Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

a ja sie chyba skusze na tą 2 od gory,niebiesciutka,zwiewna na wiosne i lato,bardzo ładne i z pomyslem,oryginalne:) słodkie i dziewczece,w sklepach jak juz zauwazyła papierowe nozyczki,wieje nudnym kiczem na jedno kopyto... gratuluję talentu... pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie moge odpalic tych
stronek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez nei dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakto ja teraz sprawdzam i działają :-) Ale moge zdjęcia toreb na e-mail przesłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie w mym stylu i guscie są...takie no dziewczece za abrdzo...hmm moglabys kiedys cos ze skory zrobic taką jakąs fajną torbe ....choc to trudne...mimo wszytsko zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę niezłe są te torebki:) chętnię się skuszę,ale jak na razie będę zbieraż środki:) a jak jest to z kasą..przelewem, przez pocztę czy co?bo nie mam pojęcia w jaki sposob się to odpywa..napisz wszystkie takie praktyczne informację.. ta uszyta dla papierowych nożyczek jest super... ale najbardziej podobają mi się te z kokardę;) jak możesz to wklejaj linki nowych wzorów możę mi się coś bardziej spodoba.. ja niestety mam małą torebkę,tzn mieście się A5, a chciałabym żeby duży zeszyt także wszedł;) pozdr i gratuluję pomysłu;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę donieść, że właśnie przybyły do mnie torebeczki:D Zamówiłam dla siebie i dla koleżanki i... obie na żywo są jeszcze ładniejsze i najchętniej to bym i tą drugą sobie zatrzymała :D Z taką torbą można dumnie wejść w wiosnę :D Dzięki Kwiatku - Agnieszko 🌼 Interesy z Tobą to prawdziwa przyjemność :D Jeszcze powiem, że są ślicznie uszyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka forma płatności?tzn jak zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jaką zamówiłaś ;).. mi też się bardzo podobają.. ta bordowa z kokardką i ta rugo ciemno-szara z czerwonym kwiatkiem i kokardką;) pozdr🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę ja zamówić taką: http://www.mfoto.pl/uploads/1035/hpim0493_ab5bb.jpg tylko że w kolorze śliwkowym, z zapięciem w środku (zatrzask) oraz wstążką koloru czarnego (bardzo chetnie gdyby ta wstążka miała w sobie wszytą białą nić dla kontrastu, ale tylko jeden paseczek, bardzo cieniutki) mogłabym takie zamówienie złożyc? Pozdrawiam :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara_Kwiatka
Kwiatku, jestem kolejną ofiarą twoich torebek! Zakochałam się i muszę mieć przynajmniej jedną. Przed chwilą wysłałam do ciebie maila (podpisany - Kaśka) i czekam z niecierpliwością na odpowiedź. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Trzeba wspierać kreatywnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehna
a czy mozesz mi wyslac probki materiałów na rna87@poczta.fm z góry dzieki:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne te torebeczki ale żadna w moim guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie problem ze mną polega na tym, że jeśli chodzi o ciuchy i torebki to nie umiem sobie ich zaprojektować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek22
Kwiatek12 ---> mieszkasz moze w poblizu wroclawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kwiatku a nie myslalas by starac sie o prace w jakiejs firmie odziezowej czy cos? czy moze sama cos zalozyc? bo talent to ty masz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, ale dyskusja się rozpętała w pozytywnym tego słowa znaczeniu :-) A ja zabieram się za odpisywanie na e-maile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, informuję, że właśnie dostałam zamówioną u Kwiatka torebkę - jest PRZEŚLICZNA!!!!! Nawet mój mąż się zachwycił (a wiadomo, jak to bywa z gustem u facetów :) ) Kwiatku - jeszcze raz wielkie dzięki!!! 👄 - Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako wielka fanka wszelkiej maści torebek, a mam ich dziesiątki :-) -chciałam pochwalić talent Kwiatka- naprawdę fajne torebeczki- masz zdolności dziewczyno! Wczoraj jak chodzilam sobie po centrum handlowym- to specjalnie zwracalam uwagę na torebki z materiału- pełno tandety, paskudnych worów. Powodzenia w rozkręcaniu torebkowego interesu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale radoche mam wszystkie paczki podochodziły :-) a najważniejsze wszystkim torby się podobały 🌼 Za kilka dni przedstawie kilka nowych wzorów, mam nadzieje że również się spodobają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kwiatek - a na mojego maila odpiszesz, plissss w tym miesiacu ciezko z kasa bo przesadzilam z zakupami ale musze miec to twoje cudo o powodzenia w rozkrecaniu torebkowej manii czekam tez na nowe wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×