Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

hej Kwiatku Afro pozdrawia! ta ostatnia-czarna-veeeeeeeery well! p.s. czy mozesz mi powiedziec jak wysokieuszka bedzie miala moja torba??bo napisalam Ci ze ok 30 cm-ale nie wiem czy sie zrozumialysmy-chodzilo mi o to zeby byly na tyle wysokie bo inaczej zle sie nosi-moga byc tez dluzsze przeciez:))) daj znac na maila prosze czy dobrze sie zrozumialysmy..bo widze ze tu masz z 64cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.
hejj kwaiatku?? torebki są poproastu śliczne :) mogłabym zamówić taką jak ta: http://www.mfoto.pl/uploads/1035/hpim0493_ab5bb.jpg labo była też taka tylko brązowa. czy mogłabym ewentualnie zamówić taką torebkę ale w kolorze czarnym z kokardą też czarną, ale wymienianą (na zdjęciu niestety nie widzę czy tak można) i uszycie jednej dodatkowej kokardki w kolorze ciemnoczerwonym (amarantowym)?z jakiego jest materiału?jak wygląda tył tej torebki? czy ma takie same szlufki jak przód? jest zapinana na zamek? jaka jest długość uchwytów w tej torebce? wiem, ze to strasznie dużo pytań, ale już od 3 miesięcy chodzę po sklepach i szukam czegoś i nie umiem znaleźć a tu dziś wchodzę na forum i prosze od razu... pozdrawiam S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S======= torba ma podszewke. jest zapinana na dwa zatrzaski w środku kieszonka na dokumenty i komórke. Torba ma wymiary 36cm dołu, 33 cm górą głębokość 32cm a długość ucha 63cm. Z tyłu torba ma szlufki i kokarda jest wymienna. Materiał bordowy to wiskoza o splocie worka i lnu torba na pewno jest ze sztywniejszych a nie flakowata. Mogę uszyć jedną czarną z taką samą fakturą. A tutaj zdjęcie tyłu torby http://www.mFoto.pl/uploads/1041/hpim0614_cc606.jpg Więcej szczegółów napisz na poczte joga.23@poczta.fm Torba kosztuje 20 zł plus koszt przesyłki tylko musiałabyś około tygodnia czekać bo mam troszke zamówień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.
już powinno dojść, przepraszam za problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle śledze twoje torebki i są coraz fajniejsze, mnie bardzo podoba się ta żółto granatowa faktycznie tak do dżinsów na plaże nad morze rewelacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebki swietne naprawde,takie pytanko mam bo strasznie podoba mi sie ta biala,czy kokardke mozna zastapic czyms innym jakims innym motywem,albo,zeby zostala jednolita np.cala biala?? i jakie ma wymiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia55========= Torba biała ma takie wymiary szerokość dołu 36cm szerokość góry 33cm głębokość 32 cm a ucho 63cm Kokardka jest wymienna więc może być i biała :-) Torba jest już sprzedana ale mogę uszyć drugą :-) Więcej informacji joga.23@poczta.fm {🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku napisałam do ciebie maila jestem bardzo zainteresowana zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku a ja zamówiłam torbę z nietoperzem ale korespondencja się urwała. Olałaś mnie - jest mi przykro :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arietta============ nie kojarze twojego e-maila bo nie dostałam e-maila takiego chyba że pisałaś z innego adresu to ja cię nie olałam i korespondencja się nie urwała tylko napisałam że nie uszyje identycznego chlebaczka z nietoperzem co Papierowym Nozyczką bo to była torba na zamówienie i wtedy nie szyje drugiej takiej samej zaproponowałam taki sam chlebaczek tylko z inną aplikacją lub inną torbe z aplikacją nietoperza to chyba uczciwe rozwiązanie więc nie mów że Cię olałam bo to nie prawda, jeżeli to ty pisałaś bo ja dostałam e-maila z innego adresu Pozdrawiam Kwiatek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvv
trochę wieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie przejmuje takimi komentarzami i szyje dalej :-) :-) Dzisiaj wkleje nową torbe w kolorze pomarańczowym z dodatkami brązu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×