Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _viktoria_

usuwanie znamion

Polecane posty

dzieki wielkie, napewno wypróbuje ;) a ile juz jesteś po operacji jesli mozna wiedziec ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody - mniej więcej tak jak Ty - moje blizny też mają 3 miesiące ;) znamiona usuwałam 2 lata temu chyba, albo 3 heh, ale wtedy też zakazy dotyczące opalania były takie same ;) dr który robi mi zabiegi laserowe na te blizny mówi, że do roku nie wolno blizn opalać (przy znamionach mówiono mi o 3 do 6 mies zakazu nieopalania blizn) - także generalnie trzeba uważać z nimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On po zabiegu
Witam . usuwałem 3 znamiona z twarzy laserem CO2 . W tej chwili jestem 5 dni po zabiegu i są duże trupki których nie można opalać . i mam pytanie czy jak strupek odpadnie to można już na słońce twarz wystawiać ??proszę o odpowiedź ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do on po zabiegu
ost wyżej masz odpowiedź na swoje pytanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmit
Hej Posiadam znamię jakieś 5x5mm odstające na 2-3mm. Wie ktoś gdzie w okolicach Katowic można to usunąć ? Może być prywatnie byle nie za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartynaaaa
Hej ;) Mam mase znamion na twarzy są co prawda małe ale widoczne i chciałabym je usunąć ale nie chirurgicznie tylko raczej innymi metodami. Jestem z Częstochowy. Mam pytanie czy usuwał już ktoś w częstochowie w jakimś gabinecie dermatologicznym. I ile zabieg kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _marioleczka_81
Cześć Chciałam się Was poradzić. Kilka lat temu miałam usuwane z brzucha 3 odstające znamiona przez chirurga. Zostały wycięte z dużym marginesem skóry. Nie założył mi szwów, a chyba powinien, prawda?! . Byłam wtedy młoda i głupia, nie spodziewałam się, ze zostaną takie blizny (dużo większe od tych znamion) i dość widoczne. Teraz zastanawiam się, czy można jakoś zmniejszyć te blizny, czy ktoś coś takiego robił? I zastanawiam się, jak takie blizny ewentualnie mogą wyglądać po ciąży? Pewnie jeszcze gorzej. Czy lepiej zmniejszyć te blizny przed ciążą, czy lepiej po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka48
Witaj Szmit! Polecam prywatna przychodnie KRIOMED w Katowicach, usuwalam tam w listopadzie kilka znamion i jestem bardzo zadowolona z efektu, ceny zabiegow tez nie takie wysokie jak sie spodziewalam, wiec z czystym sumieniem moge Ci ja polecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmit
Dziękuję za info, a możesz zdradzić te ceny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka48
Jeśli chodzi o ceny to za usuniecie dwoch zanmion płaskich na placach, które były wycinane chirurgicznie oraz wypukłego na szyi, ktory z kolei usuwany byl laserem zapłaciłam 340 zł łącznie z badaniem histopatologicznym tych, które znajdowały się na plecach, a ponieważ od razu zdecydowałam się na zabieg nie musiałam płacić za samą wizytę (konsultacje) tylko za zabieg. Jesli jednak jestes zainteresowany to najlepiej tam zadzwon i zapytaj, bo w tym czasie ceny mogly sie zmienic, oto numer pod ktory ja dzwonilam : (0-32) 203-77-75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaolga
Witam wszystkich! Mam znamie dosc sporych rozmiarow. Chcialabym je usunac (najlepiej u chirurga) ale prywatnie slono by mnie to kosztowalo. Zapomnialam dodac ze znamie miesci sie na twarzy. Chcialabym je usunac na NFZ, ale nie wiem jak to zrobic i nie wiem czy w ogole da rade, tzn. chcialam sie zapytac co musze zrobic, aby mozna bylo znamie usunac na NFZ??? Nie mam innego wyjscia nie stac mnie na tak droga operacje. Bardzo prosze o pilna pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszedłem do Lekarza rodzinnego, wizyta trwała jakieś 5 min ;) powiedziałem, ze chcę usunąc znamiona z takich i takich powodów i Dał mi skierowanie do chirurga Chirurg powiedział mi, ze mogłby usunac jakims sposoem, ale dopiero jakbym miał 18 lal, brakowało mi jednego roku, więc dał mi skierowanie do szpitala gdzie na zabieg czekałem 8 miesiecy przez olbrzymie długi tego szpitala ;] z tego co czytałem wczesniej inne osoby czekaly znacznie mniej ;] powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otiava
kochani napiszcie mi gdzie w warszawie dobrze usuwają znamiona barwnikowe laserem??? mam znamionka na twarzy i zależy mi aby zabieg robiła osoba doświadczona i sprawdzona!!! ??????????????????????????? czekam na info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaolga - ja zrobiłam tak samo jak Młody - tyle że nie poszłam ze skierowaniem od lek rodzinnego do szpitala, tylko do prywatnej kliniki plastycznej, która miała podpisaną umowę z NFZ (klinika Jolly Med w warszawie, dr Obrocki się mną zajmował) - czekałam na pierszwy zabieg moze ze 2 miesiące (zapisywałam się pod koniec roku a wtedy już mają przeważnie do końca pozajmowane. potem kolejne zabiegi miałam co miesiąc, na jednym skierowaniu buyło napisane, ze do usunięcia są 3 znamiona) prywatnie w warszawie chcieli mnei skasować po 400zł za usunięcie jednego ;) (zależało mi na plastyku, żeby blizny zostały malutkie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nunez_77
Hej! Ostatnio znalazłam u siebie dwa znamiona narażone na częste drażnienie (pod biustem i na linii ramiączka od stanika) i popadłam w prawdziwą "pieprzykową paranoję". Nic mi się z nimi nie dzieje, nie bolą, nie swędzą, ale mimo to się martwię. Słyszałam o wielu sposobach usuwania takich rzeczy, ale ciekawi mnie szczególnie jeden z nich- laserowe wypalanie. A więc moje pytanie brzmi: czy to bezpieczne? Jeśli np. dermatolog przy użyciu dermatoskopu ręcznego stwierdzi, że to niegroźne zmiany i można je wypalać to decydować się na taki zabieg? Czy laser nie spowoduje przemiany niegroźnego znamienia w nowotwór? Proszę o szybką odpowiedź bo ja tu już nie wyrabiam psychicznie x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorella20
Cześć wszystkim,czy ktoś mógłby polecić mi jakiegoś dobrego prywatnego dermatologa bądz onkologa w Szczecinie?Mam do usunięcia chirurgicznego jednego pieprzyka a onkolog u którego badałam się w Bydgoszczy chce za usunięcie z badaniem 650 zl :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek123a
Witajcie! Mam znamię, które "wyrosło" mi w ciągu ostatniego roku. Nie jest duże, ok 3mm średnicy, ale dermatolog zalecił wycięcie. Jak duża blizna zostanie po wycięciu chirurgicznie skalpelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirek - na jeden szew albo nawet i nie :) może stripem zakleją żeby się goiło. ja miałam jeden pieprzyk (większy niz 3mm średnicy) usunięty i zszyty jednym szwem i teraz nie ma po tym blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrtnb
Pytanie do osob ktore mialy WYCINANE ZNAMIONA i pieprzyki.Czy chirurg wymagal od Was szczepienia przeciw zoltaczce? czy nie byliscie szczpienie bo o to nie pytal? Jaka metoda po za wypalaniem i zamrazanie mozna izyc bez wymogu szczepienia? Prosze o odpowiedzi. Chce udac sie do prywatnego gabinetu na zanieg a nie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka24
hej ja mialam 2 miesiace temu usuwanego pieprzyka 3milimetry mialam 3 szwy a nie tak jak mowi samanta mam jeszcze slad cos takiego jakby mi ktos cygara zgasil na twarzy tylko mniejsze hehe czerwone jest wiadomo bylam u chirurga plastycznego zapalcilam duzo kasy ale wartalo. o szczepionke tez nie pytal. jakies pytania? piszcie na maila. wiolurka1985@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrtnb
moze ktos jeszcze sie wypowie na temat szczepienia czy mial specjalnie robione po to by moc miec usuwane znamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak widać kwestia chirurga i pewnie znamienia - ja też robiłam u plastyka, nie zapłaciłam nawet złotówki ;) i nie mam śladu po tym jednym szewku. znamię było na karku - musiałam tylko uważać, zeby nie kręcić za bardzo szyją na początku - no i całe szczęscie - im mniej blizn tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. ja byłam zaszczepiona, ale nie pamiętam czy mnie o to pytano. szczepienie na zółtaczkę ogólnie lepiej mieć - dla własnego bezpieczeństwa. w przeróżnych sytuacjach można się zarazić, a zapobiegnięcie temu nie kosztuje tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hem
ja mialem usuwana dosc duza narosl ktora mialem od urodzenia metoda laserowa u prywatnego dermatologa. jestem jak na razie bardzo niezadowolony z efektu. jest duza blizna i do tego nie plaska a wypukla a juz minelo prawie 4 miesiace :/ mialem zamiar usunac jeszcze kilka pieprzykow ale totalnie stracilem w to nadzieje bo widze, ze polscy "profesjonalisci" chyba nie do konca wiedza co robia. mam tyle roznych znamion skornych, ze pewnie razem wszyscy wzieci tyle nie macie (glownie pieprzyki i to dosc duze, na samej twarzy pewnie z 20). a do tego totalnie odebralo mi nadzieje na ich usuniecie. szukam i szukam na necie i nic nie moge znalezc... bez sensu taka ilosc wycinac bo bede caly w bliznach... dziwi mnie, ze w dobie dzisiejszego rozwoju medycznego nadal nie ma jakiegos kremu na rozpedzenie barwnika i regeneracje skory. a depresja sie powieksza :((( dodam, ze na zachodnim rynku (w necie) jest wiele kremow usuwajacych pieprzyki ale jest to bardzo niebezpieczne bo bazuje na kwasach i nawet jezeli pisze, ze jest na naturalnych skladnikach to tak naprawde chodzi o naturalne kwasy. osobiscie zyje nadzieja, ze kiedys wreszcie pojawi sie na rynku jakis zloty srodek i moze chcociaz reszte zycia bede zadowolony ze swojego wygladu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hem
Hej,rozumiem Twoj bol :O Jestem dziewczyna i moja skora ma straszna sklonnosc do piegow pieprzykow.Obserwuje swoje cialo i widze ze ciagle pojawiaja sie nowe przebarwienia co mnie strasznie wkurza :O. Za kilka miesiecy wybieram sie do dermatologa wysiac pieprzyki duze!! boje sie czy nie bedzie blizy,czy da sie usunac tak odrazu.Czuje sie gorsza przez to ze je mam! Ludzie sie mnie brzydza przez nie.. :( takie mam wrazenie... jak mnei ktos caluje to nie w ten policzek gdzie mam te myszki tylko zawsze w drugi! TO NIE JEST PRZYPADEK! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i zdezorientowana
witam. kilka dni temu usuwałam znamię u dermatologa ze wzgledow estetycznych.znajdowalo sie na twarzy i najgorsze bylo to,ze rozly na nim wloski ktorych codziennie musialam sie pozbywac. to bardzo krepujace i postanowilam cos z tym zrobic. lekarz wymrozil mi to znamie i kazal przyjsc po paru dniach na nastepne zamrazanie.wszystko bylo by ok,gdyby nie to ,ze na tym gojacym sie znamieniu NADAL ROSNĄ TE OCHYDNE WŁOSKI;( i teraz tak sie zastanawiam-czy gdy znamie zniknie te wloski tez znikna czy zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec. chir.
Niestety jest duże prawdopodobieństwo, że włosy będą dalej rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergtyuiljuhygtfr
Hej. Mialam 1.5 roku temu wumrazane znamie na twarzy,i niestety tez mialam na nim wloski ktore na bierzaco wyrywalam :O .Teraz moj pieprzyk jest mniejszy,ale nadal widoczny-przydalo by sie kolejne wymrazanie a wloski jak rosly tak rosna nadal :O okropienstwo! dlatego zmierzam isc do chirurga i wyciac to badziewie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×