Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

🌼 ślicznie Ci dziękuje za maila są naprawdę śliczne i mam nadzieje że będą w ciągłej sprzedaży bo bliżej lata na pewno się na jakąś skuszę. Pozdrawiam gorąco i życzę owocnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AfroJazzgirl=========== wkleiłam jako model i może być dostępna ale w innej tkaninie bo tej już nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznurro===== ja również do Ciebie napisałam i mam nadzieje że jesteś zadowolona pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super te twoje torby kwiatku a mam takie pytanie jakie wymiary ma ta brązowa z pomarańczowym kółkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kwiatku tutaj twój recenzent hahahaahahahah te twoje torby coraz fajniejsze i takie orginalnr bo od bazarowych cekinów to już głowa boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kokardki
też są tandetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.
ja dziś własnie dostałam przesyłkę od Kwiatka, czarną torebkę z czarną i czerwoną kokardką - jest śliczna, lepsza niż na zdjęcu, dobrze wykończona, zadowolona jestem baardzo :):) pozdrawiam s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Poslalam do Ciebie mail z zamowieniem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile za przesylke
? 20 + ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesyłka kosztuje 6,50zł priorytet i idzie jeden dzień lub 5,50 zł ekonomiczna i idzie około 3 dni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan========= tak ma dwie szlufki, bo kokarda jest wymienna można ją wyciągać :-) Jeżeli jesteś zainteresowana to mogę zrobić zdjęcie tyłu torby i przesłać na poczte Tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabella25
dla mnie tandeta.za darmo bym nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarzebina_czerwona========== dzisiaj będe kroić taką samą tylko czarną sznureczki czerwone podszewka od góry czerwona i na środku aplikacja czerwony mak :-) może takie coś a jak nie to napisz jakie kolory by cię interesowaly, mogę jeszcze uszyć np popiel z czernią. Jakby co napisz na poczte joga.23@poczta.fm Jeżeli chodzi o mnie to ta z makiem będzie super no ale każdy ma swój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona_jarzebina============= w takim razie jutro prześle zdjęcie gotowej torby może akurat się spodoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek------- torby ekstra! Zwłaszcza ta pomarańczowa, cudko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! A pomarańczowa leży sobie już u mnie w pokoju ^^ Kwiatek, torby doszły, super są, no a od pomarańczowej to wzroku nie mogę oderwać, już jutro ze mną wychodzi :) dziękuję za przemiłą i udaną transakcję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×