Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdj臋cia!!!!!!

Polecane posty

Go艣膰 tanczaca z wiatrem
gratuluj臋 pomys艂u i talentu, podobaj膮 mi sie te torebki, czy mog臋 dosta膰 wykaz dost臋pnych torebeczek?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hahahahahahaha
wam sie naprawde podobaja te tobry?? 偶a艂osne !!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hahahahahahaha
sa tandetne i obrzydliwe, tania wiocha, jak mozna cos takiego nosic?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hahahahahahhaha
偶a艂osna to jeste艣 Ty bo nie umiesz uszanowa膰 czyjego艣 gustu i zachowa膰 si臋 kulturalnie...a jak Tobie si臋 podobaj膮 cekiny, d偶ety i inne bzdety i wolisz wygl膮da膰 jak owca w stadzie nie wyr贸偶niaj膮c si臋 to Twoja sprawa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hahahahahahaha
przepraszam :) zachowa艂am si臋 jak 艣winia i prostaczka :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hahahahahahaha
艣wietnie ci sie udaje podszywac, ale dobrze ze mi nie zalezy na tym g贸wnianym topiku o tandetnych torebkach ale ma艂ostkowych panienek zakompleksionych 偶a艂osne, tandetne i obrzydliwe torebki !! naprawde trzeba byc w desperacji zeby jekupi膰, sa beznadziejne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hahahahahahaha
skoro Cie nie interesuje to po kiego wa艂a tu zagl膮dasz wileka paniusiu za 3 gosze. lec lepiej na bazar i kup sobie co艣 gustownego :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zal jej dupe sciska
ze takiego talentu nie ma- tylko idzie na 艂atwizne w sklepie , gotowe! To jest dopiero zakompleksienie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kwiatku a Ty nie czytaj tego
tylko r贸b swoje ;-) bo 艂adne!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elora======= ucho na grzbiecie jest zszywane w p贸艂 i usztywniane fliselin膮 wi臋c nie jest ,,flakowate\" Przykro si臋 cz艂owiekowi robi jak takie rzeczy czyta ale co tam ja dalej robie to co lubie :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kwiatek kwiatek
ja do ciebie maila dzis wyslalam -anka- czytalas? jest szansa na odpowiedz:)bo nam sie naprawde strasznie te twoje torebeczki spodobaly:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ju偶 wam wys艂a艂am na poczte odpowied藕 :-) Elora====acha a torba jest elegancko =sportowa pasuje i do marynarki i do podkoszulki taka uniwersalna :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kwiatek kwiatek
hejka!!! jeszcze jedno pytanie:)czy te torebki maja scianki boczne? wiadomo o co chodzi?czy rozwinac mysl?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiem o co chodzi nie maj膮 艣cianek bcznych tylko zaszywane rogi i dzi臋ki temu zaszyciu tworz膮 si臋 jakby 艣cianki :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elora
A da艂oby sie wkleic te zebr臋 w wiekszym formacie:)?Mysle o niej nieustannie.Mysle tylko,czy bedzie mnie belfrowi pasowac:);)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elora======== wklei膰 mo偶na wi臋ksz膮 ale wtedy mo偶e ju偶 nie pasowa膰 belfrowi hahahahah ta mniejsza jest taka dyskretna :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kwiatku, a moze cos czerwonego?? moze w stylu wiosennego bzu albo lepiej zebry?? z zamszu byloby super :D w kazdym razie jak uszyjesz czerwona to jak naszybciej dawaj znac- KUPUJE!! pozdrowienia 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Elora
to ja poprosze wieksza;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bzium======= kurcze nie mam nic czerwonego tak , 偶eby uszy膰 ca艂膮 torbe bo tam gdzie kupuje akurat nie ma a jest to sklep z resztkami jak zostaj膮 na wa艂ku przez co s膮 ta艅sze i wi臋kszo艣膰 toreb mog臋 sprzedawa膰 po 20 z艂. Za dwa dni b臋de szy艂a torbe w 艂膮czke w kolorystyce r贸偶 i granat. A jak b臋dzie co艣 czerwonego to napewno dam zna膰 ;-) ELORA=====napisz na poczte to si臋 dogadamy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzieki Kwiatku :) jasne z tymi resztkami.. nic dziwnego, ze tak tanio te torebki wychodza. bede wiec czekac z niecierpliwoscia :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kwiatuszku
a ja czekam na paskiiiiii :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 obserwuje kwiatku Twoje
poczynania, juz od lalek i jestem pelna podziwu. Dla Twojej pomyslowosci, determinacji i pracowitosci...nie kupilam u Ciebie nic bo pisze zza dalekiej granicy... Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci i pomyslowosci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋kuje bardzo i pozdrawiam Cie serdecznie a z jakiego Pa艅stwa piszesz je艣li mo偶na wiedzie膰 :-) A je偶eli chodzi o paski do za kilka dni b臋dzie torba w popielato-r贸偶owe paski ale ten r贸偶 jest taki pastelowy i jeszcze torba w 艂膮czke te偶 si臋 szyje:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pi臋kne s膮 te Twoje torebeczki Kwiatku, zaczynam si臋 zastanawia膰 nad kupnem. Przewija si臋 tu temat lalek, kt贸re szy艂a艣, czy mog臋 dosta膰 informacj臋, gdzie mo偶na je obejrze膰 je艣li to mo偶liwe? Pozdrawiam serdecznie i r贸wnie偶 czekam na nowe wzory torebeczek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jaagna=====lalek praktycznie ju偶 nie szyje ale jak chcesz to napisz na poczte joga.23@poczta.fm to prze艣le zdj臋cia przyk艂adowe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Torebki szyjesz Kwiatku co raz fajniejsze--Twoja zadowolona klientka :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kwiatku a w sumie to skad jestes? bo jakos porzegladam forum i znalezc nie moge.. to moze bym poszukala materialu i Ci dostarczyla.. zalezy mi na czerwonej torbie a nigdzie kupic nie moge.. w swoje talenty krawieckie tez nie bardzo wierze :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szkodaa
bo ja tez bym ci mog艂a materia艂 podes艂ac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×