Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eju_nia

WYNAGRODZENIE....NIANKI.....ile płacić ????

Polecane posty

Gość ogolne refleksje
do xoxoxo : nie chce wdawac sie w zadne wielkie dyskusje, uwazam po prostu, ze skoro ktos ma kwalifikacje, ktore mu pozwalaja podjac sie takiej pracy, niech nie oczekuje, ze bedzie zarabial nie wiadomo ile. No niestety tak to jest na swiecie, ze duzo lepiej platne sa prace intelektualne niz fizyczne. I jesli np prywatny nauczyciel chocby jezyka ma stawke np 50 zl / h i tez nie pracuje 40 h tygodniowo to ja bym sie chyba z choinki urwala, zeby oszacowac sprzatanie na 25 zl /h ... Ja potrzebuje pomocy domowej na 6h w tygodniu, place 15 zl / h. Moge placic wiecej, jesli te osobe polubie, ale to dlatego ze bede chciala jej po prostu pomoc i podzielic sie z nia jesli mi nie jest zle a nie dlatego ze jej praca bedzie tyle warta. Bo co do zasady uwazam ze najnizej mozliwie kwalifikowana praca powinna byc oplacana najnizsza krajowa stawka ;) I tyle moich rozwazan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1234
ja zarabiam w warszawie 1800zl za dwojke dzieci po 11godz studiuje zaocznie wiec od poniedzialku do piatku posiadam juz referencje i jestem polecana dziewczyny niedajcie sie wykorzystywac nanie to nie instytucja charytatywna a potem sie slyszy ze nianie zle traktuja dzieci??nic dziwnego skoro sa ponizane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina1234
a co do mamy Dorianka to kobieto ja koncze w tym roku psychologie ale sie z tym nieobnosze:)ty myslisz ze rozumy pozjadalas?pempkiem swiata niejestes a jezeli ponizanie opiekunek jest dla ciebie fer to chyba te studia ukonczylas jednym slowem przez lozko bo kto takiej idiotce dal dyplom???:)trzasnij kobieto tym mozgiem jag go wogole posiadasz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisuga
Witam! Drogie Nianie i Pracodawcy, jaka jest aktualnie stawka za pilnowanie (jednego dziecka) na miesiąc w Warszawie? A jaka poza Warszawą(najbliższe okolice) Ewentualnie, jednego Dziecka, a tylko czasami dwójki(mam na myśli starsze rodzenstwo, które chodzi do przedszkola/szkoly) Z góry dziekuję za informację. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolne refleksje
to zalezy od pracodawcy, ale w warszawie bym powiedziala ze stawki nian to 12 zl / h przy stalym etacie a dorywczy baby sitting 15 zl / h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolne refleksje
jeszcze dodam, wlasnie w takim przypadku gdy jedno male a starsze chodzi do przedszkola i jest tylko po przedszkolu I niania to niania a pani do sprzatania, gotowania, prasowania itd to ktos inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netii
OOoo masakra jakie niektorzy w tym temacie podaja stawki.. i jeszcze sie do tego przyznaja oO' mnie by bylo wstyd komus ponizej 10zl, za taka prace. Za 5,6zl/h to mozna sie najwyzej dzieckiem zajac na zasadzie ze siedze z nim i najwyzej obiad odgrzeje. nie chcialoby mi sie inicjowac zadnych zabaw, a jak dziecko jest niegrzeczne albo rozpuszczone, to juz tym bardziej bym sie nie podjela pracy za taka kwote. poza tym ta praca to duza odpowiedzialnosc, trzeba miec non stop oczy w okol glowy. Sama sie opiekuje super zywym dzieckiem, na dodatek niegrzecznym, upilnowac e nieraz to normalnie masakra jakas jest. i smiesza mnie teksty typu, ktos tam pisal pare postow wyzej, nie chce mi sie szukac 'ze jak ja mam placic niance 1600 miesiecznie za TAKA prace, sama 2000 zarabiam, po studiach' (wgle co za oburzenie po studiach hahah to moze pora sie przekwalifkowac? w koncy suedzenie caly bozy dzien z dzeciakami i zabawianie ich to tka super praca..) noo, a odnoszac sie jeszcze do tego.. jak uwazasz ze to duzo i cie na to nie slac, to posylaj dziecko do zlobka/przedszkola. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
netti- zrozum ze po studiach nie zarabia się odrazu tysięcy!!! bez doswiadczenia zaraz po szkole 2000tys to ok! Jednak juz po 1-2 roku mozna zarobić dobre pięniądze. Co to za nianka z ciebie skoro opieka nad dzieckie jest dla ciebie "masakrą" i nie taka super praca, chyba sie z powołaniem minęłaś? kto TOBIE broni sie przekwalifikować? Czasem najpierw warto pomyśleć zanim sie cos glupiego palnie....czy ty wiesz jak wygląda sytuacja w polskich zlobkach i przedszkolach? wiesz ile dzieci sie dostaje w porównaniu do tego ile jest chętnych? chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostrzegam przd nianiami zlodziejkami - zdarzyla mi sie niestety taka osoba, jak pomysle, ze przez rok opiekowala sie moimi dziecmi... Wyniosla zlota bransoletke, 1100 euro, zabytkowe sztucce, srebrne podstawki pod kieliszki, bardzo drogie okulary. Do tej pory nie moge w to uwierzyc. Dodam, ze rzeczy nie byly zostawione na wierzchu. A ja czesc czasu bylam z nia i z dziecmi w domu. Baba pensje miala dobra, bo po poczatkowym okresie, gdy zarabiala 2400, dokladnie po roku, zazyczyla sobie podwyzki do...3400, glupio sie zgodzilam, bo dzieci ja pokochaly. Do czasu... Uwazajcie kogo zatrudniacie! Ta byla mila, usmiechnieta, szczera (!), zawsze chetna do pomocy, do zostania po godzinach, itp. - nigdy w zyciu bym sie nie spodziewala, ze moze krasc i to nie to, co popadnie, tylko rzeczy wybrane, wypatrzone, nie do odzyskania i odkupienia. ❤️Staś❤️ 21.02.2007 ❤️Hania❤️ 16.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolne refleksje
ja problemu kradziezy nie mam, bo pieniadze trzymam w banku lub drobne w portfelu, a z telewizorem czy inna wartosciowa rzecza wiekszych gabarytow raczej nie przedefiluje, tym bardziej ze jest ochrona na dole budynku :))) a jak mi ukradnie perfumy to przeboleje ;) wspolczuje, ale trzeba sie troche zorganizowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotkaooooo
Nie rozumiem pewnej rzeczy. Skoro ktos zarabia okolo 1500 zlotych / mies to po co decyduje sie na dziecko? Kto przy zdrowych zmyslach zatrudnia nianie placac jej 2-7 zlotych/godz. Ludzie czasy sie zmieniaja i niewolnictwo sie skonczylo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotkaooooo
NIewolnictwo sie skonczylo!!!!!!!!!!!! kto przy zdroweych zmyslach placi opiekunce 2-9 zlotych na godzine.....kochane matki polki skoro same zarabiacie minimalna pensje to moze zamiast bawic sie w robienie dzieci a pozniej wykorzystywanie opiekunek.....kupcie sobie chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotkaooooo
NIewolnictwo sie skonczylo!!!!!!!!!!!! kto przy zdroweych zmyslach placi opiekunce 2-9 zlotych na godzine.....kochane matki polki skoro same zarabiacie minimalna pensje to moze zamiast bawic sie w robienie dzieci a pozniej wykorzystywanie opiekunek.....kupcie sobie chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotkaoooookkkk
NIewolnictwo sie skonczylo!!!!!!!!!!!! kto przy zdroweych zmyslach placi opiekunce 2-9 zlotych na godzine.....kochane matki polki skoro same zarabiacie minimalna pensje to moze zamiast bawic sie w robienie dzieci a pozniej wykorzystywanie opiekunek.....kupcie sobie chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotkaooooo
Iewolnictwo sie skonczylo!!!!!!!!!!!! kto przy zdroweych zmyslach placi opiekunce 2-9 zlotych na godzine.....kochane matki polki skoro same zarabiacie minimalna pensje to moze zamiast bawic sie w robienie dzieci a pozniej wykorzystywanie opiekunek.....kupcie sobie chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotkaooooo
Iewolnictwo sie skonczylo!!!!!!!!!!!! kto przy zdroweych zmyslach placi opiekunce 2-9 zlotych na godzine.....kochane matki polki skoro same zarabiacie minimalna pensje to moze zamiast bawic sie w robienie dzieci a pozniej wykorzystywanie opiekunek.....kupcie sobie chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dotkaoooo
Dotkaoooo, mysle ze kazdy juz zrozumial Twoje przeslanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczkaz bieszczad
Ja pracuje jako niania od 2 lat, zajmuje się chłopcem w sumie od jego 6 miesiąca życia... Umówiłam się z szefową na opiekę nad dzieckiem i okazjonalne sprzątanie kiedy ona nie da rady za 600 zł/m W trakcie pracy doszło do tego regularne sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy, a czasem nawet gotowanie (w okresie wakacji to już standardowo) i zamiast 8 godzin pracuje 10 do 12. Niestety stawka się nie zmieniła (chociaż za nadchodziny dostaje tzw"bonus" w wyokości 50-150zł) Jestem studentko więc niekiedy potrzebuje więcej czasu np.na naukę i z tym akurat nie ma problemu, chce wolne to je mam. Atmoswera w pracy też jest super... w sumie to czuje się tam jak w domu. Tylko te zarobki mnie dołują, bo w sumie wystarcza mi z tego tylko na czesne i artykuły pierwszej potrzeby dla siebie a resztę kiedy mi brakuje biorę od rodziców. A przecież nie tak powinno być... W końcu nie po to poszłam na studia zaoczne i do pracy, żeby jeszcze teraz w wieku 21 lat ciągnąc kase od starych... Więc prośba do wszystkich matek oddających dziecko w opiekę. PŁAĆCIE WIĘCEJ!!!! W końcu to my odwalamy najcięższą robotę wychowania dzieci... To wcale nie takie łatwe jak może się wydawać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
po co pracujesz za takie pieniądze??? dlaczego dajesz sie wykorzystywać??? znajdz sobie lepszą pracę.... takie pięniądze za tylko godzin to jest paranoja....poszukaj sobie lepszej pracy jako niania a nie uzalaj sie nad sobą, każdy jest kowalem swojego losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
dziecko idz juz spac, dobrze??? biedna i zalosna jestes...dorwalaś się do forum i wylewasz swoja flustracje tutaj, Ludzie którzy sa szczęsliwi i zdrowi na umysle tak nie piszą wiec wspólczuje ciezkiej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netii
lenusia - ja sei przekfalifokowywac nie musze, bo jestem w trakcie studiow, takze opieka nad dziecmi to tylko tymczasowo, zwlaszcza ze akurat na swoje warunki nie narzekam bo mam ok 2ooo tys. miesiecznie, i jak chce wolny dzien to tez nie ma problemu, juz nie wspomne o ludziach u ktorch pracuje, ktorzy sa dla mnie cudowni, takze moglby sie wydawac ze trafilam super. no ale nie ma tak dobrze, z dzieckiem ogolnie jest sajgon, okropne jest, strasznie sozpuszczone przez rodzicow, takze kazda godzina z nim to meka : / i faktem jest ze nie lubie tego co robie, ale to obecnie dla mnie wygodne zajecie, zreszta nie wyladowywuje zadnych frustracji na dziecku i ogolnie to profesjonalnie podchodze do tematu, rodzice sa ze mnie b. zadowoleni, mala tez mnie b. lubi.., a to co sobie mysle na temat tej pracy to akurat inna sprawa. ahh i nie sugeruj mi ze nie wiem jaka jest syutuacja z przedszkolami i zlobkami, bo wiem, ale to nie powod zeby wykorzystywac kogos naiwnego placac mu mu np 3 czy 5 zl : / luuudzie, sami placicie jakies smieszne psie pieniadze, a potem sie dziwicie ze w tyn kraju sa takie niskie stawki.. zenada. lepiej niech takie 'mamusie' same zostana ze swoimi skarbusiami, zobacza jaka to frajda zajmowac caly dzien dziecku i przy tym jaka to bedzie oszczednosc ! hahah ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczkasmiechu
kurcze blde LUDZIE!!!!!!!!!!!1 SAMI SIE DECYDUJECIE NA TAKĄ PRACĘ! PO CO CHCE JEDNA Z DRUGĄ BYĆ OPIEKUNKĄ, JAK DZIECIAKI JE DENERWUJĄ????? nikt wam nie każe tak pracować! studentki, za 5 groszy, co robią błąd na błędzie - pewnie polonistyka hehehe jest dużo pracy na rynku, trzeba sie rozejrzeć! nawet na głupim sprzątaniu sie więcej zarobi, bo ok10-15 zł godzina, a np. korepetycje? - to pewnie od 20 zł czasy kołchozu sie skończyły - nikt nikomu nie każe pracować na siłe a skoro sie już decydujecie na taką prace - to troszkę więcej szacunku do pracy i pracodawcy - a na pewno wszystkim wyjdzie na zdrowie i w Polsce będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netii
hmm, beczkasmiechu, rozumiem ze zabraklo ci jakis rzeczowych argumentow w dyskusji, ze uzywasz jakis smiesznych przytykow i silisz sie na tak wyrafinowana swoja droga ironie ;D to byla wypowiedz bardzo na poziomie, gratuluje. 'kurcze blde LUDZIE!!!!!!!!!!!1 SAMI SIE DECYDUJECIE NA TAKĄ PRACĘ! PO CO CHCE JEDNA Z DRUGĄ BYĆ OPIEKUNKĄ, JAK DZIECIAKI JE DENERWUJĄ?????' ahaa, a rozumiem, uwazaasz ze jak ktos uwielbbia dzieciaki to bedzie pracowal za grosze, jasne, latwiej zmanipulowac pewnie w tej kwestii taka osobe, ale to dalej jest swinstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netii
aaah, i jeszcze, przepraszam, ale w jaki sposob szanowac pracodawce ktory placi np 3zl na godzine ? to nie jest pracodawca, a jakis wyzyskiwacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niania w kielcach i placa 6zl za godzine. Nie wiem jak mozna za 3,5 pracowac,w dzisiejszych czasach zycie drogie . Trzeba brac pod uwage wszystko dojazd,czas jaki sie poswieca i zycie. Mysle ze Niania ze sporym doswiadczeniem powinna 6 zl za godzine miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusia
To ja bym chciala znalesc nianie za 6zl, w Krk 6zl uznawane jest za wyzysk...tu niania zarabia min 8zl, a jak sie patrzy na ogloszenia nian to zazwyczaj chcą 10zl netti- jeżeli pracodawca ktory placi bardzo mało jest według ciebie oszustem,zdziercą itp to jak nazwiesz pracownika pracujacego dla niego? glupkiem, idiotą? jak ktos uwaza ze rodzic placi za malo po co godzi sie na prace???????????? ja bym nigdy nie pracowala za sume ktora mi nie odpowiada.... wiec sie zastanow co mowisz! nikt nikogo nie zmusza do pracy... prawda jest taka ze nian jest pelno, i jest to zawod niższej rangi bo niania moza zostac bardzo latwo trzeba miec tylko jakies podejscie do dziecka a duzo kobiet ma bo taka ich natura nie trzeba miec zadnego specjalnego wykształcenia Na moja oferte ze szukam niani, na jednym portalu (niania.pl) odpowiedzialo 60 kobiet!!!! do tego ogloszenie ze slopow, gumtree, naprawde chetnych byla straszna ilosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga43
witam...jestem niania w Gdansku i zarabiam 1600 czasem wiecej jak mam troche godzin ponad norme...trafilam na super dziecko i wspanialych rodzicow czego wszyskim nianiom zycze...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chalna
a ja pracuje w malej miejscowości pod warszawa i zarabiam 2200zl za mniejsze pieniadze bym nie pracowala,dlatego ze mam bardzo dobre (prawdziwe!) referencje i duze doswiadczenie .cenie sobie swoja prace jak i dzidzie oraz rodzicow! nie mam sobie nic do zarzucenia-nie robie nic wbrew szefostwu i licze na to,że zostanie to docenione... a malo tego zaczynam teraz nowy "rozdzial " i jestem na etapie zalozenia wlasnej dzialalnosci gospodarczej,aby praca byla w pelni legalna i abym miala wszystkie skladki odprowadzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekunka
Opiekunka do dziecka z doswiadczeniem nie może zarabiac mniej niz 1317 zł takie sa prawa .. jesli pracuje 40 godz w tygodniu ponieważ aby docennic to ze uczuła sie w tym kierunku i ma odpowiednie kwalifikacje trzeba dac jej wiecej a 1300 można dac studentce która chce sobie zarobic ... takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×