac pieprzyki oglada sie i odsyla do histopatologii. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NAJLEPSZA BEZ POTEGOWANIA
oczywiscie mialo byc NIE MARTW sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPSZA BEZ POTEGOWANIA
strasznie dziekuje za odpowiedz:) teraz nie bede sie juz tak stresowac. pozdrawiam:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt
powiedzcie - ile znamion moga mi usunac na kase chorych?? mam ich mnostwo a pokazalam chirurgowi tylko 3 do uzuniecia... choc chcialabym wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimki
Sonia zaglądasz tu jeszcze czasami??? jak tam pojechałaś usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
cześć , zaniedlugo bede miec usuwane znamiono , dodam ze to takie miejsce ktore - no nie da sie uniknac slonca a po sloncu swedzi i robi sie zaczerwienione w okół, uslyszlam nawet negatywnych opini o usuwaniu pt. ' zeby pozniej nie było gorzej jak jest' :(( ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
i teraz sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10292
Te ngatywne opinie sa rozsiewane prze znachorow chyba. Usuneliby Ci to usunac wraz z marginesem skory, to tym lepiej dla Ciebie, bo mogloby sie to znamie przeksztalcic w cos groznego kiedys w przyszlosci. Wiec lepiej chyba zeby go nie bylo, co? Tak na logike...;) Tez mialam takie dylematy, zwlaszcza ze moja mama tak wlasnie myslala. Jednak duuuza wiekszosc lekarzy jest za usuwaniem znamion . Pozostawienie ich moze wyrzadzic wiecej szkody niz usuniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
nie nie -uslyszalam to od bliskiej osoby :( wlasnie tez sie boje,bo jeżeli teraz już coś by było ( a to bedzie dane do badania ) to lepiej wiedzieć a po co cale zycie sie bac zeby sie cos z tego nie zrobiło ? :( a skoro tego nie bedzie to niby z czego miałoby sie zrobić ? juz nic nie wiem ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1028
Jesli to cos groznego, to po co to chodowac na skorze...? A jesli niegroznego, to pozbedziesz sie tylko znamienia. Chyba ze chodzi Ci o to, ze wyciecie zdrowego znamienia moze spowodowac raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
a moja mama sama sie zainteresowała tym bo zauwazyła taką jakby obwódke ? a po sloncu sie to robi zaczerwienione ;((( buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
no właśnie im chyba chodzi o to 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1028
A bylas z tym u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
byłam u onkologa no i mam termin wycięcia :( i juz nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1028
No to musisz zdecydowac czy bardziej wierzysz lekarzowi i jego doswiadczeniu czy bliskiej osoby, ktora - zakladam - nie jest lekarzem. Poczytaj w necie - wszedzie pisza, ze lepiej usunac. Po co ma Ci cos rosnac na ciele...ja usunelam i nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
ale nic ze zdrowego sie nie zrobi ? nie,nie jest lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1028
Nie rozumiem pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
czy ze zdrowego znamienia (wyciętego) nie zrobi sie pozniej nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1028
Z tego co wiem od lekarzy to nie. Bo wycina sie pieprzyk razem ze skora ktora jest wokol niego. Inna sprawa, jesli juz tam cos sie zlego dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoleolelele
Dziękuje,potrzebowałam kogoś kto mnie utwierdzi w tym. :* bardzo dziekuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1028
:)👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oleoleolelelele.!! Mam pytanie gdzie ty dokladnie bylas u tego onkologa z tymi znamionami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×