Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

Gość lenusia
nianiaBasia - co jest ciezkiego w pracy informatyka? pozatym ze trzeba 5 lat na ciezkich studiach harowac a potem praca tez odpowiedzialna i stresująca, wiec co mowie bo moj mąż wlasnie jest programista, gdzie ja napisalam ze chce dac niani 3zl za godzine co?? mnie smieszy tylo to ze srednia pracy czlowieka po studiach w miescie wynosi ok 2000zl na reke , a niania ktora albo jest studentka, emerytka albo pracuje jako niania bo nie ma kwalifikaci do podjeciaq innej pracy chce 10zl za godzine co za 8h dzienne, 5dni w tygodiu wychodzi 1600zl! czy to jest normalne? pozatym zazwyczaj ninia nie placi zadnego podatku, nierozlicza sie... a ja 1/3 pensji musze oddac ninia najlepiej byc jako studentka, czy mloda dziewczyna a potem jak sie lubi dzieci to czemu nie zrobic sobie jakis studiwo i rozpocząc pracy w zlobku, przedszkolu? lub swoj biznes rozkrecic mysle ze w Polsce probem polega na tym ze minimalna stawka jest bardzo niska, nawet ludzii z dobrym wyksztalceniem, i potem dziwic sie ze sa klotnie matka nie chce oddac calej pencj nianii a niania tez chce z czegos zyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
nianiaBasia - co jest ciezkiego w pracy informatyka? pozatym ze trzeba 5 lat na ciezkich studiach harowac a potem praca tez odpowiedzialna i stresująca, wiec co mowie bo moj mąż wlasnie jest programista, gdzie ja napisalam ze chce dac niani 3zl za godzine co?? mnie smieszy tylo to ze srednia pracy czlowieka po studiach w miescie wynosi ok 2000zl na reke , a niania ktora albo jest studentka, emerytka albo pracuje jako niania bo nie ma kwalifikaci do podjeciaq innej pracy chce 10zl za godzine co za 8h dzienne, 5dni w tygodiu wychodzi 1600zl! czy to jest normalne? pozatym zazwyczaj ninia nie placi zadnego podatku, nierozlicza sie... a ja 1/3 pensji musze oddac ninia najlepiej byc jako studentka, czy mloda dziewczyna a potem jak sie lubi dzieci to czemu nie zrobic sobie jakis studiwo i rozpocząc pracy w zlobku, przedszkolu? lub swoj biznes rozkrecic mysle ze w Polsce probem polega na tym ze minimalna stawka jest bardzo niska, nawet ludzii z dobrym wyksztalceniem, i potem dziwic sie ze sa klotnie matka nie chce oddac calej pencj nianii a niania tez chce z czegos zyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąz
programista a wklejasz po kilka razy ,może poucz się trochę? nie każdy ma możliwość studiować ,kształcić się ,są różne koleje losu.ci co właśnie nie mają wykształcenia to mają odpadkami żyć ?zastanów się co piszesz ,może poradź się męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy mamcia
Lenusia sama napisalas,ze przy 8 godzinach pracy niania zarobi 1600zl.Uwazasz,ze to jest duzo bez ubezpieczenia?To jest ta najnizsza i ZUS,ktory idzie dla niani w razie choroby bierze wiolne i nikt jej za to nie placi Jezeli chce urlop to tez zazwyczaj nikt jej nie zaplaci Jezeli panstwo wyjezdzaja na wakacje to niania ma wolne ale nieplatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy mamcia - ja znam same nainie ktore zusem sie nie martwia bo: zarabiaja na zcarno powiedzmy 1600 jako niania do tego pobieraja rente ok 700zl albo sa bezrobotne na zasilku, plus profity opieki spolecznej, dodatki do mieszkania itd.. no bo sa biedne ale to ze biora za opieke nad dziecmi :/ wiec ja bym sie tak o te chorobowe i urlopy nie martwila, a skoro chcialaby taka niania zarabiac legalnie u mnie to czemu nie dam jej 1600 ale musi sobie odprowadzic zus, podatek itd.. wybaczcie ale ja rowneiz uwazam ze praca niani to nie wymaga wiele wyksztalcenia, jedynie odpowiedneigo charakteru, ja osobiscie wolalabym kamienei nosic niz patrzec jak dziecko bawi sie w piaskownicy :) przeczytalam ostatnie 2-3 str tematu i przerazaja mnie et stawki 10zl za godz :/ ja tyle nei zarabiam a pracuje na stanowisku umyslowym, wymagajacym wyksztalcenia i doswiadczenia kierunkowego, odpowiedzialnym i nie ejst to stanowisko podstawowe :/ rozumiem ze nainia tez czlowiek i tez chce zarabiac ale ludzie tzreba sie dopasowac do rynku skoro wiekszosc ludzi zarabia 2tys na reke to dlaczego nainia ma zarabiac wiecej?? a dlaczego mniej? to jzu odpowiem bo jak bedzie zarabiac tyle smao co matka to zostanie bez pracy i nic nei zarobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaBasia
U mnie w okolicy a mieszkam obok warszawy rodzice wiedza jakie sa stawki i nikt mi nie robi problemu, chca miec nianie te 10zl musza dac i skonczylo sie ze mamy szukaja "osoby" szukaja studentki pedagogiki z referencjami. Druga sprawa jest taka ze jest mama i mama. Jedna uwaza ze siedznie z dzieckiem to "nic" i daje mala stawke a do tego sie denerwuje jak sie prosi o 2zl wiecej, druga mama natomiast stawia swoje dziecko ponad wszystko i dodaje te 2zl bez problemu, bo doskonale wie ze siedzenie z dzieckiem caly dzien to ciagla uwaga, ostroznosc, zabawianie itp. Oczywiscie ze niania nie musi miec wyksztalcenia, ale zawsze wezma ta po pedagogice, jak bedzie wybor. Lenusia Ty to ciezka jestes, napisalam te 3zl dla przykladu Twojego skapstwa i braku zrozumienia dla niani. A co studentka nie czlowiek i nie moze sprawiedliwie zarabiac? a mnie wkurza jak "programista" zarabia w chuj kasy za siedzenie przy biurku a co najsmieszniejsze czesto "po znajomosci" ma prace zalatwiana. Mam mnostwo znajomych siedzacych w tym interesie i jakos sie nie wysilaja a na kredyt na mieszkanie stac. Wiec siedz z dzieciakiem dzien w dzien, a po kilku latach zrozumiesz jaka jest rola niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
maz- co ma wklejanie posta do męża programisty co? nie masz sie juz kobieto czego czepiac to sie czepiasz tego ze 3 razy wklejony.... co do pracy informatyka to wszystko zalezy, dzisiaj moj facet wrocil o 19 do domu, zjadl i dalej do teraz siedzi za kompem wiec nie wiem czy to az taka lekka sprawa. jak cos nie bedzie dzialac i zle cos zrobi kilka razy to moga go zwolnic ja nie jestem skompa, nie chce calej pensji oddac niani wiec szukam opieki najtanszym kosztem mambasia- to sugerujesz ze studentka moze zarabiac 1600zl? czyli niewiele wiecej a nawet mniej niz osobo po studiach i z doswiadczeniem? to jest nienormalne, po co jej tyle kasy? ona nie ma dziecka, kredytu i innych oplat droga niania nie znaczy leprza, dzis widzialam w parku nianie ktora dziecka nawet nie wyciagnela z wozka na placu zabaw bo jak to powiedzial "nie chce sie jej za nim chadzac" a wiem ze zarabia niezle bo czesto podkresla jaka to jej szefowa zamozna, wiec ja wole mlode dziewczyny a nie takie ktore juz znudzily sie dziecmi.Wiem ze ta praca bo jakims czasie meczy i czlowiekowi nie chce sie za bardzo poswiecac dla dziecka... jestem codziennie w parku i widze jak to wyglada.. moja kolezanka placila 19 leniej dziewczynie, 1000zl za kilka godzin dziennie, obie strony byly bardzo zadowolone, i nikt nie plakal ze duzo czy za malo bo dziewczynna nie znalazlaby lepiej platnej pracy tak szybko w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaBasia
Szukaj najtanszym kosztem, ale pamietaj ze najtanszy koszt to zawsze niezadowolenie. Maz nie siedzi przed kompem zawsze przez prace, ale uwaza to za swoja pasje, jak kazdy informatyk wiec nie rob z niego woła co tak strasznie pracuje. Matko jaka Ty Lenusia jestes tepa, no nie moge. Studentka myslisz ze jest na utrzymaniu panstwa? ze co pieniadze zrywa z drzewa? Mam do oplacenia studia ponad 400zl miesiecznie, wynajecie pokoju 500zl i co 1600zl to duzo? a o kinie i innych przyjemnosciach nie wspomne bo mnie nie stac!!! nie mierz jedna miara ze studentka nie ma oplat, czy Ty studiujesz? studiowalas? nie wiem jak nie chce byc na utrzymaniu rodzicow, jestem samodzielna i mam prawo jak kazdy zarabiac "normalne pieniadze" a zaraz bede po studiach wiec co nalezy mi sie wiecej. To ze osoby po studiach i z doswiadczeniem pracuja za mniej badz w nie swoim fachu to ich problem, kazdy radzi sobie jak moze! I pisze sie "LEPSZA" moze Tobie przydadza sie studia to zabaczysz jak zyje student za 1600zl! o kazda stawke mozna sie dogadac trzeba umiec i isc na kompromis i wystarczy a nie zachowywac sie egoistycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy mamcia
lenusia-skompa:O,leprza:O czyli niewiele wiecej a nawet mniej niz osobo po studiach-to zdanie najbardziej mnie rozwalilo:D:D:D brzmi jak-jestem za a nawet przeciw:D lenusia,niania Basia moglaby Tobie udzielic kilka lekcji ojczystego jezyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
nianiaBasia- a skad ty wiesz w jakim celu moj facet siedzi przed kompem wieczorami? myslisz ze jak sie w pracy 9h siedzi przed monitorem to dla wlasnego widzi mi sie czlowiek siada jeszcze wieczorem... ja studiowalam, ale 400zl na oplacenie studiow nie potrzebowalam bo mialam panstwowe, pozatym na studiach nie mialam czasu na nic poza nauką, pracowalam w wakacje za granicą wiec mialam potem kase na caly rok, rodzice ani zlotowki mi nie dali,trzeba sobie umiec radzic w zyciu. mnie nie obchodzi skad studenci wezna kase na zycie, o mnie sie nikt nie martwil, i nie martwi, jak ja nie mam kasy na np.zarcie to pani w sklepie nie obnizy marży bo ja jestem biedna, nikt ja nie nazywa egoistka! nie chcesz nie kupuj, idz gdzie indziej. ja nikogo nie będe zmuszac dla mnie pracowac...wiec nikt nie bedzie pokrzywdzony pozatym bede szukac nianki na kilka 4h, wiec to bedzie praca dorywcza, polegajaca na odebraniu dziecka z przedszkola, obiad i polożenie go spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka dorianka
śmieszy mnie tu większość postów, tak naprawdę w rzeczywistości to wszystko wygląda inaczej. jestem z wrocławia, mam cudowną nianię która przychodzi na 7 godzin od pn do piatku. poza opieką nie ma żadnych obowiązków typu gotowanie itp. Płace jej 600 zł, to samo moje przyjaciółki z wrocławia mają nianie po 500-600 zł. Więć te wszystkie wpisy o nianiach i ich zarobkach powyżej 1000 , 2000 i więcej mnie śmieszą, bo nie spotkałam takiej niani, zresztą nawet na rozmowach kwalifikacyjnych największa stawka jaką niania chciała to była 5 zł za godzinę,a Wrocław to przecież jedno z większych miast. Oczywiscie jeśli kogoś stać nie mam nic przeciwko temu, ale większość wpisów tu to dla mnie i moich koleżanek wpisy niań które chcą chyba podnieść swoje stawki. sama pracuję w instytucji państwowej jestem urzędnikiem, skończyłam dwa kierunki studiów, znam biegle język angielski i zarabiam miesiecznie 1600 zł netto, więc troszkę pomyslcie nad tymi wpisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opiekunce płace 6 zł/ h sama tyle zaproponowała zwykle zostaje z małym 7 h 5 dni w tyg acha zawsze dorzucam do wynagrodzenia ok 50 zł ( tzw napiwek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllus
Niektóre z Was nie mają dobrze poukładane w głowie. To że dziewczyna ma dziecko w wieku 18 lat nie znaczy że nie ma wykształcenia !!! Ja mam córke, którą urodziłam w wieku 18lat i skończylam szkołe średnia a obecnie studiuję i pracuję. Mojej niani płacę 9zł za godzine i pracuje ona ok. 3-4 razy w tygodniu, bo czasem ja ze swoją córką zostaje, czasem narzeczony badź dziadkowie. A Ci którzy sądzą że młoda mama jest głupia są w błędzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Łodzi i mam 10 zł za godzinę opieki nad 15-to miesięcznym chłopcem (bez gotowania, sprzątania itp) 6 godzin dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pracowałam w czasie studiów jako opiekunka to miałam 10 zł za godzinę. I nie ważne czy pracowałam 3 godziny tygodniowo czy 12 godzin dziennie (zdarzało się!). Jako au pair zarabiałam cienko, bo 60 f tygodniowo (w umowie miałam 20 godzin w tygodniu, ale kończyło się na całym dniu z dziecmi, jeden dzien wolnego...) Na drugim roku studiów udzielałam już korepetycji, 30 - 50 zł za godzinę, zupełnie inna praca, związana z wykształceniem, ale i tak pracę jako niania wspominam bardzo dobrze. Każdy płaci niani tyle ile może, ale bez przesady.. Słyszałam kiedyś opowieść dziewczyny która pilnowała dzieci za 3 zł/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka Toruń
bliźnięta 2 letnie - mam stawkę miesięczną 950zł +wyżywienie. jestem z dziećmi od 7:30 do 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaBasia
hmm z lenusia zycze zebys znalazla niane idelana dla swojego dziecka i moze na tyle, bo moja cierpliwosc do Twojej glupoty sie wyczerpala, a niby taka wyksztalcona i studia panstwowe, gratulacje. co do mamy synka dorianka to sama jestes smieszna, wroclaw to wroclaw, w warszawie stawka to 10zl i wiecej tak samo okolice. JA za pol etatu mam 1500zl wiec mozesz sobie wsadzic te swoje studia, jezyki jak pracujesz za 1600zl na "waznym stanowisku" trzeba umiec sie ustawic i cenic siebie. Tez koncze studia, ale nie robie z siebie krolewny co ma wyksztalcenie bo w obecnych czasach kazdy je ma. Wiec nie pisz mi ze Cie smieszy, wejdz na forum niani i sama zerknij jakie sa stawki. " to co Ty wypisujesz zenada, rzeczywistosc nie jest tylko dla Ciebie, moze zyjesz w innej bajce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaaaattttttttttttt
Przeciętne wynagrodzenie to 10 zł , 4,5???????? czy ktoś zgodzi się pilnować dziecka za tak niską kwotę ??? Pilnowanie dziecka to ciężka sprawa bo dzieci mają bogatą wyobraźnię i trzeba cały czas uważać ______________- http://tnij.org/gv7r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
nianibasia-hoho ale sie ustawilas w zyciu:)) no nie podadasz dziewczyno, 29lat masz i pracujesz jako nianka na pol etatu hahaah. Ja tak pracowalam jak mialam 19lat! w tym wieku to juz powinnas mniec dobra posadke a nie cudze dzieci nianczyc....ewentualnie tylko sie doksztalcac a nie dopiero studia robic! nie wiem co studiujesz ale jezeli po studiach bedziesz chciala isc do pracy to nie dostaniesz duzo kasy, bo dopiero zaczynasz, zero doswiadczenia i juz nie pierwsza mlodosc. Wiec moze lepiej zostan tą nianią jak chcesz być dalej 'dobrze ustawiona' zejdz na ziemie i popatrz na siebie krytycznym okiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanny123
mama synka dorianka - za 600 zł można dziecko do żłobka zaprowadzić...a nie prywatnej opiekunce płacić która jeszcze do Was przychodzi ja zarabiam 8 zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaBasia
lenusia Twoja inteligencja mnie zabija, mam 21 lat...nick w mailu nic nie znaczy, taki sobie zalozylam. Ludzie robia studia w kazdym wieku, u mnie na roku mnostwo takich mamusiek jak Ty, ludzi po 30stce, 40stce i nikt nie robi z tego wielkiego "halo" tylko Ty jestes na tyle wredna zeby czlowiekowi zalowac sie ksztalcic po 30stce. Studiuje pedagogike resocjalizacyjna, pisze wlasnie licencjat i po wakacjach wyjezdzam z tego kraju, bo u nas zycia godnego nie ma a na dodatek jak trafiam na takie idiotki jak Ty to nie wiem czy plakac czy smiac...maz informatyk Ci powie ze nick to w 90% fikcja. Martw sie o swoj wiek, ja zycie wlasnie zaczelam i juz wiem jak sie ustawic i jak slysze ze babki po studiach, fakultetach maja 1600zl to mnie zal ogarnia ale tak to tylko w Polsce. Zacznij sie martwic o swoja "pierwsza mlodosc"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
inteligencja zabijasz to mnie ty! wiesz jak latwo znalesc twoj profil na necie dziewczyno? dzieki towjemu mailowi podanemu w nicku? wystarczy go w google wkeic i juz ma ja jestem po 30....skad ty to wytrzasnelas? ???? jeszcze mi troche brakuje a patrzac na twoje zdjecie to wygladam mlodziej niz ty :) no ale w twoim zawodzie wyglad nie ma zadnego znaczenia nie?:) wiesz jak sie ustawic a musisz emigrowac? jak po twoich studiach bedziesz chceic sobie znalesc prace w Polsce to zobaczysz ile ci dadza na początek....a tez bedziesz po studiach i z jednym jezykiem skoro tam jedziesz i zal mi ciebie ze mowisz tak ze w polsce nie ma zycia godnego.....zobaczysz jak bedziesz zyc godnie za granica gdzie wszyscy traktuja polakow jak tych duzo gorszych prędzej czy pózniej wrocisz ps. powalilas mnie na kolana stwierdzeniem ze nick to w 90% fikcja? dlaczego akurat 90? moze 80%? albo 70% haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
aha nianiabasia- nie zapominaj ze masz 22lata:) tzn tak podalas w twoim profilu niani:) i kto tu mowi ze ludzie sa malo inteligentni jak sama sie mylisz co do swojego wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaBasia
coz 22lat jeszcze nie skonczylam, rocznikowo sie zgadza wiec system sam przypisal mi 22...boze mamo musze sie tak tlumaczyc? powiem tak lapiesz sie bardzo glupich szczegolow zamiast serio pomyslec co i jak. dla mnie mozesz miec i 50lat. w Polsce zawsze bedzie zacofanie i jestes tego najwiekszym przykladem, wyglad nie powinien miec znaczenia w szukaniu pracy, czy okreslaniu jaka ta osoba jest z charakteru ale ciemnota jaka okazujesz stawia mnie w przekonaniu ze Polska jest daleko za murzynami. Wygladaj sobie mlodziej, ale latka leca kochana. Fajnie ze nie wygladam jak smarkula no nie :) Emigruje z checi poznania swiata, nowych ludzi, nowych doswiadczen, mam znajomych za granica i nie gadaj mi ze jak wyjade to zobacze. Wybralam taki kierunek studiow bo czuje ze chce pomagac w resocjalizacji i wiem ile moge zarobic, poki jestem mloda chce sprobowac pracy i zycia za granica a do polski zdaze wrocic i pracowac w zawodzie. Ty siedz tutaj i patrz jak nasz rzad robi z nas idiotow i jak Twoj maz haruje na rodzine. Ciesz sie ze TY jestes ustawiona, bo znam ludzi ktorzy 100zl odlozyc nie moga, widze jak traktuja ich urzedy kiedy skaladaj papiery np o zasilek rodzinny. Dla mnie jestes jednym wielkim BANANEM co zawsze miala dobrze w zyciu. Pomysl o tych ktorzy kazdego dnia sa ponizani w pracy i wyzyskiwani bo chca zarobic te 1500zl!!!!!!!!!!!!!!!! Twoj ewentualny komentarz zostawie bez odpowiedzi, bo z takimi ludzmi jak TY nie mozna pogadac w zgodzie, ciage naskakujesz i czepiasz sie glupot typu 80% czy 60% czy tego ze system na niani przynal mi juz 22 lata....mam wieksze problemy niz Twoje fanaberie zajmij sie dzieckim a nie sprawdzasz mnie na necie...zalosne, a temat forum jest inny. zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka133
Słuchajcie! W niewielkim miasteczku niedaleko Łodzi (w Łowiczu) nianie dostaja z reguły ok. 3 zł za godzinę. U mojego dziecka niania jest od półtora roku, dostaje miesiecznie 350-400 zł. Ona jest bardzo zadowolona, ja tez. Moi jedni znajomi też tyle płacą, a drudzy płacą 4 złote ale za dwójkę dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenusia z Ciebie to prawdziwy Sherlock Holmes w spodnicy:D :D :D rozwalilas mnie:D To pewnie Twoj maz informatyk raczki w tym sledztwie maczal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W bielsku Podlaskim 5zł/ha lub stawki miesięczne od 500zł do 800 za jedno dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KorsRelax cześć, jestem z Hajnówki, ale nie wiem jakie są u nas stawki, pewnie takie same. Hajnowianki jeżdżą do W-wy pilnować, dobierają się w pary, wychodzi po dwa tygodnie w miesiącu na osobę i po tysiącu zł.Też tak mogłabym,ale nie mam kumpeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia lat 17
Witam! Ja dwa lata temu pilnowałam 5 miesięcznej dziewczynki. Bylo to wesele wiec rodzice byli na sali a ja w pokoju u gory. Sumujac wyszlo mi ze bylam z mala ok 20 h. Zarobilam wtedy 100zl. Mysle ze to rozsadne wynagrodzenie. Mala praktycznie caly czas spala. A ja przez 1h bawilam sie w najlepsze na weselu. :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×