Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

super ta dżinsowa taka inna naprawde fajna a jakie ma wymiary ta torba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajne torebki
gratuluję talentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz bo wtedy jeszcze jej nie było hahahahah ale mam materiał na jeszcze jedną ;-) Tak na marginesie napisz jak otrzymasz paczke bo ja wysyłałam ją w sobote rano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłabyś mi zdradzić, na jakiej stronie i w jaki sposób umieszczasz zdjęcia toreb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza_871=========== niezbyt rozumie twoje pytanie zdjęcia toreb są zamieszczone w tym topicu tu są linki :-), chyba że chodzi Ci o to jak te linki utworzyć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sztruksowa nie zaciekawa taka smutna ale wszystkie nie mogą być idealne ogólnie szyjesz super torby jedną z nich mam i jestem bardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem faktycznie troszke ponura jest ale dzisiaj dorzuce nową o wiele fajniejszą już się szyje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kwiatek! bardzo podobają mi się Twoje torby! Czy znalazłaby się jeszcze jedna taka biała? Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. jedna pierwotnie miała byc kosmetyczką, ale jest taka ładna i kolorowa, że już dostała nową rolę-będzie torebeczką na wiosnę i na imprezy-na komoreczke i na drobniaki:))) DZIEKUJE CI KWIATKU p.s. jak masz ochote to mozesz tu wrzucic fotki tych torebek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AfroJazzgirl=========== proszę bardzo :-) cała przyjemność po mojej stronie, może faktycznie zamieszcze zdjęcia twoich toreb :-) Pozdrawiam cię ciepła 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku! Wysłałam do Ciebie maila.. torebki są takie piękne, że chętnie będę zaglądała na ten topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma X
Kwiatek>>>ty jeszcze fortuny sie dorobisz z tych torebek!wykorzystaj swoj talent!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filizanka========= napisałam do Ciebie na poczte, torba o którą pytasz jest sprzedana ale przedstawiłam Tobie inne propozycje dotyczące tego modelu, a każda z tych toreb które przesłałam tobie kosztuje 20 zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja propozycja
od czasu do czasu wklejja w jednym poscie linki toreb ktore sa aktualnie dostapne, bo nie chce mi sie siegac wstecz i dopytywac.. czasem jakas juz jest sprzedana- rob takie zestawienie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonawdowa============ mam ta torba jest cały czas dostępna kosztuje 20 zł plus przesyłka :-) mój e-mail joga.23@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja propozycja
no wiec kaiwtku, czy moglabys wkleic linki toreb ktore sa teraz dostepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bardzo chciałabym obejrzeć te piękne torebki ale niestety żaden link mi się nie otwiera:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×