Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

Gość Pientaszek
Aniu! A ja napiszę Ci tak, żadna niania, ani żaden żłobek nie zastąpi całodniowego kontaktu małego dziecka z matką. Do 3 roku życia kształtują się najważniejsze cechy osobowe człowieka. Jeżeli w tym czasie dziecko ma ograniczony kontakt z matką nigdy nie będzie w pełni psychicznie zdrowym człowiekiem. I w tym wieku kontakt z innymi dziećmi nie jest dla dziecka konieczny, dziecko w wieku 0 - 3 woli bawić się samo lub z dorosłymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniateżmamapracująca
Oczywiście. Każda mama chciałaby miec możliwośc przebywania ze swoim dzieckiem do 3 r. ż. ale to często niemożliwe. Co innego zostawic swoje dziecko i pojechac na kilka mies. za granicę do pracy a co innego oddac pod opiekę niani lub żłobak na kilka godz dziennie a resztę dziecko z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 66
Nie teoretyzuje , ale sadzę , że dla tak małego dziecka , najlepszym miejscem jest jego własny dom , i jeśli mama nie może pilnować , niech więc to będzie miła i ciepła niania , na kontakt z dziećmi dziecko ma dużo czasu , sądzę ,że mając 1 roczek czy dwa albo 3 latka , dziecko jeszcze nie potrzebuje kontaktu z innymi dziećmi , najważniejszy kontakt w tym wieku to kontakt z rodzicami , do 3 go roku życia wyrabia się więź z mamą , jeśli mama mu tego nie udostępni to w przyszłości nie będą ze sobą mocno związani emocjonalnie , a co za tym idzie , nie będą się rozumieli , dziecko nie będzie czuło bezpieczeństwa i zaufania, nie będzie chciało się dzielić swoimi problemami z rodzicami , te najważniejsze trzy lata zaowocują dopiero w przyszłości ,dlatego mama zawsze powinna z takim maluszkiem starać się być razem , nawet kosztem własnej pracy , bo w końcu to dziecko jest najważniejsze, dziecko towarzystwa potrzebuje w późniejszym etapie życia , 4-6 lat i dalej , a wcześniej do 3-4 lat powinno mieć dawane duże dawki czułości i miłości , czego niestety nie serwują w przedszkolach i żłobkach ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_2022
HEJ DZIEWCZYNY MAM PROBLEM. ILE POWINNAM WZIĄŚĆ ZA PILNOWANIE 2 DZIECI 5 LETNIE I 8 MIESIECZNE 3-4 RAZY W TYG. W TYM PRZEZ 2 DNI PO 10 GODZIN. Z GÓRY DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myssia
opiekowałam się dwójką dzieci na "okrągło" przez prawie siedem lat.Dzieci wtedy miały 2 i 4lat.zaczęły mówić do mnie mamo.matka ich nie miała nic przeciw i nadal regularnie wyjeżdzała za granicę. Umówiłyśmy się że jak znajdę mieszkanie do kupienia w dobrej cenie to połowa mieszkania będzie moja w zamian za opiekę nad jej dziećmi.mieszkanie kosztowało dwa lata temu 28tys.Ja na dzień dzisiejszy chcę połowę z tego.Czy to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubatuba
Dzisiaj niania, ktora pacuje u mnie rok i zarabia 2300 zl miesiecznie "zasugerowala" podniesienie pensji do...4200 (o 10 zl wiecej niz dotychczas) :D - uznala, ze jak dzieci (mam dwoje) spią i wtedy ja wychodze po zakupy to jest opieka nad dwojką i tak sie powinno liczyc, niezle, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubatuba
10 zl za godzine ma sie rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ubatuba
cos krecisz?:O Po ile niania jest godzin dziennie?Domyslam sie,ze ok.10 godzin dziennie.Ty przez te dziesiec godzin robisz zakupy a dzieci tyle spia?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazde dziecko jest inne
jedne lepeij odnajdują się w przedszkolach inne nie potrafią odnaleźć się w tłumie innych dzieciaczków. Osobiście uważa, że do 3. roku życia dziecko powinno mieć nianię, a ewentualne przedszkole dopiero po trzecim roku życia. Taki maluszek przecież chodzi z nianią na plac zabaw itd. kontakt z innymi dziećmi jest dla mnie wystarczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrr
Ależ inteligentna ostatnia wypowiedź, esencja przemyśleń i burzy mózgów- odkrycie XXI wieku!!!!!!!!! Chylę czoła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssns
mieszkam w malym miescie ile powinnam dostac za opiek nad niemowlakiem? Bo bbaka chce dac 400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do usssns
napisz jaki to rejon mniej wiecejbo to ma ogromne znaczenie, male miasteczo pod warszawa to lepszy dochod niz male miasteczko pod lublinem! no i nie piszesz ile godzin dziennie przez ile dni w tygodniu jak za caly etat i za samodzielna opieke to wyslalabym babe na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malpigaj
nie spamuj i nie klambede te3raz gdzie sie da siac antyreklame uslugomogrodniczym, ktore tak chamsko reklamujesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssns
miasto Tuchola wojewodztwo kujawsko pomorskie dzieckon niemowle praca nainaki od 6 do 14 i od 14 do 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za takie godziny
za takie godziny to za malo placi bo nawet nie mozesz sobie zorganizowac pracy dodatkowej, powinnas jej powiedziec, ze liczysz 5 zl za godzine a w przypadku pracy stalej na pelen etat mozesz zejsc do 4 na godzine, za prace po godzinie 20 oraz w weekendy stawka x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia7725
10.00 15.00 to chyba standart www.okiemniani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati 1986
Witam , mam takie pytanko ile mogę zaproponować niani za około 10 godzin pracy dziennie .mieszkam w małym miasteczku pod Szczecinem. Rozstałam się z ojcem małej (ma 2,5 roku) i musiałam przerwać wychowawczy, czekam na miejsce w przedszkolu. dodam że sama zarabiam 6 złotych na godzinę. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaaguś*
Pati 1986 I ja Ja jestem w Podobnej Sytuacji Zarabiam 1200 miesięcznie Mieszkam w małej miejscowości.a Mój Prawie ex małżonek oznajmił mi że pod koniec stycznia wyjeżdza.I co tu teraz zrobić Zrezygnować z Pracy To co ja w życiu nie dam rady,a niania to chyba ostatnie wyjście z tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaaguś*
dodam że córcia ma 4 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny jerry
Zarabianie w internecie poprzez klikanie. Posiadam pewne i sprawdzone strony, uczciwi i wypłacalni administratorzy. Jeśli jesteście zainteresowani proszę o e-maila. Gwarancja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdf
/// offerma: ktoś kto kieruje się uprzedzeniami i dawno nieaktualnymi stereotypami /// nie kieruję się uprzedzeniami, ale wiedzą z zakresu genetyki. Oto Naoczny efekt wybiórczości, wysokich wymagań, czyli ostrej selekcji DNA, i towarzyszących im: długotrwałego singielstwa, oraz dbałości o komfort swojego życia: 1. http://www.soundoffcolumn.com/images/cindy-crawford-kids.jpg 2. http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2007/12/08-15/cindycut-crawford--_416FC7.jpg Cindy Urodzona w 1966, rodzi pierwszego synka Presley'a w 1999, w wieku 33lat. Córkę Kaya'ę w 2003, w wieku 37lat Efekty?: Dla rodziców: Poczucie spełnienia i zrealizowania w karierze zawodowej Dla dzieci: Wybitnie atrakcyjne potomstwo. Dobre traktowanie przez rówieśników. Wysoka samoocena, od dziecka. Brak problemów w kontaktach z ludźmi. Powodzenie u płci przeciwnej od najmłodszych lat. Zamożność rodziców. Szczęście, poczucie spełnienia i sensu przez całe życie. Wychowanie przez ludzi dojrzałych, szczęśliwych spełnionych. Dzieci nie są dla wszystkich. Gdyby tylko tacy ludzie się rozmnażali, to faktycznie ludzkość byłaby piękna i szczęśliwa. Gdzie ta wielodzietność wśród Gwiazd forsowana przez "no masz"?. "No masz" czy swoje potomstwo też wyposażyłaś w taką urodę?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania dla czternastolatka
idż dziecko spać a nie o 5.30 piszesz tutaj, dziewczyny szukasz czy niani dla siebie dziecko drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PILNE!!! witam otrzymałam od znajomych męża propozycję pracy jako opiekunka ich 3mies. synka u mnie w domu pn.-pt 7-15 ile powinnam wziąć pieniążków za taką opiekę proszę o radę pozdrawiam.WŁOCŁAWEK KUJ-POM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia333
niania mojego synka pracuje 5 dni w tygodniu po 9 godzin. place jaj 1600 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa_7
ja płace 9zl za godz pod Wrocławiem, ale niania musi dojechac 20km do mnie.. a do tego siedzi po 10h.. wiec 1600wychodzi mniej wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to dużo ja mam 5 stow za 8 godzin 5 dni w tyg,,, ale to male miasteczko,, hm az mi szkoda hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja pracuje jako niania... Opiekuje sie blizniakami, ktorzy maja 5.5 lat, chodza do przedszkola. Mam 5 zl za godzine, wydaje mi sie ze to malo za dwojke dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pientaszek
5 zł. za godzinę przy 2 dzieci to po prostu wyzysk człowieka. Ja przy jednym dziecku mam 9 zł. i wcale nie uważam, że to dużo (mieszkam w mieście średniej wielkości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×