Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

Gość tanczaca z wiatrem
gratuluję pomysłu i talentu, podobają mi sie te torebki, czy mogę dostać wykaz dostępnych torebeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
wam sie naprawde podobaja te tobry?? żałosne !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
sa tandetne i obrzydliwe, tania wiocha, jak mozna cos takiego nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahhaha
żałosna to jesteś Ty bo nie umiesz uszanować czyjegoś gustu i zachować się kulturalnie...a jak Tobie się podobają cekiny, dżety i inne bzdety i wolisz wyglądać jak owca w stadzie nie wyróżniając się to Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
przepraszam :) zachowałam się jak świnia i prostaczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
świetnie ci sie udaje podszywac, ale dobrze ze mi nie zalezy na tym gównianym topiku o tandetnych torebkach ale małostkowych panienek zakompleksionych żałosne, tandetne i obrzydliwe torebki !! naprawde trzeba byc w desperacji zeby jekupić, sa beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
skoro Cie nie interesuje to po kiego wała tu zaglądasz wileka paniusiu za 3 gosze. lec lepiej na bazar i kup sobie coś gustownego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal jej dupe sciska
ze takiego talentu nie ma- tylko idzie na łatwizne w sklepie , gotowe! To jest dopiero zakompleksienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatku a Ty nie czytaj tego
tylko rób swoje ;-) bo ładne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elora======= ucho na grzbiecie jest zszywane w pół i usztywniane fliseliną więc nie jest ,,flakowate\" Przykro się człowiekowi robi jak takie rzeczy czyta ale co tam ja dalej robie to co lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek kwiatek
ja do ciebie maila dzis wyslalam -anka- czytalas? jest szansa na odpowiedz:)bo nam sie naprawde strasznie te twoje torebeczki spodobaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wam wysłałam na poczte odpowiedź :-) Elora====acha a torba jest elegancko =sportowa pasuje i do marynarki i do podkoszulki taka uniwersalna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek kwiatek
hejka!!! jeszcze jedno pytanie:)czy te torebki maja scianki boczne? wiadomo o co chodzi?czy rozwinac mysl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co chodzi nie mają ścianek bcznych tylko zaszywane rogi i dzięki temu zaszyciu tworzą się jakby ścianki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
A dałoby sie wkleic te zebrę w wiekszym formacie:)?Mysle o niej nieustannie.Mysle tylko,czy bedzie mnie belfrowi pasowac:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elora======== wkleić można większą ale wtedy może już nie pasować belfrowi hahahahah ta mniejsza jest taka dyskretna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, a moze cos czerwonego?? moze w stylu wiosennego bzu albo lepiej zebry?? z zamszu byloby super :D w kazdym razie jak uszyjesz czerwona to jak naszybciej dawaj znac- KUPUJE!! pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
to ja poprosze wieksza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzium======= kurcze nie mam nic czerwonego tak , żeby uszyć całą torbe bo tam gdzie kupuje akurat nie ma a jest to sklep z resztkami jak zostają na wałku przez co są tańsze i większość toreb mogę sprzedawać po 20 zł. Za dwa dni będe szyła torbe w łączke w kolorystyce róż i granat. A jak będzie coś czerwonego to napewno dam znać ;-) ELORA=====napisz na poczte to się dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kwiatku :) jasne z tymi resztkami.. nic dziwnego, ze tak tanio te torebki wychodza. bede wiec czekac z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszku
a ja czekam na paskiiiiii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuje kwiatku Twoje
poczynania, juz od lalek i jestem pelna podziwu. Dla Twojej pomyslowosci, determinacji i pracowitosci...nie kupilam u Ciebie nic bo pisze zza dalekiej granicy... Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci i pomyslowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo i pozdrawiam Cie serdecznie a z jakiego Państwa piszesz jeśli można wiedzieć :-) A jeżeli chodzi o paski do za kilka dni będzie torba w popielato-różowe paski ale ten róż jest taki pastelowy i jeszcze torba w łączke też się szyje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne są te Twoje torebeczki Kwiatku, zaczynam się zastanawiać nad kupnem. Przewija się tu temat lalek, które szyłaś, czy mogę dostać informację, gdzie można je obejrzeć jeśli to możliwe? Pozdrawiam serdecznie i również czekam na nowe wzory torebeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaagna=====lalek praktycznie już nie szyje ale jak chcesz to napisz na poczte joga.23@poczta.fm to prześle zdjęcia przykładowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebki szyjesz Kwiatku co raz fajniejsze--Twoja zadowolona klientka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku a w sumie to skad jestes? bo jakos porzegladam forum i znalezc nie moge.. to moze bym poszukala materialu i Ci dostarczyla.. zalezy mi na czerwonej torbie a nigdzie kupic nie moge.. w swoje talenty krawieckie tez nie bardzo wierze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodaa
bo ja tez bym ci mogła materiał podesłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×