Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żelowa amatorka

Czy ktos pomoze mi w zakladaniu paznokci zelowych???

Polecane posty

Gość gOsiCzkA_21
Witam:) Ja od dwóch miesięcy sama robię sobie tipsy żelowe. Dopiero sie ucze wiec nie wychodzą mi idealne, ale bardzo lubię to robić i myślę że z czasem będzie coraz lepiej. Nie byłam na kursie ale kiedyś się zapisze. Chciałam sie Was poradzić z jakiej firmy najlepiej kupić żele? Chciałabym żeby były dobrej jakości. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanka86
Oj każdy chce mieć rację Również i ja kilka lat chodziłam do stylistki na pazurki Ta pani ma wiele certyfikatów i dyplomów ale talent średnio na jeża (jeśli chodzi o zdobienia ) Nauczyłam się od samego patrzenia i zachciałam spróbować swoich sił Zapytałam jej czy dałabym radę bez kursu stwierdziła że tak inna koleżanka po szkole wizażu i stylizacji również potwierdziła. No więc zakupiłam zestaw firmy Nail Designe i zabrałam się do dzieła. Jeśli ktoś się napatrzył tyle co ja u różnych stylistek i ma troszkę wyobraźni to powinien sobie poradzić Moje wyszły rewelacyjne (tipsy dłonie i żelki stopy) znajome (również stylistki) były zdumione Jeśli chodzi o grzybicę itp wiadomo trzeba dbać o paznokcie nawet naturalne jeśli ma się ten nawyk to no stres Kursy są drogie i zbyt krótkie aby się czegoś nauczyć a o chorobach itp można dowiedzieć się z www i zaprzyjaźnionych stylistek Wiadomo że wy STYLISTKI będziecie przeciwne może po prostu żałujecie wydanej kasy na kursy ? i musicie się odgryźć na nas ? !!!!!Fotki mogę przesłać na maila !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnailsowo
Hej, serdecznie zapraszam na forum stylizacji paznokci http://sweetnails.mojeforum.net/ Znajdziecie tu mnostwo pomyslow na zdobienia, wiele porad. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska_xxx
oj dziewczyny normalnie smieszne jestescie mowicie o linni usmiechu lub o podwujnym c jak by to byla operacja na otwartym sercu badzmy szczere to nie jest chirurgia plastyczna tylko paznokcie i tak jak z nauka plywania mozna isc na kurs albo samemu sie nauczyc trening czyni mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedostępna_84
taaa...... myślą, że jak ukończyły kurs, to wiedzą wszystko o paznokciach i są ekspertkami.... trzeba myśleć głową, a nie czymś innym.... nie macie prawa krytykować dziewczyn, które robią paznokcie, a nie ukończyły kursu.... bo każdy ma pasje.... i nie można ich zabijać..... a papier nie zawsze świadczy o tym, że się jest profesjonalistą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska_xxx
powiem tak 5 lat uczylam sie zawodu jestem INFORMATYKIEM nawet bylam dobra uczennica i sie przykladalam do nauk,i szkole zdalam z 5 na dyplomie zawodowym i co potrafie? wlaczyc i wylaczyc komputer a jak mam zainstalowac glupi program musze wolac meza - swoja droge meza ktory kopnczyl agrobiznes i wie 1000krotnie wiecej ode mnie na temat komputerow, a ja jako samouk szyje ubranka ZADOWOLONYM klientom ktorzy maja w nosie to z czego ja mam dyplom a pazurki to moje hobby moze nawet pujde na kurs ale dopiero wtedy jak sporo sama bede wiedziala na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oviddof
dlatego paznockie robie w Denique i nie zastanawiam sie nad tym co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli23....
parodia jakas normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynk152@tlen.pl
DZIEWCZYNY Z WROCŁAWIA!!!!! Przekaże swoją wiedzę z metody przedłużania paznokci na tipsie żelem i fiberglassem. Mam trzy letnie doświadczenie. Ogłoszenie skierowane do osób które chcą nauczyć się stylizacji paznokci , bez kursów i dla osob ktore maja zamiar wybrac się na taki kurs (warto miec podstawowe wiadomosci przed wybraniem sie na kurs). Moje warunki to: -własny lokal -własny sprzęt (lub chcoiaż jakaś część) -kilka modelek (moge załatwić własne) -chęć nauki Tylko soboty i niedziele! Za DARMO lecz miłym akcentem byłby np jakiś kosmtyk, drobny upominek w postaci cleanera itp. Kontakt na maila mailto:szatynk152@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka ;* emm
heh głupie// ja robię se sama pazurki to wcale nie jest trudne ;P w nie których zestawach masz nawet palec do ćwiczeń... Moim zdanie jest głupie wydawanie kasy na kurs kiedy można nauczyć się samemu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olu$
Witam! Właśnie zamówiłam sobie żel do paznokci (z ozdób mi się zrobiła spora kolekcja). Nigdy nie miałam paznokci żelowych i chciałabym się dowiedzieć czy do tego musi być lampa? Jeżeli tak to czy nie mogę użyć jakiegoś zamiennika? Bo chwilowo fundusze mi się skończyły. Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, czy ktoś pazurki żelowe chce robic bez kursu to jego sprawa.Fakt, wiedza teoretyczna jest jak najbardziej potrzebna, ale nie przesadzajmy, zbyt dużej wiedzy po 3-dniowym kursie nikt nie zdobędzie.I to nie ktos kto kupi lampe do własnego użytku jest śmieszny i idiotyczny, tylko panie po krótkim kursie, które to krytykują, bo mają się za prawdziwe profesjonalistki!!!Obie strony maja rację, ale proszę was panie po kursie,nie róbcie z siebie wielkich fachowców, bo daleko wam do tego!złoty środek jest taki: Jeśli nie masz kursu, podstawowej wiedzy teoretycznej, a chcesz zakupic lampę,to nie bede odradzac pod warunkiem, że paznokcie bedziesz robic sobie samej, lub komus ale na wlasna odpowiedzialnosc.Fakt, nieumiejetne robienie paznokci żelowych może wyrzadzic szkody, ale jesli ktos nie ma do tego predyspozycji, jakiegos takiego "drygu" to nawet kurs mu nie pomoze.Ja studiowałam kosmetologie,mam licencjat i uwierzcie, że czasem paznokcie żelowe lepiej robią dziewczyny bez kursu, ktore sie poprostu tym interesują i maja swego rodzaju talent i zdolności manualne niz te "profesjonalistki", ktore tu, na forum krzyczą, że idiotyzmem jest takiegoz kursu nie skończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania005
Mam nadzieje dziewczyny ,że pamiętacie również o tym by opócz paznokci dbać również o dłonie. Nie ma chyba nic gorszego od ładnie pomalowanych paznokci na tle przesuszonej skóry dłoni. Pamiętamy o lakierze, ale już o peelingu czy maseczce to nie. W zasadzie uświadomiła mi to dopiero pani Kaludia z salonu Chanta'l. Jest świetną manicurzystką, zawsze wie jak zadbać o moje dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Sprzedam zestaw do tipsów żelowych BRILLANT NAIL STUDIO DE LUXE. Zestaw zawiera: -3 pilniki polerujące -pilnik piaskowy -blok szlifujący -tipsy ok 80 szt -lampa UV 15W -stopki do odsuwania skórek -pędzelek -nożyk do tipsów -żel UV ( użyty 3 razy) -płyn Finishing -klej do tipsów -olejek do paznokci - instrukcja po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronis
witam! tez walsnie chcialabym zaczac robic paznokcie zelowe. uwazam ze to nic trudnego. tylko strasznie duzo jest produktów i firm troche sie w tym wszystkim pogubilam moge liczyc na wasza pomoc? pytajac sprzedawce ktora firma jest najlepsza i paznokcie ni eodpadna na 2 dzin powiedzial ze jesli sa dobrze przygotowane to wszyskie zele beda dobre. co sadzicie o firmnie SUNNY NAILS? znalazlam walsnie zestaw tej firmy bardzo mi sie podoba a bylabym z0 akupnem czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosa
ja lubie zele star-nails to ich strona http://www.starnail.pl/ nie kupuj byle czego, bo paznokcie z bylejakiego żelu mogą ci szybko zzołknąc, albo i odpaść. nieprawda że wszystkie żele beda sie trzymac. kup sobie te ze star-nailsa bo nie są wcale drogie, a jakosciowo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcnn
ja kupiłam sobie na allegro takie żele naila. narazie robiłam siostrze, nosi je już 2 tygodnie bez żadnego powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie kosmetyczka
weszłam na te żele naila na allegro, jest fajny zestaw do robienia paznokci. chyba go kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie kosmetyczka
no więc kupiłam te produkty naila. zobaczymy jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie kosmetyczka
ale te zele sa ekstra!! ladnie sie poziomuja i nie zlewaja sie na skórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerianaana
polecam akryżel star nail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedmiogłowa
ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooliczkowa
nie dajcie się wrobic w te wysylkowe kursy!! wszystko co tam umieszczaja pseudoinstruktorki mozecie wyszukac ZA DARMO w necie, lub na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-patysia-krysia
ja tez chce sie nauczyc robic zelowe tipsy. ktos poleci mi dobry zel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego bialy
ja miałam zel naila a teraz kupilam star nails. obydwa sa dobre, w miare geste, latwo sie rozprowadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astka
star-nail tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaRtUcHa2901
NIE WIEM CZY KTOS TU JESZCZE ZAGLADA ALE JESLI TAK TO BARDZO PROSILABYM O LISTE RZECZY KTORE MUSZE MIEC ZEBY ZACZAC ROBIC PAZURKI ZELOWE SOBIE BEDE ROBIC TAK DLA JASNOSCI:) Z GÓRY DZIEKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×