Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatek12

Torby-torebeczki-nowe wzory zobacz zdjęcia!!!!!!

Polecane posty

marcy======= tylko nie wiem co cię interesuje czy mam przesłać zdjęcia toreb czy............:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe-nozyczki========= no to fajnie, że poczta się spisała a Ty jesteś zadowolona. Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku wymiary mnie interesuja najbardziej i ile idzie, kosztuje taka paczka nie dostalas mojego maila? moj adres w opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus======wyśle wieczorem, to prześle Tobie zdjęcie torby którą właśnie szyje to będzie troche więcej do wyboru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus====== e-maila wysłałam Do Ciebie :-) A OTO NOWE WZORY TOREB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 sztuki dostępne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7j05k7u1fs3htnn1.html 4 sztuki dostępne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/jbbn635dvcjvknts.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6u3ksl7otzbsbvi5.html 2 sztuki dostępne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ueu5f390qtfpqon5.html ZAPRASZAM I MAM NADZIEJE ŻE SIĘ PODOBAJĄ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie...
nie chcialabym cię urazić, ale wszystkie twoje torby są na jedno kopyto.. oczywiście podobały mi się:bordowa z kokarką i jeszcze jednka takżę do tej podobna...ale teraz się troszkę rozczarowałam, szczególnie tą szarą.. widać żę masz talent, ale użuj swojej wyobraźni do zaprojektowania nowych wzroow toreb ;)..bo jak dla mnie to połowa z nich różni się tylko materiałem.. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takżę
zauważyłam że masz tylko dwa rodzaje wzrów toreb..możę zaproponujesz coś innego..bo ja nie mam jednka żadnego talentu i nic sobie nie wymyślę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz Do mnie na e-mail joga.23@poczta.fm A ta torba http://www.mfoto.pl/uploads/1035/hpim0461_75d88.jpg ma następujące wymiaryszerokość 30 cm, głębokość 36cm, ucho 64cm :-) A co do wzorów poszyłam takie same tylko z innych tkanin dlatego bo jest największe zainteresowanie tym wzorem, a jak ktoś chce jakąś inną to można na zamówienie zamówić. Jeszcze do Agus==== napisz na e-maila ta torba jest akurat dostępna , ale ta wczorajsza o którą pytałaś, to mogę uszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirialllle
Hmmm materiału są troszke mało 'torebkowe' ,a tak poza tym to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagus
Wysłałam Ci wiadomość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super te nowe torby, gdybym nie kupiła już jednej to któraś byłaby na pewno moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że zainteresowanie torebkami dla dzieci byłoby tak samo nie wielkie jak lalkami, ale zawsze mogę przecież przyjąć zamówienie na torebke dla dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku nadal nie mogę korzystać z mojego konta w mbanku. Pieniądze wyślę w poniedziałek przez Pocztę moze być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że może być poczekam nie denerwuj się fajnie tylko że napisałaś i powiedziałaś uściski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie co do tej niebieskiej torby ze sztruksu?? Jakie ona ma wymiary i czy jest w jakis sposób zapinana?? I czy ma jakieś kieszonki w środku?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczniutkie :). Te z kokardkami mi sie strasznie podobaja ale nie moge sie zdecydowac czy chcialabym taka w kratke czy jakas jednolita :D. No nic, posiedze, poobserwuje i sie kiedys na pewno po jakas zglosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggnez ========= Torba sztruksowa ma w środku jest podszewkowana ma kieszonke na portfel i komórke :-) Zapinana na dwa zatrzaski A jej wymiary to szerokość góry 32 cm, szerokość po środku 39cm głębokość 33 cm a ucho 62cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyslowe te torebki. szczegolnie na wiosne i lato . Kobietki wtedy biegaja w sandalkach i klapeczkach ,zawsze mozna sobie komplecik ladny stworzyc. Mi osobiscie podobaja sie te mniej kolorowe , tzn kombinacja dwoch kolorkow, ta sztruksowa tez bardzo ladna , tylko ze widzialbym dla siebie w innej kolorystyce. Gratuluje pomyslu i zycze wysokiej sprzedazy. Kolezanka sprzedaje kolczyki na allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×