Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345t67
Kas.g ja mialam juz 2 lata temu wypalane znamiona i tez mialam dziurke,w skorze,balam sie ze drmatolog poprostu za bardzo sie przysadzila do wypalania i zrobila mi dziursko w twarzy... potem zagoilo sie pieknie nie ma dziurki ani nawet blizny nad koncikiem ust :).Teraz obok tamtego miejsca mialam wypalane 3 pieprzyki i widze ze pomalu sie wypelniaja te zaglebienia wierze ze sie pieknie zagoja :) Natomiast na policzku i brodzie mialam wypalane inna metoda ale tez pradem i sa dzory takie na szerogosc 1 sentymetra... zaczynam widziec roznice,ze sie robi bardziej plytkie.Chirurg uzyl tej mtody poniewaz to gwarantuje brak blizny po zagojeniu a ja mu wierze :).Smaruje mascia pary razy dziennie i sie goi ,ale dluuga droga przedemna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas.g
345t67 dzieki za informacje, mam nadzieje ze w moim przypadku tez tak bedzie. bo przez 2 miesiace byłam tak załamana ze szkoda słów. teraz używam dermatix, mam nadzieje ze do "wesela sie zagoi"..... a to dosłownie 24lipca ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepl
Czesc wszystkim:) Chcialabym usunac znamiona z twarzy laserem. Z tego wzgledu chcialabym sie dowiedziec czy zostana jakies blizny,i ile trwa proces gojenia.( moze ktos wie kto naklepiej to robi w Krakowie) z GORY DZIEKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jutro ide usunac pieprza a dostalam okres wczoraj nic to nie szkodzi lchirurg nie wroci mnie do domu odp mi zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróci cie do domu
z okresem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hehe ihaa
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocochoco3
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocochoco3
witam! prosze o poradę.. Mam znamię na brzuchu,myszkę dość duże(4,5 cm na 2cm) i ciemne, w nim są takie pieprzyki.. Chcę to usunąc tak aby nie została mi blizna.. czy po wycięciu chirurgicznym pozostanie mi blizna? czy oni to jakoś zszyją? może będzie to takie nieestetyczne? a może można to zrobićjakoś laserowo? chcialabym to zrobić na NFZ ale nei wiem czy jest to możliwe.. Mam też przebarwienie na ręku, wiem że można to usunąć laserowo ale chyba nie można zrobić tego na NFZ? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chocochoco3 Myślę że laserowo nie da rady na kasę,a prywatnie to ok 500zl w zwyż.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas.g
Mam pytanko do 345t67. Prosze powiedz jak wygladały u Ciebie miejsca po wypaleniu pieprzyków? U mnie mineły dwa miesiace, a jeszcze nie zalały sie całkiem dziurki i sa bardzo czerwone.....zastanawiam sie czy tak byc powinno czy cos jest nie tak :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocochoco3
Dziękuję Ewka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocochoco3
Dziękuję Ewka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lutego idę na zabieg laserowy usuwania pieprzyków mam ich duzo na plecach-trzymajcie za mnie kciuki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczekurczeeee
Mam pytanie,da się usunąć pieprzyki bezposrednio na kręgloslupie,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczekurczeeee
ewka1975-opisz pozniej relacje:) kurcze tez chce laserem ale tak bardzo się boje,ze to jednak bedzie jakis rak a ja zamiast skalpelem zrobię to laserem. nie wiem czy bez wycinka mozna w stu procentach zaufac "diagnozie" przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczekurczeeee
ewka1975-opisz pozniej relacje:) kurcze tez chce laserem ale tak bardzo się boje,ze to jednak bedzie jakis rak a ja zamiast skalpelem zrobię to laserem. nie wiem czy bez wycinka mozna w stu procentach zaufac "diagnozie" przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno napiszę jak bedę już po.Też takie myśli chodzą mi po glowie ale ufam pani doktor.Myślę że jakby nie byla pewna to się tego nie podejmie tylko wysle do chirurga.A tak wlasciwie uwazam,że co kogo ma czekac to go nie ominie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
ewka1975-masz znamiona plaskie czy wypukle?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrLietta
Czy ktoś z was miał usuwane pieprzyki chirurgicznie? Dzisiaj byłam u dermatologa, bo mam na dłoni czarnego piprzyka i mam go usunąć, ale narazie nie mogę bo karmie piersią i to mi daje czas do zastanowienia się. Mam pewne wątpliwości, bo różne teorie słyszałam na temat usuwania pieprzyków, typu, że jak sie ruszy to pózniej jest jeszcze gorzej i może powstać rak. Nieweim co o tym myśleć mam totalny mętlik w głowie. Co wy myślicie na ten temat? Czy taki zabieg boli? Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka24
Hej. Minelo 8 miesiecy odkad wycinalam chirurgicznie pieprzyka. Nie powiem ale zostal mi slad czasami robi sie czerwony ale ogolnie pod makijazem prawie w ogole go nie widac. Jestem zadowolona wole miec mala blizne niz tego dziada. Powroce do tego ze zabieg nie bolal tylko znieczulenie troszke. Wiec Dziewczynki nie bojcie sie tylko usuwajcie te cholerne pieprzyki jak Wam przeszkadzaja. Pozdrawiam. Jesli macie jakies pytania piszcie, ja chetnie odpowiem. PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrLietta
Ja właśnie najbardziej się obawiam jakis skutków ubocznych po tym zabiegu, żeby nic się tam nowego pod skórą nie robiło. Ja niesety musze usunąć tego piprzyka nie ze względów estetycznych, ale jest on grozny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrLietta
Mam bardzo dużo piprzyków na ciele, ale ten jeden na dłoni mam jak najszybciej usunąć. Mam na plecach taki odstający i prawde mówiąć troche mi przeszkadza, bo często chacze stanikiem. Ale o dziwo dermatolog nie kazał mi go usuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi też przeszkadzają,ciągle o nie haczę,ale mam nadzieję że będzie dobrze i dlatego zdecydowalam sie je usunąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, ja również jestem zainteresowana usuwaniem znamion. Wczoraj byłam u dermatologa. Dostałam skierowanie do chirurga i wszystko było by dobrze gdyby nie to że w tym stresie i pośpiechu dr. po prostu mnie nie zbadała czy mogę te znamiona usunać, cała sparawa wydaje mi sie teraz bardzo dziwna:( czy ktoś tez z was był nie zbadany przez dermatologa?? czy chirurg sam może ocenić co mogę wyciąć a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna78
Miałam usuwane znamię z twarzy w maju 2009.Została mi blizna ale się tak nie przejmuję bo jest pod nosem i mało widać.Teraz jestem umówiona na usunięcie pod koniec marca i też z twarzy(nos).Trochę się boję że to będzie bardziej widoczne ale jestem zdecydowana. Znamiona im są mniejsze tym lepiej usuwać i zostają małe ślady.A lekarz który mi to wycinał mówił że wszystkie znamiona powinny być wycinane chirurgicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrLietta
Ja tak szczerze mówiac też troche poczułam sie zlekcewarzona przez lekarza, bo dziwne jest dla mnie to, ze nie kazał mi usunać piprzyka, który mi odstaje i cały czas chacze stanikiem. Chyba pomyśle o wizycie prywatnej u dermatologa, tam inaczej traktują pacjentów.Ale nie wszystkie pieprzyki sa niebezpieczne. Najbardziej grozne są czarne, jeśli maja nierówny kształt, są odstajace, mają czerwoną obramówkę lub białą bądz pieprzyk krwawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×