Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość to nie jest nic powaznego
moja ciotka miala takiego na brzuchu. i usunal jej to najzwyklejszy ginekolog skalpelem! nie bolalo nic a nic podobno i zagoilo sie blyskawicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liscie
No wlasnie takie opinie slysze. Ta sa chyba takie "poplatane" tkanki i tyle. Mnie tez ginekolog wiele tal temu usunal w pachwinie taki pedzel ,tylko ze moj juz byl wielkosci sliwki i bardzo miesisty. To moje nazywalo sie brodawczak i tez nie jest grozne. Tak wspominam bo moze ktos ma i sie denerwuje. Najgorsze sa te znamiona ,ktore maja juz otoczke . Mieszkam w bardzo goracym klimacie i napatrzylam sie na te wszystkie raki skory . W wiekszosci przypadkow z glupoty ludzkiej , ludzie sie nie smaruja kramami z filtrami . Takze smarujcie pyszczki i nie lezcie na sloncu plackiem !!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wie ktoś gdzie
w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbinka
hej ja chciałabym usunąc sobie pieprzyk z twarzy za pomoca elektrokoagulacji, czyli wypalanie pradem. Mam kilk apytań odnosnie tego zabiego. A najwazneijsze to takie czy pozostaja po tym blizny, a jesli tak to jak wygladają, czy rana się dobrze goi? Slyszalm że goi sie około 14 dni, czy rzeczywiscie tak jest? Z góry serdecznie dziekuję za odpowiedź, jest to dla mnie bardzo ważne Serdecznie wszytskich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a czy któraś może usuwała sobie niechciany tatoo? mam problem nie wiem co zrobić, bo chcialabym usunąć ale nie wiem jaką metodą? prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kika
Moze zaloz oddzielny topik o usuwaniu tatuazy, my tu rozmawiamy o znamionach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza na szyi
Ja mam znamię na szyi wiekosci około 3cm na 5 cm czyli dosc spore ,ale zyje juz z tym 27 lat i chyba nie wyciełabym mojego znamienia tylko ze względów estetycznych,gdyby chodziło o zdrowotne to bez najmniejszego ale operowałabym się. Jak się urodziłam (wiem z opowiadan) to lekarze od razu chcieli mnie rzucic na stół,inni nie zgadzali się z tym i troche było zgrzytów. Mama nie zgodziła się na operacje bez badan,a Ci nie mieli ochoty ich robic no i tak noszę sobie moje znamię do teraz. Lubię swoją mychę bo nikt inny takiej nie ma(mozna powiedziec ze jestem orginalna :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-mycha
wątpię żebys ja naprawdę lubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-mycha
ja miałam na twarzy 29 lat,też niby nie miałam kompleksów ale nieraz mnie draznił jej widok a przedewszystkim to jak gapili się inni.I zdecydowałam sie pójść na operacje plastyczną.Pobrali mi przeszczep z innego miejssca i teraz jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _viktoria_
herbinko, ja swoje mialam usuwane ponad miesiac temu, moze nawet dwa, i sprawa ma sie nastepujaco: po jednym nie ma nawet sladu, po drugim widac taka plamke, troszke ciemniejsza, skora jest w tym miejscu taka cienka, inna od reszty.. natomiast po trzecim mam brzydka blizne, bordowa i nierowna - ta czasem mnie jeszcze boli, moze sie do konca nie zagoila.. mysle, ze wyglad blizn, w najgorszym przypadku, mozna przyrownac do tych po szczepionkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
Ja mam od zawsze na szyi pieprzyka,takiego kalafiorka.Jak byłam młoda i głupia to nawet byłam z niego dumna gdyż uważałam go za swojego rodzaju wabik,bo on jest dokladnie w takim miejscu że chowa się pod łańcuszkiem i czasem go widać a czasem nie.No ale kilka lat temu on mi się zaczął "klonować"!!!!!Naprawdę,pojawiły się ze 3 nowe,2 na plecach a 1 na dekolcie.Tenowe są mniejsze,jaśniejsze,ale też takie wypukłe.Byłam u pewnej pani dermatolog,która je obejrzała i stwierdziła że nie są groźne i dlatego nie trzeba ich usuwać!!!!!! Ale ja ich nie lubię i chcę się ich pozbyć!Ma ktoś może sprawdzonego dermatologa od znamion w Poznaniu? Bardzo proszę o namiary 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbinka
No własnie...ja bym chciała usunąc z twarzy, ma on srednica 4 mm tylko problem w tym ze on jest w pobliżu innej blizny ( po odrze ) więc jęsli po wypalaniu tego pieprzyka byłaby jeszcze jedna "jakaś" to nie wiem jak to by wyglądało... Viktorio, czytalam wlasnei że Ty miałaś wypalane pradem, więc jeśli to nie problem to prosze podaj meila, albo ja podam Ci swojego, miałabym parę pytań ;-], bardzo mi zalezy i chciałabym się do Ciebie zwrócić. Jeśli to nie problem to seredcznie proszę i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komleksiara
czy któras z was wie czy te blizny jeszcze dlugo beda sie goiły? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTIT
POLECAM POLANCE ZDROJ ODWALAJA KAWAL DOBREJ ROBOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komleksiara
mam duzo pieprzykow na twarzy! wstydze sie ich są duze.co mam robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTIT
A DO LISCIE - BRODAWCZAK (TEN KTORY USUNĄŁ CI GINEKOLOG) TO POWAZNA CHOROBA WIRUSOWA. ZMIEN JAK NAJSZYBCIEJ LEKARZA BO TEN WIRUS PROWADZI DO RAKA SZYJKI MACICY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komleksiara
totit mialas juz kiedys usuwane znamiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _viktoria_
herbinka, to daj mejla - napisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liscie
Do TOTIT Ja to mialam wyciete ok 15 lat temu ,jestem zdrowa jak kon i nie ma to nic wspolnego z macica . Moja kolezanka takie samo cos miala pod pacha i tez mialaby dostac raka macicy ? Macie cos to idzcie do lekarza bo jak sie naczytacie co kazdy ma do powiedzenia to sie moze okazac ze umrzemy wszyscy od piegow na nosie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liscie
Brodawczak, niezłośliwy nowotwór nabłonkowy, o delikatnych, wiotkich wyroślach i cienkiej szypule, rosnący na powierzchni błon śluzowych, utworzony z tworów brodawkowatych, łatwo krwawiących. Nie leczony, może ulegać przekształceniu złośliwemu. Występuje najczęściej w pęcherzu moczowym i miedniczce nerkowej. Leczenie operacyjne. Mysle ,ze Ty pomylilas go z brodawka ,ktora jest wirusowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimki
cos wam napiszę od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimki
od wielu lat co jakis czas myslałam ,żeby dało sie usunąć te cholerne pieprze głównie z twarzy. 6 tygodni temu poszłam prywtnie do dermatologa z nadzieja że wyjde po zabiegu. skasowała mnie tylko i powiedziała ,że mogę usuwać ale u chirurg plastyka ( bo na twarzy mam ich sporo0 , ale da mi skierowanie do chiruruga onkologa ,aby usunął mi na głowie. poszłam i mam wziąć 2 dawki szczepionki na żółtaczkę typu B i bezpłatnie zrobia mi to w szpitalu ( w tym samym dniu można iść do domu).wzięłam dawkę szczepionki ale poszłam do innego dermatologa ,która powiedziała ,że pewnie że mozna to wyciąć , a na twarzy zrobic laserem. pojechałam do katowic tydzien temu , usunęłam 3 zmiany lasere ( kilka minut) i pięknie sie goi ,jest mały strupek. zapłaciłam za 3 zmainy 280 zł i następne też będę usuwac laseram. bez żadnego bólu ,chodze normalnie do pracy , za kilka dni powinny odpaść strupki .Zaznaczam ,że wycinki z 2 zmian też są wysłane do badań histop....( z tych większych).Na głowie tez usune laserem i mi wyslą do badania ,a szczepionke dokończe POLECAM LASER(już dawno mogłam iść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liscie
Dlategp mowie ,zeby isc do lekarza albo do kilku zeby zasiegnac nastepnej opinii. Skoro lekarze maja rozne opinie to nie sluchajmy tych lekarek -amatorek ,ktore tu z igly robia wydly . Jesli ktos mial cos usuniete i moze sie podzielic swoja wiedza na ten temat to super ale jak ktos w kazdym pryszczu widzi raka to niech nie pisze i niech nie straszy. Pimki --- gratuluje ,juz masz to za soba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
Pimki ja jestem z Bytomia mozesz mi napisales doklady adres ten kilniki? Chcialabym sie tam wybrac, chodz przyznam szczerze cena mnie przeraza ja mam mnostwo pieprzykow malych bo malych ale pewnie odpowiednio sobie licza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbinka
dzieki viktorio niuni_17@tlen.pl co prawda teraz mam 19 ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komleksiara
dziewczyny na piszce mi ktory zabieg jest namniej bolesny .prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simple-beauty
Witam was! Mam troche pytan i jest to dla mnie wazne! Mam nie duzy pieprzyk na nosie. Ma mniej niz 0.5 cm dlugosci i jeszcze mniej szerokosci. Czy idzie taki pieprzyk usunąc?? chialabym go usunąc u dermatologa. Ale nie wiem czy taki "maly" idzie usunąc! Pomózcie mi prosze!!! to dla mnie wazne! Odpiszcie! Pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do simple-beauty
czesc!wydaje mi sie ze twoj pieprzyk na nosie da sie usunac .chcesz miec laserowo wyciet czy prądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simple-beauty
No własnie nie wiem ktory sposob byłby lepszy... nie byłam jeszcze u dermatologa i nie wiem co on by mi doradził. a nie wiecie przypadkiem czy bedzie widoczna blizna? i ile to mniej wiecej kosztuje? No i jak taki zabieg wygląda! zapomnialam dodac ze jakies pol roku temu mialam "zderzenie" ze szybą ktora rozbila sie na mnie i mam obok tego pieprzyka małą blizne po tym wypadku... i nie wiem czy nie będzie to przeszkadzało przy usuwaniu pieprzyka. Bo po tym usunięciu chce tez pojchac i jakos zminiejszyc rowniez te blizne. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiem:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×