Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam kolo 35 lat

i mam taka fantazje - propozycje

Polecane posty

Gość mam kolo 35 lat

Jestem dbajaca o siebie kobieta. Nie tyle nie narzekam na moja fizycznosc, co nie mam z nia wiekszych problemow. Oczywiscie kazda kobieta cos tam by chciala w sobie poprawic. Nie narzekam na brak zainteresowania ze strony mezczyzn. Mam taka fantazje, gdzie dogaduje sie z jaka kobieta ze zajme sie edukacja seksualna jej syna. Chodzi oczywiscie nie o pogadanke, ale o wnikliwe zademonstrowanie i doglebna praktyke! Program zajec ustalam na bierzaco z nia;) aha, wiem, ze to nie jest standardowe, ale mam to w powazaniu! bylaby jakas chetna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i...
Jak masz takie umiejetności to zacznij czerpać z tego zyski i poprostu dołącz do szeregów agentek ... w agencji tow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolo 35 lat
umiejetnosci mam takie jak doswiadczona kobieta w moim wieku, nie trzeba byc prostytutka zeby takowe miec. prostytucja mnie nie interesuje, pieniadze rowniez. nie wiem dlaczego tak Ci sie to skojarzylo, nie wspominam o tym ani slowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilny_uczeń
ja mam 30..lat pogadam z moją mamą może się zgodzi żebyś mnie czegoś poduczyla... a nawet jak się nie zgodzi to możesz mnie pouczyć... będę baaaaaardzo pilnym uczniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolo 35 lat
hihihihi:) zabawne ale nie o to chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły sasza z pierwszej klasy
a o co? dydaktyka ponad wszystko :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia38
W życiu nie oddalabym w twoje ręce( chyba nie ręce)swojego dziecka, erotomanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły sasza z pierwszej klasy
to jak i kiedy i od kogo chłop się ma nuczyć? oglądając sample z netu? z kolezanka szkolnym klo? uczyc sie trzeba od mistrow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły sasza z pierwszej klasy
znaczy mistrzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarty na bok
to jest PEDOFILIA!!! opamiętaj sie kobito!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły sasza z pierwszej klasy
tylko doswiadzczona ma zdrowy dystans do tej sfery...bo jak jest uklad 16/16 to to teatr a nie ars amandi....bo jedno spiete drugie zstresowane i jedyne co wychodzi przścieradło spod nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolo 35 lat
pedofilia bylaby gdybym chciala zdaje sie chlopca ponizej 13 roku zycia, a generalnie zlamalabym prawo gdyby chodzilo o chlopca ponizej 16 roku zycia! tymczasem nic takiego nie powiedzialam, nie wskazalam nawet wieku, czesciowo prowokacyjnie, chcialam zobaczyc jak szybko oskarzycie mnie o pedofilie;) oj swinstwa Wam po tych swietojebliwych glowkach chodza;) ale do rzeczy, oczywiscie chodzi mi tutaj o 16-20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły sasza z pierwszej klasy
pedofila jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarty na bok
niestety!! uprawianie seksu z osobą poniżej 18 lat jest w polskim prawie uznawane za pedofilię!!! i faktu tego nie zmienisz, więc "przesiądź się" moze w swych fantazjach na starszych chłoptasiów o: p:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia38
z pewnością nie masz własnych dzieci ,dziwią mnie takie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolo 35 lat
nie przynudzaj jestem prawnikiem, wiem o czym mowie! a propozycja. no kurcze kazdy ma swoje fantazje:) ja bym chciala wlasnie tak! nikogo do niczego nie zmuszam, przestancie sie tak pienic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolo 35 lat
ja absolutnie nie twierdze ze moja propozycja jest "normalna", w sensie standardowa i wcale nie szukam poklasku i akceptacji a jedynie chetnej mamusi z rownie chetnym syneczkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarty na bok
głupoty wypisujesz kobicino:p puknij sie w łepek:D która zdrowa mamusia oddałaby w takie szpony swoją latorośl?! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany mlody
podaj swoje namiary na kamerkę , chcę cie pooglądac zanim sie zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia38
na pewno nie 35-letnia o wybujalej fantazji erotycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolo 35 lat
chlopcy nie wszyscy naraz;) starczy mnie dla kazdego;) a tak powaznie, przeczytajcie jeszcze raz moja propozycje, czy ja tam gdzies pisalam ze sie chce dogadac z "mlodym"? nic takiego tam nie bylo:) mamuska38, ale o co Ci chodzi? Twoj syneczek jest niezagrozony! masz jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxipol
hmm Twoja fantazja rewelacyjna, wiem bo niedawno byłem w tym wieku i pamietam dobrze o czym marzyłem po nocach przed tv z niemieckimi erotykami ;) dojrzała kobieta a roli nauczycielki, i jeszcze mamusia do tego... pozdrawiam, zycze powodzenia w realizacji bo od tego wlasnie sa marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobieta ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×