Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość ja pytalam
strasznie sie namnozylo tematow o usuwaniu znamion, kurcze - ludziom sie nie chce zerknac czy jest juz taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoteoza
no coz :) taka juz ludzka natura:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
PIMKI dzwonilam do tej kliniki ale nie udzielono mi informacji dotyczacej ceny, ale wybiore sie tam, zadzwonilam tez do innej kliniki w KatowicachLASER MEDIC i cena mnie zabila usuniecie jednego pieprzyka kosztuje od 100 zl do 650 zl wybuchlam smiechem i powiedzialam ze chce usunac z 50 pieprzykow wiec kobieta w rejestracji tez sie zaczela smiac, i tyle sie dowiedzialam chodzby wcale musze jechac zaplacic za wizyte i pogadac z lekarzem ile mi zaproponuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIMKI
Sonia ja jeszcze pojade trzeci raz w połowie sierpnia.Jestem bardzo zadowolona chociaż przyznam ,że różnie mi się goją . obecnie niektóre czerwone plamki jeszcze mam i są dość mocne ( ale pod makijażem mało je widać),Jak usuwałam drugim razem to zapytałam lekarza czy smarować maścią na blizny on powiedział ,że nie ma takiej potrzeby i po laserze niekoniecznie ale chce byc "mądrzejsza" i smaruję. nie wiem czy mi to pomaga czy nie . Powiem Ci ,że drugim razem za 4 szt ( z badaniem hist) zapłaciłam łącznie 320 zł .Juz nie mam 7 . Naprawdę można tam po trochu tego dziadostwa sie pozbywać. Jak pojade w sierpniu to Ci napisze , czy też jest ok , a myślę ,że może coś w zimę będę miec zaskurniaków to znowu cos usunę. Ale szczerze to psychicznie czuje sie o wiele lepiej. Jeszcze jedno .W tej przychodni można również usuwać bezpłatnie z NFZ z tym ,że limit na ten rok już mają umówiony ,ale można coś pokombinowac i po nowym roku umawiać się. Z tym,że tam nie kierują do usunięcia kosmetycznych zmian tylko takich co mogą miec ... ,ale zawsze dermatolog może dac skierowanie ,że zmiany mogą mieć komórki rakowe i wtedy muszą usunąć i dać do badania ( też laserem).Ja nie jestem z Katowic więc ciężko tam będzie się zapisać z NFZ i będę usuwać sukcesywnie( chyba do 70 -tki). Idź usuń 1 ,która najbardziej Ci przeszkadza i zobaczysz.Polecam jeszcze raz . Ten lekarz nazywa się Sowula(chyba) i jest naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIMKI
aha jeszcze jedno .Juz przy pierwszej wizycie od razu usunęłam i nie płaciłam za konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pimki
czesc pimki! duze masz te blizny?i czy bolalo? prosze odpisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex-mycha
Jakby chciałó ktos specjaliste z Krakowa i miał dylemat gdzie usuwać znamiona i inne pieprzyki polecam Szpital Rydygiera odział chirurgii plastycznej..Ja usuwałam z twarzy w miejscu bardzo widocznym goi sie super...Jestem zadowolona...teraz czeka mnie wygładzanie laserowe ,które zrobie w prywatnej przychodni tych lekarzy ale za darmo ,bo maja podpisaną umowe z NFz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY! ZNACIE MOZE DERMATOLOGA LUB SZPITAL GDZIE USUNELI BY MI ZNAMIONA Z TWARZY.JA JEDNAK JESTEM Z OKOLIC TYCHOW I KRAKOW CZY WARSZAWA TO DLA MNIE TROCHE ZA DALEKO.MOZE JEST W KATOWICACH LUB GDZIES W OKOLICACH TYCHOW ?? jesli tak to podajcie mi adres? Z GORY DZIEKUJE!! CZEKAM NA ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
PIMIKI a czy jest mozliwosc kontaktowania sie z Toba przez maila? Chce sie wymieniac z Toba informacjami i doswiadczeniami:-) jezeli mozesz mi podac swojego maila bedzie super. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimki
Sonka ja korzystam ze służbowej skrzynki całymi dniami , lecz nie bardzo może mi służyc do takiej wymiany inf. Niestety jestem troche zielona jak to zrobic inczej , z gadu gadu tez nie korzystam ,bo w domu niezmiernie rzadko jestem "dopuszczona " do neta, gdyz moi mężczyźni go okupują ( maż i syn). Jeżeli masz jakieś pytania , to zadawaj tutaj , albo jak wymyslisz sposób kontaktowania się to proszę o wskazówki. Sonia , a byłas wreszcie na tych konsultacjach , czy dalej masz dylemat? Ja naprawdę dojrzewałam bardzo długo , a wbrew pozorom najbardziej obawiałam się powiedziec mężowi ,że sobie to wymyśliłam. Soniu co Cię trapi pisz , juz jestem niemal "stara wyga" w tym temacie .Miałam usuwane ponad miesiąc temu pierwszy raz. A co do blizn , wczoraj byłam nad wodą (na plecach miałam przyklejony mały plasterek ) , a twarzy starałam sie nie opalać (miałam czapke z daszkiem i posmarowałam sie filtrem )bo najprawdopodobniej skóra w tym miejscu szybko mogłaby ściemnieć ( i brałam tabletki beta karoten- wpływające min. na odcień skóry- lecz je też odstawiłam) Plamki są dalej , nie bardzo widzę ,żeby bardzo jaśniały ( ale tak jak pisałam pod makijażem mało co widać ) Rano są jakby jaśniejsze, a wieczorm wydaja mi sie troche ciemniejsze) SONIU napisz co wymysliłaś , ja tu zaglądam może nie codziennie ,ale dość często. POZDRAWIAM i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
Witaj PIMKI no trudno to bedziemy tutaj pisac :-) Wybieram sie 12 lipca ( pierwszy wolny termin) do kliniki LASER MEDICAL ale jak wczesniej pisalam cena mnie wrecz zwalila z nog od 100 do 650 zl usuniecie 1 pieprzyka:/ Do kliniki KRIOMED mam zamiar pojechac w przyszlym tyg, teraz duzo lekarzy wyjechalo na wczasy i przyjmuje tylko kilku mam nadzieje ze ten do ktorego ty chodzisz bedzie przyjmowal. Powiem Ci najabrdziej sie boje rozczarowania, naprawde mam tych pieprzykow tak duzo ze raczej sie ich nie pozbede, za drogo :/ Kiedys rozmawialam z dziewczyna ktora gdzies w Krakowie usuwala male pieprzyki laserem to placila od jednego 20 zl a tutaj takie wysokie kwoty ze az strach pomyslec co mi powie lekarz jak pojade na konsultacje. No i jestem ciekawa dlaczego te czerwone plamki nie chca Ci schodzic?! Pisalas ze mozna usuwac pieprzyki na Fundusz Zdrowia ale nie wiem czy sie zalapie jestem z Bytomia, skierowanie zawsze by sie zalatwilo od dermatologa ale nie wiem czy to przejdzie .Eh jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimki
Sonia głowa do góry. Nie badź pesymistka . Ja tez mam ich bardzo wiele i mój mąz żartuje,że może zamiast kredyt na budowe domu to wezme na usunięcie pieprzy. Ten lekarz u którego ja byłam tez obecnie jest na urlopie. Przyjmuje zawsze w środy od popołudnia . Chyba właśnie 12 lipca wróci.Zebys mnie dobrze zrozumiała ,te plamki myślę ,że jeszcze wybledną i nie sa bardzo widoczne( dlatego zawsze proponują usuwanie znamion najlepiej w okresie jesienno-zimowym ,kiedy słońce tak nie przypieka.) - tak naprawdę to z 7 usuniętych drazni mnie 1 plama, bo jeden -taki spory- to mam jeszcze strupek, a z reszty jestem naprawde zadowolona. A tak nawiasem to przy drugim usunięciu zapłaciłam 320 za 4 sztuki więc wyszło po 80. Co do 20 zł za sztuke jak namierzysz gdzie ( i czy to nie było 5 lat temu) to koniecznie daj znać, bo ja porównywałam w krakowie to cena była od 300 zł za sztukę. NO ja usuwam niestety tylko wybiurczo , bo nawet nie chce mysleć ile bym zapłaciła za całość. Koniecznie odezwij się po wizycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
Jasne PIMKI jak bede po wizycie dam znac, napisz mi jeszcze czy te usuwane pieprzyki mialam duze czy malutkie bo ja mam serio tak male ze moze mniej policza:D juz tak myslalam czy by nie zapytac o jakas znizke przy usuwaniu wiekszej ilosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
Tzn czy mialas* duze czy malutkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
PIMIKI przy zabiegu byl tylko 1 lekarz z Toba? Pytam bo jednak mu zaproponuje zeby mi taniej policzyl przy suuwaniu wiekszej ilosc :D alez ja kombinuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just.yna
mam pytanie: czy przed takim zabiegiem trzeba wykonać jakieś badania? Krwi itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asas
Nie nie trzeba. Mozesz zaszczepic sie przeciwko zoltaczce jesli bedziesz wycinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimki
Soni ( były dość duże ok 0,5 średnicy) , a przy zabiegu był tylko lekarz i pielęgniarka. Przed samym zabiegiem pooglądał i sie umawiałam co do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimki
aha jeszcze jedno . Rozmawiałam z samym lekarzem , a pielęgniarka doszła tylko do zabiegu ( tak nawiasem to bardzo fajna młoda kobitka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonka24
Dzieki PIMKI, nie pozostaje mi nic innego jak czekac na wizyte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
dziewczyny ! napiszcie mi prosze czy po wycieciu laserowo pieprzyka macie wglębienie czy blizne czy moze taką bialą plamke zamiast pieprzyka ???????????? prosze odpiszcie bo to dla mnie bardzo wazne bo nie wiem czy usunac sobie pieprzyka jezeli bedzie duza blizna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompleksiara
dziewczyny! czy mozna usunac pieprzyka ktory jest duzy i nie wypukly?????prosze odpiszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sl1mak
Siema też jestem z Bytomia xD byłem niedawno w tym Kriomed super lekarze i ekipa bo chciałem mała blizne usunąc z nosa. I okazało sie ze to nie blizna tylko jakis kaszak czy cos i powiedzial lekarz zeby po wkacjach przyjsc bo to zly okres na takie zabiegi tak samo ze znamionami trudniej sie goja. Tak wiec narazie darujcie sobie te zabiegi w lato a i za wizyte nic nie placilem :P a tak to 50 zl i tanio bo np zapisalem sie do Kliniki 2000 to za konsultacje sie placi 100 zl zal :F http://www.medserwis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sl1mak
aha hirurgicznie bede mial usowane z szyciem juz nigdy nie robie kolczykow ;) na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowal92
Ja miałem przez 14 lat znamie na szyji i niepowiem zeby mi to nie przeszkadzało ale trzy tygodnie temu poszedłem do kliniki Damiana w warszawie i mi to dr. wycioł. Teraz mam tylko cieniutką małą czerwoną kreskę po cieciu i wszystko dobrze się goi. Jedynie czekam na wyniki badania histopatologicznego (czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Witam.Czy ktos mogłby polecic mi miejsce w Krakowie gdzie mozna chirurgicznie usunac znamiona?Przegladałam oferty w internecie ale ceny sa zawrotne.Zreszta oferta jest dosc uboga wiec moze tutaj znajde konkretniejsze informacje..Z gory dziekuje:))Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamie a onkolog
znamie a onkolog Witam, mam pytanie.Bede miec usuwane znamie na ramieniu (miejsce ktore sie porusza przy chodzeniu).Bedzie do znieczulenie miejscowe.Szczerze to sie boje tego widoku a nie bólu ? nie powinno mi w takiej sytuacji podac narkozy ? skoro to tak blisko oczu ? a i czy bede musiała leżeć po tym zabiegu ? skoro to w takim miejscu gdzie jak chodze to sie to rusza? 19:24 2423WR http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3204271 poczytaj sobie. Znieczulenie miejscowe, po co narkoza? Nawet jak sie rusza to po prostu ograniczysz machanie reka i juz. Nie bedziesz musiala lezec moim zdaniem. 19:25 znamie a onkolog tak ale wiem,ze pewna osoba majac wycinane znamie na brzuchu i miała miec narkoze i musiała leżeć (narkozy nie dostała bo zjadła coś) 19:28 2423WR Moja znajoma tez miala wycinane znamie na brzuchu i nie miala narkozy. 19:29 znamie a onkolog a leżała ? dodam ze to wystająca duża kulka ? ma białą otoczke , a oprocz tego troszke czerwone naokoło czy to źle? 19:31 2423WR Nie, ona miala zwyklego brazowego pieprzyka - tylko ze dosc duzego. Z tego co wiem to nie lezala - miala po ptostu zrobiony opatrunek. Nie chce Cie absolutnie straszyc, ale jesli pieprzyk zmienia kolor, to moze, ale nie musi znaczyc ze cos jest nie tak. pewnie dlatego piszesz o onkologu. 19:31 magnl Ja mialam wycinane znamie na szyi. Rowniez mialam znieczulenie miejscowe, a nie narkoze. Nie martw sie. To naprawde nie jest niz strasznego. Bolec nie bedzie, natomiast po prostu staraj sie na to nie patrzec, przeciez nie musisz 19:34 znamie a onkolog sam pieprzyk nie ale na około niego jest taka otoczka biala ? jakby skóra w ogóle nie opalona a potem taka troszke ciemniejsza od skóry otoczka. ta znajoma moja leżała 2 h po zabiegu (aż sie wysikała) ? te sikanie to ma coś do brzucha czy całego zabiegu ? np.znieczulenia czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda.
Kurcze ,nikt nie usuwał znamion w Krakowie???????:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLEPSZA BEZ POTEGOWANIA
dziewczyny, a czy ktoras z was moze mi napisac jak przebiega wizyta u dermatologa? bo bylam w sprawie usuniecia znamion. lekarz po prostu je sobie obejrzal, dotknal i wyznaczyl termin wyciecia. czy nie powinien uzyc jakiegos przedmiotu do badan albo skierowac mnie na jakies badania? dodam ze jest to dermatolog- wenerolog:O nie wiem czy dobrze robie, idac na ten zabieg. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbinka
Chcialabym usunąc pieprzyk z twarzy za pomoca elektokoagulacji czyli wypalenia prądem czy wiecie czy mozna to robic rowniez latem i czy jest to jakas roznica kiedy jesli chodzi o gojenie się i pozniejszy wygląd miejsca w ktorym byl pieprzyk wycinany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×