Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

Prześliczne te szmaciane laleczki i krówki. Póki co muszę troszkę oszczędzać,ale pod koniec maja może uda mi się krówkę dla mojej Niuni zamówić. Teraz czekam na nowe torebeczki, choć im większy wybór, tym trudniej się zdecydować. A tak swoją drogą zastanawiam się, jak Ty Kwiatku znajdujesz czas aby w takim tempie szyć te torby- tylko pozazdrościć. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
To znowu ja;)Na pewno napisze maila,ale mam jak zwykle pytanie:PCzy nie mozna tych torebek sfotografowac z przodu i z boku( jak sa "pełne")?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elora========jak chcesz to napisz na poczte a ja Tobie prześle zdjęcia TORBY ZEBRY z tyłu i wypchanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia22
czesc:) jestem "kolekcjonerka" torebek:) twoje Kwiatuszku bardzo mi sie podobaja (cena tez jest ok) czy masz jakas w kolorze zieleni i brazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia22
jakos nie da sie u mnie otworzyc ostatnich Twoich zdjec. czy moglabys mi Kwiatku wyslac wszystkie twoje torebki, oczywiscie te ktore masz teraz do sprzedania na maila? pszczolka83@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
Dzieki kawiatuszku za maila:)Torebka ma(jak dla mnie) za dlugie uszy :(Jeszcze mysle:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elora======== torba ma uszy na 65 cm ale moge przeciez uszyć drugą i zrobić takie ucho jak chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ta niezapominajka
to już szczyt paskudztwa jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnaaa
Kwiatku, ladne te Twoje wczesniejsze torebki, jak zebra czy makowa panienka, ale ta ostatnia jest paskudna, ten wzorek jak z fartucha woznej w wiejskim liceum, naprawde. masz talent ale rob bardziej to co ludziom sie podoba, lubili te wczesniejsze to rob takie jak tamte, bez udziwnien. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie_lato
Kwiatku, otrzymałam paczkę z torbami, bardzo mi się podobają. Świetnie je wykańczasz :-) Pozdrawiam cieplutko i życzę całego mnóstwa pomysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszku
czekamy na paski!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia 22////
matko gdzie wy macie oczy 0 one sa paskudne te torby - idzie do sklepu za niewiele wieksza cene cos porzadnego kupicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge wejsc na stronke ze zdjeciami :(:( Kwiatku moze moglabys wyslac mi zdjecia torebek zamieszczone na 2 ostatnich stronach topiku na maila ?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku zrób ponownie zestaw Toreb które są dostępne :-) To będzie bardziej czytelnie a ta w paski taka bardzo letnia fajna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylka
Super te twoje torebeczki napisałam do Ciebie na poczte :-)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×