Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

Gość do Kwiatka12
rozmiar MP znalazłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kwiatka12
wysłałam meil;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyglysek
Kwiatku a makowa torebke to dostane jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyglysek========= tak jeszcze dostaniesz Makową Panienke jak jesteś zainteresowana to napisz na poczte joga.23@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzium========= a ja odpisałam i jeszcze raz przepraszam, że nie moge uszyć tobie torby ale niestety nie posiadam w tej chwili zamszu. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolak
wyslalam wlasnie maila:) super ten wiosenny bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolak======== a ja napisałam do Ciebie również i bardzo się ciesze , że Wiosenny bez się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, bardzo fajny pomysł z \"nadawaniem imion\" torebkom. Zastanawiam się, czy zrobiłabyś torbę sugerując się nazwą, np. Pieski Smutek? Pytam przez ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale romantyczna nazwa Wiosenny bez :-) dybym nie miała trzech twoich toreb to bym ją kupiła na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
A ja wlasnie wrocilam z poczty gdzie odebrala torebeczke :D Kwiatku - zycze dalej zapalu i pomyslow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, nie mogę się, chorobka, powstrzymać... :D A Kafeteryjny Szał? Co by to było? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferry======= to może aplikacje dużej ilości filiżanek hahahah No i musze oznajmić że za kilka dni będzie torba ,, ZEBRA\" czarna z aplikacją głowy zebry pod warunkiem, że wyjdzie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA TORBA ,, ZEBRA\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.mFoto.pl/uploads/1048/hpim1234_893be.jpg Dostępne 6 sztuk, torba jest uszyta z czarnego puchatego aksamitu dodatkowo usztywniana fliseliną, w środku kieszonka na dokumenty i komórke :-) zapinana na zatrzask i ściągana troczkami. Paski zebry to bardzo ale to bardzo praktycznie czarny granat. Torba kosztuje 20 zł Zapraszam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta zebra :) Ale ja malo w czerni chodze, dlatego zadowole sie fioletowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Kwiatku :) śliczne te Twoje torebeczki :P Zainteresowana bym była torebką w stylu Zebry, na dwa zatrzaski, z miejscem na komórke i bajerami jakie proponujesz, tylko zeby była w stylu eleganckim, nie za bardzo, ale ciut!!! Masz moze jakies propozycje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otylka=========== paczka już wysłana gagatka85========jutro na poczte prześle Tobie zdjęcia toreb które są dostępne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
Jak wyglada zakup kwiatuszku:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
Czy raczki sa usztwniane i czy mozna ja nosic blizko pachy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elora============== podaje numer konta i swoje dane i w dniu w którym wpłyną pieniążki lub dnia następnego wysyłam paczuszke:-) A jeżeli torba jest akurat sprzedana a mam materiał żeby uszyć drugą to czeka się kilka dni i wysyłam zdjęcie gotowej i dalej j/w :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
Ale ja wtedy juz za nia nie place?Tylko ty,tak?Czy oprocz priorytetu 6,50 jeszcze doplacam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elora========uszy mają 62 cm długości a torba kosztuje 20 zł plus 6,50 priorytet czyli na konto wpłacasz 26,50 zł ja wysyłam paczke i przy odbiorze już nic nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
Dzieki za info:)Pomysle do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elora===== ok nie ma sprawy :-) NOWA TORBA ,, ZEBRA\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.mFoto.pl/uploads/1048/hpim1234_893be.jpg Dostępne 6 sztuk, torba jest uszyta z czarnego puchatego aksamitu dodatkowo usztywniana fliseliną, w środku kieszonka na dokumenty i komórke zapinana na zatrzask i ściągana troczkami. Paski zebry to bardzo ale to bardzo praktycznie czarny granat. Torba kosztuje 20 zł Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
ostatnie 2 pyttanka:)Czy "szczyt"ucha jest usztywniany?i czy ona jest elegancka? Preferuje styl elegancki,a dodam,ze podoba mi sie zeberka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie zielony
Swietne !!!!(szczegolnie ostatnia) A co do negatywnych wypowiedzi to jesli wola torebki z butiku to poprostu niech sie do niego udają ,mysle ze wlasnie te wypowiedzi zasmiecaja miejsce w topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×