Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1303
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1303
2 tygodnie temu strasznie spiekłam się na słońcu, ratowalismy dom z powodzi i myłam meble oraz sprzęty w ogrodzie, w ogóle nie pomyślałam żeby się kremem zabezpieczyć, po tym zobaczylam ze 2 pieprzyki nieco mi sie zmienily, jeden na ramieniu a drugi na udzie, poszlam z tym dzisiaj prywatnie do dermatologa, zalecił wycięcie jednego pieprza - tego na udzie, reszte obejrzal pod dermatoskopem i stwierdzil ze na pewno są ok a ten jeden jest troche inny i lepiej zrobic mu badanie hist-pat - pieprz ten ma jakies 5mm średnicy, jest w miare okrągły - nie ma takich postrzępionych brzegów ale jest lekko wypukły i w środku ciemny - powiedzice co myślicie bo do wycięcia i wyników hist-pat mam jeszcze sporo czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefwe
witam mam znamie barwnikowe na głowie w włosach czy po usunieci odrasna Mi włosy cze bedzie taka blizna?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika96
Hej. Ja też mam znamie...;< Moje ma 6 cm i jest strasznie nie regularne. Moim zdaniem w ksztalcie australi. Zamierzam usunąc laserowo, ale trochę boję się Bólu, Ceny i skuutków. I wgl. Beda potem z tego blizny ?Strasznie to oszpeca moją noge.. Nie nawidze tego.. Jak na to patrze chce mi sie plakac. Prosze odpiszcie. Podzielimy sie doswiadczeniami. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
czesc;) mam taki problem z ktorym borykam sie juz od kilku miesiecy; p mianowicie pieprzyk na twarzy. Chce go usunąć, tak aby była jak najmniejsza blizna, jaka najlepsza droga? dermatolog? chirurg-plastyk? czy zwykły chirurg? Chce go usunąć i ze względów estetycznych ale zarówno dlatego że w przyszłości może coś z tego powstać bo praktycznie cały czas jest poddawany promieniom słonecznym;p co radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sefwe w miejscu wycięcia znamienia będzie niestety blizna mika96 nie wyobrażam sobie usunięcia tak dużego znamienia, moim zdaniem musi być wycięty chirurgicznie, + przeszczep, a jak chirurgicznie, to zostanie większa blizna hub moim zdaniem usunięcie znamienia laserem pozostawia najmniejszą bliznę. Lekarze mówią, że zawsze po usunięciu znamienia(nieważne jaką metodą) zostaje blizna. Czytając w tym wątku osoby, które poddały się usunięciu znamienia laserem, duża większość zachwalała tą metodę ze względu na bliznę(która ich zdaniem była mało widoczna a pod makijażem wcale) Sam miałem w maju ubiegłego roku wycięte 3 znamiona z twarzy - chirurgicznie, no i pozostała blizna w 1 miejscu(a więc tam gdzie 2 znamiona były blisko siebie, a więc w te miejsce powstała blizna na ich szerokości(1 cm), natomiast w miejscu wyciętego trzeciego znamienia jest pozostała mało widoczna blizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, miało być nie wyobrażam sobie usunięcia tak dużego znamienia laserem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milonk_93
Zna ktoś z Was jakiś dobry gabinet który usuwa pieprzyki w łodzi ? Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie likwidacji piepszyków , mam ich sporo i usuwam te które mi przeszkadzają , jesli chodzi o gojenie to około 2 tygodni , usuwają różnie ,szwy , wycinają , przypalają ,teraz mam zamiar smarowac je maścią na blizny tak na wszelki wypadek , Ja poszłam do lekarza rodzinnego po skierowanie i poszłam do szpitala onkologicznego i robie sobie za darmo . Jestem zadowolona z efektów bardzo fajni lekarze i pielegniarki pomimo ze jest bardzo dużo pacjentów ale sie starają . Polecam Poznań jak ktoś jest z Wielkopolski . Dzis miałam usuwany na twarzy czekam na efekty , ale mysle ze bedzie ok . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biobiobioiofibodibdobwo
a ja mam taki pieprzyk/znamię na skórze głowy ,niby się nic nie zmienia,ale ma czerwoną obwódkę,jak myślicie,jak wygląda takie usuwanie z głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z niewielkiego miasta
Tak czytam ten topic od wielu meisiecy i zdecydowalam sie pojsc do dermatologa. Mam duzo pieprzykow na ciele , wiekszosc z nich jest malutka niczym piego ale mam osiem duzych ciemnobrazowych srednica 0,5-07 mm, przy czym maja jednolity kolor, okragly ksztalt, nic z nimi zlego sie nie dzialo nigdy. Pani dermatolog obejrzala je przez dermatoskop i powiedziala, ze wygladaja dobrze ale mam zakaz opalania sie, jak na slonce to filtr 50 plus zakrywac plecy na ktorych mam te najwieksze znamiona, kontrola co pol roku. Dodala, ze nie ma narazie koniecznosci ich wycinania bo nie sa ani draznione przez bielizne, ani nie wygladaja podejrzanie ale musze stale je obserwowac. W moim miescie ( 60 tysiecznym) niestety nie ma zadnej kliniki w ktorej moglabym prywatnie wyciac pieprzyki ale dala mi namiary na chirurga, ktory poza praca w szpitalu ma tez prywatny gabinet i wycina znamiona a takze wysyla je na badania histopatologiczne .Podobno jest dobrym specjalista i koszt o wiele mniejszy....max 150-200 zl a nie tak jak w stolicy po 500 zl ... Narazie dam sobie spokoj, przemysle az do wrzesnia i na jesien podejme decyzje co z nimi zrobic. pani doktor tez ostrzegla mnie, ze na pewno zostana blizny po wycinaniu tak duzych znamion i polecila mi przemyslec to powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetkamod
Witam.Ja wczoraj usuwłam takie znamiona z twarzy.Jedno miało 1cm. a drugie 0.5cm.Usuwał mi chirurg plastyk.Najgorsze było znieczulenie bo praktycznie wcisnęło mnie w fotel a potem to już niczego nieczułam.To było jak krojenie twardej plasteliny a potem szycie bo usuwałam to chirurgicznie.Po twarzy doszła szyja bo tam też miałam ok.1 cm.Po usunięciu mycie plasterki i do domu.Gorzej było już potem gdy odeszło znieczulenie ala tabletki przeciwbólowe poradziły z bólem.Za tydzień mam zdjęcie szwów a potem zobaczymy.Wiem że napewno zostana blizny ale to już lepsze niż te pieprze które mi zosły z wiekiem 33 lata.No i jeszcze tylko badania histopatologiczne wierze że będa dobre i już tylko odpowiednia pielęgnacja.Myślę że to była dobra decyzja i będę się cieszyła ze swojego wyglądu i pozbyłam się kompleksów pomimo że niedam rady jeść imówić.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pozbyłam się tego paskudztwa. Miałam na twarzy taką kulkę o prawie centymetrowej średnicy. Radykalne wycięcie, dwa szwy. 350 zł+ 30 zł za badanie histopatologiczne. Umówiłam się telefonicznie od razu na zabieg w Katowicach na Teatralnej. Dzwoniłam w piątek a w poniedziałek było już po. Nic nie bolało, nawet później. Teraz mam taką literkę H . Jest trochę czerwona. Lekko masuję bliznę miękką szczoteczką do twarzy żeby poprawić ukrwienie i żeby usunąć resztki pudru z tych dziurek i dać im się zasklepić. Na początku i na końcu cięcia zrobiły się takie minimalne wypukłości od zagiętej skóry. Teraz się "wyplaszczyły" Może masowanie pomogło. Na słońce kupiłam filtr 50 i pryskam twarz wodą termalną. Jestem baaardzo zadowowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetkamod
DO PORTOFINO.Kochana powiedz mi ile czasu jesteś po zabiegu i jaka była twoja pielęgnacja po zdjęciu szwów.Ja narazie czarno to widzę dwa duże nacięcia zszyte wyglądające nienajlepiej.Jestem dwa dni po zabiegu.Będę CI wdzięczna za informację i może mnie podniesiesz na duchu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Violetkamod Po zdjęciu szwów brzydko wyglądało bo trochę krwi pociekło i zrobił się strupek. Po ostatecznym zdjęciu plastra, czyli po 17 dniach, nałożyłam na to miejsce puder. Nie widać blizny. Najlepsze że znajomi nie tylko nie widzą żadnej blizny ale nie zauważyli też że coś zniknęło :) Mam zdjęcia z kilku kolejnych"odsłon". Myję twarz tak jak wcześniej, chusteczką do demakijażu, potem wodą. No i lekki masaż szczoteczką a potem uciskanie paluchem. Pan doktor mówił żeby nie stosować podczas gojenia żadnych maści a przy pierwszej zmianie opatrunku (trzeciego dnia) przemyć rankę wodą utlenioną. Posłuchałam i jest dobrze. Zalecił tylko nie zamoczyć tego pierwszego opatrunku podczas mycia i unikać wysiłku. Pewnie po to żeby się ta blizna nie rozciągała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Violetkamod. Mała poprawka. Szwy zdjęto ósmego dnia a ostatni plaster dziesiątego dnia po zabiegu. Dziś mija 24 dzień i cieszę się z podjętego kroku. Wyglądać jak Baba Jaga z bajki to chyba nikt by nie chciał. Teraz buzia gładka i jakaś młodziej wyglądająca. Twoje ranki pewnie też się elegancko wygoją i będziemy się obie cieszyć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetkamod
do PORTOFINO.Dziękuję ci za odpowiedz i mam nadzieję że dojdę do takich efektów zadawalających jak ty.Wpiątek mam zdjęcie szwów a potem sie dostosuję do takiej samej pielegnacji.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do Portofino możesz mi napisać gdzie usuwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
czy może mi ktoś napisać adres jakiegoś dobrego chirurga plastyka w Warszawie będę wdzięczna , może dr. Józwiak z kliniki bella-derm jest dobrym lekarzem ? może ktoś wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetkamod
Do ania 1977.Ja nie mogę ci pomóc niejestem z Warszawy.Ale trzymam kciuki.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do Violetkamod dzięki mam nadzieje że znajdę jakiegoś dobrego chirurga Warszawie który usunie mi znamię na twarzy może ktoś mógłby mi polecić dobrego lekarza w Warszawie będę wdzięczna.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ania 1977 Mój zabieg był w Katowicach:) do Violetkamod Po zdjęciu szwów będzie już tylko lepiej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
witam czy miał ktoś usuwanego pieprzyka metodą elrktrokoagulacji z twarzy , jakie zostaja blizny czy laser jest lepszy , będę wdzięczna za każdą podpowiedz,bo jestem na taki zabieg zapisana i nie wiem jak to wygląda i się trochę boję?Czy jest ktoś kto może taki zabieg miał z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do Yep witam możesz mi powiedzieć jak wygląda skóra po wypalaniu bo miałaś tą metodą usuwanego pieprzyka bo ja też idę na taki zabieg i nie wiem czy nie pozostawia dużych blizn możesz mi odpisać będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy ktoś z Was zna może aktualną cenę wycięcia znamiona w klinice Damiana u dr Potockiego, chociażby orientacyjnie? Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
do intix nie wiem ile kosztuje wycięcie u dr Potockiego znamienia ale mogę podać nr do niego 22 617-77-09 kom.0501-104-491.POWODZENIA A KIEDY IDZIESZ NA ZABIEG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1977
JA JESZCZE RAZ MAM PROŚBĘ CZY MOŻE MI KTOŚ NAPISAĆ JAK SIĘ GOI STRUPEK JEŚLI ZNAMIĘ JEST USUNIĘTE METODĄ ELEKTROKOAGULACJI CZY LASER JEST LEPSZY ? CZY OBIE TE METODY SĄ DOBRE ?BARDZO PROSZĘ O PORADĘ , NIECH MI KTOŚ ODPISZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×