Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

A pomarańczowa dziś debiutowała - spisała się świetnie, a jeszcze lepiej prezentowała ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, a czy bylabys w stanie uszyc torebke - fason taki jak ta z makami tylko nie czarna a brazowa z jakimis np. pomaranczowymi motywami- tylko zeby ich nie bylo za wiele.. mam juz jedna zielona od Ciebie ale chce wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje wrazenia
Kwiatek ta makowa panienka jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo taka jak ta czarna makowa tylko fioletową... z jakimis dodatkami delikatnymi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkim bardzo ale to bardzo dziękuje za słowa aprobaty co do moich torebek i bardzo się ciesze, że makowa panienka tak się podoba ;-) OTYLKA===== po Świętach mogę przesłać Tobie próbke materiału kawa z mlekiem i możnaby było to połączyć z takim \'\'brudnym\" pomarańczem a z fioletem to będzie ciężko ale jeżeli jesteś zainteresowana to napisz na poczte to będziemy coś radzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku - podasz wymiary panienki makowej?:) I jak jest zapinana? No strasznie mnie kusi:) A co to za materiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy te
torebeczki maja w srodku jakies kieszonki i czy sa zapianane na suwak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała-Gosia======== Torba ma następujące wmiary szerokość góry 32cm, szerokość po środku 39cm, głębokość 33cm i ucho 62cm. Jeżeli chodzi o materiał to jest to elanobawełna o splocie drelichu usztywniana fliseliną. Torby mają w środku podszewke i kieszonke na dokumenty i komórke a zpinana jest na zatrzask i dodatkowo ściągana sznureczkiem :-) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggnez========= a ja już odpisałam :-) Życzę wszystkim moim klientką WESOŁEGO ALLELUJA 🌼kwiatek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniacs098
Kwiatku - tak bez powodu handlowego - fajnie, ze Ci sie udalo z tymi torbami, i gratuluje wytrwalosci i pracowitosci....mmuuuua Powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniacs098==== dziękuje za gratulacje, bardzo lubie te moje to moje szmatkowe zajęcie jest bardzo twórcze no i sprawia radość innym a to najważniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy
...a ja mam 16 lat i sama umiem uszyć sobie co tylko zapragne;P ...taka torebeczke również;D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek! A może jakaś lista z aktualnie dostępnymi torbami znowu? :> Bo u mnie co chwilę ktoś pyta o \"link, gdzie można taką torbę kupić\", więc fajnie by było, gdybyś znowu podała listę toreb, które akurat są dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku 🌼 to znowu ja:) A czy istniałaby możliwość zamówienia takiej makowej panienki w tych samych kolorach tylko z pewnymi zmianami kosmetycznymi? Chciałabym żeby była nieco sztywniejsza - jestem laikiem jeśli chodzi o szycie, więc może ta wkładka z fizeliny już usztywnia torbę - i żeby miała nieco krótsze uszy, tak około 59 cm. I jeszcze:) aby była zapinana na 2 zatrzaski:) Ale marudzę co?:D Pozdrawiam gorąco i miłej końcówki świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_Gosia============ jeżeli chodzi o uszy i zatrzaski to zero problemu :-) a jeżeli chodzi o to usztywnienie to jak dobrze pamiętam zamawiałaś u mnie torbe z kwiatkiem w dolnym rogu to ta torba tzn Makowa Panienka jest tak samo sztywna może ciut bardziej :-) Jeżeli wszystko odpowiada to npisz na poczte joga.23@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kwiatka12
w jakiej cenie jest Makowa Panienka jakie ma rozmiary długosc , szerokosc, wysokosc, czy mozna ja nosci na ramieniu. I czy mozna ja troche zmodyfikowac jesli chodzi o kolor dodatków (ale to juz na meila) pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×